Ankieta

Czy uważasz, że na kartkach powinno znaleźć się krótkie przesłanie do Slasha?

Tak
32 (80%)
Nie
7 (17.5%)
Nie mam zdania
1 (2.5%)

Głosów w sumie: 37

Autor Wątek: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?  (Przeczytany 66342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #285 dnia: Lipca 20, 2012, 06:34:42 pm »
0
Pitolenie... większe ROI zrobią handmade kartki...

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #286 dnia: Lipca 20, 2012, 06:42:26 pm »
0
Co to ROI?

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #287 dnia: Lipca 20, 2012, 06:45:49 pm »
0
Zwrot z poniesionej inwestycji no kaman :P

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #288 dnia: Lipca 20, 2012, 07:08:58 pm »
0
Bez kartki (tudzież samej grafiki) akcja traci sens.
?
Kartka z ręcznym napisem Slash come to Poland - bardziej przystępne i czytelne, a co ważniejsze łatwiejsze do zrealizowania = w akcję można zaangażować więcej ludzi, nie tylko zagorzałych fanów Slasha. Zacząłbym w ogóle od zrobienia krótkiego filmiku promującego całą akcję.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #289 dnia: Lipca 20, 2012, 07:14:12 pm »
0
Zgadza się a i jest pole do popisu przez fanki co tylko może na + zadziałąć Slashowi ;]

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #290 dnia: Lipca 20, 2012, 07:14:21 pm »
0
Na wstępie- ZA***STY pomysł :D
mi dajcie też chwilę, bo jeszcze dochodzę i zbieram materiały po Rybniku ;)
slasherr ma racje- wystarczyłoby aby każdy w dowolny sposób przekazał jakąś myśl związaną
ze sprowadzeniem Slasha. Jakby było mało czytelne nie umieściłoby się po prostu.
Filmik byłby super pomysłem wypromowania akcji.

Wspominałem już, że rozmawiałem po koncercie GnR z szefem MJM Prestige o sprowadzeniu Slasha do Polski?

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #291 dnia: Lipca 20, 2012, 07:15:46 pm »
0
Tak Pomponku :*

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #292 dnia: Lipca 20, 2012, 07:32:17 pm »
0
Bez kartki (tudzież samej grafiki) akcja traci sens.
?
Kartka z ręcznym napisem Slash come to Poland - bardziej przystępne i czytelne, a co ważniejsze łatwiejsze do zrealizowania = w akcję można zaangażować więcej ludzi, nie tylko zagorzałych fanów Slasha. Zacząłbym w ogóle od zrobienia krótkiego filmiku promującego całą akcję.

Czas na dyskusję o formie zdjęć był miesiąc temu, a nie teraz, gdy słowo poszło w eter i ludzie (co prawda w ślimaczym tempie) przesyłają zdjęcia. Ta grafika jest ważnym elementem, bo mimo różnego tła, zdjęcia symbolizują jedność w dążeniu do zrealizowania wyznaczonego celu. Poza tym jest jeszcze jedna rzecz, o której nie wspominałem - dogadałem się ze znajomą firmą drukarską i jeżeli koncert się w Polsce będzie miał odbyć, to wydrukują tyle kartek ile będzie biletów, choć zakładam, że nie więcej niż 2000. Wyobraź sobie moment, gdy zapalają się światła, a każdy na widowni trzyma w rękach taką kartkę - na pewno muzykom zapadnie to w pamięć. Na flagę stać nas nie będzie, bo to nie ten target (poza tym tak kopiować pomysł to chamstwo :P), ale w mniejszej skali taka mini-akcja (w dodatku nikt nie ponosi kosztów) będzie fajnym doświadczeniem dla obu stron.

@pompon

A coś więcej? Nie czytam gunsowych tematów, to nie wiem o czym mowa, więc proszę o skrót informacji w tym wątku :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2012, 07:44:35 pm wysłana przez cravenciak »

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #293 dnia: Lipca 20, 2012, 07:45:56 pm »
0
możemy wykorzystać rybnicką- zamaże się to i tamto i napisze coś innego ;)
a poważnie to z chęcią zająłbym się organizacją takiej flagi i myślę, że
na koncert spokojnie uderzyłoby ok. 8tys. ludzi, więc znalazłby się chętne osoby na zbiórkę flagową.
Można zresztą z okazji takiego święta zorganizować ponownie parę akcji.
A co do rozmowy z p.Stefańskim, to zapytał się nas po koncercie kogo chcielibyśmy aby sprowadził do Polski.
Później jeszcze pisałem do Niego w tej sprawie, bo wyznaję zasadę "kuj żelazo..."
zobaczymy, pożyjemy.
Dla takiego Organizatora koncert Slasha w porównaniu do kapryśnego Rudzielca powinien być banalnie prosty.
Zobaczymy jednak czy Slash za rok wróci z czymś do Europy- może z Velvetami i Coreyem na wokalu  :wub:

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #294 dnia: Lipca 20, 2012, 08:11:33 pm »
0
Cóż, Slash nie robi koncertów na 8000 ludzi. Nie licząc festiwali, to nie wiem czy był jakiś koncert w ciągu ostatnich dwóch lat, na którym było więcej niż 2000 osób. Przeważnie mniej, dużo mniej (średnio pewnie jakoś 300-1300, choć wiosną był koncert w Minneapolis, na którym było tylko 200 osób, co ciekawe klub nazywa się The Brick :P). Nie trzeba stadionu, wystarczy klub - w porywach jakiś teatr. Widziałem zdjęcia z hoteli, w których się zatrzymywali - żadnych specjałów tam nie było, porządne trzy gwiazdki (łazienka, TV, Wi-Fi). To tyle jeśli chodzi o wymagania, takie mam wrażenie. Jeżeli masz kontakt z panem Stefańskim, to możesz mu powiedzieć o naszej akcji, o zainteresowaniu tematem i tak dalej. Slash trasę w Europie zaczyna drugiego października, zakładam, że czasu jest bardzo mało na zabukowanie koncertu (prawdopodobnie trasa jest już ustalona od A do Z), ale jeżeli MJM ma możliwości to czym prędzej trzeba działać.

No i Slash powiedział właśnie, że w przyszłym roku kolejna płyta i kolejna trasa, raczej nici z powrotu VR w 2013. I też chciałbym Coreya :}
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2012, 08:16:30 pm wysłana przez cravenciak »

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #295 dnia: Lipca 20, 2012, 08:28:26 pm »
0
@Krelke, @slasherr wasze uwagi są dobre ale tak jak powiedział cravenciak. Rozmawialiśmy o tym już miesiąc temu i nikt jak dotąd nie wyraził sprzeciwu. Poza tym widzę, że cravenciak poszedł dalej niż myślałem za co jestem mu wdzięczny.

Co się tyczy terminu. Jeszcze dziś napiszę na facebooku i w pierwszym poście, że akcja trwa do 12 sierpnia również do godziny 20:00. Cieszę się, że przynajmniej w tym jesteśmy zgodni.

@Pompon dziękuję, że ty również włączyłeś się w akcję i mam nadzieję, że pomysł z flagą, twojego autorstwa wypali. Nie wiem jak by się to cenowo przedstawiało bo nie mam orientacji. Najpierw musimy znać choć orientacyjną liczbę osób, która na taki koncert by chciała iść. A dwa musimy wiedzieć co odpisze managment Slasha i czy on sam wyrazi zgodę by zagrać w Polsce.

@Cravenciak dziękuję za te informacje, bo są one ważne dla nas i naszej akcji. Mam nadzieję, że wszystkie, że tak powiem problemy zostały rozwiane i dalej będziemy mogli organizować akcję bez przeszkód. A i jeszcze jedno Cravenciak mam do ciebie ogromną prośbę. Będę wyjeżdżał 13 sierpnia na tydzień i nie wiem czy będę miał dostęp do neta. 18 sierpnia już będę. Zechciałbyś koordynować tą akcję jak mnie nie będzie?

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #296 dnia: Lipca 20, 2012, 08:29:33 pm »
0
Skoro 12.08 akcja się kończy, to nie będzie czego koordynować. Będą zdjęcia, to zrobię filmik, udostępnię najszerzej jak się da i tyle.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #297 dnia: Lipca 20, 2012, 08:49:10 pm »
0
Więc aktualizuję pierwszego posta i wydarzenie na facebooku.

@Cravenciak masz rację jednak ktoś musi wrzucić filmik na Facebooka chłopaków i dotrzeć jakoś do ich managmentu. A nie chcę by akcja poszła na marne więc dlatego chcę by został tu ktoś, kto ma, że tak powiem orientację w tej akcji.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #298 dnia: Lipca 20, 2012, 08:56:34 pm »
0
Mógłbyś zaraz napisać przy wydarzeniu, dlaczego przy 182 zadeklarowanych osobach, jest tylko 20 zdjęć :) Może będzie jakiś response, dodaj tez poprawiony plakat (o ile już tego nie zrobiłeś).

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #299 dnia: Lipca 20, 2012, 08:58:26 pm »
0
Ok już to robię.

Poprawny plakat już dodałem

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

 

Slash i Konspiratorzy w Nove Mesto nad Vahom, Słowacja 27.06.2019

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2833
Ostatnia wiadomość Czerwca 30, 2019, 09:33:13 am
wysłana przez Zqyx