Autor Wątek: Slash - Praga  (Przeczytany 18443 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Slash - Praga
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 09, 2010, 10:11:09 pm »
0
Maro2 zostawiłeś namiary? żeby wiedział do kogo dzwonić jak będzie nowy zespół składał?

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Slash - Praga
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 09, 2010, 10:11:56 pm »
0
Zostawiłem, zostawiłem :) Dalej nie wierze w to co się stało :P k***a MAĆ EUFORIA !!!
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Slash - Praga
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 09, 2010, 10:43:09 pm »
0



















te są najostrzejsze  :P
mega koncert, bałem się, że myles będzie mnie drażnił ale dał radę.. slash w formie gitarowej  :)  spocony jak dziwka w kościele ale dał z siebie naprawdę dużo  8)
tylko dirty little thing jakoś mi nie zagrało (tonacja wokalu? tonacja gitar?), godfather faktycznie porywający, warto było się tłuc  :radocha:

przy okazji pozdrowienia dla forumowiczów, osobiście poznałem tylko kilku ale innych kangel pokazał, niestety nie było czasu na integrację po koncercie no i  na łapanie slasha  :rolleyes: ...btw - jak to wyglądało? zorganizowane czy wymuszone przez fanów?
niestety musiałem jeszcze tej nocy dotrzeć na granicę i o 5 rano znów w auto do łodzi ale... było warto  :D

mam filmy ale już widziałem na YT fajną jakość więc na razie nie bedę odszumiał swoich  ;)
ivannovakov - szukajcie tej pani - nightrain, sweet child, civil war
no i godfather -
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=15nFARbib_s" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=15nFARbib_s</a>
  :vampire:


autografów zazdroszczę  :rolleyes: można było złapać fotkę ze slashem?

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Slash - Praga
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 09, 2010, 10:47:45 pm »
0
można było złapać fotkę ze slashem?
niestety nie
ale są na tle Slasha:D

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Slash - Praga
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 09, 2010, 10:53:43 pm »
0
no to troszkę mniej żal  ;)
pozdrawiam - ciebie też mi kangel pokazał  :P

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Slash - Praga
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 09, 2010, 10:54:47 pm »
0
Oj wiele straciłeś :) Warto było stać na resztkach stóp i czekać. Mi się opłaciło :P:P
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Kangel

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Slash - Praga
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 09, 2010, 11:12:01 pm »
0
Nadal brak mi słów i nadal nie wierzę... Nie ma sensu tego opisywać, bo już kilku osobom próbowałem, i żadna reakcja nie była nawet w jednej setnej taka, jak być powinna. Po koncercie przez kilkanaście minut nie potrafiłem z siebie wydusić sensownego zdania, mam nadzieję, ze to wystarczy... A jeżeli nie, to pozostaje Wam polować na jakiś koncert Slasha.

A właśnie, co do koncertu - zapytałem Mistrza o to, czy zagrają w Polsce. Odpowiedział, że na tej trasie nie "but maybe next time"...

I jeszcze co do zespołu: myślę, że ich wrażenia z koncertu są podobne jak nasze :)
Slash: "Prague rocked!! That's it, simple as that. Fn' great people!"
Myles: "Prague was great. A beautiful city full of beautiful people. Good times!!!"

krelke: Graba jak najbardziej :) Nie jestem aż takim rocknrollowcem, by nie myć ręki, ale pozostaje mi mieć nadzieję, ze tak jak Slashowi udało się zagrać u boku swych idoli, tak i mnie się kiedyś uda... Razem z zespołem Old Chopper. Żaden fotomontaż, widziałem jak zdjęcie było robione!

lamihha: jak ładnie mnie wyróżniasz ;D Dzięki za użyczenie bagażnika! :) I niezłe foty, nie spodziewałem się, że można w tym tłumie takie zrobić :)

A propos fot na tle Slasha - Maro, podsyłaj! Bo nie mam się jak lansować ;D Adres wyślę Ci PMką :)


Edit: byłbym zapomniał! Wielkie pozdrowienia dla wszystkich, których poznałem w Pradze, czy też jeszcze na terenie Polski. Naprawdę zajebiście było z Wami spędzić ten czas! No i jeszcze dziękuję dziewczynom za opiekę :D

Edit2: Setny post na forum! Trzeba to uczcić zdjęciem :) http://kangel.info/cantbelieve.jpg
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2010, 11:54:04 pm wysłana przez Kangel »
Yazz God - polecam :) | "Dziewczyno, dziewczyno, zamień cnotę na wino!" :D

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Slash - Praga
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 09, 2010, 11:54:57 pm »
0
k***a !!! Ryczeć mi się chce jak czytam te wasze wspomnienia.
Ja chcę do Slash'a !!!  :'(
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Kangel

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Slash - Praga
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 10, 2010, 12:56:03 am »
0
Yazz God - polecam :) | "Dziewczyno, dziewczyno, zamień cnotę na wino!" :D

Offline dziekanka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Respect: 0
Odp: Slash - Praga
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 10, 2010, 01:37:34 am »
0
w pierwszych słowach mojego wypracowania chciałabym wszystkim serdecznie podziękować za wesoły czas w Pradze. Mam nadzieję, że znaleźliście w końcu jakiś sklep :)

Koncert - wielka rzecz. W końcu na TO Civil War i Paradise City czekałam [z przerwami] 18 lat. W związku z tym, zrobiła mi się z całości taka bardzo emocjonalna wycieczka w przeszłość. Wywrzeszczeć Civil War z drugiego rzędu naprzeciw Slasha - bezcenne. Slash w genialnej formie, zespół świetny, Myles rewelacyjny; szkoda, że sala jakaś taka zapyziała a publiczności mało, ale nie można mieć wszystkiego.

ps: na koncercie tylko upewniłam się, że w takim Paradise City to nie można zmienić jednego: gitary prowadzącej. Cała reszta jest wymienialna.
Another day in our room
Another day in Hell
Another day on the front lines

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Slash - Praga
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 10, 2010, 09:33:19 am »
0
ekhhh  :/

slash bez axla, to jak...

żałuje, że w ogóle traciłem czas na tak przeciętne widowisko  :rolleyes:

jeśli jeszcze wcześniej chciałem reunionu, to teraz z pełną odpowiedzialnością oświadczam, że Axlowi nie jest do niczego potrzebny. Slash to gitarzysta wybitnie przeciętny, sprzedajny (próbowal nieudolnie zagrać dirty little thing, a przecież to zrzynka), a co najgorsze WTÓRNY.  :_:

Garstka publiczności zachowywała się jak publicznośc na meczach piłkarskich w sektorze rodzinnym  :/

ogólnie 1/10 na zachętę

Offline Mike Patton

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Slash - Praga
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 10, 2010, 09:48:14 am »
0
Szkoda, że przyszło tam mało ludzi pewnie Slash nawet połowy hali nie wypełnił:( ale nie dziwię się, bo do Tesla Arena wejdzie ok. 10tys ludzi.  Na Faith No More tak to wyglądało:)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dCSTLnmCSxk" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=dCSTLnmCSxk</a>

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Slash - Praga
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:42:34 am »
0
Mnie tam nie było niestety :'(


Ale ciesze się,że niejako robiąc na złość wszystkich fanatykom AXL'a,tak wielu ludzi z forum pojechało na ten koncert-na koncert Boga gitary-SLASHa :)
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Slash - Praga
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:49:52 am »
0
No jeżeli ktoś jechał na koncert swojego ulubionego gitarzysty z myślą , że robi komuś na złość, to ja mu tej postawy serdecznie współczuję.
    Na koncert to się jeździ zobaczyć gwiazdę na żywo, posłuchać muzyki, pobawić się ze znajomymi, wziąć autograf  i napić się piwa. I wszystkim , którzy pojechali tam w takim celu szczerze zazdroszczę. Złośliwcom z uśmiechem pokazuję środkowy palec.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Slash - Praga
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 10, 2010, 12:06:26 pm »
0
'Douger'-ja wiem doskonale,że ludzie stąd pojechali NIE DOCELOWO BY ZROBIĆ NA ZŁOŚĆ KOMUKOLWIEK,ale jak sam wiesz na tym forum było-jest mnóstwo takich,którzy niesamowicie krytykowali SLASHa,więc ja pisząc to co napisałem w poście powyżej,tylko chciałem zasugerować delikatnie,że Ci którzy pojechali-świadowie LUB NIEŚWIADOMIE,CO JEST BARDZIEJ PRAWDOPODOBNE,niejako zrobili na złość dotychczasowym krytykom Boga gitary,jakim jest SLASH ;)
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

 

Slash ‘World On Fire’ Fanpack - przyjmuję zamówienia

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 16889
Ostatnia wiadomość Października 29, 2014, 12:21:33 pm
wysłana przez Śpiochu