Ankieta

Czy uważasz, że na kartkach powinno znaleźć się krótkie przesłanie do Slasha?

Tak
32 (80%)
Nie
7 (17.5%)
Nie mam zdania
1 (2.5%)

Głosów w sumie: 37

Autor Wątek: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?  (Przeczytany 66292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #360 dnia: Sierpnia 06, 2012, 10:26:41 pm »
0
Chrystusie. :o
ewentualnie dałoby się coś zmienic? np. zwężyć do około 60?

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #361 dnia: Sierpnia 06, 2012, 10:27:34 pm »
0
A ile tych zdjęć masz?

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #362 dnia: Sierpnia 06, 2012, 10:31:50 pm »
0
Z 42 może.

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #363 dnia: Sierpnia 06, 2012, 11:13:22 pm »
0
Przekonałam kolegę i ma zrobić.  :P  I on jeszcze z kolegami pogada. ;D

Offline dustnbones

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +35
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #364 dnia: Sierpnia 07, 2012, 10:29:54 am »
0
Ja też niedługo nadeśle 2 albo 3 tylko muszę aparat naprawić   ;)

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #365 dnia: Sierpnia 07, 2012, 10:31:30 am »
0
Macie czas do niedzieli do 20:00

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #366 dnia: Sierpnia 21, 2012, 09:39:19 pm »
0
Halo, jak się sprawy miewają? Już niby po terminie a nikt nic nie pisze oficjalnie, czy przedłużamy czy co?  :megafon:
No, dzięki za "podsumowanie akcji" i w ogóle  :facepalm:

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #367 dnia: Sierpnia 22, 2012, 11:23:02 am »
0
Związane ręce mam ;)

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #368 dnia: Sierpnia 24, 2012, 01:48:45 pm »
+1
Szkoda, kurcze. Angaż ludzi był - nie jakiś ogromny, ale był. Warto spróbować coś skleić  :) :)

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #369 dnia: Września 02, 2012, 09:08:23 pm »
0
Cravenciak gdybyś mógł podsumować jak wygląda sprawa ze zdjęciami i filmikiem i czy w ogóle coś z tego się da zrobić.

Wybaczcie mi ale przez ostatnie dwa tygodnie byłem zagoniony a teraz dopiero moje życie wraca do względnej normalności.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #370 dnia: Września 02, 2012, 09:15:44 pm »
0
Właśnie, jakieś podsumowanie nie było by złe.

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #371 dnia: Września 02, 2012, 10:56:28 pm »
+1
Zdjęć na filmik jest wystarczająco. Sytuacja jest natomiast taka, że wiadomo iż Slash w tym roku do Polski nie zawita, więc proponuję poczekać i zastanowić się w jakim kierunku iść. Krelke i Witek zaoferowali pomoc "po wakacjach", pełen patronat NTSu znaczy się. Można wtedy akcję rozwinąć i zaangażować szerszą rzeszę ludzi (choć pewnie będzie się to wiązało ze zmianą piosenki w filmiku) i przywitać Slasha oraz zespół jak na Polskę i Polaków przystało. To tak w skrócie.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #372 dnia: Września 03, 2012, 09:50:12 am »
0
Cravenciak, cieszy mnie to, że jednak ludzie się zmobilizowali ze zdjęciami i nadesłali ich wystarczającą ilość. Ja jednak nie czekałbym i szedł za ciosem. Przynajmniej mieli by mniej roboty a twoja praca jaką do tej pory wykonałeś nie pójdzie na marne. Proponowałbym żebyś zrobił jednak ten filmik i pokazał co ci z tego wyszło. Admini wiedzieli, że ciągnę to dalej więc nie powinni mieć nam tego za złe. Taka jest moje propozycja. Nie mniej dziś jeszcze napiszę do Krelke i powiem mu jak sprawa wygląda.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #373 dnia: Września 03, 2012, 11:50:25 am »
0
No to mogę się wziąć za filmik, do końca tygodnia powinien być gotowy. Prawdopodobnie jadę na koncert Konspiratorów do Londynu, więc może będzie okazja wręczyć filmik osobiście :)

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #374 dnia: Września 03, 2012, 04:46:23 pm »
0
Cravenciak gdybyś to zrobił byłbym ci wdzięczny. Ja niestety nie mogę się tam wybrać, a bym chciał. Masz moje błogosławieństwo z filmikiem.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

 

Slash i Konspiratorzy w Nove Mesto nad Vahom, Słowacja 27.06.2019

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2833
Ostatnia wiadomość Czerwca 30, 2019, 09:33:13 am
wysłana przez Zqyx