Ankieta

Czy uważasz, że na kartkach powinno znaleźć się krótkie przesłanie do Slasha?

Tak
32 (80%)
Nie
7 (17.5%)
Nie mam zdania
1 (2.5%)

Głosów w sumie: 37

Autor Wątek: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?  (Przeczytany 64656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Zaprośmy Slasha do Polski :)
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 15, 2012, 02:56:21 pm »
0
Dlatego petycja jest ważna. Nagłośnienie sprawy też. Ok, petycja do Odyssey nic nie dała, albo może coś dała i nie wiemy, ale temat pojawił się publicznie, a to już dużo :)  Dzięki temu inni dostrzegli zapotrzebowanie. Jedna i druga strona musi widzieć.  :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2012, 02:58:14 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Zaprośmy Slasha do Polski :)
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 15, 2012, 02:57:44 pm »
0
Taki koncert to nie będzie stadion i wielka scena, tylko klub lub teatr czy jakaś hala (Atlas Arena co najwyżej, i tak chyba za duże). Moim zdaniem trzeba uderzać do ewentualnych organizatorów, pokazać jak duże jest zainteresowanie i wtedy oni sami się skontaktują z managementem i załatwią co trzeba.

To samo napisałam w moim pierwszym poście ;) niemniej jednak pomysł wart zachodu, bo jest wielu ludzi, którzy chcieliby zobaczyć Slasha na żywo we własnym kraju
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12051
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Zaprośmy Slasha do Polski :)
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 15, 2012, 03:21:49 pm »
0
Petycje do agencji koncertowych gówno dają, co zresztą mieliśmy okazję zaobserwować na podstawie petycji w sprawie koncertu GNR do Live Nation.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Zaprośmy Slasha do Polski :)
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 15, 2012, 03:36:13 pm »
0
Zqyx zgadzam się z tobą w 100%. Po pierwsze jeśli inicjatywa wyjdzie na światło dzienne i zainteresują się ją media, to już będzie sukces i rozgłos.
Może to nie będzie wielki stadion i wielka scena ale możemy w ten sposób zrealizować marzenia paru osób, którym zależy na zobaczeniu ex-Gunsów na żywo w ich kraju.
No i wreszcie poruszana już sprawa filmiku. Pomysł z kartkami jest fajny, ale trzeba zapytać pomysłodawcę o zgodę. A co byście powiedzieli na żywy transparent? Na przykład by ustawić z ludzi Slash come to Poland, lub Poland is waiting for you Slash, i dokładnie to samo zrobić z Loaded? Wiem, że to brzmi dziwnie ale mogła by być przy tym fajna zabawa i moglibyśmy wzbudzić tym zainteresowanie nie tylko mediów ale i ludzi.
Mafioso może i nic nie dadzą. Ale istnieje cień szansy, że jednak ktoś się tym zainteresuje, chociażby organizator koncertu Gunsów w Polsce.
Ale tak jak Cains_Luna uważam, że gra jest warta świeczki i zachodu by w to wchodzić.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2012, 03:51:04 pm wysłana przez Reno »

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Aga0305

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1034
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +499
Odp: Zaprośmy Slasha do Polski :)
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 15, 2012, 03:50:19 pm »
0
jeśli chodzi o tych ludzi ustawionych w napis- może być to ciężkie do zrealizowania  :/ zebrać tyle osób (fanów) w jednym miejscu by ułożyć taki napis  :/

Offline Mrs. Brownston

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +236
Odp: Zaprośmy Slasha do Polski :)
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 15, 2012, 03:56:00 pm »
0
Właśnie, właśnie. Transparent z ludzi może być co najmniej kłopotliwy. Po za tym organizacja musiałaby być maksymalna żeby takie coś ogarnąć. Ale i tak pomysł z filmikiem jest bardzo dobry i może okazać się skuteczny.
Jeśli chodzi o sam koncert to ja też się piszę. Może petycje nic nie dają, ale gdyby nagłośnić ją na facebooku to i tak by dużo dało, moim zdaniem.

"Ulu­bieńcy bogów umierają młodo, lecz poźniej żyją wie­cznie w ich to­warzys­twie..." - Fryderyk Nietzsche

Offline cheeky

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Zaprośmy Slasha do Polski :)
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 15, 2012, 03:59:36 pm »
0
Ten pomysł z ustawianiem się faktycznie trudny. Lepszy byłby filmik ze zdjęciami ludzi trzymającymi kartki, tak jak to jedna z użytkowniczek ostatnio zrobiła dla siostry. Fajnie to wyszło, ona sama dała radę to dlaczego my byśmy mieli nie dać. Trzeba by było po prostu taki filmik zrobić z na prawdę dużą ilością osób z kartami, można by tam wcisnąć jakiś kadr z momentem, w którym ludzie się ustawiają w napis, ktoś wcześniej o tym wspominał. No i gdyby ten filmik wyszedł porządny, przekonywujący i na prawdę duża liczba osób by w nim wzięła udział pozostaje spamowanie. Kwejk, facebook, jakieś tam besty i ogólnie wszędzie gdzie się da, nie pomijając Slashowego Twittera i Facebooka.
Spamowanie filmikiem można połączyć wtedy z pisaniem na Slashowej tablicy " come to Poland " i inne takie, tylko nie w urodziny, bo wtedy mnóstwo takich rzeczy się pojawia i trudniej to zauważyć.
Mam nadzieję, że ktoś zrozumiał o co mi chodzi, bo trochę trudno to jakoś składnie napisać. :D

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 15, 2012, 06:01:28 pm »
0
jeśli chodzi o tych ludzi ustawionych w napis- może być to ciężkie do zrealizowania  :/ zebrać tyle osób (fanów) w jednym miejscu by ułożyć taki napis  :/

To jest nierealne. Coś takiego jak Fafik zrobiła już prędzej. Tylko, czy ktoś z forumowych fanów Slasha umie robić filmiki?;) Może wśród forumowych fanów są ludzie wykonujący od czasu do czasu źnośny cover jakiejś piosenki Slasha/ VR/ Snakepit? Byłoby fajne jako tło muzyczne :)
Petycje do agencji koncertowych g***o dają, co zresztą mieliśmy okazję zaobserwować na podstawie petycji w sprawie koncertu GNR do Live Nation.

O petycji było głośno w mediach. Kiedy pierwsze informacje o rybnickim koncercie się pokazały to jedną z decydujących spraw dla organizatora okazało się zainteresowanie fanów. Skąd o tym zainteresowaniu wiedzieli? Ano między innymi także z petycji. Kto dziś wie, że chcielibyśmy zobaczyć Slasha i Loaded w Polsce? Nikt.
Nie skupiajmy się na tym, czy się uda i po co, tylko jak. Jakby Slash myślał w kategoriach - po co sięgac po gitarę, to dzisiaj nie byłoby tu żadnego z nas, ba, tego miejsca w sieci też by nie było :P

Na prośbę pomysłodawcy tematu zmieniam tytuł. Będziemy mówili nie tylko o możliwym koncercie Slasha, ale także Loaded. Bo czemu nie?
Reno, proponuję, żebyś jako pomysłodawca koordynował ten temat, pilnował dyskusji i.t.d
Na początek jakoś się zorganizujmy, zobaczmy, jakie jest zainteresowanie tym tematem tu na forum.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2012, 06:04:20 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Zaprośmy Slasha do Polski :)
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 15, 2012, 06:27:10 pm »
0
Ja się piszę na każdą możliwą akcję sprowadzenia Slasha lub Duffa do Polski  :) Nie stać mnie było na Berlin, poza tym wolałabym koncert samego Slasha, bez Motley Crue.
Pomysł z filmikiem jest super. Można umieścić na Facebooku i w inny możliwych miejscach. Na pewno ktoś by to dostrzegł i przemyślał sprawę. Próbować zawsze trzeba. Jak nie spróbujemy przekonać Slasha czy Duffa do koncertu u nas to się nie dowiemy. Najwyżej nas oleją, w co baaardzo wątpię  :D

Offline RagDoll

  • Nieoficjalna żona Axla;)
  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • I might be a little young, but honey I ain't naive
  • Respect: +42
Odp: Zaprośmy Slasha do Polski :)
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 15, 2012, 06:29:51 pm »
0
Jestem za! :D
Filmik to dobry pomysł, każdy mógłby nakręcić się, jak prosi Slasha, żeby przyjechał do Polski. ^^
Ja i MM na pewno się piszemy ;D
https://www.facebook.com/DeltasticFantastic
komiksowooo :)

"Life sucks, but in a beautiful kind of way" - W. Axl Rose

Zapraszam do oglądnięcia moich wypocin: http://themannylala.deviantart.com/ :)

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Zaprośmy Slasha do Polski :)
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 15, 2012, 06:42:25 pm »
0
albo nakręcić albo zrobić zdjęcie ciekawe z jakąś zachętą dla Slasha napisaną na kartce :)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 15, 2012, 08:22:57 pm »
0
Zqyx, ja umiem robić filmiki, więc jak tylko zaczniecie robić zdjęcia, dajcie znać. Podam maila. (choć jam nie fanka Slasha, mogę pomóc ;) ) Co do tła muzycznego to nie wiem. Nie mamy co do niego prawa autorskiego, żeby wykorzystać faktyczną piosenkę. Cover byłby chyba lepszy, ale ja się na prawie autorskim nie znam, więc nie wiem jak to tam jest.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 15, 2012, 08:34:43 pm »
0
Dlatego wspomniałem o coverze, bo fajnie, jakby było jakieś tło muzyczne :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 15, 2012, 08:43:28 pm »
0
cover, ale niekoniecznie śpiewany  ;). Może ktoś z forum zagrałby coś Slasha na gitarze?

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 15, 2012, 08:53:56 pm »
0
Jak ktoś się już zdecyduje i nagra to też niech mi wyśle ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

 

Slash i Konspiratorzy w Nove Mesto nad Vahom, Słowacja 27.06.2019

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2793
Ostatnia wiadomość Czerwca 30, 2019, 09:33:13 am
wysłana przez Zqyx