Autor Wątek: Steven Adler i Adler's Appetite  (Przeczytany 27735 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Steven Adler i Adler's Appetite
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 10, 2009, 03:09:57 pm »
0
który nie napisał ani jednego kawałka na AFD i mówi, że miał taki sam wkład co Axl :ph34r:
wiesz co, może i nie napisał, ale też warto zwrócić uwage że końcowy efekt to efekt pracy zespołu, nie Axla czy Slasha. Steven był jednym z trybików dzieki którym zespół był taki a nie inny, gdyby na jego miejscu był jakiś inny perkusista, mogło by to wyglądać nieco inaczej.
co nie zmienia faktu ze popieram Cie w tym, że Steven powinien
nie żyć przeszłością, (...) przestać grać ciągle covery
i przede wszystkim
nagrać własny materiał
i tyle.
wierze w niego, bo jakby nie było jest cześcią legendy którą kocham ;)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Steven Adler i Adler's Appetite
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 10, 2009, 03:22:51 pm »
0
Wiesz, ja patrzę również na następnych perkusistów Gunsów, a głównie na Soruma i Freese ;) Od Adlera wolę Matta, tak więc uważam, że śmiało mógłby go zastąpić przy nagrywaniu AFD.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Steven Adler i Adler's Appetite
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 10, 2009, 03:28:46 pm »
0
tak, ale kształt płyty mógłby być zdecydowanie inny. a jest taki jaki jest i to niezaprzeczalnie też zasługa Stevena. dla mnie AFD to cudo, i według mnie każdy z nagrywających ją zasługuje na szacunek. bo nie liczy sie tylko ile sie piosenek napisze, liczy sie coś wiecej ;)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Steven Adler i Adler's Appetite
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 11, 2009, 10:07:43 am »
0
Nie'Meximax'-nie mówię,że dragi same wskakują Mu do organizmy,ale że to o czym piszesz świadczy tylko o tym,jak wielkim i podstępnym złem są używki i jakiego spustoszenia dokonują w ludzkim organizmie,że człowiek niby wie,że robi źle,a jednak nie potrafi zdobyć się na kroki,by temu zaprzestać!!!A o terapii nie pisz wiele,gdyż jak już Ci wcześniej pisałem,SLASH,IZZY,czy bodajże nawet DUFF byli wielokrotnie na tak zwanym odparowaniu i szczerze mówiąc niewiele one im dały,więc nie dziw się STEVEN'owi,że na dziś będąc muzycznie niemalże sam nie radzi sobie,tak jakbyś Ty chciał wręcz od ręki,aby przestał "...żyć przeszłością...i gadać głupoty..."!!!BO TO BARDZO ŻMUDNY I PRZEZ CO DŁUGOTRWAŁY PROCES :>

 :megafon: I powtórzę,bo moje zdanie się nie zmienia...Jeśli STEVEN'owi używki nie pozwalają na rozwinięcie przyszłości,a wręcz powodują,że żyje w przeszłości,to niech gra rocka,bo według mnie tym nie robi nikomu krzywdy,a Jemu zapewne daje to jakichś potrzebnych,tak jak Nam wszystkim zdrowych pozytywów życiu ;) ...I oczywiście,że i ja chciałbym,aby facet nagrał coś swojego,ale jak wspomniałem,nie jest tak łatwo wyrwać się ze szponów nałogu
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2009, 10:13:06 am wysłana przez martingun »
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Steven Adler i Adler's Appetite
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 26, 2011, 06:32:35 am »
0
"Stardog"
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=st9ASX-qpns" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=st9ASX-qpns</a>


"Fading"
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=BHkjXjs1ZqE" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=BHkjXjs1ZqE</a>


"Alive"
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=M42bPkG_89s" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=M42bPkG_89s</a>
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Jawhowe

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: -1
Odp: Steven Adler i Adler's Appetite
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 26, 2011, 08:14:41 am »
0
Wszystko fajnie, najbardziej podoba mi się Alive. Zastanawia mnie tylko jaki był wkład Stevena w komponowanie tych kawałków :P
I'm sick to death of people saying we've made 11 albums that sounds exactly the same, infact, we've made 12 albums that sounds exactly the same  - Angus Young

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Steven Adler i Adler's Appetite
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 26, 2011, 08:32:37 am »
0
Dowiemy się,jak wyjdzie płyta. Między innymi z tymi trzema kawałkami. Solidne granie,choć nie rewolucyjne ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2011, 10:20:47 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Steven Adler i Adler's Appetite
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 26, 2011, 08:10:42 pm »
0
Rzeczywiście nie jest to nic rewolucyjnego ale słucha się tego naprawdę bardzo dobrze i ogólnie ta muzyka trzyma poziom.Z niecierpliwością czekam na płyte.Pisałem już o tym wcześniej - zespół ma potencjał i ta płyta ma szanse stać się jednym z najlepszych materiałów nagranych przez exGunsów  ;]

Jeżeli chodzi o wkład Adlera w płyte - nie spodziewam się aby był on znaczny ale nie twierdze też , że Steven nic nie zrobił.Właściwie to nie wiem nawet czy ma to jakieś większe znaczenie.Jak sama nazwa wskazuje - jest to zespół Stevena i wydaje mi się , że reszta składu to akceptuje.
W końcu to nazwisko perkusisty przyciąga.Adler kojarzy się ludziom z "najsłynniejszym składem Guns n' Roses" i jest to dla tej kapeli bardzo korzystne - co do tego nie mam wątpliwości.

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Steven Adler i Adler's Appetite
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 26, 2011, 09:16:41 pm »
0
Haha, od razu słychać kto daje po garach w tych utworach :D Poza tym muszę przyznać, że gitarzysta im się udał. "Stardog" i "Alive" zdecydowanie bardzo fajne rockowe granie. No perka to momentami przenosi mnie w czasy AFD :P "Fading" też daje radę, ale wokal mi tam nie pasuje. Chyba niezbyt bardzo pasuje do smutasów. Ogólnie bardzo fajnie i chciałbym posłuchać całego albumu, a najwyższa pora, żeby się pojawił. Myślę, że Steven jako lider zespołu miał duży wkład w tę muzykę, a na pewno większy niż np. kiedy Gunsi nagrywali AFD.

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Steven Adler i Adler's Appetite
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 27, 2011, 09:43:23 am »
0
No właśnie, miał dużo większy wkład, nazwa zobowiązuje. ;)
Moim faworytem jest 'Alive' , super utwór.
Ogólnie muzyka Apetytu Adlera jest dobra, nie jakaś taka kultowa, natomiast dobry poziom.
I teraz Steven może się spełnić jako 'zarządca' , bo tak myślę, że w tworzenie utworów na AFD nie miał za wielkiego wpływu.
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline Jawhowe

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: -1
Odp: Steven Adler i Adler's Appetite
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 27, 2011, 01:02:00 pm »
0
W sensie że jak? Sam napisał te utwory? :P
Mi się wydaje, że jego wkład ogranicza się do perki, a to trochę za mało aby firmować kawałki swoim nazwiskiem. Lepiej by było, gdyby porzucili nazwę Adler's Apettite, wymyślili jakąś normalną i reklamowali się jako zespół rockowy a nie projekt solowy byłego bębniarza Guns N' Roses. Zainteresowani będą wiedzieli w jakiej kapeli gra Steven a reszcie i tak nic nie powie nazwisko Adler :P
I'm sick to death of people saying we've made 11 albums that sounds exactly the same, infact, we've made 12 albums that sounds exactly the same  - Angus Young

guest2646

  • Gość
Odp: Steven Adler i Adler's Appetite
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 28, 2011, 07:53:09 pm »
0
Wszystkie trzy kawałki są świetne. Właśnie takie granie lubię. Czekam na płytę. :)

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Steven Adler i Adler's Appetite
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 28, 2011, 09:37:25 pm »
0
W sensie że jak? Sam napisał te utwory? :P
Mi się wydaje, że jego wkład ogranicza się do perki, a to trochę za mało aby firmować kawałki swoim nazwiskiem. Lepiej by było, gdyby porzucili nazwę Adler's Apettite, wymyślili jakąś normalną i reklamowali się jako zespół rockowy a nie projekt solowy byłego bębniarza Guns N' Roses. Zainteresowani będą wiedzieli w jakiej kapeli gra Steven a reszcie i tak nic nie powie nazwisko Adler :P

No niby tak, ale jednak nazwa zobowiązuje, więc jakiś tam wkład ma . z resztą on jest w sumie swego rodzaju liderem , człowiekiem rozpoznawalnym w tym zespole, taką twarzą firmy . i jakiś wkład na pewno ma, i na pewno jest on większy niż w AFD, gdzie był trochę z tyłu .:)
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Steven Adler i Adler's Appetite
« Odpowiedź #73 dnia: Lutego 07, 2011, 11:17:29 pm »
0
No właśnie, miał dużo większy wkład, nazwa zobowiązuje. ;)

jeśli chodzi o zespół to według mnie zabieg promocyjny, "przed państwem zespół byłego perkusisty GnR, Adlers Appetite"

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Steven Adler i Adler's Appetite
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 08, 2011, 07:45:17 am »
0
Z komercyjnego punktu widzenia byliby idiotami,gdyby zrezygnowali z nawiązań do Gn'R. Zresztą takie nawiązanie to nic złego,pojawiło się np. na okładce Ju Ju Hounds( ex Guns n' Roses ) i na którejś z płyt Gilby'ego. A Adler + Appetite to  komercyjnie oznacza coś dobrego,nawet jeśli płyta będzie średnia. Wkład w tę płytę na pewno miał większy niż w dokonania z Gn'R. Jest dojrzalszy muzycznie,gra wciąż na poziomie.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Adler's Appetite w Ashwaubenon, USA 23.05.2019

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1196
Ostatnia wiadomość Czerwca 02, 2019, 07:37:09 am
wysłana przez Zqyx