Autor Wątek: 'Slash' - nasze opinie i recenzje  (Przeczytany 216241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kangel

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #720 dnia: Lipca 10, 2010, 04:59:14 pm »
0
Slesherr, żaden, chyba musiało mi się przywidzieć :>
Yazz God - polecam :) | "Dziewczyno, dziewczyno, zamień cnotę na wino!" :D

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #721 dnia: Sierpnia 11, 2010, 08:22:55 pm »
0
Ta płyta jest just amazing ! Dawno tak dobrej płyty nie słyszałam. I nie mówię tego ze względu na moją miłość do Slasha :) Ghost, Back From Cali, Beautiful Dangerous, Gotten, Doctor Alibi, Crucify The Dead to są po prostu mistrzowskie utwory. W sumie możnaby wymienić całą płytę nazywając każdy utwór z osobna oraz wszystkie razem czymś niesamowitym. Ta płyta to naprawdę miłe zaskoczenie i wiara w to, że świat nie jest opanowany przez Justina Biebera i Miley Cyrus.
A propos tej nowej płyty, Slasherr rzucił w newsach teledysk do Back From Cali. Jak dla mnie piosenka jest super, ale ciekawszy teledysk jest do By The Sword .. a Wy co myślicie o obydwóch tych teledyskach ? :)
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #722 dnia: Sierpnia 12, 2010, 12:29:06 pm »
0
Mi bardziej podoba się koncertowy teledysk do Back Form Cali, choć i tak nie oddaje atmosfery, jaka panuje na żywo. A By The Sword takie przeciętne ;)

Akustyczne Sweet Child i Back From Cali pojawiły się na wydaniu 'deluxe'
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=_bks95OpMgQ" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=_bks95OpMgQ</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yEw4cVZSNds" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=yEw4cVZSNds</a>

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #723 dnia: Sierpnia 12, 2010, 06:30:12 pm »
0
bardzo spoko wersje.. tylko za wolne  :vampire:
nie ma nic ponad surowe lies jeśli chodzi o unplugged  8)
ale szacunek za kolejne wersje do słuchania.. jakby to samo nagrać w brzmieniu z 1988? a może to kwestia odpowiednich dragów  :P  ;)
a nawiązując do klipów - ja też wolę cali (choć piosenkę jak najbardziej by the sword) - jest power, w klipie do by the sword brakuje sensu  :P

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #724 dnia: Sierpnia 13, 2010, 11:28:52 am »
0
No te akustyczne wersje to fajna rzecz. No i solo do SCOM nawet fajnie zagrane. Lubię jak ktoś wypuszcza takie smaczki dla fanów.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #725 dnia: Sierpnia 16, 2010, 11:47:32 pm »
0
Obie wersje akustyczne są cacy. Back From Cali nadaje się na akustyki. Sweet Child też, ale jak dla mnie jest za spokojne. Mimo to, dla mnie bomba.

a Wy co myślicie o obydwóch tych teledyskach ? :)

Oba teledyski są spoko, bo przynajmniej coś się dzieje. Moim zdaniem lepszy klip jest do Back From Cali, bo składa się z fragmentów koncertów, co jest bardzo ciekawe. Choć tak jak napisał Slaherr, to nie to samo co na żywo ;) A By The Sword ma bardzo prosty klip, 99% zajmuje "impreza" pod ziemią.

Offline Abi.

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #726 dnia: Sierpnia 17, 2010, 07:57:44 pm »
0
Zawsze podobają mi się takie akustyczne wersje piosenek. Z tych dwóch zdecydowanie faworytem jest dla mnie „Back From Cali”, w SCOM najbardziej podoba mi się intro, chociaż solo też jest ciekawe  :)  Miło się takich rzeczy słucha  ;)
Life's a bitch and then you die.


Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #727 dnia: Września 02, 2010, 09:54:59 pm »
0
Ja również pozytywnie oceniam te dwie wersje. ;d bardzo lubię takie 'poboczne' materiały podziwiać i cieszę się, że ten cudowny wynalazek jakim jest internet, mi to umożliwia. ;) Bardziej przypasowało mi 'back from cali' ale solówka w SCOM bardzo ciekawie zinterpretowana. ;d w ogóle lubię jak riffy czy solówki GnR gra Slasha na akustycznej ;)
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #728 dnia: Października 16, 2010, 10:46:28 am »
0
Chciałem dodać do newsów, ale nie mogłem dokopać się do tematu.
Jak widać Slash nie tylko grał  i gra w wielu zespołach, tworzy muzę do gier,zajmuje się horrorami itd itd
http://www.sportfan.pl/artykul/20927/czego-to-w-usa-nie-wymysla-hymn-wykonal

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #729 dnia: Października 16, 2010, 01:18:16 pm »
0
Pompon było już o tym :)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #730 dnia: Października 17, 2010, 12:04:25 pm »
0
Pompon było już o tym :facepalm:
no cóż, to szukam dalej :)

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #731 dnia: Listopada 10, 2010, 09:33:24 pm »
0
dotarła dziś do mnie edycja deluxe  :radocha:
6 dni z amazon.. nieźle  8)

pudełko tekturowe, w środku książeczka (ta sama co w wersji z classic rock), 3 płyty (2xcd + dvd - nie opisuję bo wszyscy wiedzą), kostka - fajna, dużo ciekawsza niż te z classic rocka, i kupon z kodem do fanwalla
niestety nie ma chains and shackles  :rolleyes:
poza tym - zajebiście  :D




Offline Jawhowe

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: -1
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #732 dnia: Listopada 10, 2010, 09:57:50 pm »
0
Zazdroszczę ci, że masz tyle kasy aby kupić dwie specjalne edycje tej samej płyty :)
I'm sick to death of people saying we've made 11 albums that sounds exactly the same, infact, we've made 12 albums that sounds exactly the same  - Angus Young

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #733 dnia: Stycznia 29, 2011, 11:33:39 pm »
0
No niby stary, ale że mnie tu jeszcze nie było to napiszę ;)
Ogólnie według mnie płyta jest świetna, gniecie, wbija, kopie i wysadza na koniec ;)
1. Ghost - jak dla mnie super utwór, intro gniecie, świetny wokal Ian'a. ;)
2. Crucify The Dead - bardzo mi się podoba, natomiast nie do końca spodziewałam się takiego utworu z Ozzy'm, myślałam o czymś bardziej hard
3. Beautiful Dangerous - no tu jest jeden z najlepszych utworów jak dla mnie, i jak patrzę na BEP to mi żal się robi, że się Fergie w takim czymś marnuje, a jako rockowa wokalistka zarabiałaby krocie, bo głos nieprzeciętny
4. Back From Cali - zajeebista piosenka, tu nic bym nie zmieniła, jest super, a że uwielbiam Myles'a i jego wokal to po prostu jak najbardziej na tak jestem
5. Promise - Chris Cornell to dobry wokalista, słucham Soundgarden, aczkolwiek ten utwór mnie nie zachwycił, nie jest zły, ale nie powala
6. By The Sword - najlepszy utwór z płyty jak dla mnie, riff super, teledysk fajny, Stockdale daje czadu, solówka fajna, no po prostu super :)
7. Gotten - ballada świetna na wieczór w towarzystwie słuchawek, Adam Levine to świetny wokalista, nawet w tym swoim Maroon 5, które bardzo lubię, solo takie sobie przyjemne, ogólne wrażenie pozytywne
8. Doctor Alibi - Lemmy daje!! tak tak tak, nareszcie kop i mamy trochę rocka. Z resztą Lemmy feat. Slash = to mówi samo za siebie.
9. Watch This - średnio przepadam za tym utworem, aczkolwiek kawał dobrej roboty, kompozycja jak najbardziej udana
10. I Hold On - Kid Rock jest super, piosenka jest fajna, ale nie powala
11. Nothing To Say - nie jest źle, wokal fajny, ogólnie dobrze
12. Starlight - no i tu Myles daje radę, jego wokal tu super brzmi, no ogólnie świetna piosenka
13. Saint Is A Sinner Too - no i taki klimat odpowiada!! Utwór jeden z najlepszych, zdecydowanie świetnie
14. We're All Gonna Die - i na zamknięcie płyty Iggy Pop, tekst taki sobie, ale fajnie wykonany i tak nie razi, ogólnie dobrze.

cóż mogę rzec na koniec ? ogólnie płyta jest niesamowita, tylko mało Slasha, baardzo mało . przykrótkie solówki momentami . ale jeśli planuje kolejną solową płytę to miejmy nadzieję, że będzie się mocniej udzielał ;)
ocena 10/10 , pomimo kilku słabostek i tak ją uwielbiam .
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #734 dnia: Stycznia 30, 2011, 12:01:48 am »
0
Ło, mnie też tu nie było :P
Na początku płytką bylem zachwycony, później mi przeszło i jest tylko kilka kawałków które mi pasują, a inne już wywaliłem z playlisty na komórce :P

1. Ghost - fajne, dobry riff, dopiero teraz się dowiedziałem że tam Izzy gra :P
2. Crucify The Dead - Ozzy  :vampire: na dodatek tekst dotyczący rozejscia się Gunsów... może być ;)
3. Beautiful Dangerous - tego kawałka się obawiałem, ale Fergie pokazała że ma rockową moc w głosie. Fajnie chodzi ten kawałek jeśli chodzi :P o rytm :)
4. Back From Cali - jeden z faworytow na płycie. Super gitarka i pasujący wokal Mylesa
5. Promise - baaaaaaaaardzo średnie jak dla mnie, mimo że Kryśkę Kornela raczej lubię, to tu mi nie przypasował
6. By The Sword - przejadło mi się :P ale generalnie bardzo fajna piosenka, dobre solo ze zmianą tempa. Chciałbym tu usłyszeć Axla
7. Gotten - urzekł mnie tekst i ta gitarka... jedna z ładniejszych ballad jakie kiedykolwiek słyszałem
8. Dr Alibi - Lemmy  :vampire: walic to że niby plagiat, dobre to jest!
9. Watch This - czegoś tu brakuje...hmmm...tak! to wokal! i ciągle to samo grane, nie zachwyca mnie ten utwór
10. I Hold On - jak się włączy to niech już przeleci, nie zwracam uwagi na ten kawałek jakoś, ale z nóg nie zwala
11. Nothing To Say - nie podoba mi się stylistyka tego utworu, mało Slashowe. Wywaliłem
12. Starlight - tę piosenkę wywaliłem. nie lubię, po prostu odtrąca mnie ta piosenka od pierwszego zetknięcia się z płytą
13. Saint Is A Sinner Too - pierwsza piosenka która wpadła mi w ucho z tej płyty, po czym szybko przestała mi się podobac. również wywalona :P
14. We're all gonna die - prawdziwy tytuł :P podobnie jak z I Hold On, jak już się włączy to leci.

podsumowując - Slash na płycie ułożył kawalki 1-8 fajnie, z pominięciem 5, a od 9-14 gorzej :P

na gorąco dałbym pewnie 9,5/10, teraz dam 7/10
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2011, 12:03:54 am wysłana przez gloomy »
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

 

Slash ‘World On Fire’ Fanpack - przyjmuję zamówienia

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 16841
Ostatnia wiadomość Października 29, 2014, 12:21:33 pm
wysłana przez Śpiochu