Autor Wątek: Duff McKagan - podsumowanie trasy  (Przeczytany 5039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34670
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Duff McKagan - podsumowanie trasy
« dnia: Września 09, 2019, 02:57:31 pm »
+1
Od koncertu w Warszawie Duff niemal nie zmieniał setu, dopiero 1 września w Manchesterze zagrał  Manchester We Love You
(Impromptu jam), dwa dni później w Paryżu  Paris We Love You
(Impromptu jam), następnego dnia Brussels We Love You, tam też pojawił się na trasie czyli You Can't Put Your Arms Around a Memory Johnny'ego Thundersa znane nam w wersji studyjnej ze Spaghetti Incident, szóstego września o tym, że Duff i jego drużyna ich kocha przekonał się Zurych.  W secie znów pojawiło się  You Can't Put Your Arms Around a Memory.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=25ttOw0Qsrg" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=25ttOw0Qsrg</a>

W Mediolanie fani zostali uraczeni Alè Michele Alé (ft. The crowd) (cokolwiek to jest. Może ktoś ( @naileajordan ) wie? :)
Oczywiście i tutaj była mowa o miłości do miasta, w którym odbywał się koncert ( Milano* We Love You jam )
Teraz pora na powrót McKagana do GN'R.
* Nie wiedziałem, że Duff jest koneserem disco polo ;)  :P
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2019, 03:03:18 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Lapny

  • Newsman
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Duff McKagan - podsumowanie trasy
« Odpowiedź #1 dnia: Września 10, 2019, 03:32:59 pm »
0
W Mediolanie Duff zdecydował się też na wykonanie So Fine. Szkoda, że my się na to nie załapaliśmy :p

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Duff McKagan - podsumowanie trasy
« Odpowiedź #2 dnia: Września 10, 2019, 08:43:40 pm »
+1
[/center] W Mediolanie fani zostali uraczeni Alè Michele Alé (ft. The crowd) (cokolwiek to jest. Może ktoś ( @naileajordan ) wie? :)

Nie wiem. Za to czytałam, że po koncercie Duff szybko się zwinął, twierdząc, że "jutro [w poniedziałek] o szóstej" ma próby z Guns N' Roses.
Recenzja koncertu w "Rolling Stone Italia" kończy się nawet pytaniem: "Naprawdę nie dało się tego przełożyć, Duff?"   ;)
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Duff po Guns n' Roses

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 8429
Ostatnia wiadomość Marca 09, 2017, 11:43:11 pm
wysłana przez sunsetstrip