Ankieta

Czy uważasz, że na kartkach powinno znaleźć się krótkie przesłanie do Slasha?

Tak
32 (80%)
Nie
7 (17.5%)
Nie mam zdania
1 (2.5%)

Głosów w sumie: 37

Autor Wątek: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?  (Przeczytany 66340 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #240 dnia: Lipca 17, 2012, 09:16:10 pm »
0
Canis poprawione. Teraz się zastanawiam cz 21 jak będziecie robić spotkanie forumowe w Katowicach mogła byś to rozpropagować?

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #241 dnia: Lipca 17, 2012, 09:25:27 pm »
0
A może informację w pierwszym poście poprawić na kolorowo? Wtedy będzie bardziej rzucać się w oczy.
Jak Wam idzie?
Ruszyło się coś?

Żeby rzucało się w oczy trzeba dać to do działu news (choć preferuję całkiem nowy tekst, mogę go szybko zredagować) i przypiąć. Wiele osób czyta NTS bez wchodzenia na forum, a jak wiadomo informacje z innych działów na głównej stronie się nie pojawiają.

Czekam na aprobatę menedżmentu :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2012, 09:34:41 pm wysłana przez cravenciak »

Offline Mrs. Brownston

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +236
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #242 dnia: Lipca 17, 2012, 09:35:30 pm »
0
Cravenciak, a jak tam ze zdjęciami? Ciągle masz pięć czy ktoś dorzucił swoje?

"Ulu­bieńcy bogów umierają młodo, lecz poźniej żyją wie­cznie w ich to­warzys­twie..." - Fryderyk Nietzsche

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #243 dnia: Lipca 17, 2012, 09:36:25 pm »
0
Mam 7  :'(

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #244 dnia: Lipca 17, 2012, 09:38:24 pm »
0
Cravenciak zredaguj tekst i przypnij do działu News. Bo przynajmniej tam więcej osób zagląda. Ja naskrobałem coś takiego ale pewnie to jest psu na budę: Proszę wszystkich o pomoc. Znacie jakichś fanów Slasha, którzy nie mają portali społecznościowych? Zapoznajcie ich z naszą akcją. Wklejajcie ten plakat gdzie się tylko da. A jeśli znacie osoby, które nie mają dostępu do internetu przekazujcie im owy plakat by wsparły naszą akcję. Nie trzeba zrobić nic wielkiego, wystarczy zrobić zdjęcie a kartką, której wzór znajduje się w opisie wydarzenia i przesłać na podany adres. Liczymy na was. Czas nam coraz bardziej ucieka.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #245 dnia: Lipca 17, 2012, 09:41:27 pm »
0
Z czasem nie jest tak źle, bo Slash kończy koncertować poza Europą dopiero 27 listopada - kwestia jest taka, że albo wszystko się przesunie o co najmniej miesiąc, albo całkiem odwołali europejską trasę...

Edit: A nie, pomyliłem się. Jest miesięczna luka między koncertami w USA i Ameryce Południowej, zapewne w tym czasie będą koncerty w Europie. Czyli jednak mamy w cholerę mało czasu.

http://kwejk.pl/obrazek/1314964/sprowad%C5%BA-slasha-do-polski.html

Lajkować mi to.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2012, 10:07:52 pm wysłana przez cravenciak »

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #246 dnia: Lipca 17, 2012, 09:44:37 pm »
0
Co nie znaczy, że tekst jest i tak banalny. Zaspamowałem tym wydarzeniem dwie stronki na Fejsie. Pierwsza to Poland Loves Alter Bridge a druga to Slash Army Poland

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #247 dnia: Lipca 17, 2012, 09:48:48 pm »
0
Pogadam z władzami co myślą o zrobieniu newsa ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #248 dnia: Lipca 17, 2012, 09:54:17 pm »
0
Canis przy okazji zapytaj czy pozwolą na udostępnienie info o akcji na facebooku NTSowym.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #249 dnia: Lipca 17, 2012, 09:54:45 pm »
0
http://i48.tinypic.com/21kibtu.jpg

Teraz zdaję się na Was, dajcie to na wszystkich kwejkach-srejkach jakie znacie :)

Podstawowe błędy...tak nie może iść w świat bo się nie wyklika.
1. wszystkie linki skracając najlepiej nadać po "/" sensowne słowo czy max 3 słowa tak aby dało się to wygooglać.
2. warto w takim plakacie umieścić QR kod dla leniwych osób jak znalazł.
3. link do podstrony z akcją - jeśli chcecie to zrobimy w domenie naszej etc.
To tak na szybko.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #250 dnia: Lipca 17, 2012, 10:06:36 pm »
0
@Krelke wybacz mi ja się nie znam na skracaniu linków i tym podobnych rzeczy. Jeśli potrafisz to zrobić będę ci wdzięczny. Link do podstrony z akcją jest w pierwszym poście jednak jeśli byś chciał zawsze mogę ci go podać na PW czy jakoś inaczej. Plakat robił Cravenciak i z tym do niego trzeba by było się zwrócić.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #251 dnia: Lipca 17, 2012, 10:07:46 pm »
0
Pomogę Wam...ale raczej jutro/pojutrze jak trochę czasu znajdę :)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #252 dnia: Lipca 17, 2012, 10:15:36 pm »
0
Ogólnie Krelke zwrócił uwagę, że powinniście poczekać, aż emocje z Rybnika opadną i ja myślę osobiście, że ma rację. Póki co ludzie jeszcze żyją koncertem i mogą zwyczajnie o tym pozapominać albo odsunąć na dalszy plan.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #253 dnia: Lipca 17, 2012, 10:20:45 pm »
0
Canis wiem o tym i zastanawiam się czy nie przesunąć trochę terminu akcji. Nie wiem jednak co wy o tym sądzicie. Postaram się jutro zrobić ankietę na ten temat.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #254 dnia: Lipca 17, 2012, 10:23:00 pm »
0
Jak mam być szczery to duuużo chętnych z kwejka etc będzie w wieku szkolnym...a te osoby mają chwilowo wakacje...i to może działać na plus że więcej czasu etc...ale generalnie mniej osób będzie w zasięgu akcji...+ jak ostatnio jest moda na gnr itd to dziewczyny sobie w szkole będą mówiły...widziały u siebie na fb itd... tak mi się zdaje :)

 

Slash i Konspiratorzy w Nove Mesto nad Vahom, Słowacja 27.06.2019

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2833
Ostatnia wiadomość Czerwca 30, 2019, 09:33:13 am
wysłana przez Zqyx