Autor Wątek: 'Slash' - nasze opinie i recenzje  (Przeczytany 218203 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mslazek

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +7
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #285 dnia: Listopada 13, 2009, 03:24:54 pm »
0
W ogóle co to za skład na tym PC:
Slash, no wiadomo, choć od 1992 roku nie nagrał nic, że tak powiem, ponadczasowego ;) no dobra, moze trochę za wysokie progi i przesadzam, VR dawało nawet radę i sam lubię czasem posłuchać, ale:
Cypress Hill? Panowie od 2004 roku nic nie wydali a ich ostatnia płytka to mega kaszan.  Ostatnią przyzwoita płytkę (co nie znaczy jakąś dobrą) nagrali w 2001 roku, gdy nikt nawet nie przewidywał powstania VR.
Fergie? Tutaj zostawię to totalnie bez komentarza.
Co dalej? Britney Spears feat. Slash? W końcu śpiewała już onegdaj "I Love Rock n Roll" , co stoi na przeszkodzie zrobić remake ze wstawioną solówką Slasha, którą znowu sie wszyscy będą podniecać i mówić "No, Slash jest w formie".

Ehh, chyba nie tędy droga :/

A po co komu potrzebne jest do ocenienia tego konkretnego kawałka wykład na temat ostatnich lat działalności Slasha, Fergie czy Cypress Hill.Poza tym co masz na myśli pisząc, że nie nagrał nic ponadczasowego? Moim zdaniem nagrał sporo dobrej muzy...
Albo z innej strony. Kto Twoim Zdaniem nagrał coś ponadczasowego w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Tak... pewnie miałemś na myśli płytę z 21 listopada 2008... Ale wiesz co... tego dnia można było powiedzieć... Co to za wokalista, nie nagrał nic ponadczasowego od 1987, ewentualnie 91.
Co do Britney... jesli by wypadło tak zaskakująco fajnie jak Fergie w PC  to bardzo proszę.

Offline Sheridan

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #286 dnia: Listopada 13, 2009, 03:44:30 pm »
0

A po co komu potrzebne jest do ocenienia tego konkretnego kawałka wykład na temat ostatnich lat działalności Slasha, Fergie czy Cypress Hill.


Żeby pokazać, że nic wielkiego z tego nie mogło wyniknąć i nie wynikneło.


Poza tym co masz na myśli pisząc, że nie nagrał nic ponadczasowego? Moim zdaniem nagrał sporo dobrej muzy...
Albo z innej strony. Kto Twoim Zdaniem nagrał coś ponadczasowego w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Tak... pewnie miałemś na myśli płytę z 21 listopada 2008... Ale wiesz co... tego dnia można było powiedzieć... Co to za wokalista, nie nagrał nic ponadczasowego od 1987, ewentualnie 91.


No wyluzuj, napisałem, że przesadziłem przecież, nie? I wcale nie traktuje CD za coś ponadczasowego :] Chodzi o to, że przynajmniej ja dość regularnie wracam do starszych płytek Gunsów, a do plytek Snakepita czy VR już nie bardzo. Ale przecież nie mówię za wszystkich.

Słuchajcie jacyś  nie ''kumaci'' widzę ''jesteście''.Slash sam zadecydował w jakim języku i kto będzie wykonywał utwór pod tytulem ''Sahara'',że  wam się nie podoba to ten Japończyk ma to gdzieś jak i Slash. 8)

Hehe. A ja mam gdzieś, że oni mają gdzieś, okey? :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2009, 03:46:35 pm wysłana przez Sheridan »
"Pleased to meet you - Hope you guess my name!"

Offline mslazek

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +7
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #287 dnia: Listopada 13, 2009, 03:50:58 pm »
0
Żeby pokazać, że nic wielkiego z tego nie mogło wyniknąć i nie wynikneło.

Albo, żeby pokazać, że mogło być masakrycznie... a jest... przeciętnie  ;)

Offline Gothix

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #288 dnia: Listopada 13, 2009, 04:24:00 pm »
0
dlatego ze Slash nie chce lub nie potrafi grac tak porywajaco jak kiedys i robi wszystko zeby nas w tym przekonaniu
utwierdzic:
-mowiac ze granie solowek mu sie znudzilo
-nagrywajac slaby material (Libertad)
-realizujac sie w malo ambitnym pop-repertuarze ktory nie wymaga tworczego wysilku

Tak po ostatnim singlu widać, że granie solowek mu sie totalnie znudzilo, tworzy slaba muzyke i wogole malo tworcze i ambitne sa jego riff.. no slash wracaj do domu i siedź jak Axl przed telewizorem...

Nie, wszystko co nie jest rockiem/metalem itp, i nie ma pazura jest do dupy..

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #289 dnia: Listopada 13, 2009, 04:37:46 pm »
0
ok w saharze jest niezle solo, ale poza tym ten utwor jest dla mnie niestrawny ze wzgledu na wokal i przez to dla mnie slaby
przesluchalem raz i nie chce do niego wracac

a malo tworcze i ambitne jest przerabianie PC na potrzeby promocji wlasnego albumu solowego, uzywanie nazwy GNR do
tej promocji mimo ze od lat 13 sie nie jest czlonkiem tego zespolu oraz angazowanie do tego popgwiazki i rapera - to ma wg
Ciebie pazur i jest rockiem/metalem ??? przeciez ta wersja PC to jest 1.profanacja 2.parodia

dla mnie te 2 piosenki sa strasznie slabe

co do Axla, to nie wiesz co on robi wiec sie nie wypowiadaj, byly proby przed trasa, trasa jest oficjalnie potwierdzona...ale jasne
nic nie robi, bo o tym nie trabi wszedzie

« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2009, 12:47:54 pm wysłana przez DrDrei »
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Sheridan

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #290 dnia: Listopada 13, 2009, 05:35:30 pm »
0
No ale wg wikipedii przynajmniej drugi singiel, który ma się niestety dopiero w styczniu pojawić będzie zawierał gościnny udział Ozzy fucking Osbourna. A to już lepszy zwiastun :)
"Pleased to meet you - Hope you guess my name!"

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #291 dnia: Listopada 13, 2009, 08:04:29 pm »
0
Co wy się tak czepiacie tego japońca. Właśnie fajna odmiana posłuchać raz za czas czegoś nowego. Gdyby nie to to nie wiem czy miałbym kiedyś odwagę sięgnąć po coś z kraju kwitnącej wiśni, a tak nie wiem czy sobie czegoś nie zpiracę. Gość ma fajny lekki melodyjny głos. Melodia piosenki mi bardzo odpowiada, a gitarka prowadząca Slasha to jest to co kocham. Brakuje mi tego troche PC w czasie "So far away, so far away..."
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1640
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #292 dnia: Listopada 13, 2009, 11:42:21 pm »
0
po przesłuchaniu Sahary i (cholera wie czemu on to jeszcze gra) Paradise City mówię - FAIL, ogólnie Slash 2009= DNO
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline Gothix

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #293 dnia: Listopada 14, 2009, 11:59:14 am »
0
ok w saharze jest niezle solo, ale poza tym ten utwor jest dla mnie niestrawny ze wzgledu na wokal i przez to dla mnie slaby
przesluchalem raz i nie chce do niego wracac

a malo tworcze i ambitne jest przerabianie PC na potrzeby promocji wlasnego albumu solowego, uzywanie nazwy GNR do
tej promocji mimo ze od lat 13 sie nie jest czlonkiem tego zespolu oraz angazowanie do tego popgwiazki i rapera - to ma wg
Ciebie pazur i jest rockiem/metalem ??? przeciez ta wersja PC to jest 1.profanacja 2.parodia

dla mnie te 2 piosenki sa strasznie slabe

co do Axla, to nie wiesz co on robi wiec sie nie wypowiadaj, byly proby przed trasa, trasa jest oficjalnie potwierdzona...ale jasne
nic nie robi, bo o tym nie trabi wszedzie

prosze modow o przeniesienie tego posta do dzialu o solowej plycie Slasha

No ale chyba Slash tego nei spiewa i to nie jego wina ze gosc tak spiewa i tobie sie nei podoba. No oczywiscie mogl dac kogos innego do tej piosenki, ale chyba rozumiesz o co mi dokladnie chodzi...

Tak DrDrei zgodze sie, dawanie taka wersja PC jest profanacja i pariodia, to zagluszanie przez Fergi sola, masakra...
No ale chyba rozumiesz jak to dziala, chyba wiecej ludzi kupi singiel i sie zainteresuje plyta, jak zobaczy ze na krazku jest kawalek starych Gunsow...
Na to z Axlem nie mam sily Ci juz odpowiadac, zastanow sie...

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #294 dnia: Listopada 14, 2009, 12:33:48 pm »
0
niestety tym razem Slash nie bedzie mogl zwalic winy na kogos innego (jak na Scotta przy Libertad) w przypadku braku
sukcesu, sam mowil w wywiadzie ze wreszcie nagrywa plyte za ktora jest w pelni odpowiedzialny i ze nagra ja tak
jak bedzie chcial. pewnie ze nie on "spiewa" w Saharze, ale nie wierze zeby to ten Japonczyk napisal caly kawalek,
powiedzial Slashowi jak ten ma zagrac, zmusil go etc, no chyba ze Slash zdecydowal sie ze skoro idzie to na rynek
japonski to niech bedzie dokladnie tak jak chce tego ten Japoniec, co by sie lepiej sprzedawalo... Mimo wszystko o taka
perfidie go nie podejrzewam... Podsumowujac na razie jest zenada, zobaczymy co bedzie jak wyjdzie cala plyta...

« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2009, 12:47:34 pm wysłana przez DrDrei »
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #295 dnia: Listopada 14, 2009, 02:41:44 pm »
0
to co dla jednego jest żenadą, innemu może się bardzo podobać. takie życie ;)

Offline mslazek

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +7
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #296 dnia: Listopada 14, 2009, 04:07:00 pm »
0
Podsumowujac na razie jest zenada, zobaczymy co bedzie jak wyjdzie cala plyta...

Jeśli Sahare określasz mianem żenady to chyba trudno będzię Slashowi Cię zadowolić.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #297 dnia: Listopada 14, 2009, 04:08:03 pm »
0
Ale przyznacie, że szczyty to to nie są
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #298 dnia: Listopada 14, 2009, 04:12:35 pm »
0
Jeżeli cały album taki będzie, to ja się cieszę :) Chociaż masz racje, szczena mi ni opadła.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971
Odp: 'Slash' - nasze opinie i recenzje
« Odpowiedź #299 dnia: Listopada 14, 2009, 04:17:03 pm »
0
Pewnie, że szczyty to nie są, ale zapowiedź, że Slash przynajmniej chwycił się za jakieś konkretne granie i jest nadzieja na płytę na poziomie Snakepitów, co byłoby genialnym faktem :)

 

Slash ‘World On Fire’ Fanpack - przyjmuję zamówienia

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 17108
Ostatnia wiadomość Października 29, 2014, 12:21:33 pm
wysłana przez Śpiochu