Autor Wątek: Jak dowalić Slashowi?;)  (Przeczytany 115921 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #435 dnia: Czerwca 15, 2012, 11:45:11 am »
0
Ale masz jakieś informacje o tym czy to są takie same domniemania jak każdej innej osoby tu piszącej?

Gimli

  • Gość
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #436 dnia: Czerwca 15, 2012, 12:18:51 pm »
0
Wywiad z Duffem do znalezienia w sieci, zresztą był chyba nawet na forum. Info o poziomie sprzedaży biletów od ludzi z Odyssey Concerts. Miałem bilet na ten koncert i dzwoniłem do nich żeby się czegoś dowiedzieć na zasadzie "wtf is going on" czekałem na ten koncert :] Reszta to już dedukcja czy jak wolisz domysły ;)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #437 dnia: Czerwca 15, 2012, 12:42:16 pm »
0
Skoro jest w PL tylu fanów Slasha to ciekawe czemu bilety się nie sprzedały. Dziwna sprawa.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #438 dnia: Czerwca 15, 2012, 12:43:52 pm »
0
Mam dość czytania kłótni i tego jaki to Slash jest niedobry, zły, brzydki i jeszcze nie wiadomo jaki. Mam ciekawszy pomysł od tego by Rybnik się upierał na koncert Slasha. Pomyślcie ile z nas w Polsce ma dostęp do chociażby Facebooka, Twitera czy innych portali społecznościowych. Gdybyśmy my POLACY pokazali Slashowi, że zależy nam na jego koncercie myślicie, że by nas olał bo takie ma widzimisię. Szczerze w to wątpię. Uważam, że Slash by się zgodził. Chociaż wiem może go idealizuję ale nie uwierzę w to nigdy, że Slash ma kaprys i nie chce grać dla Polaków. Możecie mówić co chcecie ja i tak będę go bronił i stał murem za tym, który popchnął mnie osobiście do działania.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2012, 12:47:18 pm wysłana przez Reno »

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #439 dnia: Czerwca 15, 2012, 12:52:50 pm »
0
Skoro jest w PL tylu fanów Slasha to ciekawe czemu bilety się nie sprzedały. Dziwna sprawa.

Liczba fanów Slasha niekoniecznie przekłada się na liczbę fanów VR. Pamiętam kontrowersje związane ze Scottem, którego wielu, nawet najbardziej zagorzałych fanów Slasha nie akceptowało. Podobnie jest teraz z Mylesem.
Osobiście bardziej do mnie trafiają argumenty podane przez "krasnoluda" , bo nie widzę powodów, żeby Slash, czy ktokolwiek miał odmówić gry w Polsce, " bo tak". Chyba, że też ;) powiedział, że nie zagra dla Polaków i Żydów ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #440 dnia: Czerwca 15, 2012, 12:56:06 pm »
0
Ja też nie uważam, żeby to Slash miał wpływ na to, że koncert w PL się nie odbył.

Reno, z tego co wiem taka akcja na fb się już odbyła w któreś urodziny Slasha. Nawet nie wiem, czy nie w zeszłym roku. Chyba niewiele to dało...
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #441 dnia: Czerwca 15, 2012, 01:01:05 pm »
0
Ważne jest, żeby pokazywać zespołom, wykonawcom, że chce się ich w Polsce, bo dzięki temu wiedzą, że ktoś tu się nimi interesuje, ale jeśli nie ma organizatora to nic się nie zdziała. Wiem to na przykładzie Toy Dolls chociażby, którzy bardzo by chcieli zagrać w Polsce, tyle, że organizatora coś zeżarło i ;) Oczywiście można przyjąć spiskową teorię dziejów, zgodnie z którą Slash nas nie lubi i jak słyszy o Polsce, albo widzi kogoś z Polski to woła ochronę, a jego ulubionym zajęciem jest rzucanie strzałkami w jakiegoś Polaka, w mapę Polski, ale po co? ;) Na przykładzie niedawnego wywiadu z Duffem wiemy, że organizacja koncertu, to nie taka prosta sprawa, a jeśli faktycznie jest tak, jak Gilmli wydedukował, to na miejscu organizatorów koncertów Slasha też bym Polskę teraz omijał, skoro zainteresowanie było mizerne. Koncert to biznes jak każdy inny. Oczywiście niektórzy organizują koncerty dla idei, ale potem do końca życia spłacają długi.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2012, 01:06:12 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #442 dnia: Czerwca 15, 2012, 01:05:17 pm »
0
I to się nazywa właśnie powielanie plotek. Rozumiem, że Slashowi trzeba dokopać za wszelka cenę... ;) VR nie zagrało w Polsce, bo nie sprzedały się bilety.

Czy plotką jest oficjalne oświadczenie organizatora?

"Z przykrością informujemy, że zespół Velvet Revolver odwołał koncert w katowickim Spodku zaplanowany na 28 czerwca 2005 roku.
Powodem tej sytuacji jest podjęcie przez zespół decyzji wystąpienia na festiwalu Roskilde na pomarańczowej scenie 30 czerwca br dla 70 000 osób.
Występ na tym festiwalu i dla tak ogromnej rzeszy publiczności jest zawsze wielkim wydarzeniem dla każdego zespołu czy artysty i wymaga specjalnego przygotowania.
Dlatego zespół zdecydował, że potrzebuje parę dni wolnych, by przygotować się kondycyjnie i technicznie do tego wydarzenia."

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #443 dnia: Czerwca 15, 2012, 01:09:35 pm »
0
Jedno nie wyklucza drugiego jak dla mnie. Gdyby koncert był wyprzedany, to nie rezygnowaliby z kasy. Zwłaszcza, że w przypadku rezygnacji na pewno musieli sporo zapłacić.
Sprzedaż biletów to poniekąd tajemnica handlowa, z tym, że chyba obowiązuje to pojęcie tylko wtedy, gdy bilety źle idą ;) W ogóle mam czasem wrażenie, że ten odwołany koncert VR stał się dla niektórych takim policzkiem wymierzonym w naszą dumę narodową, ale... zwłaszcza dla tych, którzy i tak nie mieli najmniejszego zamiaru pojawić się na koncercie. Może się mylę.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2012, 01:19:12 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #444 dnia: Czerwca 15, 2012, 01:35:12 pm »
0
A ja myślę, że tym, którzy nie mieli zamiaru się pojawić dało to tylko kolejny argument do ręki. inni, którzy nie mieli zamiaru się pojawić, nawet sobie nie zawracają tym głowy ;)
Ten odwołany koncert to takie "nie gramy dla Polaków i Żydów", choć na mniejszą skalę, bo o tym też najgłośniej krzyczą Ci, którzy nie pojawią się na koncercie.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #445 dnia: Czerwca 15, 2012, 01:46:02 pm »
0
W ogóle mam czasem wrażenie, że ten odwołany koncert VR stał się dla niektórych takim policzkiem wymierzonym w naszą dumę narodową, ale... zwłaszcza dla tych, którzy i tak nie mieli najmniejszego zamiaru pojawić się na koncercie. Może się mylę.

    Np.kto? Teraz insynuujesz prawie jak Jarosław. Wiem, ale nie powiem. Nie snuj domysłów na czyjś temat, bo to jest całkowicie pozbawione sensu. Chyba, że jesteś pewny kto .Ja bilet na koncert mam do tej pory, a to ,że się nie pojawili to raczej nie była wina Slasha. I akurat to najmniejszy zarzut jaki mam do niego. Ogólnie od dłuższego czasu nie czytam newsów o Slashu, nie wchodzę na tematy o nim i to jest ostatni jaki piszę na ten temat. Po prostu Slash całkowicie przestał mnie interesować.
     Trzy jego ostatnie płyty to najwyżej średniaki, a jest milion ciekawszych twórców do przesłuchania. Jego gra nie zmieniła się całkowicie od kilkunastu lat. Człowiek w ogóle się nie rozwija. Świat poszedł naprzód, muzyka poszła naprzód , inni muzycy poszli naprzód. On dalej usiłuje zrobić coś na miarę AFD tyle, że nie jest najlepszym kompozytorem.
    Do tego te jego marne występy z byle kim. Czasem mam wrażenie , że wszystko mu jedno z kim i co gra. No i wielokrotne kłamstwa, koloryzowanie i przeinaczanie faktów. To już jest standard. Ale to jakim jest człowiekiem , nie interesuje mnie nawet w połowie, jak to jakim jest muzykiem. Ale o tym już mówiłem.
   No i widzę, że temat o dowalaniu Slashowi  zleciało się grono jego obrońców. Offtop? :D Nie spinajcie się tak, pozdrowienia.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #446 dnia: Czerwca 15, 2012, 01:55:11 pm »
0
Ten temat zaczął jego obrońca, jakbyś nie zauważył :D Nie spinam się i nie mam Ciebie na myśli, bo wiem, że jak Cię coś nie interesuje, to o tym nie piszesz. :) Normalna rzecz, że w tym temacie, tak, jak w temacie o dowalaniu ;) Axlowi będą zarówno przeciwnicy, jak i zwolennicy. Jakiś problem ?:)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mikus666

  • Newsman
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #447 dnia: Czerwca 15, 2012, 01:58:58 pm »
0
Cytuj
Po części racja, ale Slash miał z VR zapowiedziany koncert w Polsce ale zdecydowali go odwołać aby VR mogło zagrać na jakimś festiwalu. I nie mów, że to menager im odwołał a Slash się o tym dowiedział na samym koncu.

Jest pewna nieścisłość w tym co piszesz. "ZdecydowaLI go odwołać", ale głównym winowajcą ma być właśnie mr. cylinder. Jeśli tak, to na jakiej podstawie tak twierdzisz i wychodzisz z założenia, że Slash był w VR jedyną osobą decyzyjną, a nie było to wspólne postawnowienie zespołu. Pytam zupełnie poważnie.


edit: doczytałem właśnie wypowiedź o kiepskiej sprzedaży biletów, to chyba zamyka kwestię
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2012, 02:00:45 pm wysłana przez Canis_Luna »

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #448 dnia: Czerwca 15, 2012, 02:00:32 pm »
0
A ja kompletnie nie rozumiem po co obrońcy Slasha tak i obrońcy Axla zaglądają do takich tematów?  Lubią jak im ciśnienie skacze? Masochiści? Adrenalinka? Byle się z kimś pokłócić? No proszę Was. Ja osobiście wolę nie czytać postów dowalający Axlowi, bo mi szkoda życia.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #449 dnia: Czerwca 15, 2012, 02:03:37 pm »
0
Ten temat zaczął jego obrońca, jakbyś nie zauważył :D Nie spinam się i nie mam Ciebie na myśli, bo wiem, że jak Cię coś nie interesuje, to o tym nie piszesz. :) Normalna rzecz, że w tym temacie, tak, jak w temacie o dowalaniu ;) Axlowi będą zarówno przeciwnicy, jak i zwolennicy. Jakiś problem ?:)


No i OK. Dalej czekam: kogo miałeś na myśli, bardzo mnie to ciekawi :D
Tyle, że obrońcy oczekują argumentów na dowalanie. Ja takie postawiłem, czekam na argumenty na obronę.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

 

O tym jak przegrałem zakład ;)

Zaczęty przez Cheewb

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4330
Ostatnia wiadomość Lipca 11, 2011, 11:12:06 am
wysłana przez krelke