Autor Wątek: Stephanie Seymour  (Przeczytany 102210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Stephanie Seymour
« Odpowiedź #120 dnia: Listopada 16, 2012, 07:55:19 pm »
0
Z drugiej strony Erin gdzieś tam podobno powiedziała, że Axl najpierw się ucieszył a potem wyrzucił ją z domu kiedy dowiedział się o dziecku :D Nie wiadomo w co wierzyć, a temat można ciągnąć bez końca. Prawda zawsze leży gdzieś po środku, plotki też same z siebie nie powstają, ale dopóki nie są oficjalnie potwierdzone (i nie będą bo kto by się przyznał do takich rzeczy :D) trzeba zachować jakiś dystans.
Co do tego że Axl na pewno ma gdzieś tam jakieś dzieci to wydaje mi się, że sprawa byłaby nagłośniona bo matka pewnie chciałaby na tym zyskać. Nieświadomie mieć dziecko z Axlem, jakoś tego nie widzę ale kto wie ;p

Offline kate

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 116
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +8
Odp: Stephanie Seymour
« Odpowiedź #121 dnia: Listopada 16, 2012, 08:54:43 pm »
0
dokładnie nata, te same żródła podają, że po tym jak poroniła axl wpadł w szał i zdemolowal mieszkanko - straty wyceniono na ok. sto tys. $

Offline toszkieuko

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +20
Odp: Stephanie Seymour
« Odpowiedź #122 dnia: Listopada 16, 2012, 09:31:19 pm »
0
Wiadomo, musiała być jakaś przeszkoda której nie byli w stanie przeskoczyć ale wnioskować możemy, że z winy Axla bo Erin i Stephanie całe szczęście ułożyły sobie życie :)
tak ... na pewno z winy Axla...z winy Axla Erin byla tez aresztowana za pobicie meza :) sorry to temat o Stephanie ale zdenerwowalo mnie to :<
a co do dziecka plotki rozne chodza i w sumie tylko oni wiedza co tak naprawde sie tam stalo i dzialo
a co do tego ze stephanie wydaje sie sympatyczna.... nie wiem mnie jakos nie przekonuje do siebie
"Vengeance is mine "

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Stephanie Seymour
« Odpowiedź #123 dnia: Listopada 16, 2012, 11:26:49 pm »
0
Ale przecież napisałam, że wina zawsze leży po środku i że Erin grzeczna nie była. Po prostu wydaje mi się, że skoro Stephanie i Erin ułożyły sobie życie, wzięły ślub itd a Axl wręcz przeciwnie, strzelił focha nawet na zespół, to coś jest nie tak. Dlaczego niektórzy ludzie patrzą na niego przez pryzmat tego co osiągnął a nie biorą pod uwagę tego, że jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia :)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Stephanie Seymour
« Odpowiedź #124 dnia: Listopada 16, 2012, 11:39:48 pm »
+3
"Ułożenie sobie życia" w kategorii: weźmy ślub i załóżmy rodzinę nie jest jedynym sposobem na życie. Nie jest nawet sprawdzonym sposobem na życie i nie daje stuprocentowej pewności powodzenia i szczęścia w życiu.

Nie uważam, że jeśli ja nigdy nie wyjdę za mąż to będę miała życie gorsze, mniej ułożone od koleżanek, które za mąż wyjdą i założą rodziny, bo to nie jest jedyna rzecz o jaką w życiu chodzi.

Na pewno znalazłaby się niejedna, która chciałaby powiedzieć Axlowi "Tak" wtedy czy teraz. A skoro Axl się nie ożenił to moim zdaniem oznacza, że nie chciał. Fakt, że nie wiesz/nie wiem/nie wiemy czy po Stephanie Axl miał jeszcze jakieś ukochane, nie oznacza, że nie był z nikim związany. Fakt, że nie założył rodziny nie oznacza, że jest wielkim życiowym przegranym.

(Napisałabym tytułem konkluzji "Ad maiora natus est" ale dawno nie miałam łaciny i nie jestem pewna, czy to poprawne gramatycznie :lol: )
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2012, 11:45:05 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Stephanie Seymour
« Odpowiedź #125 dnia: Listopada 16, 2012, 11:47:03 pm »
0
Po Steph z tego co wiem był jeszcze z Jennifer Driver, ale nie było o tym głośno więc pewnie nie był to jakiś super poważny związek.

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Stephanie Seymour
« Odpowiedź #126 dnia: Listopada 17, 2012, 09:35:37 pm »
0
"Ułożenie sobie życia" w kategorii: weźmy ślub i załóżmy rodzinę nie jest jedynym sposobem na życie.
Fakt faktem i rację muszę przyznać, ale chyba Axl sam mówił, że chce mieć dzieci i wziąć ślub ze Stephanie a wcześniej z Erin więc chyba do końca szczęśliwy nie jest.
Nie uważam, że jeśli ja nigdy nie wyjdę za mąż to będę miała życie gorsze, mniej ułożone od koleżanek, które za mąż wyjdą i założą rodziny, bo to nie jest jedyna rzecz o jaką w życiu chodzi.
Nie chodzi o gorsze życie ale o poczucie, że ktoś przy tobie jest. Zestarzeć się samotnie nie jest najlepszym (najszczęśliwszym) rozwiązaniem.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Stephanie Seymour
« Odpowiedź #127 dnia: Listopada 17, 2012, 09:46:24 pm »
+1
Ale to wcale nie znaczy, że zestarzeję się samotnie, bo mogę mieć obok siebie wielu ludzi, niekoniecznie należących do mojej rodziny. Wśród rodziny też można być samotnym.

Może i Axl chciał się ożenić, ale związki nie wypaliły. Zdarza się. Każdy z nas ma za sobą jakieś doświadczenia z nieudanymi związkami ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline adusia9223

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +41
Odp: Stephanie Seymour
« Odpowiedź #128 dnia: Listopada 19, 2012, 08:53:26 am »
0
moim zdaniem Axl miał wiele szczęscia w życiu.. niemal w każdej kwestii.. jedynie temat "miłosci" u niego szwankował.. i on nie umiał sie odnaleśc w stałym zwiazku i jego kobiety też.. ta go zdradziła, tamta innego cudu dokonała.. chociaż on też robił to samo :) żadna ze stron nie była nigdy świeta jak w każdym związku :) moze jak kiedyś Axl napisze autobiografie to sie dowiemy jak to na prawde było z tymi jego miłościami, z niedoszłym dzieckiem... itp...  a jak na razie to bez zbędnych nerwów próbujmy jakoś sami czegoś dowiadywać z miarę wiarygodnych źródeł :) i tak do niczego nie dojdziemy tylko stwożymy pewnie własną historie, przez którą Axl sie będzie dusił ze smiechu, ale potraktujmy to jako zabawę bez nerwów i wczuwania sie :)

a teraz wracamy do tematu.... ma ktoś jakieś nowe zdjecia Stefki do obgadania? :D

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Stephanie Seymour
« Odpowiedź #129 dnia: Listopada 19, 2012, 09:23:55 am »
0
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2012, 03:43:36 pm wysłana przez William_Bailey »

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Stephanie Seymour
« Odpowiedź #130 dnia: Listopada 19, 2012, 12:05:55 pm »
0
Czy tylko mi nie działają te linki? :P

Offline Mrs. Brownston

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +236
Odp: Stephanie Seymour
« Odpowiedź #131 dnia: Listopada 19, 2012, 12:39:26 pm »
0
Nie tylko tobie  :lol:

"Ulu­bieńcy bogów umierają młodo, lecz poźniej żyją wie­cznie w ich to­warzys­twie..." - Fryderyk Nietzsche

Offline adusia9223

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +41
Odp: Stephanie Seymour
« Odpowiedź #132 dnia: Listopada 19, 2012, 03:48:35 pm »
0
albo mi sie zdaje, albo Stefka miała sowią urode :D poza tym na ostatnim wygląda jak nie jedna blaszka ode mnie ze szkoły :D

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Stephanie Seymour
« Odpowiedź #133 dnia: Listopada 19, 2012, 05:51:55 pm »
0
moze jak kiedyś Axl napisze autobiografie to sie dowiemy jak to na prawde było z tymi jego miłościami, z niedoszłym dzieckiem... itp... 
Jakby Axl napisał biografię, to wszyscy byli by winni tylko nie on :D Jak to któraś z jego byłych powiedziała Axl miał podejście w stylu "życie jest mi to winne". Tyle na temat :)

Wiecie co, chciałabym mieć takie ciało jak ona kiedy będę w jej wieku! :) Ale te zdjęcia +18 kompletnie mi się nie podobają, są jakieś takie... nie wiem.

Czy tylko mi Stephanie przypomina Cobie Smulders (Robin z jak poznałem waszą matkę)?

WindOfChange

  • Gość
Odp: Stephanie Seymour
« Odpowiedź #134 dnia: Listopada 19, 2012, 07:10:56 pm »
0
Czy tylko mi Stephanie przypomina Cobie Smulders (Robin z jak poznałem waszą matkę)?
nie tylko tobie :D chociaż Robin ma trochę łagodniejsze rysy twarzy, albo mi się tak wydaje :P