Ankieta

Czy uważasz, że na kartkach powinno znaleźć się krótkie przesłanie do Slasha?

Tak
32 (80%)
Nie
7 (17.5%)
Nie mam zdania
1 (2.5%)

Głosów w sumie: 37

Autor Wątek: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?  (Przeczytany 66299 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34744
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #330 dnia: Lipca 28, 2012, 07:06:27 pm »
0
W bibliotece drukarka od niedawna jest,  tyle, że notorycznie zepsuta. Urok małych miasteczek;) Oczywiście, że nie ma co szukać problemów. Ważniejsze są rozwiązania. Wspólne działanie. :) Powodzenia :) Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda się zrealizować marzenie wielu fanów :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2012, 07:19:19 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #331 dnia: Lipca 28, 2012, 07:20:31 pm »
0
A tak swoją drogą: Zqyx, zdjęcie wysłane, ma sie rozumieć?  :P :D

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #332 dnia: Lipca 28, 2012, 07:20:54 pm »
0
Zqyx, Laa, Bricked dzięki za poparcie i chęci do działania. A dla tych co nie mają drukarki mogą poszukać w punktach ksero czy tak jak Laa w bibliotece. Brak drukarki nie jest przeszkodą.

@Slasherr w akcji wzięło już parę osób udział nie wiem ile dokładnie ale dzieląc liczbę zdjęć przez 2 to wychodzi około 13 osób. Ale to i tak za mało.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #333 dnia: Lipca 30, 2012, 10:17:16 am »
0
pompon: http://www.livenation.co.uk/artist/slash-tickets + 7 października w Edinburgh.

Nie sądzę, żeby przyjechał tylko do Anglii i tylko na cztery koncerty, więc raczej będzie tak jak mówiłem i cały październik będą grać w Europie. Stawiam na koncert w Niemczech, we Francji, we Włoszech, w Serbii i w Rosji. I MOŻE jeszcze gdzieś :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2012, 10:40:31 am wysłana przez cravenciak »

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #334 dnia: Lipca 30, 2012, 10:35:11 am »
0
Ja też nie sądzę by tylko do Anglii przyjechał. Ale może coś wyjdzie z tego koncertu gdzieś jeszcze. :) W końcu MJM Prestige chce jutro ogłosić kolejny koncert gwiazdy. Więc może :)

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #335 dnia: Lipca 30, 2012, 10:44:21 am »
0
Cytuj
Już we wtorek agencja Prestige MJM ogłosi kolejny koncert, który odbędzie się w tym roku w Polsce! Będzie to bez wątpienia wielkie wydarzenie muzyczne, jedno z największych tego roku w Polsce! Do naszego kraju przyjedzie bowiem gwiazda, która nigdy wcześniej nie koncertowała w Polsce, a na świecie zalicza się do grona jednej z najwybitniejszych w swoim gatunku i jest również jedną z najbardziej znanych postaci światowego showbiznesu! Więcej informacji już wkrótce!

Generalnie wszystko do Slasha pasuje, ALE takie opisy mają to do siebie, że można do nich przypisać praktycznie kogokolwiek. W każdym razie balonik napompowany.
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2012, 10:47:00 am wysłana przez cravenciak »

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #336 dnia: Lipca 30, 2012, 10:58:06 am »
0
Wiem czytałem to i mam nadzieję, że to Slash. Jednak wiem, że na razie to nic nie znaczy. Ale może teraz coś się ruszy po takiej zapowiedzi.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline cheeky

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #337 dnia: Lipca 31, 2012, 08:37:44 pm »
0
No dobra. To jak nic nie wyszło z tego koncertu, a na facebookowym profilu MJM Prestige było pełno " Slash ! Slash ! " to może by tam wkleić link do akcji ? Jak ludzie tak bardzo chcą/oczekują tego koncertu to możliwe, że ktoś by się ruszył. ;)

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #338 dnia: Lipca 31, 2012, 09:11:07 pm »
0
@ Cheeky jak najbardziej wkleję tam linka z akcją jednak z moich informacji wynika, że jak na razie akcja nie idzie najlepiej. A nie wiem czy spamowanie strony agencji koncertowej to dobry pomysł.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #339 dnia: Lipca 31, 2012, 09:23:43 pm »
0
Rzeczywiście agencję obchodzi, kto i co pisze na ich fanpage'u.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #340 dnia: Lipca 31, 2012, 09:26:08 pm »
0
No to w takim razie zrobię spam na ich stronie.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline cheeky

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #341 dnia: Lipca 31, 2012, 09:28:47 pm »
0
Przecież nie chodziło mi o agencję tylko o ludzi, którzy  spodziewali się Slasha, żeby się tak na przykład do akcji włączyli ?  :rolleyes:

A i spamować można, raczej nie zaszkodzi  :D

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #342 dnia: Sierpnia 02, 2012, 11:57:39 am »
0
Poszły 4 zdjęcia, ale zapomniałam że miały być linki do tinypic i wysłałam je w załączniku  :facepalm: Namowiłam za to jeszcze 2 kolezanki ^^ Jak coś to dajcie info wysle jeszcze raz z tinypic  :)

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #343 dnia: Sierpnia 02, 2012, 12:54:54 pm »
0
Nie trzeba, zdjęcia są ok :)

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #344 dnia: Sierpnia 02, 2012, 02:55:43 pm »
0
Można jeszcze dosłać zdjęcia? bo jutro byłyby gotowe, jeśli jeszcze jest czas ;)
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

 

Slash i Konspiratorzy w Nove Mesto nad Vahom, Słowacja 27.06.2019

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2833
Ostatnia wiadomość Czerwca 30, 2019, 09:33:13 am
wysłana przez Zqyx