Ankieta

Czy uważasz, że na kartkach powinno znaleźć się krótkie przesłanie do Slasha?

Tak
32 (80%)
Nie
7 (17.5%)
Nie mam zdania
1 (2.5%)

Głosów w sumie: 37

Autor Wątek: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?  (Przeczytany 66314 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #300 dnia: Lipca 21, 2012, 08:51:56 pm »
0
Cytuj
Slash trasę w Europie zaczyna drugiego października, zakładam, że czasu jest bardzo mało na zabukowanie koncertu (prawdopodobnie trasa jest już ustalona od A do Z), ale jeżeli MJM ma możliwości to czym prędzej trzeba działać.
nie wprowadzać mi forumowiczów w błąd.
Slash na jesień koncertuje po Australii, Nowej Zelandii, Ameryce...
skąd ta Europa?
Cytuj
Slash powiedział właśnie, że w przyszłym roku kolejna płyta i kolejna trasa
kiedy to powiedział?!
Skąd masz dane o publiczności?
Ja nadal uważam, że frekwencja 6000-8000 tys. byłaby w Polsce normą.
2000 tys. to przychodzi na Rock in Arenę w Poznaniu dla polskich gwiazd.
Slash miałby podobne zainteresowanie jak sir Elton

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #301 dnia: Lipca 21, 2012, 08:56:43 pm »
0
Cytuj
Slash na jesień koncertuje po Australii, Nowej Zelandii, Ameryce...

Nie pomponku :) Praktycznie cały październik będzie w Europie. Mówił o tym we wszystkich wywiadach i konferencjach prasowych podczas "festiwalowego" tournee po starym kontynencie, ale jeżeli nie wierzysz, to sprawdź na slashonline.com/tour

Danych o publiczności nie mam, po prostu widzę w jakich klubach gra. O następnej trasie i płycie powiedział dla Rolling Stone, jest w newsach nawet.
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2012, 09:03:21 pm wysłana przez cravenciak »

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #302 dnia: Lipca 21, 2012, 09:00:59 pm »
0
No to może by nam się udało w jakiś wolny termin wstrzelić. Warto spróbować choć też mi się wydawało, że widziałem, że Slash w październiku do Ameryki wraca. Ale może źle przeczytałem coś.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #303 dnia: Lipca 21, 2012, 09:08:32 pm »
0
właśnie sprawdzałem....
zaczyna w Ameryce w październiku, wraca do Europy, aby dalej grać w Ameryce w listopadzie?!?- Nierealne!!!
Logistyka przewozu samego sprzętu i ludzi byłaby nieopłacalna.
Slash nie wróci już w tym roku do Europy. Jest koniec lipca, a On ma cały grafik zapełniony do końca listopada,
poza tym dawno już ruszyłaby sprzedaż biletów i jakiś news o jakimkolwiek koncercie.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #304 dnia: Lipca 21, 2012, 09:11:34 pm »
-1
Dobra gdzieś tam w Europie to On już jest przebrzmiałą gwiazdą grającą, czy to z GN'R czy solo, po kilka razy w danym kraju. Jedynie w takiej Polsce czy Japonii nadal pewnie by waliły tłumy drzwiami i oknami ;)

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #305 dnia: Lipca 21, 2012, 09:15:06 pm »
0
Po Australii jedzie do USA i gra tam od 4 września do 3 października, następnie przyjeżdża do Europy (Niemcy, Francja, Anglia + koncert w Rosji i w Serbii). Następnie gra kilka koncertów w Azji (na pewno w Japonii, nie wiem czy nie w Chinach w Hong Kongu), a potem wraca do Ameryki i tam kończy trasę. W trakcie tej miesięcznej luki w grafiku, na pewno nie będzie zbijał baków - that's for sure.

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #306 dnia: Lipca 21, 2012, 09:17:36 pm »
0
dowód poproszę, bo z rozpiski nic takiego nie wynika!
A chciałbym również przyjąć taką wersję wydarzeń co Ty :)
Cytuj
We've got the tour that's gonna go into next year, we're starting work on the next record
Z tych słów wcale też nie wynika, że płyta wyjdzie w przyszłym roku i że wrócą z trasą.
Mówi jedynie o przedłużeniu się do następnego roku obecnego tourne i o tym, że zaczną prace nad nowym krążkiem!"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #307 dnia: Lipca 21, 2012, 09:38:11 pm »
-1
Pozabijajmy się o to co w kalendarzu albo czego tam nie ma...Pan Slash.  :facepalm:

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #308 dnia: Lipca 21, 2012, 09:50:19 pm »
0
Krelke ma racje. Uspokójmy się i zacznijmy myśleć logicznie. Bo tak do niczego nie dojdziemy. Uważam, że można by spróbować napisać do MJM Prestige, a dokładnie do pana Stefańskiego z pytaniem czy mogli by zapytać managment Slasha czy mają już zaplanowaną całą trasę po Europie i czy chcieliby jeszcze wcisnąć gdzieś jeden koncert. To nie gryzie a przynajmniej będziemy mieli jasność. Tudzież można spróbować spytać samego zainteresowanego na Twitterze czy Facebooku czy wybiera się jeszcze do Europy.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #309 dnia: Lipca 22, 2012, 11:19:57 am »
0
no właśnie staram się myśleć logicznie i nie podpalać, stąd
moje pytanie o fakty, które póki co wyglądają następującą:
- tegoroczna trasa w Europie już była
- nowej trasy w Europie póki co nie ma i jedynym okresem w jakim mogłaby być to część października
czyli za ponad 2 miesiące- a do dzisiaj ani jeden termin nie został ogłoszony
- płyta za rok nie wyjdzie, tylko zaczną nad nią pracę

Nie widzę sensu do póki nie pojawią się na horyzoncie realne przesłanki do ogłoszenia tourne,
aby informować organizatorów koncertów.
Trochę jeżdżę za zespołami i Slash naprawdę zrobiłby i mi i Was olbrzymią niespodziankę jakby jeszcze
wrócił w tym roku, jednak wydaje mi się, że najprawdopodobniej zobaczymy go na starym kontynencie za ok. 2 lata
z promocją nowej płyty.
Jestem za Slashem i za Jego sprowadzeniem do Polski całym serduchem z Wami, ale szans na to póki co nie widzę.

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #310 dnia: Lipca 22, 2012, 01:02:13 pm »
0
Cytuj
- tegoroczna trasa w Europie już była

Była wiosenna tzw. festiwalowa, a jesienna ma dopiero być. Poza tym jego słowa po każdym koncercie w Europie "cu in October! oraz luka w terminarzu, właśnie w październiku, według mnie nie mogą być przypadkiem.

Cytuj
- nowej trasy w Europie póki co nie ma i jedynym okresem w jakim mogłaby być to część października
czyli za ponad 2 miesiące- a do dzisiaj ani jeden termin nie został ogłoszony

Bo jak się robi koncert dla 300 osób to nie trzeba się spieszyć. Część koncertów w Kanadzie została ogłoszona miesiąc przed ich terminem.

Cytuj
- płyta za rok nie wyjdzie, tylko zaczną nad nią pracę

Nad materiałem na płytę pracują ciągle, zapisując i nagrywając pomysły, które im przyjdą do głowy w trakcie trasy. Samo nagrywanie albumu to kilka tygodni maksimum. Płyta wyjdzie wiosną 2014.

Cytuj
najprawdopodobniej zobaczymy go na starym kontynencie za ok. 2 lata

Będzie jak w 2011, czyli dalsza promocja płyty. Slash nie odpuści sobie koncertowania, a koncertowania po Europie to już w ogóle.

Jeden z naszych scenariuszy się sprawdzi, na razie nie ma się co spierać, a spokojnie czekać. :) Akcja niech się toczy dalej.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 07:14:30 pm wysłana przez cravenciak »

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #311 dnia: Lipca 22, 2012, 07:18:20 pm »
0
Cytuj
Bo jak się robi koncert dla 300 osób to nie trzeba się spieszyć.
przestań już z tymi 300 osobami, bo mi nerwy puszczą  ;)
Czyli jak zabiorę autokar znajomych z Poznania to zapełnimy w 1/6 salę koncertową?
6000-8000tys. ludzi to normalna Slashowa frekwencja w Polsce i basta!
Bilety poza tym już dawno byłby w sprzedaży!
Cytuj
Płyta wyjdzie wiosną 2014.
tak jak pisałem- trasa za 2 lata  :P

Chciałbym się w tym wypadku mylić i postawić Ci piwko na październikowym koncercie, ale jest on na dzisiaj nierealny!

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #312 dnia: Lipca 22, 2012, 07:35:19 pm »
0
pompon, w 2011 roku nie było płyty, a trasa tak. Teraz będzie tak samo.

Cytuj
przestań już z tymi 300 osobami, bo mi nerwy puszczą ;)

Chłopie, on gra takie koncerty. Kluby kalibru House of Blues to to, czego możesz się spodziewać. Całe życie chciał tak grać aby mieć bardzo dobry kontakt z publicznością (co robi) i nie zmieni przyzwyczajeń specjalnie dla Polaków. Po prostu jak pojawi się info o koncercie, to nie zwlekaj z kupnem biletu ;) Victoria Hall (Made in Stoke), to największe miejsce, w jakim Slash grał w ciągu ostatnich trzech lat. I nie sądzę, żeby tam było chociaż 5000 ludzi, pewnie o połowę mniej.

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #313 dnia: Lipca 22, 2012, 07:41:14 pm »
0
cravenciak co Ty gadasz? Jakie 300 osób? Byłeś kiedyś na jego koncercie?

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #314 dnia: Lipca 22, 2012, 08:18:49 pm »
0
Nie mówię, że wszystkie. Jednak duża część klubów, w których gra jest właśnie na tyle osób, bo więcej by się udusiło. 300 czy 500 czy 1000, bez znaczenia.

 

Slash i Konspiratorzy w Nove Mesto nad Vahom, Słowacja 27.06.2019

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2833
Ostatnia wiadomość Czerwca 30, 2019, 09:33:13 am
wysłana przez Zqyx