Ankieta

Czy uważasz, że na kartkach powinno znaleźć się krótkie przesłanie do Slasha?

Tak
32 (80%)
Nie
7 (17.5%)
Nie mam zdania
1 (2.5%)

Głosów w sumie: 37

Autor Wątek: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?  (Przeczytany 66331 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwca 26, 2012, 11:08:41 am »
0
Canis, bricked ja zostawiam wam pełną dowolność. Sam zamierzam zrobić dwie fotki. Jedną bez napisu a drugą z krótkim napisem w stylu Slash Come To Poland czy coś w tym guście. Zobaczę co z tego wyjdzie i jak to będzie widoczne.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #211 dnia: Czerwca 26, 2012, 01:57:20 pm »
0
Też o tym myślałam, tylko na wzorze kartki juz nie bezie tak "prosto" jak to mialo byc w zalozeniu  :D
bądź co bądź kończę marudzić, fajnie że cravenciak się tego podjął bo "wzór filmiku" jest całkiem spoko  :) :D

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #212 dnia: Czerwca 28, 2012, 12:58:44 am »
0
Posłuchajcie dziś robiłem zdjęcia i stwierdziłem, że napisów pisanych odręcznie na dwóch dostępnych wzorach kartek mija się z celem bo niestety ich nie widać.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Mrs. Brownston

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +236
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #213 dnia: Czerwca 28, 2012, 01:19:31 am »
0
Wszystko zależy od tego jak zdjęcie jest wykonane. Ważne jest oświetlenie, przybliżenie itp., itd. Ja spróbuję zrobić z napisem, jak nie wyjdzie to trudno. Chociaż na początku będę musiała dojść do porozumienia z moją drukarką  ;)

"Ulu­bieńcy bogów umierają młodo, lecz poźniej żyją wie­cznie w ich to­warzys­twie..." - Fryderyk Nietzsche

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #214 dnia: Czerwca 28, 2012, 10:05:32 am »
0
To może niech każdy wyśle dwa czy tam cztery zdjęcia. Jedne z napisami, drugie bez i Cravenciak wybierze te, które bardziej pasują.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #215 dnia: Czerwca 28, 2012, 10:39:53 am »
0
Canis świetny pomysł.  I tak muszę swoje zdjęcia poprawić a najwyżej nie napiszę odręcznie tylko na kompie.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #216 dnia: Lipca 01, 2012, 02:48:35 am »
0
Znalazłem kilka ciekawych ujęć do filmiku, oczywiście proshoty. Zdjęć jak nie było tak nie ma, więc póki co nic nie ruszam.

Pytanie z innej beczki, żeby nie zakładać nowego tematu. Chciałby ktoś się zaopatrzyć (za free oczywiście) w nieoficjalny "album" o tytule "Slash featuring Myles Kennedy & The Conspirators: Live Era 2010-2012" ? Bawię się od wczoraj z okładką, nawet nieźle to może wyglądać. Co do muzyki, w tej chwili na trackliście jest 35 utworów, same pro-shoty (czytaj bardzo dobre audio). Pytam czy jest zapotrzebowanie, bo sam dla siebie zrobię, ale oczywiście chętnie udostępnię dalej :)

Offline Ashbiarz

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Respect: 0
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #217 dnia: Lipca 01, 2012, 11:10:19 am »
0
Za niedługo pewnie się pojawią jakieś zdjęcia..;)

Hmm.. no ja bym się z chęcią w taki album zaopatrzył ;)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #218 dnia: Lipca 01, 2012, 11:33:05 am »
0
wrzuć w download, ja bym chętnie przesłuchał ;)

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #219 dnia: Lipca 01, 2012, 11:36:56 am »
0
Cravenciak ja również chętnie bym się w taki nieoficjalny album zaopatrzył. Co do zdjęć zastanawiam się czy by jednak nie spotkać się gdzieś przed Rybnickim koncertem i nie pstryknąć parę grupowych fotek. Oczywiście musielibyśmy bardzo uważać by Axl się o tym nie dowiedział.

A co do tego albumu to można by wybrać jakąś piosenkę, która mogła by promować naszą akcję. Co wy na to?

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #220 dnia: Lipca 01, 2012, 07:45:05 pm »
0
Nie czaję.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #221 dnia: Lipca 01, 2012, 07:54:32 pm »
0
Cravenciak chodziło mi o to, żeby wybrać jedną piosenkę Slasha featuring Myles Kennedy and the Conspirators wybrać by promowała akcję sprowadzenia ich do Polski.

A ten album chętnie przesłucham.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #222 dnia: Lipca 01, 2012, 08:12:30 pm »
0
No to masz w filmiku Back From Cali, nie wiem czego więcej trzeba. A z  tym albumem (to jest składanka piosenek, które grali live, nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś) nie można się afiszować.

PS. Może by założyć w tym dziale jakiś wątek do zwyczajnych pogawędek slashowych? Gdyby ktoś chciał się podzielić jakimś filmikiem i pogadać o nim, takie tam 4fun.
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2012, 08:21:42 pm wysłana przez cravenciak »

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #223 dnia: Lipca 01, 2012, 08:28:43 pm »
0
Rozumiem cię bardzo dobrze. I tak chciałbym przesłuchać tej składanki.

A co do piosenki to był zły pomysł. A temat by sobie ot tak pogadać o Slashu jestem za.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #224 dnia: Lipca 12, 2012, 05:46:37 pm »
0
Temat coś ucichł. Jak sprawa wygląda na innych forach i fejsie? Bo wciąż mam tylko 5 zdjęć...

 

Slash i Konspiratorzy w Nove Mesto nad Vahom, Słowacja 27.06.2019

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2833
Ostatnia wiadomość Czerwca 30, 2019, 09:33:13 am
wysłana przez Zqyx