Ankieta

Czy uważasz, że na kartkach powinno znaleźć się krótkie przesłanie do Slasha?

Tak
32 (80%)
Nie
7 (17.5%)
Nie mam zdania
1 (2.5%)

Głosów w sumie: 37

Autor Wątek: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?  (Przeczytany 66308 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwca 18, 2012, 01:58:39 am »
0
No tak, dawałem to na forum kilka razy już.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwca 18, 2012, 07:02:30 am »
0
W pierwszym poście znajdziecie oficjalny wzór kartki jaki powinien pojawić się na zdjęciu. Dodam też, że wszystkie szczegóły, jakie będą ustalane i dopracowywane będę również zamieszczał w pierwszym poście byście nie musieli szukać po całym temacie. Dziękuję wszystkim za okazaną chęć współpracy oraz za wsparcie projektu. Mam nadzieję że się to uda.

Przypominam również, że do 30 czerwca 2012 roku czekam na wzory petycji jakie napiszemy do Slasha, Duffa, ich managerów, oraz do agencji koncertowych.

Jeśli chcecie by Loaded również wystąpili w Polsce czekam na propozycje graficzne kartek jakie mogły by się pojawić na zdjęciach, które ewentualnie pojawią się w filmiku jaki wyślemy do managera Duff'a oraz jak się uda do samego zainteresowanego. Z góry dziękuję.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwca 18, 2012, 08:11:39 am »
0
Canis Ty miałabyś robić filmik dla.. Slasha? :o

Zrobiłabym to dla Was, nie dla Slasha :P Ale Cravenciak jest zdecydowanie lepszym wyborem, więc kwestię filmiku uważam za zamkniętą. Ja tylko poddałam pomysł ;)

Co do napisu od siebie, to jestem zdecydowanie na nie - lepiej jak wszyscy mają dokładnie to samo, skoro decydujemy się na jakiś konkretny projekt kartki, bo to, tak jak ktoś tu wspomniał, pokazuje jedność akcji. A jak każdy zacznie pisać wiersze pochwalne na ich temat to straci urok.

Nie chodzi o cały pochwalny hymn tylko o jedno zdanie, np. "Polands is waiting for You", "Come to Poland" czy "We're inviting You to Poland". Według mnie sama kartka nie byłaby aż tak czytelna, ale jak chcecie. Na razie wyniki ankiety są jasne. Zdecydujcie się na coś, zanim zaczniecie robić zdjęcia.

Reno, wzór petycji można pewnie ściągnąć z tej, którą podpisywaliśmy dla Gunsów, o ile jeszcze gdzieś krąży w internecie.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwca 18, 2012, 08:08:42 pm »
0
świetnie, zatem czekam na update'y w pierwszym poście :) tymczasem uwieczniajmy nasze oblicza na zdjęciach  :sorcerer:

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwca 18, 2012, 08:12:55 pm »
0
Rzuciłem temat na forum AB. Czekam na reakcję :sorcerer:

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwca 18, 2012, 08:28:31 pm »
0
Utwórzcie wydarzenie na fb, wyjaśnijcie o co chodzi w całej akcji z filmikiem i petycją, żeby można to było rozpropagować przez fb NTSu :) Zawieramy z Krelke spółkę, żeby Wam pomóc :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwca 18, 2012, 08:44:06 pm »
0
Mafioso w takim razie czekamy co powiedzą.

Co do wydarzenia to jeśli ktoś wie jak zrobić takie wydarzenie to prosiłbym by się tym zajął.

W takim razie bardzo się cieszę, że Krelke zechciał/a nas wspomóc. Jak tylko będzie coś wiadomo o wydarzeniu na Facebooku, proszę Canis byś jeśli możesz wstawiła update'a w pierwszym poście. Ja zaraz dodam update'a z akcją promowaną przez Alter Bridge.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Mrs. Brownston

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +236
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwca 18, 2012, 09:04:00 pm »
0
Przyznam, że trochę się zgubiłam  8) Zdjęcie można już robić, tak? A mamy jakiś konkretny adres gdzie je wysyłać czy po prostu dodawać do tego tematu?
Swoją drogą znalazłam tą petycję odnośnie Gunsów w Polsce, o której wspominała Canis. Jeśli nikt się tego jeszcze nie podjął mogę ją przerobić.

"Ulu­bieńcy bogów umierają młodo, lecz poźniej żyją wie­cznie w ich to­warzys­twie..." - Fryderyk Nietzsche

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #158 dnia: Czerwca 18, 2012, 09:11:41 pm »
0
Mrs. Brownston za petycję się nikt nie zabrał i jeśli chcesz to przerobić i znalazłaś tą petycję to nie widzę problemu. Będzie mniej do zrobienia.

Co do ZDJĘĆ chciałem zrobić wspólny adres na Gmailu ale ludzie zaczęli na mnie psioczyć, że im się nie podoba ten pomysł. Zaraz postaram się coś napisać do Cravenciaka czy podejmuje się zrobienia filmiku i na jaki adres można przesyłać zdjęcia.

CO DO NAPISÓW pozostawiam to do waszej decyzji. Jeśli chcecie coś napisać dobrze, jeśli nie chcecie nic pisać nie będę was zmuszać. Co do adresu oraz terminu przesyłu zdjęć poinformuję update'm posta na pierwszej stronie.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Aga0305

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1034
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +499
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #159 dnia: Czerwca 18, 2012, 09:18:02 pm »
0
może zrobimy tak, że do np. 25.06 możemy głosować w ankiecie i jeśli np. po 25.06 krótkie przesłanie będzie miało więcej głosów  tak też robimy (piszemy na tych kartkach) ? co wy na to?

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwca 18, 2012, 09:19:36 pm »
0
Aga0305 to bardzo dobry pomysł. Zaraz zaktualizuję pierwszego posta. O ile reszta użytkowników się zgodzi.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwca 18, 2012, 09:26:41 pm »
0
Aktualizuj Reno, jesteś koordynatorem tego wszystkiego i w sumie gdyby nie Ty to nikt by się niczego nie podjął, więc działaj śmiało.

Zdecydujcie się kto tworzy wydarzenie na fb. Pamiętajcie, że musi być dokładnie opisane. Informacja o zdjęciach, kartkach, możecie też na fb dodać w wydarzeniu ankietę odnośnie przesłania na kartce.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwca 18, 2012, 09:30:46 pm »
0
Canis ja wydarzenia nie potrafię dodać niestety więc proszę kogoś z was by się tym zajął. Uważam, że to jest dobrym pomysłem by i na Facebooku ludzie mogli głosować. Wtedy będziemy mieli pełny ogląd co bardziej przypadnie do gustu.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Laa

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +87
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #163 dnia: Czerwca 18, 2012, 09:44:52 pm »
0
Na zdjęciach mają być widoczne nasze twarze czy to jest obojętne?
"Z rzeczy które straciłem najbardziej brakuje mi mózgu" O.
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!" J.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #164 dnia: Czerwca 18, 2012, 09:58:31 pm »
0
Laa nie pamiętam ale Canis chyba gdzieś pisała, że możesz zasłonić twarz kartką. Co do zdjęć pełna dowolność. Liczę na waszą pomysłowość i kreatywność.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

 

Slash i Konspiratorzy w Nove Mesto nad Vahom, Słowacja 27.06.2019

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2833
Ostatnia wiadomość Czerwca 30, 2019, 09:33:13 am
wysłana przez Zqyx