Autor Wątek: SNAKEPIT??!!??!!  (Przeczytany 43963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

smakol

  • Gość
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 26, 2006, 06:20:04 pm »
0
jakich - faszystowskich gadzetów?? mozesz wyjasnic?? cos moze malo uwazny jestem ale nic takiego nie kojaze

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 26, 2006, 07:55:11 pm »
0
Cytuj
Slash'sSnakepit-świetne i trochę lepsze od VR.Be The Wall-niesamowita gitarowa jazda.Z vocalistów lepszy,za wygląd oceniam(w sensie brak faszystowskich gadzetów)przewaga Erica Dovera B)
Codzi ci chyba o "Be The Ball"??

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 26, 2006, 08:31:38 pm »
0
Oczywiście Be The Ball-przejęzyczyłem się :P


No niestety Weiland zakłada czapki z...,myślę że tylko na koncertach,ale mają one jakieś znaczki żołnierzy wermachtu-takie pierdzielniki.On może powiedział by,że to image scenowy,ale na zdjęciach z koncertu nie zaciekawie to wygląda.
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

smakol

  • Gość
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 26, 2006, 08:57:49 pm »
0
E no kolesie z Motorhead tez tak robia i nie ma w tym zadnej ideologii ! poprostu nie mysla chyba nad tym ze moga tyym kogos obrazic...

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 26, 2006, 09:08:44 pm »
0
Mi bardzo podoba sie piosenka Speed Parade!!A co do zespołu lepszy niz Velvet Revolver! ;)  

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 26, 2006, 09:13:03 pm »
0
Wiesz Smakol mnie to wcale nie bawi <_<  
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

smakol

  • Gość
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 26, 2006, 09:40:15 pm »
0
popieram ale tez jakos specjalnie moich uczuc nie obraza! poprostu olac to ! watpie ze oni wogole wiedzieli co nosza !

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 26, 2006, 10:04:04 pm »
0
Cytuj
Mi bardzo podoba sie piosenka Speed Parade!!A co do zespołu lepszy niz Velvet Revolver! ;)
Tak i solówka idelnie zrobiona pod tę piosenkę

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 26, 2006, 10:54:54 pm »
0
Cytuj
E no kolesie z Motorhead tez tak robia i nie ma w tym zadnej ideologii ! poprostu nie mysla chyba nad tym ze moga tyym kogos obrazic...
nie kolesie tylko koleś, Lemmy, i to jest związane z jego hobby... zresztą, Lemmy ma tylko znaczek na basie i krzyż na szyi czasami... a nie wielką czape...

smakol

  • Gość
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 27, 2006, 10:24:22 am »
0
Cytuj
Cytuj
E no kolesie z Motorhead tez tak robia i nie ma w tym zadnej ideologii ! poprostu nie mysla chyba nad tym ze moga tyym kogos obrazic...
nie kolesie tylko koleś, Lemmy, i to jest związane z jego hobby... zresztą, Lemmy ma tylko znaczek na basie i krzyż na szyi czasami... a nie wielką czape...
ale wkoncu  Lemmy=Motorhead :) a z cala reszta sie zgodze

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 27, 2006, 12:27:44 pm »
0
Przypominam,że to temat o Snakepit.O Motorheadzie jest osobny i tam proszę dyskutować o Lemmym.Zły mod
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +3
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 27, 2006, 12:44:25 pm »
0
sciagnalem  dwie  plytki  Snakepit  i  jak  na  razie   lepsze  od  VR... jeszcze  nie  mam  zdecydowanie  ulubionych  kawałków  ale  za  chwilę  będę  sluchał  drugi  raz  ;)
Gn'Ration ! 

smakol

  • Gość
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 27, 2006, 02:47:54 pm »
0
Zalatw sobie jakis koncercik ! graja duzo coverów - i niezle im idzie:) pozatym maja jeszcze dobry kawalek Rusted Heroes ,  ktorego nie ma na plytach

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 07, 2006, 06:37:49 pm »
0
Znacie może jakąś stronę o Rodzie Jacksonie? Bo koleś jest świetny
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2006, 06:38:06 pm wysłana przez Wojo »

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 23, 2006, 03:31:19 pm »
0
Slash's Snakepit KOCHAM. Ale ten pierwszy, drugi juz tak sobie. To co mnie właśnie dziwi to tak mały oddźwięk na pierwszą płytę. Dla mnie to jedyne wydawnictwo na świecie, które może konkurować z Appetite i Iluzjami. Nie wiem już ile set/tysięcy razy przesłuchałem tą płytę. Gwoli ścisłości - kasetę. Po tak wielu przesłuchaniach powinna już być "czysta" ale trzyma się niesamowicie. To znak od Boga :) Kaseta dlatego bo nigdzie nie mogłem znależć It's five o'clock somewhere na cd. Na szczęście kuzyn z Niemiec już zakupił mi tą płytkę i teraz czekam tylko na jego przyjazd a jak się zniecierpliwie to każę mu przesłać. Widział ktoś w Polsce to wydawnictwo?

Wracając do muzyki, to wchodzi ona we mnie jak rozgrzany nóż w masło.To po prostu MOJA muzyka, MOJE dźwięki. To samo co mam z Gunsami. Ta muzyka jest tak osobista dla mnie, jakbym sam ją stworzył. Gra Slasha jest tak rewelacyjna, RASOWA, magiczna. Linie wokalne Dovera niesamowicie po rockowemu melodyjne, tak dużo jest w jego śpiewie emocji. Sorum napierdziala po bębnach, aż mnie ciary przechodzą. Wspiął się na wyżyny swoich umiejętności. Z resztą na tych wyżynach był juz moim zdaniem za czasów Gunsów. Moje ucho odczytuje jego grę jako melodie. Mam to samo jeszcze jedynie z Larsem Urlichem z...... wiadomo skąd :) Płyta ta nigdy mi się nie znudzi, nigdy nie ma tak, żebym nie miał ochoty jej posłuchać. Choć musze przyznać, że przez pierwsze kilka przesłuchań byłem trochę sceptycznie nastawiony. Ale ze mną już tak jest, że jak coś mi się na początku nie podoba i spodoba się po jakimś czasie, to potem mogę tego słuchać do końca życia. Kiedy pierwszy raz kumpel puścił mi Welcome to the jungle, pomyślałem co to k***a jest? Sorry za wyraz, ale właśnie tak wtedy pomyślałem. :P  No i co? GNR to do dzisiaj moja miłość.
Gdzieś, kiedyś przeczytałem czyjąś wypowiedź, że z Axlem na wokalu to byłaby najlepsza płyta Gunsów. I czasami gdy jej słucham nachodzą mnie takie same mysli. A gra Slasha już nigdy nie była taka sama :(

Zachęcam do słuchania - dajcie tej płycie szansę :)
 

 

SVO Snakepit - 1994 (english)

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2287
Ostatnia wiadomość Stycznia 13, 2014, 07:14:05 am
wysłana przez daub