Autor Wątek: Jak dowalić Slashowi?;)  (Przeczytany 114107 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #255 dnia: Października 28, 2009, 05:34:05 pm »
0
Zqyx o tym doskonale wie i podal ten przyklad po to zeby przy okazji dowalic GNR.

no bez przesadyzmu, jezeli ktoś tu jest fanem gnr i to zarówno starego jak i nowego to Zqyx.  Nikt tyle co On nie zrobił dla forum, nikt tyle co On nie napisał newsów o nowych uwielbianych fanatyczną miłością przez Ciebie gunsach ( a warto powiedzić że pisanie newsów o nowych gunsach a szczególnie o axlu to rzecz karkołomna) Zqyx na pewno nie chciał dowalić gnr tylko napisać kilka słow w obronie slasha, któremu dowalanie zaczęło być modne

mowie o fanach z tego forum. tu mamy dane, konkretne liczby. nikt nie posiada danych dotyczacych wszystkich fanow GNR na swiecie, co
dopiero wszystkich fanow rocka na swiecie. wiec opieram sie na konkretnych danych do ktorych ma dostep kazdy forumowicz

nie, mówimy tu o grupce ludzi, którzy lubią nowe guns n roses, więc nie dziw się, że ich oceny są wysokie.  Prawda jest taka, że na forum poza wyjątkami raczej nie ma zarejestrowanych fanów starych gunsów, ponieważ uważają, że to co robi Axl to nie jest Guns N' Roses.

a powinny - Twoj bog gra z wokalistka PCD. Chodzilo mi to ze skoro oceniasz zespol przez pryzmat teledyskow to powinienes sie przerzucic
na muzyke pop. O sukcesie tej muzyki decyduje wlasnie czy jest ladny teledysk. Jesli Britney Spears ladnie wyglada w teledysku, to nastolatki
ida do sklepu kupic plyte. Z muzyka rockowa jest inaczej. Liczy sie muzyka. Nie promocja. Ale widze ze myslisz podobnie jak Slash - czyli
nie wazna muzyka, wazne jak sie ja promuje.

slash nigdy nie był moim bogiem i nigdy nie będzie, w przeciwieństwie do Ciebie nie podniecam się jego poczynaniami jak Ty podniecasz się wszelkimi poczynaniami axla, natomiast o ile mnie pamięć nie zawodzi to gunsi nagrali kilkanaście teledysków, więc idąc tym tokiem myslenia axl pływając z delfinami, skacząc z mostu i całując się przed ołtarzem co robił?

taki argument ze Green Day w owym czasie byl zespolem o porownywalnej slawie w Polsce z Velvet Revolver. Na GD przyszlo 3 tysiace ludzi, a koncert
VR sie nie odbyl - ze wzgledu na male zainteresowanie fanow.

na jakiej podstawie sądzisz, że green day miał porównywalna sławę i na Vr nikt nie chciał przyjść?

Slash wzial Duffa i Matta czyli pol GNR + wokaliste i gitarzyste takiego jak chcial i sprzedal z tego co slyszalem 3 mln plyt pierwszej plyty czyli Contraband - z pelna promocja czyli 4 teledyskami - mnostwem wywiadow, wystepow w mediach etc. To juz prawie polowe mniej niz ChD
bez zadnej promocji. Efektem tej supergrupy - reklamowanej jako polaczenie legendarnych kapel GNR i STP byl odwolany koncert w Polsce.
A 5 mln ChD bez promocji w rok od wydania w dzisiejszych czasach jest zajebistym wynikiem.

to, że Axl ma Was -  fanów new gn'r w dupie i nie promował tej płyty nie znaczy, że nie miała ona promocji. w samym teleexpressie mówili o tym co najmniej 3 razy. Nie mówiąc o tym, że informacje o tym ukazywały się nawet w takich gazetach jak pani domu.  Więc 5 mln sprzedanych płyt o której trąbiło się wszędzie to marny wynik.

Zresztą jak sam się domyślasz to nie jest dyskusja o Gunsach ani Velvetach (bo zarówno pierwsi jak i drudzy dawno przestali mnie obchodzić oczywiście łącznie ze slashem), tylko o tym co tak naprawdę jeszcze musi zrobić axl (albo nie zrobić), żeby z waszych ust pojawił się chociaż cień krytyki

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3791
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #256 dnia: Października 28, 2009, 05:44:00 pm »
0
Zqyx o tym doskonale wie i podal ten przyklad po to zeby przy
okazji dowalic GNR. Co prawda dowalil tez GNR ze Slashem w skladzie, ale mniemam ze chodzilo mu o to ze w przeciwienstwie do Contraband,
Chinese Democracy nie dostalo Grammy.
[...]
Grzon: a piszac ze moj argument "to czysta glupota" obrazasz mnie. Swiadczy to o Tobie jako czlowieku, ja nie zgadzam sie z Twoimi pogladami ale
nie pozwalam sobie na takie osobiste wycieczki. To ze atakuje Slasha nie oznacza ze musze od razu zaatakowac tez Grzona. Szkoda ze Ty o tym nie pamietasz. Ale tak to jest jak ktos nie wie co to jest kultura dyskusji.

[...]
tak? a co robi Wojo mowiac ze gdyby Slash nie odszedl z zespolu to stadion w Chorzowie by sie wypelnil w calosci podczas koncertu
GNR...? wlasnie placze nad tym ze go juz nie ma

1. Zqyx stwierdził, że VR dostało grammy - to od razu odczytujesz jako atak na GN'R?  :???: Nie potrafię tego totalnie zrozumieć, no ale dobra, jak uważasz. Można to tak samo odczytać jako atak na Mozarta. Bo on nie dostał grammy, więc VR jest lepsze i chcę dokopać Mozartowi  :???:

2. "czysta głupota" - odnosiłem się do Twojego argumentu, a nie do Ciebie. Dla Twojej osoby też pewnie dużo moich argumentów wydaje się beznadziejnych, ale nie twierdzę, że jesteś jakimś popaprańcem. Sorry, Martingunem nie jestem.

3. A co ma wspólnego stwierdzenie, że "gdyby Slash nie odszedł z zespołu, to stadion byłby pełny?" Może to nawet i racja, przecież on i tak zawsze będzie jedną z ikon RN'R, nieustannie kojarzącą się z GN'R. Czy będzie grać z Rubio, czy z Aerosmith, czy z Fergie, tego faktu nie zmienisz. I to wcale nie oznacza, że Wojo siedzi i płacze, bo Slasha nie ma w zespole... Kolejny argument wyciągnięty z kapelusza.

Co do końcówki Twojej wypowiedzi. Nie oczekiwałem po Tobie, że zmienisz obóz etc. Absolutnie, to przecież zatraciłoby sens istnienia naszego forum :P Oczekiwałem tylko, że zaczniemy się tutaj bardziej szanować, ale jak widać - nie da się.

"MYSLALES ZE POWIEM TAK: przy okazji chcialem skrytykowac Axla bo nie ma teledyskow do ChD, bo nie udziela 10 wywiadow dziennie, bo nie wystepuje w telewizji, bo nie wystapil goscinnie ani z Britney Spears ani z Jessica Simpson, bo nie wiem co teraz robi - ale na pewno nic. Chcialem go takze skrytykowac za to ze to on rozwalil GNR, wywalil Slasha z zespolu, ChD jest do dupy, na koncert w Wawie przyszlo za malo ludzi, Ashba sie maluje i ma za duzo tatuazy, a dzieci w Chinach dalej gloduja a obiecanej chinskiej demokracji dalej nie ma...
MYSLALES ZE POWIEM TAK: od dzis prosze skasowac dzial ChD z tego forum, a ja zobowiazuje pisac peany pochwalne na temat starego GNR,
zespolu Velvet Revolver (zwlaszcza Libertad), oraz dzialalnosci solowej Slasha (zwlaszcza po 2000 r)."

tak jak już powiedziałem - znajdź mi 5-10 postów na tym forum, które mają taki charakter, a uwierzę Ci, że ludzie mają tutaj takie poglądy, a nie Ty sam sobie je kreujesz.    Wtedy pogadamy na ten temat, bo teraz to żal jest.


Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #257 dnia: Października 28, 2009, 05:54:00 pm »
0
Cytuj
zawsze będzie jedną z ikon RN'R, nieustannie kojarzącą się z GN'R. Czy będzie grać z Rubio, czy z Aerosmith, czy z Fergie, tego faktu nie zmienisz.

 Oj Grzonuś chciałbym Ci wierzyć,ale tak nie będzie. Na legendę trzeba zasłużyć, to fakt. Ale zniszczyć swoje imię jest w sumie łatwo, a Slash jest na właściwej drodze. Pozdrawiam.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #258 dnia: Października 28, 2009, 06:09:45 pm »
0
no bez przesadyzmu, jezeli ktoś tu jest fanem gnr i to zarówno starego jak i nowego to Zqyx.  Nikt tyle co On nie zrobił dla forum, nikt tyle co On nie napisał newsów o nowych uwielbianych fanatyczną miłością przez Ciebie gunsach ( a warto powiedzić że pisanie newsów o nowych gunsach a szczególnie o axlu to rzecz karkołomna) Zqyx na pewno nie chciał dowalić gnr tylko napisać kilka słow w obronie slasha, któremu dowalanie zaczęło być modne


to ze Zqyx zrobil wiele dla forum i ze pisze duzo newsow nie ma nic wspolnego z tym ze stracil obiektywizm ktory go kiedys cechowal, za ktory
go zawsze bardzo cenilem - ktory polegal na tym ze jak ktos dowalil Slashowi to go bronil, ale rowniez jak ktos dowalil Axlowi to rowniez i jego
bronil. Teraz Zqyx jest niezadowolony z tego ze ChD nie jest promowana gdyz dla niego liczy sie bardziej to w jaki sposob muzyka jest promowana
a nie sama muzyka. Wg Zqyxa sama muzyka GNR sie nie obroni. Ja mam inne zdanie. Niestety Zqyx tez ostatnio polubil dowalanie Axlowi, popieranie
fanow Slasha - wczesniej tego nie robil. A jak dowalal? Chociazby ciaglym marudzeniem: zespol sie nie pokazuje to znaczy nie ma zespolu, nie ma ogloszonych koncertow, teraz sa, to nie ma potwierdzonych koncertow, nie ma aktualizacji na oficjalnej stronie, za malo wspolnych zdjec, za malo
wywiadow Axla, za malo sie Axl pojawia w mediach... wiecznie zle. Mowisz ze dowalania Slashowi jest modne, a zanim wyszla ChD to przez 3 lata
co jakis czas na tym forum odbywalo sie dowalanie Axlowi: ze ChD nigdy nie wyjdzie, ze Axl klamie, ze Axl nie dotrzymuje obietnicy, ktos uslyszal
jakis fragment dema - ocenial jak skonczona piosenke... Widze ze juz tego nie pamietasz. Jakos nie przypominam sobie zeby ktos wtedy z moderacji
mowil: jest moda na opluwanie Axla albo go bronil. A to ponoc forum Axla. Cos tu nie gra.

nie, mówimy tu o grupce ludzi, którzy lubią nowe guns n roses, więc nie dziw się, że ich oceny są wysokie.  Prawda jest taka, że na forum poza wyjątkami raczej nie ma zarejestrowanych fanów starych gunsów, ponieważ uważają, że to co robi Axl to nie jest Guns N' Roses.


106 osob oceniajcych ChD na 7 -10 pkt w skali to grupka ludzi? Grupka ludzi to jest 10 osob, nie 100.
http://gunsnroses.com.pl/forum/guns-n39-roses/gunsi-starzy-czy-nowi/
24 glosy na tylko starych GNR, 0 glosow na tylko nowych. Oj pomyliles sie i to szpetnie.

slash nigdy nie był moim bogiem i nigdy nie będzie, w przeciwieństwie do Ciebie nie podniecam się jego poczynaniami jak Ty podniecasz się wszelkimi poczynaniami axla, natomiast o ile mnie pamięć nie zawodzi to gunsi nagrali kilkanaście teledysków, więc idąc tym tokiem myslenia axl pływając z delfinami, skacząc z mostu i całując się przed ołtarzem co robił?


taa, gadaj zdrow, a swistak siedzi bo wiewiorka byla za mloda
GNR nagrali kilkanascie teledyskow, fakt, ale ostatni wydany w 1994 r. Owszem byli wtedy zespolem komercyjnym - ale teraz nie sa. Widac to golym
okiem. Axl stwierdzil ze nie tedy droga. Np. dlatego zamiast udzielac wywiadu dla MTV, zalogowal sie na najwiekszych forach internetowych dla fanow GNR. Stwierdzil ze nie musi promowac czegos, co sie samo obroni jako dobra muzyka. I bardzo slusznie zrobil.

na jakiej podstawie sądzisz, że green day miał porównywalna sławę i na Vr nikt nie chciał przyjść?


nie powiedzialem ze nikt. sam kupilem bilet. po czym zespol VR mnie olal. i musialem ten bilet oddac.
wiem z nieoficjalnego zrodla ze organizator koncertu mowil o slabym zainteresowaniu koncertem w sensie sprzedazy biletow.
to bylo jeszcze za czasow forum The Garden. to bodajze odyssey organizowal, ktos mial z userow dobre wtyki tam.

to, że Axl ma Was -  fanów new gn'r w dupie i nie promował tej płyty nie znaczy, że nie miała ona promocji. w samym teleexpressie mówili o tym co najmniej 3 razy. Nie mówiąc o tym, że informacje o tym ukazywały się nawet w takich gazetach jak pani domu.  Więc 5 mln sprzedanych płyt o której trąbiło się wszędzie to marny wynik.


buahaha, bo Orlos powiedzial o niej w teleekspresie tzn ze byla promowana? bo w pani domu byla wzmianka? no niee rewelacja. trabilo sie wszedzie? to taki komunal, ze mozesz nimi karmic gimnazjalistow, ale nie mnie. ja mowie o konkretach: ile Axl udzielil wywiadow po wyjsciu Chd?
ile razy pojawil sie w tv? Ile klipow zostalo wypuszczonych? nawet nie wiadomo ile singlow wyszlo - taka byla promocja. czemu przy notkach
o ChD czesto pojawia sie ze: sprzedaz bylaby wyzsza gdyby nie niechec do promowania jej przez Axla? ile wywiadow udzielili inni czlonkowie
zespolu jak FInck, Stinson, Reed? Poza Ronem ktory rzeczywiscie tych wywiadow w miare chetnie udzielal, zaden z nich. na ilu imprezach, galach,
bankietach, roznych rozdaniach nagrod muzycznych pojawil sie Axl? ile zaliczyl wystepow goscinnych po wydaniu ChD? (jeden przed, na plycie
Bacha). etc. etc.

Zresztą jak sam się domyślasz to nie jest dyskusja o Gunsach ani Velvetach (bo zarówno pierwsi jak i drudzy dawno przestali mnie obchodzić oczywiście łącznie ze slashem), tylko o tym co tak naprawdę jeszcze musi zrobić axl (albo nie zrobić), żeby z waszych ust pojawił się chociaż cień krytyki


nie, to jest dyskusja o tym co tak naprawde musialby jeszcze zrobic Slash zeby z waszych ust pojawil sie chociaz cien krytyki

moze jakby zatanczyl nago na scenie obok Nicole z PCD - jakis fan Slasha wreszcie stwierdzilby - k***a, no w tym momencie przegial...
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #259 dnia: Października 28, 2009, 06:34:55 pm »
0
1. 24 glosy na tylko starych GNR, 0 glosow na tylko nowych. Oj pomyliles sie i to szpetnie.

2, buahaha, bo Orlos powiedzial o niej w teleekspresie tzn ze byla promowana? bo w pani domu byla wzmianka? no niee rewelacja. trabilo sie wszedzie? to taki komunal, ze mozesz nimi karmic gimnazjalistow, ale nie mnie. ja mowie o konkretach: ile Axl udzielil wywiadow po wyjsciu Chd?
ile razy pojawil sie w tv? Ile klipow zostalo wypuszczonych? nawet nie wiadomo ile singlow wyszlo - taka byla promocja. czemu przy notkach
o ChD czesto pojawia sie ze: sprzedaz bylaby wyzsza gdyby nie niechec do promowania jej przez Axla? ile wywiadow udzielili inni czlonkowie
zespolu jak FInck, Stinson, Reed? Poza Ronem ktory rzeczywiscie tych wywiadow w miare chetnie udzielal, zaden z nich. na ilu imprezach, galach,
bankietach, roznych rozdaniach nagrod muzycznych pojawil sie Axl? ile zaliczyl wystepow goscinnych po wydaniu ChD? (jeden przed, na plycie
Bacha). etc. etc.

3. nie, to jest dyskusja o tym co tak naprawde musialby jeszcze zrobic Slash zeby z waszych ust pojawil sie chociaz cien krytyki

1. oj raczej nie, jasną sprawą jest, że nikt nie zarejstrowałby się na forum gunsów dlatego, że ChD jest świetną płytą. Wszyscy ci, którzy zagłosowali na starych i nowych zrobili to ze względu na Axla, który jako jedyny grał w starych i nowych. Więc głosując tylko na nowych stwierdzliby, że wszystko to co robił axl kiedyś było be.

2. tak, dokładnie. W każdej tv, w każdej gazecie było om tym mówione i pisane. "ile wywiadow udzielili inni czlonkowie
zespolu jak FInck, Stinson, Reed?" widać tak im zależy na gunsach.

3 choćby post grzona sprzed dwóch dni:
"I nie mówcie, że na forum są ludzie, którzy liżą tyłek Slashowi i akceptują każdy jego ruch, bo takich ludzi tu nie ma! Chyba każdego irytują występy z Rubio, Fergie, każdy w większym lub mniejszym stopniu zamiast Libertad wolałby drugie AFD..."

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #260 dnia: Października 28, 2009, 09:58:28 pm »
0
dobra koniec spamu...dowalacie Slashowi albo wybieracie inne tematy bardziej pasujące do tych pseudo esejów o kulturze masowej...

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #261 dnia: Października 30, 2009, 05:26:05 pm »
0
dobrze, przepraszamy szeryfie...

ja napisałem wszystko co miałem do powiedzenia, ja nie przekonam DrDrei'a, doktor nie przekona mnie, więc peace

Offline Pewien Znany Ktoś

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #262 dnia: Października 30, 2009, 06:28:52 pm »
0
Nie wiem po co ta cała nagonka Slash czy Axl. Obaj są świetni w tym co robią i chyba każdy fan Gunsów tak jak ceni Axla za ten jego mega wokal w np. Welcome To The Jungle to tak samo lubi solo z SCOM w wykonaniu Slasha a kłótnie na temat ktory jest bardziej bee to raczej conajmniej głupie xd
When you're talkin' to yourself
and nobody's home
You can fool yourself
You came in this world alone
(Alone)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #263 dnia: Października 30, 2009, 11:27:28 pm »
0
Temat ma spełniać miejsce gdzie osoby które śmiecą w innych wątkach mogą tutaj sobie ulżyć :P a osoby, które mają mu coś za złe mogą się tutaj z nami podzielić :)

Odnośnie działań w ostatnim czasie -> ten dzwonek dla fanów to niewypał...długie...nieciekawe... no kurcze ja chciałbym jakiegoś riffa a nie kołysankę dostać ;(

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #264 dnia: Października 31, 2009, 10:15:21 am »
0
Nie martw się Krelke. Slash nie da nam od siebie odpocząć, zaraz Zqyx naklepie kolejnego mega ciekawego newsa.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline dorota40

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #266 dnia: Listopada 18, 2009, 10:59:48 am »
0
   Ale jak mówilismy, że zaczną Slasha kojarzyć z popem to było to niepotrzebne ujadanie. Slash jest legendą, bla, bla  itp.
   I druga ciekawa informacja z newsa - jednak Slash jest mocno krytykowany za tą profanację PC.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #267 dnia: Listopada 18, 2009, 11:04:04 am »
0
Slash niedawno zamienił rock na pop, kiedy trafił do studia z Rihanną, aby nagrać kawałek "Rockstar 01" na płytę "Rates R", która ukaże się 23 listopada. To nie pierwsza współpraca Slasha z popowym wykonawcą, bo już wcześniej można go było usłyszeć w dwóch piosenkach Michaela Jacksona.

to zdanie mnie zmiotlo...  :lol:  :ph34r:
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34713
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #268 dnia: Listopada 18, 2009, 03:25:06 pm »
0
Z perspektywy postronnego obserwatora Slash dopiero niedawno zaangażował się we "współtworzenie" muzyki pop,bo powiedzmy sobie szczerze,że wcześniej prócz Jacksona z inną aż tak znaną gwiazdą pop nie grał.
Zapytasz kogoś kim był Jackson - powie każdy, Fergie i Rihanna też są bardziej kojarzeni niż np. Paulina Rubio.

Slash jest i będzie krytykowany za cover PC,ale jest i będzie nadal kojarzony z rockiem. I co "gorsza" nadal będzie kojarzony z Gn'R,ale to już rezultat polityki zespołu poniekąd. Inna sprawa,że zawsze był medialnym kolesiem i póki był w Gunsach to nikomu jakoś nie przeszkadzało,ba niektórzy to sobie bardzo cenili. A teraz jest poza Gunsami,robi coś,z lepszym,czy gorszym skutkiem,ale robi,więc nic dziwnego,że media,które już od dawna go cenią,chcą,żeby czasem coś skomentował.
Dzięki temu wiemy,co się u niego dzieje i mamy o czym pisać. Jakby nie było kogoś jednak obchodzi,co robi,skoro komentujemy ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3791
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #269 dnia: Listopada 18, 2009, 03:28:00 pm »
0
o kurde, wyobrażacie sobie jakby Slash był taki sam jak Axl w kwestii medialnej?  :o

ani tu Slashowi nie ma powodu, żeby dowalić, ani nic nowego od kilku lat się niedzieje, żeby skomentować :P

 

O tym jak przegrałem zakład ;)

Zaczęty przez Cheewb

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4293
Ostatnia wiadomość Lipca 11, 2011, 11:12:06 am
wysłana przez krelke