Autor Wątek: SNAKEPIT??!!??!!  (Przeczytany 43955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Solid Shake

  • Gość
SNAKEPIT??!!??!!
« dnia: Marca 02, 2005, 09:28:30 am »
0
wła¶nie,zauważyłem że nie ma tematu o tej kapeli Slasha.Co s±dzicie o tym co stworzył na 5 o\'clock i grandżBo mnie najbardziej rozwalił kawałek Landslide - fragment z And when you walk away to po prostu mistrzostwo zwłaszcza po solówce.                    

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 02, 2005, 02:22:12 pm »
-1
Mnie bardziej podoba sie Ain\'t Life Grand, 1sza plyta troche na jedno kopyto chociaz Back And Forth Again i Good To Be Alive bardzo mi sie podobaja, a grand jest swietny, wybija mi sie na pierwszy plan Back To The Moment i Serial Killer. Wydaje mi sie,ze gdyby ta plyta miala lepsza promocje to Snakepit wydawalby nastepna plyte bo naprawde te piosenki to materiały na hit.                    

Offline Looy

  • Zasłużeni
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Emerytowany Moderator
  • Respect: -1
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 02, 2005, 06:47:53 pm »
-1
cos czuje ze czeka mnie lincz, ale plytke snakepitow tlyko raz mialem w rekach i powiem ze jakos musiala byc niespecjalna bo nie zapadla mi w pamieci..... w sumie jedynie okladke pamietam i dat\'s all:)                    

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 02, 2005, 06:51:12 pm »
0
Hmmm zapewne miales w reku pierwsza ich plyte, ta z wezem :) 5 o'clock somewhere jest gorsze od drugiej moim zdaniem i powinienes sie zapoznac z tamta plyta no bo warto :) Rod ma swietny glos a Slash wiadomo :)

drugi post:

Cholera - nie wydaje sie, ze Slash za czasow Snakepita brzmial lepiej niz terazż Tzn. to wszystko takie jakby bardziej Slashowe niz w VR moze dlatego, ze VR gra inna muzyke, Snakepit bardziej GN'R chyba przypominaż

Wstyd dla admina:D  Zqyx I Groźny
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2006, 02:57:39 pm wysłana przez zqyx »

Offline alas

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Respect: +1
    • http://
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 17, 2005, 08:37:06 pm »
0
Tez mi sie wydaje, że Snakepit grali bardzo podobnie do GN`R, a o płyte 5 o\'clock somewhere wybuchła awanrura miedzy Axlem a Slashe, bo podobno użyto tam kompozycji, które miały sie pojawia na nowej płycie Co do VR to faktycznie, graj± troszke inn± muzyke i mi osobi¶cie brakuje troche tych dłudich solówek. Mam nadzieje, żw na drugiej płycie Vr Slash rozwinie bardziej skrzydła.                    

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 17, 2005, 08:38:29 pm »
0
Cytuj
Cholera - nie wydaje sie, ze Slash za czasow Snakepita brzmial lepiej niz terazż Tzn. to wszystko takie jakby bardziej Slashowe niz w VR moze dlatego, ze VR gra inna muzyke, Snakepit bardziej GN\'R chyba przypominaż
no Snakepit było takie hmm bardziej prawdziwe.. tzn bardziej mi sie podoba muzyka jaka tworzyl Slash za tych czasow, niz teraz w VR.. wtedy brzmial tak, jakby nic go nie ograniczalo i gral chyba tak jak chcial..w VR brzmi troche inaczej, bo wszyscy czlonkowie qrupy chca brzmeic inaczej niz kiedys i sie troche od tego odciac.. wiec uwazam, ze Slash obecnie sie troche ogranicza, bo satc go na cos lepszego :)a macie jakies pliki video, fragmenty koncertow Slash\'s Snakepitżż                    


nowy nr gg : 12071320

Offline Kakula

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 362
  • Respect: +9
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 18, 2005, 09:25:13 pm »
0
bo w snakepit byl szegem wszystkich szefow, dlatego robil to co chcial a w VR badz co badz musi sie liczyc z  innymi!                    

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 13, 2005, 09:51:29 pm »
0
teraz tak sobie ostatnio slucham dosc czesto Slash\'s snakepit  [polecam iosenke Shine: http://www.slashonline.com/video/Shine.wmv <- teledysk :D ] i stwierdzam ze Velveci sa od nich gorsi.. o wiele bardziej mi sie podobaja pisoenki z tych dwoch plyt Snakepit niz z Contraband.. a wy co o tym mysliscieżż najgorsze jest to ze VR najwidoczniej uwazaja sie za jakis super zespol [pewnei uwazaja sie za lepszych od Gunsow] skoro odwoluja te koncerty [nawet nie chodzi tylko o ten w Polsce] .
cos mi sie wydaje ze VR sie rozpadna jak nei dadza z siebei wiecej, bo po prostu fani licza na cos lepszego..                    


nowy nr gg : 12071320

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 15, 2005, 09:02:44 pm »
0
znacie moze jakies info dotyczace tego zespolużż skład, historia powstania itdżż jakos w necie [na polskich stronach] nei moge tego znalesc... a z angielskiego jestem cienka :D byłabym wdzieczna ze kazde info :)  :D                    


nowy nr gg : 12071320

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 15, 2005, 09:26:44 pm »
0
Skład nagrywaj±cy pierwsz± płyte:


Matt Sorum (perkusja),
Mike Inez (bas),
Gilby Clarke (gitara rytmiczna),
SLASH (gitara prowadz±ca),
Eric Dover (wokal).



Skład nagrywaj±cy drug± (moim zdaniem lepsz±) płyte:

SLASH - Gitara prowadz±ca
Rod Jackson - Wokal
Keri Kelli - Gitara
Johnny Blackout - Bas
Matt Laug - Perkusja
Teddy Zigzag Andreadis - Klawisze

http://www.snakepit.org/slashthumout/images/SLAC.jpg                    

Offline Matt

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: 0
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 26, 2006, 07:10:07 pm »
0
Ja musiałem sie przekonać do 1 płyty.Ale jestem wielkim fanem Doin' Fine gdzie jak słysze tekst to mi sie morda szczerzy odrazu. Beggers też jest fajne.Ale na drugiej jak dla mnie wymiata solówka w Speed Parade a poza tym Shine Mean Bone i Serial Killer.

Offline Mr_Richie

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: +1
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 26, 2006, 10:15:42 pm »
0
Mi najbardziej podoba sie (z tych uslyszanych bo nie wszystkie slyszalem ;p) Speed parade- zajebiste ostre riffy, boska solówa i ogólem piosenka o wiele lepsze jak dla mnie od dzisiejszej jakiejkolwiek velvetow :]

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 14, 2006, 10:13:51 pm »
0
Ja straszna slabosc mam do I hate everybody (but you) rozplywam sie jak slysze ten kawalek

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline The Black War

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: -1
    • Galeria
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 04, 2006, 06:09:53 pm »
0
z pierwszej uwielbiam "Lower" a z drugiej "Back to the moment" i "serial killer", ale ogólnie bardziej wole 2cd. wielka szkoda ze Snakepit nie byl bardziej naglosniony, ale oni nie robili tego dle komercji co spowodowalo ze wiele osob o nich nie slyszalo...szkoda, szkoda bo to bylo cos...co ciezko jest osiagnoac teraz...

Ciezko jest tu stwierdzic co jest lepsze (przynajmniej dla mnie) VR czy SS a moze GNR. Ja doceniam wszystkie te zespoly. Choc najwiekszy sentyment mam do GN/fucking/R.





(srory ze pisze bez polskich znakow, ale jestem za granica-POZDRAWIAM)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 06:17:42 pm wysłana przez The Black War »

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
SNAKEPIT??!!??!!
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 04, 2006, 07:13:22 pm »
0
Obydwie plyty sa fajne ale bardziej pasuje mi Ain't Life Grand  B)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2006, 10:55:22 am wysłana przez zqyx »


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]
 

 

SVO Snakepit - 1994 (english)

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2286
Ostatnia wiadomość Stycznia 13, 2014, 07:14:05 am
wysłana przez daub