Ankieta

Czy uważasz, że na kartkach powinno znaleźć się krótkie przesłanie do Slasha?

Tak
32 (80%)
Nie
7 (17.5%)
Nie mam zdania
1 (2.5%)

Głosów w sumie: 37

Autor Wątek: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?  (Przeczytany 66319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Laa

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +87
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #195 dnia: Czerwca 21, 2012, 06:14:08 pm »
0
Filmik fajny.
Ja też uważam, że z napisami na kartkach będzie lepiej. ;)
"Z rzeczy które straciłem najbardziej brakuje mi mózgu" O.
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!" J.

Offline Mrs. Brownston

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +236
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #196 dnia: Czerwca 21, 2012, 06:31:40 pm »
0
Po kilku dniach bez weny twórczej wreszcie wzięłam się i napisałam petycję, którą zaoferowałam się wykonać. Sądzicie, że coś takiego przejdzie czy poprawić?


Szanowni Państwo,
Legendarny gitarzysta Saul ‘Slash’ Hudson jeszcze nigdy nie miał okazji zawitać do naszego kraju. I chociaż już raz był zaproszony to niestety z przyczyn niezależnych od organizatora koncert nie mógł się odbyć.
W związku z trwającą trasą koncertową promującą najnowszy album gitarzysty, a także planowanymi występami, forum NighTrain Station (www.gunsnroses.com.pl) - w imieniu wszystkich polskich fanów apeluje o zorganizowanie koncertu gitarzysty w naszym kraju.
Slash z całą pewnością jest dla polskich fanów ważną ikoną światowego rocka. Świadczy o tym status nowo wydanej płyty pt.: Apocalyptic Love, która już miesiąc po polskiej premierze rozeszła się w nakładzie powyżej 10 000 albumów, a co za ty idzie otrzymała status Złotej Płyty. Jego pierwszy album wypadł nie gorzej na tle albumów z całego świata.
Jako że są Państwo specjalistami w zakresie organizowania koncertów i macie Państwo olbrzymie doświadczenie mamy nadzieję, że możemy liczyć na Państwa inicjatywę i rozpoczęcie rozmów z przedstawicielami gitarzysty w sprawie organizacji występu w Polsce. Forum NighTrain Station z chęcią pomoże w promowaniu pierwszego polskiego koncertu Slasha. Mamy nadzieję na nawiązanie współpracy w celu wspólnej promocji koncertu oraz wydawnictw zespołu.
 

Pozdrawiamy i liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszej petycji.

"Ulu­bieńcy bogów umierają młodo, lecz poźniej żyją wie­cznie w ich to­warzys­twie..." - Fryderyk Nietzsche

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #197 dnia: Czerwca 21, 2012, 08:50:11 pm »
0
Mafioso, jest jakiś odzew na forum AB?

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #198 dnia: Czerwca 21, 2012, 09:04:30 pm »
0
Mają podsyłać zdjęcia. Na razie próbuję ustalić czemu oni swoją akcję chcą robić 14 lipca. Napisałem, że u nas ze względu na koncert w Rybniku nie wyrobimy się na ten termin.

Cravenciak pytanie do Ciebie bo mi to gdzieś umknęło - w jaki sposób chcesz dotrzeć do Slasha i Mylesa z filmikiem? Być może już gdzieś to było w tym temacie, ale nie zarejestrowałem tego faktu.

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #199 dnia: Czerwca 21, 2012, 09:07:22 pm »
0
Mają podsyłać zdjęcia. Na razie próbuję ustalić czemu oni swoją akcję chcą robić 14 lipca. Napisałem, że u nas ze względu na koncert w Rybniku nie wyrobimy się na ten termin.

Cravenciak pytanie do Ciebie bo mi to gdzieś umknęło - w jaki sposób chcesz dotrzeć do Slasha i Mylesa z filmikiem? Być może już gdzieś to było w tym temacie, ale nie zarejestrowałem tego faktu.

Twitter, Frank Sidoris i Brent Fitz już mi odpisywali nie raz więc nie będzie problemu. Jeżeli by jednak był to za pośrednictwem @SlashFrance.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #200 dnia: Czerwca 21, 2012, 09:54:08 pm »
0
Mrs. Browstone uważam, że ta petycja jest bardzo dobra u nie trzeba jej zmieniać. Ale niech inni się na ten temat wypowiedział.

Deadline do nadsyłania zdjęć to 31 lipca 2012 roku do godziny 20:00. Zdjęcia nadesłane po tym terminie nie będą uwzględnione.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #201 dnia: Czerwca 21, 2012, 10:13:43 pm »
0
To demo filmiku trochę takie bez ładu i składu, a przede wszystkim bez myśli przewodniej. Bo nie wiadomo czy najważniejsze będą w nim nasze fotki, czy obrazki z Polski. Przebitki z koncertów powinny chyba być w kolorze a nie w szarych paskach gdzie niewiele widać. Te obrazki z Polski też przydałoby się jakoś podpisać, my mniej więcej wiemy skąd są te wszystkie budowle i tak dalej, dla zespołu to chyba nie będzie interesujące. No i na koniec wg mnie te fotki będą za szybko zapieprzać, nawet jak ktoś nic nie napisze to nic nie będzie widać. Ale to tylko moja opinia.

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #202 dnia: Czerwca 21, 2012, 10:41:17 pm »
0
Nikt nie ma problemu z dostrzeżeniem małego opakowania płyty, a mówisz, że będą problemy z dostrzeżeniem kartki A4? Proszę Cię. Filmik ma formę teledysku, nagrań z Polski podpisywać nie będę, bo to nie jest przewodnik geograficzny. Video ma wywoływać ogólne wrażenia - "łał, jaka ta Polska ładna" "łał, ile zdjęć z Polakami trzymającymi kartkę". Sceny koncertowe specjalnie "pociągnąłem" takim filtrem i ustawiłem czarno-białe, bo dodałem czerwony glow. W wielu momentach na ekranie jest mieszanka biało-czerwona i jest to zamysł celowy.

Aha, przydałoby się, żeby ktoś mi pomógł i znalazł w jakich krajach do tej pory Slash miał okazję grać. Od GNR przez SS i VR, a na solowej karierze kończąc. Myślę nad wprowadzeniem do filmiku i przyda mi się taka wiedza.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2012, 11:52:54 pm wysłana przez cravenciak »

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #203 dnia: Czerwca 22, 2012, 01:32:52 pm »
0
Zsynchronizuj obraz z dźwiękiem bo się kupy nie trzyma :)
I ten efekt na koncertówkach wydaje mi się niepotrzebny
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2012, 01:34:33 pm wysłana przez slasherr »

Offline cheeky

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwca 22, 2012, 05:00:57 pm »
0
Mi się wydaje potrzebny. Wyróżnia się od zdjęć i tych scen z Polski, gdyby nie było żadnego efektu to to wszystko pewnie by się zlewało.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwca 22, 2012, 11:22:04 pm »
0
Udostępniłam wydarzenie u siebie na fejsie, wrzuciłam też na twitterze, na fanpagach Ashby i Motley Crue. Co jakiś czas będę przypominać o akcji, ale jeżeli ma być ograniczona liczba zdjęć, to rzeczywiście powinna być o tym informacja i jakiś licznik. Choć moim zdaniem, lepiej dać jak najwięcej zdjęć, żeby pokazać, że naprawdę dużo osób się zaangażowało. W proporcjach żeby było więcej zdjęć od fanów niż fragmentów koncertów. Co do widoków z Polski, to bardzo dobry pomysł.

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwca 25, 2012, 09:12:27 pm »
0
Dalej ani jednej fotki.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwca 25, 2012, 11:33:01 pm »
0
Jutro będziesz miał moje. CZekałem tylko na jedna rzecz, która dziś doszła.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #208 dnia: Czerwca 26, 2012, 12:47:12 am »
0
Kurcze, szkoda ze nie mialam dostepu do forum ostatnio;/ Troche glupio z tymi kartkami.... Lepiej by bylo tak jak to robila jedna z forumowiczek z prezentem dla siostry.. Po prostu zostalyby podane oficjalne 3-4 hasla i kazdy moglby wybra jedno napisac na swojej kartce i prosze! Tak to bedzie nudno. Zawsze w takich filmikach mnie cieszą te napisy itd. moznaby bylo podrzucic Ghost gdyby bylo baardzo duzo zdjec.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #209 dnia: Czerwca 26, 2012, 11:02:04 am »
0
Też uważałam, że z napisami jest fajniej ;) Ale Cravenciak miał inną wizję artystyczną, a skoro był chętny, żeby filmik zrobić to nie powinniście marudzić :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

 

Slash i Konspiratorzy w Nove Mesto nad Vahom, Słowacja 27.06.2019

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2833
Ostatnia wiadomość Czerwca 30, 2019, 09:33:13 am
wysłana przez Zqyx