Ankieta

Czy uważasz, że na kartkach powinno znaleźć się krótkie przesłanie do Slasha?

Tak
32 (80%)
Nie
7 (17.5%)
Nie mam zdania
1 (2.5%)

Głosów w sumie: 37

Autor Wątek: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?  (Przeczytany 66313 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwca 17, 2012, 09:03:55 pm »
0
Moderuję z założenia każdy temat więc nie ma sprawy ;) Czuwam :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Laa

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +87
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwca 17, 2012, 09:05:55 pm »
0
Co do nowego adresu- jak osoba, która będzie robić filmik będzie chciała to sobie założy. Jak nie to nie ;)
"Z rzeczy które straciłem najbardziej brakuje mi mózgu" O.
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!" J.

Offline Aga0305

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1034
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +499
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwca 17, 2012, 09:48:59 pm »
0
troszeczkę się pogubiłam  :/ więc drukujemy te kartki i robimy z nimi zdjęcie ? piszemy w końcu coś czy nie?

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwca 17, 2012, 10:00:01 pm »
0
Ja uważam, że dobrze by było napisać. Cravenciak jest innego zdania. Może przydałoby się głosowanie :P
Może dodać Wam ankietę dla rozwiązania sprawy?
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwca 17, 2012, 10:02:21 pm »
0
Canis_Luna uważam, że to dobry pomysł.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwca 17, 2012, 11:08:38 pm »
0
Zrobione :)
Reno, "Canis" w zupełności wystarczy. Jest krócej. I już się przyzwyczaiłam. (to tak na marginesie ;) )


btw. To pomysł kogoś z Was czy akcja zupełnie niezależna od tego, co dzieje się w tym temacie? ;) http://www.facebook.com/events/457941064234061/
Jeśli nie kogoś z Was to myślę, że można się porozumieć z organizatorem tej akcji, żeby przyłączył się też do filmiku ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwca 17, 2012, 11:15:07 pm »
0
Canis jeśli się nie mylę to zaczął ją chyba mafioso ale pewny 100% nie jestem, a przynajmniej jako pierwszy dał linka do tej akcji. Jednak jeśli o nie jego pomysł bardzo chętnie skontaktuję się z organizatorami.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwca 17, 2012, 11:18:04 pm »
0
no proszę...widzę, że akcja przybiera rumieńców  :D

dobry pomysł, aby stworzyć odrębną skrzynkę - gmail to wg mnie słuszny wybór ;) osobne konto mailowe pozwoli uniknąć "spamowania" komuś na prywatną skrzynkę  ;)  w załączonej ankiecie wybrałam opcję kartki z tekstem  - krótkie przesłanie od siebie jest wg mnie najbardziej sensowne :)

aby kartki na fotkach były widoczne, może ustalmy jakiś najmniejszy dopuszczalny format? wydaje mi się, że poniżej A4 ma to mały sens  :)

deadline jak rozumiem do końca lipca, si ? :)

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwca 17, 2012, 11:28:47 pm »
0
Co do deadline'u to jeszcze czekam na odpowiedź cravenciaka, który zrobił projekt kartki. Nie wiem komu przydzielić zrobienie filmiku: Canis czy Cravenciakowi czy też  komuś innemu z forum.
Według mnie, choć od razu mówię nie znam się na grafice kompletnie, zdjęcia powinny być dość dobrej jakości i myślę tak do 5 lub 6 MP rozdzielczości. Jak się mylę poprawcie mnie.

Odrębny adres e-mail też jest sprawą dyskusyjną i nie wiem jak to rozwiązać. Może damy sobie czas na skontaktowaniem się z tymi, którzy zapoczątkowali akcję na faebooku oraz na ustalenie szczegółów zdjęć do końca tygodnia. Oczywiście jakieś fotki można by już robić, ale myślę, że powinniśmy poczekać na wypowiedzi ekspertów od grafiki.

I jeszcze jedna koncepcja, która została rzucona w tym temacie. Co wy na to by spotkać się gdzieś w Rybiku i porobić mini sesje zdjęciowe. Oczywiście jeśli tylko będziecie chcieli.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwca 17, 2012, 11:40:12 pm »
0
Moje zdolności filmikowe są naprawdę tylko na poziomie podstawowym - jak pisałam, używałam tylko Windows Movie Maker. Jeśli Cravenciak zna się na innych tego typu programach, z większą ilością opcji i sztuczek - weźcie jego ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwca 17, 2012, 11:44:40 pm »
0
Canis Ty miałabyś robić filmik dla.. Slasha? :o

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwca 18, 2012, 12:26:36 am »
0
Co do napisu od siebie, to jestem zdecydowanie na nie - lepiej jak wszyscy mają dokładnie to samo, skoro decydujemy się na jakiś konkretny projekt kartki, bo to, tak jak ktoś tu wspomniał, pokazuje jedność akcji. A jak każdy zacznie pisać wiersze pochwalne na ich temat to straci urok. Po drugie, wydam milion na wydruk z takimi kolorami na kartce, ale to już inna sprawa ;p Co do rozgłosu, to jak już ustalicie wszystko na 100% mogę zrobić akcję na twitterze na fanpage'u DjAshbaPOLAND. Robiliśmy już coś podobnego z filmikiem na urodziny Axl'a i wyszło całkiem dobrze, choć było łatwiej pod tym względem, że każdy pisał sam, ale takie akcje zdecydowanie trzeba robić z odpowiednim wyprzedzeniem i męczyć ludzi o przesłanie zdjęć, bo wielu uwielbia robić to na ostatnią chwilę.

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwca 18, 2012, 12:47:09 am »
0
@up

Dokładnie.

Co do zdjęć, możecie już robić. Na razie myślę jeszcze nad "scenariuszem", ale lada dzień zajmę się filmikiem.

Offline Kurczak

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 629
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +104
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwca 18, 2012, 12:52:59 am »
0
Ja się w organizację nie mieszam, ale czytając wasze przemyślenia nad tekstem na kartkach, myślę, że jeśli miałby być, to dobrym (choć trudnym w realizacji) pomysłem byłoby skrobnięcie jakiegoś krótkiego tekstu-zaproszenia: Każdy na swojej kartce miałby 1-2 słowa, które na filmiku ułożyłyby się w całość. Oczywiście, do tego trzebaby wiedzieć ile ludu się przyłączy, choć przy większej ilości część mogłaby spokojnie zostać z kartkami bez tekstu.
Patafiaństwo się szerzy...

Offline paula_00

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Płeć: Kobieta
  • "All we need is just a little patience."
  • Respect: +91
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwca 18, 2012, 01:52:32 am »
0
Todd Kerns: "To be honest I can't understand why we haven't been to Poland. Hopefully this year. Slash is very big on playing places he's never played before this year. Last time we did Russia and Serbia but Poland would be amazing.
Hope to see you soon.".
SLASH 13.02.2013 ♥

 

Slash i Konspiratorzy w Nove Mesto nad Vahom, Słowacja 27.06.2019

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2833
Ostatnia wiadomość Czerwca 30, 2019, 09:33:13 am
wysłana przez Zqyx