Autor Wątek: 'Slash' - nasze opinie i recenzje  (Przeczytany 220361 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #465 dnia: Kwietnia 02, 2010, 02:44:25 pm »
0
Watch This to juz nie ma, nowa nazwa to Watch This Dave :D

smakol

  • Gość
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #466 dnia: Kwietnia 02, 2010, 04:11:28 pm »
0
Wybitnie mi nie wchodzą: Promise, Gotten i Nothing to Say - reszta płyty bardzo dobra, kupuje :] Baby can't drive dziwne ale fajne i mega solo :)

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #467 dnia: Kwietnia 02, 2010, 06:10:03 pm »
0
Wybitnie mi nie wchodzą: Promise, Gotten i Nothing to Say - reszta płyty bardzo dobra, kupuje :] Baby can't drive dziwne ale fajne i mega solo :)

+ Hold On i mamy to samo ;)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #468 dnia: Kwietnia 02, 2010, 07:44:21 pm »
0
No co wy, Nothing to say jest zajebiste :D

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #469 dnia: Kwietnia 02, 2010, 07:48:38 pm »
0
j**ło mi  się, mi wybitnie wchodza :D za szybko czytam "D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2010, 07:52:40 pm wysłana przez Slither »

Offline Jawhowe

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: -1
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #470 dnia: Kwietnia 03, 2010, 12:48:26 pm »
0
Przesłuchałem całą płytę i na razie podchodzą mi Ghost, Beautiful Dangerous, I Hold On i By the sword. Pewnie z czasem spodoba mi się więcej - z Chinese też tak miałem, że najpierw praktycznie całej nie trawiłem a teraz słucham nie przewijając żadnego kawałka. We're all gona die byłoby fajne gdyby nie koszmarny tekst. Za to Crucify the dead nie dość że ma okropny tekst to i Ozzy się nie popisał w tym kawałku.
Głupia sprawa jest przy Dr Alibi i Back from Cali. Same kawałki bardzo mi się podobają - jest to taki Slash jakiego lubię. Jednak jeżeli rzeczywiście są plagiatami - na co wygląda - to te utwory dla mnie nie istnieją.
Mam wrażenie że Slash tworzy utwory według schematu. Kompozycyjnie utwory zlewają się ze sobą.
Ogólnie jest za dużo ballad. Miałem nadzieję na płytę pełną rockowych kawałków kopiących dupę a dostałem takie gorsze Chinese Democracy ;] I proszę się nie bulwersować ale Slashowe ballady nie umywają się do Axlowych - zarówno pod względem kompozycji jak i tekstu.
I'm sick to death of people saying we've made 11 albums that sounds exactly the same, infact, we've made 12 albums that sounds exactly the same  - Angus Young

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #471 dnia: Kwietnia 03, 2010, 01:22:22 pm »
0
Mam pytanie.Nie chcę być złośliwy względem Slasha(jak niektórzy twierdzą).Czy nagrywanie plagiatu nie dyskwalifikuje artysty?Bo widzę że paru tu osobom wogóle to nie przeszkadza...przecież to jest nie wporządku wobec innych artystów i fanów.Nie ma nawet slowa wytłumaczenia się ze strony Slasha,a jego żona zwyzywała fana na internetku gdy o to spytał.Płyta nie jest zła,ale jej nie kupię ze względu na tą niewyjaśnioną sytuację.W takim wypadku to zwykła kradzież......

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15175
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #472 dnia: Kwietnia 03, 2010, 01:26:28 pm »
0
Widzę, że ciągle nie możesz tego przeżyć...

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #473 dnia: Kwietnia 03, 2010, 01:30:59 pm »
0
Bo nie mam klapek na oczach.Dziwi mnie że tobie to wogóle nie przeszkadza.Co mam udawać że wszystko jest okey?Tylko proszę nie tumaczyć się że trzeba poczekać na książeczkę bo to bzdura.Tyle wywiadów i ani słowa z jego strony....

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15175
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #474 dnia: Kwietnia 03, 2010, 01:32:22 pm »
0
Mi to nie przeszkadza, bo ja nie słyszałem ani jednego kawałka z tej płyty i na razie mnie ona mało obchodzi.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #475 dnia: Kwietnia 03, 2010, 01:41:32 pm »
0
Oki Hubik.Ale proponuje posłuchać,zapewniam cię że szczenka ci opadnie jak posłuchasz te dwie skopiowane piosenki.Będę o to pytał,mimo że wiem że to niewygodny temat,temat "TABU" dla zwolenników Slasha, na pare dni przed premierą.Wiem że bardzo się cieszą,ale trzeba tez być obiektywnym i sprawiedliwym.
Ja przez postawę Slasha,napewno nie kupię tej płytki,nie dam mu, zarobić skoro mnie oszukuje 8)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15175
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #476 dnia: Kwietnia 03, 2010, 01:44:57 pm »
0
Na pewno jak kiedyś jej posłucham to zamieszczę swoją opinię. Być może będę wściekły i zareaguję podobnie do Ciebie, a być może dołączę do grupy osób, którym ta płyta się spodoba. I nawet jak i ja będę uważał, że to plagiat i należą się słowa przeprosin i wytłumaczenie fanom (na razie to hipoteza, bo jak wspomniałem - nie słuchałem płyty więc nie znam tego utworu, który wzbudza tyle emocji), to i tak będę uważał Slasha za ikonę rock n' rolla oraz Gunsów, niekoniecznie musząc się zgadzać z tym co i z kim nagrywa po "erze Gunsów". Pozdrawiam.  ;)

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #477 dnia: Kwietnia 03, 2010, 02:25:31 pm »
0
Proponuję założyć osobny temat dla sprawy plagiatu:] Poza tym jako fan Slash'a mnie nie jest obojętne, że riff z Dr. Alibi jest taki sam jak Ramones'ow. Podobnie sprawa się ma z Back From Cali. Mam nadzieję, że Slash to wyjaśni, im prędzej tym lepiej. Jestem w stanie uwierzyć jednak w to, że nie było to celowe, a te zagrania nie są tak skomplikowane, że nie można było na nie wpaść. Jak kiedyś wymyślałem linie melodyczną dla tekstu wpadła mi pewna do głowy, później przezornie myślałem, czy aby to nie jest czyjeś. W końcu nic z tego nie wyszło, stwierdziłem jednak, że to był całkowicie mój pomysł. Po jakimś czasie okazało się, że niekoniecznie. Tylko, że nadal nie byłem przekonany, czy w ogóle słyszałem wcześniej utwór od którego wyszłoby na to, że bym 'zgapił'. Mam nadzieję, że u Slasha podobnie nie było to świadome posunięcie, bo jak pokazałem na swoim drobnym przykładzie mogło to być jednak niezamierzone.
Proszę o link do informacji, że Perla zjechała fana, który zapytał o sprawę.

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #478 dnia: Kwietnia 03, 2010, 02:26:45 pm »
0
Pierwszy!!!!!!!!

W Media płyta od wczoraj, mają 30 sztuk, tzn mieli zanim nie nabyłem. Gość się uśmiał, jak się spytałem, czy jestem pierwszy. Tak, jestem:D

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #479 dnia: Kwietnia 03, 2010, 02:30:04 pm »
0
co do plagiatów - sam kiedyś z moim bandem stworzyliśmy fajną balladkę, taka prosta, nietrudna, ale porywająca. Potem się okazało, że jest prawie identyczna z Goo Goo Dolls - Iris (czy jakoś tak :P )

Riff z Dr. Alibi nie jest trudny, ale zdziwiłałby mnie nieświadomość nagrania tego kawałka biorąc pod uwagę, że Lemmy jest wielkim fanem Ramonesów. W każdym razie utwór - 9/10  8)

 

Slash ‘World On Fire’ Fanpack - przyjmuję zamówienia

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 17283
Ostatnia wiadomość Października 29, 2014, 12:21:33 pm
wysłana przez Śpiochu