Autor Wątek: tematy... ich zmiany... itd  (Przeczytany 4053 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
tematy... ich zmiany... itd
« dnia: Grudnia 17, 2006, 12:48:06 pm »
0
Cytuj
PS

Do szanownych moderatorów: nie rozumiem waszego dziwnego zwyczaju zmieniania sobie dowoli tytułów tematów zakładanych na tym forum. Dla mnie jest to trochę jakby brak szacunku - to że macie do tego uprawienia i robicie sobie co wam się żywnie podoba z tematami. Uwazam, jak chyba niejedna osoba na tym forum, ze forum GNR bez tematu w ktorym ludzie snują teorię o datach wydania ChD jest conajmniej dziwne. Tym bardziej nie rozumiem dlaczego macie w dupie to co ludzie sobie czasem lamentuja i bez zadnego zastanowienia sie tamtem temat poleciał. Komu on przeszkadzał? I, za przeproszeniem, kto uzyskal ode mnie zgode na zmiane nazwy tego topicu - ktory sam zresztą zalozylem? nie spełniał waszych forumowych standartow bo nie mial usmieszku? Fakt jest faktem - nie zlamalem w nim zadnego pkt regulaminu. Jakby jakis wspanialomyslny moderator chcial podyskutowac albo przynajmniej zapytac to moze najpierw niech napisze do mnie PW...

Cytuj
obrze ze ktos w koncu zwrocil na to uwage. Mnie tez to drazni na tym forum. Ale to tak nawiasem.

W związku z tym co napisał Mike(y) wyżej i potwierdził potem Oizdob chciałbym wiedzieć co inni użytkownicy forum sądzą i czy jest to jakiś większy problem?

A co do zmian nazw, łączenia tematów itd to użytkownicy, którzy tworzyli dany temat powinni zostać o tym poinformowani od razu :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2006, 12:58:05 pm wysłana przez Witek »

Solid Shake

  • Gość
tematy... ich zmiany... itd
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 17, 2006, 03:54:52 pm »
0
a kto tu wogole tematy zmienia ?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
tematy... ich zmiany... itd
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 17, 2006, 04:06:28 pm »
0
Pod swoimi "dziełami" zazwyczaj się podpisuję i wyjaśniam powody decyzji.

Jestem przeciwny wywalaniu,czy zamykaniu tematów,chyba,że w ściśle określonych przypadkach np. ewidentny spam,lub coś w tym rodzaju.

1) Temat już jest. Wtedy się raczej  łączy,a nie usuwa.
2) Temat jest na zasadzie pytanie - odpowiedź. Wtedy po odpowiedzi spokojnie się zamyka i tyle. W innych przypadkach zamykanie jest wg mnie zbędne
3) Zmieniam  temat,jeśli oryginalna nazwa jest myląca,ale oczywiście piszę o tym w danym temacie,żeby osoba,która ma jakieś ale mogła mnie zbluzgać,jak coś jej nie pasuje. :ph34r:

Odnośnie tego,o czym piszesz przyznaję,że połączyłem Twój temat z tematem o dacie wyjścia CHD,żeby nie powielać,choć oczywiście stanowisko Axla w tej sprawie jest ważne. Być może uczyniłem to pochopnie,a na pewno bez Twojej wiedzy,choć z tego,co pamiętam podpisałem się,w razie czego.

Co do reszty rzeczy związanych z tym tematem,w tym usunięcia wcześniejszych postów i nadania tematowi innej nazwy nie komentuję,bo to nie moja "zasługa"
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2006, 04:16:38 pm wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
tematy... ich zmiany... itd
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 18, 2006, 10:38:41 am »
0
Wg.mnie nazwy tematów są zmieniane w dobrej wierze.Często tytuł tematu jest scisle określony a w duzej mierze wypowiedzi zahaczają o coś co jest pokrewne ,ale nie bezpośrednio związane z tematem.i moderatorzy mogą wtedy wywalić dużą część wypowiedzi(bo są nie na temat),albo ,tak jak robią,rozszerzyć go tak jak np.było z Przemocą w gimnazjach.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
tematy... ich zmiany... itd
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 18, 2006, 11:53:21 am »
0
Pamiętam,że podobnie było z paroma tematami w galerii,które były sformułowane tak,że zawężały poszukiwania. Z tego,co kojarzę byłem wręcz proszony o zmiany.
W kilku innych przypadkach temat nic nie mówił,albo miał się nijak do treści,więc zmieniłem,ale zastrzeżeń też raczej nie było. Zresztą praktycznie zawsze się podpisuję,więc można napisać pm,czy ogólnie wypowiedzieć się w temacie o mnie.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
tematy... ich zmiany... itd
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 18, 2006, 01:29:11 pm »
0
Dlatego lepszym rozwiązaniem jest zmiana tematu(i rozszerzenie go) niz seria upomnien,bo na dobra sprawę, mogą i tak zrobić.

 

Zmiany Nazwy Uzytkownikow

Zaczęty przez Witek

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10936
Ostatnia wiadomość Marca 17, 2017, 05:53:42 pm
wysłana przez Śpiochu