Ankieta

Czy uważasz, że na kartkach powinno znaleźć się krótkie przesłanie do Slasha?

Tak
32 (80%)
Nie
7 (17.5%)
Nie mam zdania
1 (2.5%)

Głosów w sumie: 37

Autor Wątek: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?  (Przeczytany 66310 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwca 17, 2012, 03:10:31 pm »
-1
Mafioso im więcej szumu tym lepiej. Uważam, że trzeba to ruszyć.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwca 17, 2012, 05:37:15 pm »
-1
Pomysł z koszulkami fajny :) Od początku chciałam wyskoczyć w bluzce ze Slashem, ale w sumie trochę się obawiałam reakcji innych  :lol: Ale widzę, że nie tylko ja o tym myślałam. Stodoła to dobry pomysł. A zdjęcia może do tej osoby, która będzie odpowiedzialna za filmik? No i jakie wymiary?

Offline Mrs. Brownston

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +236
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwca 17, 2012, 05:45:34 pm »
0
Z tego, co się orientuję Canis_Luna zaoferowała się żeby wykonać filmik, ale po 19 czerwca. Więc może należałoby w spokoju zaczekać?  ;)

"Ulu­bieńcy bogów umierają młodo, lecz poźniej żyją wie­cznie w ich to­warzys­twie..." - Fryderyk Nietzsche

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwca 17, 2012, 05:51:13 pm »
0
Mrs Brownston, CookieMonster169 oczywiście, że musimy na to co powie Canis_Luna, jednak sądzę, że nadsyłanie zdjęć do końca lipca będzie dobrym pomysłem.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwca 17, 2012, 06:00:48 pm »
0
konie lipca akurat, duża część osób ma wtedy wakacje i więcej czau czy coś.
+ ta facebookowa akcja też jest dobra. Pomysł mafioso z tym, żeby ludzie z forum Alter też nadsyłali zdjęcia jest fajny. Im nas więcej tym lepiej.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwca 17, 2012, 06:11:13 pm »
0
To czekamy na wypowiedź Canis_Luny i zaczynamy kręcić akcję.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwca 17, 2012, 06:49:01 pm »
0
pomysł połączenia sił z fanami Myles'a jest bardzo dobry  ;)
dołączyłam już do ich wydarzenia na Facebook'u  :sorcerer: możemy także tą drogą agitować wśród naszych znajomych lubiących Slasha  :)
gdyby rzesze fanów Alter Bridge przyłączyły się do nas, na pewno sukces murowany :)

co do koszulek z podobizną Slasha na koncercie, dlaczego nie? przecież większość kawałków granych obecnie na koncertach współtworzyli ex-Gunsi :) tak naprawdę nie ma znaczenia, co mamy na t-shircie :) sam fakt uczestnictwa w koncercie Gunsów jest przecież ukłonem także w stronę Axl'a :sorcerer:

może uda się nam jakoś spotkać - troszkę czasu na mobilizację jeszcze jest :)

miło, że na forum - ostatnio rzadko przeze mnie odwiedzanym - poszerzyło się grono fanów Slashątka :sorcerer: pozdrawiam Was!

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwca 17, 2012, 06:49:36 pm »
0
Sorry ale wypadłem z tematu. Jakie ma być w końcu hasło na kartce ?

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwca 17, 2012, 06:53:13 pm »
0
no właśnie, ja też się nieco zgubiłam....
może osoba, która zasugerowała jakiś projekt tej kartki, wrzuciłaby tutaj linka z OSTATECZNĄ wersją w odpowiedniej rozdzielczości :)

moglibyśmy wydrukować ją wszyscy i nie doszłoby do ewentualnych rozbieżności między nami  :)

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwca 17, 2012, 07:57:53 pm »
0
Co do wzoru kartki to musimy czekać na jego pomysłodawcę.

A co do napisu to fajnie by wyglądało każdy sam wymyślił napis i wpisał go na kartkę a potem wpisał. Następnie zrobił zdjęcie i przesłał. Na razie możemy przecież stworzyć adres ogólny, na który wszyscy będziemy zdjęcia wysyłać.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwca 17, 2012, 08:00:58 pm »
0
ten adres ogólny to dobry pomysł. Wtedy można by było poprawiać ewentualnie wielkość zdjęcia czy coś i gotowe wysyłać osobie odpowiedzialnej za filmik :)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwca 17, 2012, 08:04:43 pm »
0
Sorry, że wtrącę, ale czy nie ciekawiej by było gdyby każdy na kartce napisał coś sam - bez wzoru (oczywiście chodzi o wzór tekstu, bo wzór kartki jest okej)? Wtedy chciałoby się ten filmik obejrzeć do końca, a gdyby każdy napisał co innego, oglądający mogłby wyłączyć już po 4,5 osobie.

Hej, Reno, o jaką moją wypowiedź chodzi? ;)
Popytałam administracji, co sądzą o pomyśle. Spytałam czy się tym zajmiemy. Odpowiedź brzmi tak:

Cytuj
Później się zajmiemy...pomysł wydaje się ciekawy

"Później" myślę, że znaczy po koncercie w Rybniku, chociaż kto wie, może wcześniej kiedy wszystko z koncertem zostanie jako tako zapięte na ostatni guzik ;) Tak czy inaczej myślę, że to oznacza zgodę władz i możecie spokojnie organizować akcję.
Na pewno będziecie mieć wsparcie NTSu :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2012, 08:08:49 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwca 17, 2012, 08:07:21 pm »
0
Więc by mieć pewność, że pomysł z ogólnym adresem jest dobry chciałbym by wszystkie osoby, które wypowiedziały się w tym temacie wyraziły swoje zdanie w sprawie tego pomysłu. Następnie wybierzemy koordynatora tego adresu i portal, na który będzie on założony. Następnie poprosimy organizatorów akcji na Facebooku by również na owy adres przesyłali swoje zdjęcia i będziemy mogli działać. Więc czekam na wasze opinie oraz propozycje portali, na którym można taki adres założyć.

Canis_Luna tak samo i ja uważam, że lepiej by każdy coś od siebie napisał.

Ze swojej strony proponuję Gmail.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2012, 08:12:32 pm wysłana przez Reno »

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwca 17, 2012, 08:11:22 pm »
0
Sorry, że wtrącę, ale czy nie ciekawiej by było gdyby każdy na kartce napisał coś sam - bez wzoru (oczywiście chodzi o wzór tekstu, bo wzór kartki jest okej)? Wtedy chciałoby się ten filmik obejrzeć do końca, a gdyby każdy napisał co innego, oglądający mogłby wyłączyć już po 4,5 osobie.

O ile dobrze zrozumiałem to zaprzeczasz sama sobie :P

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Koncert Slash'a i Loaded w Polsce. Mrzonka czy wydarzenie, na które się czeka?
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwca 17, 2012, 08:12:43 pm »
0
jestem za ! a co do portalu to chyba obojętne. Może lepiej nie onet jedynie, bo troszkę muli czasami.

 

Slash i Konspiratorzy w Nove Mesto nad Vahom, Słowacja 27.06.2019

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2833
Ostatnia wiadomość Czerwca 30, 2019, 09:33:13 am
wysłana przez Zqyx