Autor Wątek: Duff Mackagan's LOADED- Oxford 05-11-2011  (Przeczytany 7417 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DOMIN

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Respect: +11
    • http://
Duff Mackagan's LOADED- Oxford 05-11-2011
« dnia: Listopada 06, 2011, 04:38:27 am »
0
Witam serdecznie wszystkich.
 Dzisiaj chcialbym podzielic sie z wami kolejnym czwartym juz spotkaniem z Duff'em. Tym razem wszytko odbylo sie inaczej. Rano wrocilem z pracy i poszedlem spac, wstalem prawie wieczorem i..... biegiem sniadanie, prysznic i szybko polecialem na koncert- dlugo oczekiwany.
 Bylem pod O2 Academy okolo 17, Duff'obus juz stal.

Chwilke trzeba zaczekac

 Okolo 18 nie berdzo chcialo mi sie stac i rozgladalem sie gdzie cos zjesc na szybko albo wypic cos cieplego. Pojawil sie Marcin i Chris, wtedy zostawilem ich i poszedlem na kawe. Wchodze do COSTA COFFEE a tam wlasnie stal Duff i zamawial kawe dla siebie, byl sam. Podszedlem wiec a on zapytal czy juz sie kiedys nie spotkalismy, powiedzialem- jasne, w Brukseli. Zaczelismy rozmawiac, usiedlismy a ja zapomnialem o kawie i o innych rzeczach. On caly czas pytal, ja odpowiadalem a mialo byc odwrotnie.
 Wtedy zadzwonil telefon, odebralem. Marcin pytal gdzie jestem bo ludzie juz wchodza a on ma moj bilet. Odpowiedzialem gdzie jestem z kim i co robie. Nie bardzo w to wierzyl ale nie wiecej jak 5 minut byl tam z Chris'em. Duff przywital sie z nimi i zaproponowal wiekszy stolik i kawe dla wszystkich ale podziekowalismy bo kawe kupil Chris. Usiedlismy wygodnie i rozmawialismy ale chyba najmniej o muzyce, opowiedzialem mu kilka faktow z mojego zycia. Zapytal czy czytam jego kolumne w Seattle Weekly bo on to co mu powiedzialem opisze tam. Czekam wiec  :).
Bylo tez bardzo wesolo z Chrisem wymieniali sie kawalami o anglikach i amerykanach a my czasem powiedzielismy cos o polakach.
Wiecie ze Duff zna kilka slow po polsku? Niania jego dzieci to polka, pracuje dla niego od dawna. Zanim to sie zaczelo poprosilismy o podpisanie tego co mielismy i odlozylismy na bok zeby skoncentrowac sie na kawie i rozmowie. Cale nasze spotkanie trwalo okolo 40 minut!!!

Biografia Duff'a z kostka do gitary!!!


Vinyl- Believe in Me


Duff z Chris'em


Kolejno od lewej- Ja, Duff, Marcin!!!


Duff musial juz niestety uciekac ale pona pol godziny spedzone z nim przy kawie bylo dla mnie czyms niesamowitym. Postanowilismy ze zostaniemy a on niech idzie, zeby chwile mogl odetchnac i tak naprawde odpoczac.
Za kilka minut i my tam bylismy ale security powiedzial mi ze nie moge wniesc aparatu bo za duzy, zaczalem negocjowac ale skonczyly mu sie argumenty i postawil sprawe jasno- wchodzisz albo nie!! Mialem blisko zaparkowany samochod ale balem sie zostawic w nim swoje relikwie, co by bylo gdyby go ukradli, nalezy do dosc bardzo znikajacych aut. Tragedia, kto by mi zwrocil ksiazke, plyte i karte ze zdjeciami?  Auto i aparat ubezpieczone to moga zginac.
Zadzwonilem do kolego ktory przyjechal, zawiozl mnie do nastepnego od ktorego pozyczylem maly aparat a relikwie zostawilem u niego, dopiero wtedy czulem sie spokojny.
Koncert o czsie i z wlasna publiczniscia wiec robilo to duza roznice niz przed publicznoscia DOWN. Maly klub, pelny, bez tloku. Bylo ostro energicznie, byly flaki z olejem, akustycznie, znowu ostro, ciezko mi teraz napisac jakie numery byly ale bylo chyba ze wszystkich plyt loaded, bylo ze SI, AFD i UYI. Caly koncert trwal cos ponad godzine moze godz i pol.
Zrobilem kilka fotek tym czyms i to jest cos strasznego, brak mi slow, zdjecia sa juz po wstepnej obrobce, moze cos da sie z nich jeszcze wycisnac a moze ktos moglby to zrobic z was? Ja nie potrafie za wiele w tym temacie.
Oto kilka najlepszych jakosciowo :(





Mialem naprawde swietny dzien, ciesze sie ze mozna sie tez z kims tym wszystkim podzielic. A jezeli ktos moglby pomoc w sprawie poprawy jakosci zdjec to prosze dac znac. Pozdrawiam serdecznie i do nastepnego razu.
Dominik.

« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2011, 04:52:11 am wysłana przez DOMIN »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Duff Mackagan's LOADED- Oxford 05-11-2011
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 06, 2011, 10:27:13 am »
0
Gratuluję  :) Świetna sprawa takie spotkanie na kawie z Duffem, no i koncert. Akurat wczoraj przeglądałem sobie fragmenty koncertów z obecnej trasy i żałowałem, że tak daleko grają... Ale może kiedyś i w Polsce się uda ;)
Widać, że Duff traktuje fanów po ludzku, wypada uczyć się pilnie angielskiego, żeby w razie czego umieć się dogadać :) Video z Oxfordu jeszcze nie widziałem. Co Gunsów grali ?:)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Duff Mackagan's LOADED- Oxford 05-11-2011
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 06, 2011, 10:31:40 am »
0
O stary, nawet sobie nie wyobrażasz jak Ci zazdroszczę...
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Duff Mackagan's LOADED- Oxford 05-11-2011
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 06, 2011, 10:58:30 am »
0
Gratulacje, to musiało być duże przeżycie, chociaż z tego co piszesz to już nie pierwsze spotkanie z Duffem więc i trema jakby mniejsza w tym przypadku.

PS. Ronnie Wood też miał chyba nianię z Polski :D

Offline goldie

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 136
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Duff Mackagan's LOADED- Oxford 05-11-2011
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 06, 2011, 12:00:43 pm »
0
goościu... szczęściarzu skubany  :o
we are the youth gone wild.

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Duff Mackagan's LOADED- Oxford 05-11-2011
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 06, 2011, 12:08:59 pm »
0
Stary, ile ja bym dał za krótką chwilę z Duffem ;) Dzięki za opis, świetnie wiedzieć, że Duff tak sympatycznie traktuje fanów.

Offline Akilis

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 320
  • Płeć: Kobieta
  • I nagle serce zwalnia i nie dzieje się nic
  • Respect: +20
Odp: Duff Mackagan's LOADED- Oxford 05-11-2011
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 06, 2011, 12:11:51 pm »
0
Myślę, że w takiej sytuacji zapomniałabym angielskiego w gębie...  :P
Masz szczęście... To co przeżyłeś już jest Twoje ;)

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Duff Mackagan's LOADED- Oxford 05-11-2011
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 06, 2011, 12:53:00 pm »
0

Stary, ale ja zazdroszcze. Dolaczam do pozostalych. Naprwade niezlego masz farta z tym Duffem.
Ile ja bym dala za taka kawe  :D

Nie spytales sie przypadkiem czegos o supportowanie GNR w Stanach?

Masz piekne wspomnienia  :)

Offline Agness

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 548
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +16
Odp: Duff Mackagan's LOADED- Oxford 05-11-2011
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 06, 2011, 03:39:07 pm »
0
takiego spotkania,to każdy fan Ci może pozazdrościć ;)

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Duff Mackagan's LOADED- Oxford 05-11-2011
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 06, 2011, 09:11:07 pm »
0
nie ma żadnego ekskluzywnego "Duff McKagan, tylko dla NightrainStation" ?  :P

po raz kolejny: zazdroszczę  ;)

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Duff Mackagan's LOADED- Oxford 05-11-2011
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 06, 2011, 10:27:04 pm »
0
Posrałbym się ze szczęścia jakbym mógł tak z Duff'em na luzie pogadać :D
Dzięki za relacje:))

Offline DOMIN

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Respect: +11
    • http://
Odp: Duff Mackagan's LOADED- Oxford 05-11-2011
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 07, 2011, 11:48:31 pm »
0
Hej, dziekuje bardzo i jest mi milo ze cieszycie sie razem ze mna.
 Powiem tak. Duff wie ze jest w polsce NIGHTRAIN STATION, planowalem wziac jakies pozdrowienia ale obylo sie tak ze zapomnialem z tego wszystkiego.
 Rozmawialismy o muzyce ale bardziej od strony technicznej a takze jak to sie organizuje. Stad wiem ze to dzieki temu wszystkiemu jeszcze nie byl w Polsce
. Rozmowa skoncentrowala sie na zyciu za zelazna kurtyna. Nie mam wprawdzie 100 lat ale czolgi w stanie wojennym pamietam doskonale. Wiec bylo o kartkach, kolejkach "pelnych sklepach" i tego typu rzeczach, paszportach w depozycie itd. Zapytal wiec jaka droga dochodzily do nas wiadomosci, muzyka z za zelaznej kurtyny wiec opowiedzialem co wiedzialem, przez radio wolna europa i prywatnymi drogami, rodzina za granica itd. Zapytal o jakies Polskie zespoly na ewentualnosc supportu w Polsce i zanotowal, podalem mu 2- KSU i Kobranocka, moim zdaniem najlepiej pasuja chociaz pewnie nie wszyscy sie zgodza. Zna Vadera, slyszal o Behemoth, Slash mu opowiedzial o problemach zdrowotnych Nergala. Opowiedzial mi cos o Stevenie ale.... zostawiam to dla siebie, nie bede powodowal plotkowania.

Wracajac do koncertu to bylo sporo z ostatniego albumu, jezeli chodzi o Guns to bylo it's so easy- zagrane z takim wykopem ze brak slow, Attitude to samo, akustycznie You Can't Put Your Arms Around a Memory, Patience. Swietnie zagrane So Fine! Cala reszta ok, ciezko nawet przypomniec sobie po kolei co i jak. Naprawde warto bylo.
 Na kolejne koncerty jak zawsze zapraszam, odbiore z lotniska czy dworca, przenocuje i odwioze ale jak dotad nikt sie nie skusil. Teraz czekam na Bacha a byc moze Steven bedzie juz w lutym w Londynie. Pozdrawiam wszystkich. Dominik.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Duff Mackagan's LOADED- Oxford 05-11-2011
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 08, 2011, 03:52:38 pm »
0
Opowiedzial mi cos o Stevenie ale.... zostawiam to dla siebie, nie bede powodowal plotkowania.

a więc jednak jest ekskluzywna treść  :o :o  :lol:

ehh So Fine, fajnie gdyby zagrał to z Axlem.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Duff Mackagan's LOADED- Oxford 05-11-2011
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 08, 2011, 05:50:38 pm »
0
Powiem tak. Duff wie ze jest w polsce NIGHTRAIN STATION, planowalem wziac jakies

Dobry PR nie jest zły ;)

Jakbyś mógł mi tutaj rozwinąć wątek techniczno/organizacyjny byłbym wdzięczny lub jak wolisz na PM. :)

Offline balazianka

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Kobieta
  • my way your way
  • Respect: +36
Odp: Duff Mackagan's LOADED- Oxford 05-11-2011
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 08, 2011, 06:04:55 pm »
0
ja ja Ci zazdroszczę, coś wspaniałego  :radocha: marzenie

 

Duff McKagan w Nowym Jorku, USA 03.06.2019

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1624
Ostatnia wiadomość Czerwca 04, 2019, 09:14:30 am
wysłana przez Zqyx