Ankieta

Czy jestes za usunieciem 20 punktu z regulaminu forum?

tak
20 (87%)
nie
3 (13%)

Głosów w sumie: 23

Autor Wątek: Pkt 20 regulaminu - obrazki/memy  (Przeczytany 15025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Pkt 20 regulaminu - obrazki/memy
« Odpowiedź #15 dnia: Października 05, 2017, 06:42:10 am »
+3

Regulamin nie jest parą skarpetek, żeby go codziennie zmieniać.

Jednak nawet świeże skarpetki potrafią śmierdzieć po niedokładnym przepraniu.

Zgadza się, choć kiepski proszek, kupiony na szybko, może zaszkodzić, dlatego temat wymaga rozwagi, żeby jutro nie trzeba kupować nowych skarpetek.

Szkoda, że jak kto inny był u "władzy" to w jeden wieczór zniesiono negatywne ocenianie komentarzy (wycofano łapkę w dół), a teraz trzeba czekać do "radykalnego odchudzenia regulaminu".

Nadal jest przy władzy, tylko mniej widoczny.
Nie jestem nim, a on nie jest mną i dobrze, bo byłoby nudno.
Służebność, wsłuchwanie się w głosy forumowiczów, to nie to samo, co służalczość, jak chcieliby niektórzy.

Póki co ja tu jestem adminem, więc odpowiadam za serwis, a nie Ty, choć momentami wygląda jakby było inaczej. Wyluzuj. Może kiedyś zajmiesz moje miejsce i zobaczysz jak to wszystko wygląda z drugiej strony, kto wie. Byłoby to na pewno ciekawym doświadczeniem dla NTS i zdecydowanie bardziej odprężającym dla mnie osobiście.
Jeśli myślę o tym, żeby zniknąć z NTS to przez to, że z każdej, drobnej, w gruncie rzeczy sprawy, robi się tu aferę na miarę wystrzelenia bomby wodorowej przez Kim Dzong Una i to bomby skierowanej przez fatalny zarząd w stronę Bogu ducha winnych forumowiczów.  Mam tego dość. I pewnie dlatego bywam tu zdecydowanie rzadziej niż kiedyś i ze zdecydowanie mniejszą przyjemnością. Kiedyś było tu zdecydowanie więcej życzliwości i PRZEDE WSZYSTKIM szacunku, nawet jeśli ludzie się ze sobą nie zgadzali. Teraz ten szacunek najczęściej jest z jednej strony dyskusji, przynajmniej do pewnego momentu. Z drugiej najczęściej jest - zróbcie to, to wasz obowiązek, zróbcie to natychmiast, czyli roszczeniowość na całego "bo ja tak chcę", a w razie, gdy postulaty nie są wprowadzane od razu mniej lub bardziej zawoalowane obelgi. Mam swoje sprawy, swoje życie, które nie ogranicza się wyłącznie do NTS. Podobnie jak każdy z adminów, moderatorów, czy newsmanów.
Zmiany w regulaminie, czy tego chcecie, czy nie, wymagają zgody zarządu NTS, jako osób odpowiedzialnych za serwis, a to, choć nie jesteśmy sejmem, a szkoda, bo wtedy mielibyśmy prawo do wysokich pensji i  WAKACJI, wymaga czasu.
Wiem, że pojęcie cierpliwości jest niektóry obce, bo wszystkiego chcecie teraz, natychmiast, ale, jak zaśpiewał kiedyś jeden bardzo ceniony przeze wokalista "to hell with the pressure".
Tyle z mojej strony i piszę to jasno i wyraźnie, bo wolę zająć się konkretami.
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2017, 07:54:03 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Pkt 20 regulaminu - obrazki/memy
« Odpowiedź #16 dnia: Października 05, 2017, 08:44:57 am »
+4
ale sracie wszyscy żarem...

ludzie, trochę cierpliwości - od lat wiadomo jakie są zasady na NTS i regulaminu nie zmienią dla nas z dnia na dzień, trzeba to uszanować. Rozumiem bunt jakby nam tego zakazali po raz enty, ale wszystkie argumenty i wyniki ankiety są po naszej stronie, więc zluzujcie, skąd taka spina i pocisk po naszych ukochanych wolontariuszach - moderatorach? :O

Zykuksie, też trochę zluzuj... tyle lat użerasz się z forumowiczami, znasz nas, wiesz czego się od nas spodziewać, po co się denerwować i pisać cholernie długie posty nie wiadomo po co, skoro wiadomo, że drugie osoby będą zaogniać sytuację... Więcej dystansu, o którym tak piszesz..

Poza tym myślę, że mając świadomość jakie są reakcje niektórych forumowiczów takiemu rozwojowi wydarzeń zapobiegłby trochę język, którym się posługujecie przy ogłaszaniu komunikatów. Myślę, że taka informacja:
"Chłopaki, fajnie, że zrobiliście ankietę, szanujemy Wasze zdanie, ale dajcie nam trochę czasu, musimy obgadać sprawę wspólnie w gronie "Władz". Może odchudzimy jeszcze bardziej regulamin, bo taki mamy zamiar. Ale uszanujcie obowiązujące prawo i nie wrzucajcie niczego."

brzmi lepiej niż:

Cytuj
"Jestem za utrzymaniem punktu do czasu radykalnego odchudzenia regulaminu, bo w tej chwili możemy doprecyzowywać milion rzeczy, tworzyć milion nowych regulacji, a i tak znajdzie się ktoś, kto  znajdzie jakaś lukę.

Wszystkie memy bez dopisku słownego zostały, zgodnie z obowiązującym regulaminem, usunięte.
Można nie zgadzać się z obowiązującym "prawem" NTS, nawet będąc modem, czy adminem,  tak jak ktoś może nie zgadzać się z obowiązującą konstytucją, jeśli jest nie po jego myśli, ale póki nie zmienią się zapisy - jedno i drugie obowiązuje i należy tego pilnowąć. Każdy następny mem w tym temacie bez dopisku słownego zostanie usunięty, a jego autor, bądź autorka odpowiednio "nagrodzeni".
Dziękuję za uwagę."

Zastanówmy się wspólnie, czy chcemy tworzyć przyjazną, rodzinną atmosferę, czy być pieprzonym Urzędem Skarbowym?

Offline Kurczak

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 629
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +104
Odp: Pkt 20 regulaminu - obrazki/memy
« Odpowiedź #17 dnia: Października 05, 2017, 02:35:34 pm »
+8


Kiedyś było tu zdecydowanie więcej życzliwości i PRZEDE WSZYSTKIM szacunku, nawet jeśli ludzie się ze sobą nie zgadzali. Teraz ten szacunek najczęściej jest z jednej strony dyskusji, przynajmniej do pewnego momentu.

Jak w definicję życzliwości i szacunku wpisuje się wybiórcze stosowanie regulaminu, który zupełnie przypadkiem ma zastosowanie dla - być może to mylne wrażenie - niezbyt lubianego przez moderację sunsetstripa, a w innych przypadkach już niekoniecznie?
Patafiaństwo się szerzy...

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Pkt 20 regulaminu - obrazki/memy
« Odpowiedź #18 dnia: Października 05, 2017, 04:42:42 pm »
+1
To dobre pytanie, ale do moderatorów, bo, jak pewnie zauważyliście od dłuzszego czasu zajmuję sie administracją, a nie moderacją.  Moderatorzy byli wielokrotnie uczulani na to, żeby moderować konsekwetnie.
Jeśli chodzi o szacunek i życzliwość  - odpowiem jedynie za siebie, bo trudno mi odpowiadać za wszystkich - nie przypominam sobie sytuacji, żebym niekulturalnie wypowiedział się pod adresem jakiegokolwiek użytkownika, natomiast osób, które pod moim adresem wypowiadały się nieprzychylnie mógłbym wyliczyć co najmniej kilka i to nawet w ostatnim czasie. Mimo to staram się być życzliwy wierząc, że możemy sie różnić poglądami, spojrzeniem na różne sprawy, a jednak nie musimy się z tego powodu pozabijać. Tego zawsze się na NTS  trzymałem i trzymam do tej pory.  Chociaż przyznaję, że bywa to ciężkie.
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2017, 04:51:48 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Pkt 20 regulaminu - obrazki/memy
« Odpowiedź #19 dnia: Października 05, 2017, 08:14:16 pm »
+1
Zmiany w regulaminie, czy tego chcecie, czy nie, wymagają zgody zarządu NTS, jako osób odpowiedzialnych za serwis

zarzad NTS, z tego co wiem, liczy 3 osoby, na W, na Z, i na k
a tak formulujesz wypowiedz jakby to bylo co najmniej 10osobowe gremium, ktore mieszka na 6 kontynentach i niemozliwoscia jest zeby zgrali ze soba terminy

zreszta, caly czas powtarzam, tu chodzi tylko o jeden punkt, nie o caly regulamin

Mam swoje sprawy, swoje życie, które nie ogranicza się wyłącznie do NTS. Podobnie jak każdy z adminów, moderatorów, czy newsmanów.

wyobraz sobie, ze my tez mamy swoje zycie i sprawy, ale czy to ma oznaczac ze nie moze nam zalezec zeby zmieniac forum na lepsze? (tak, bo to nie moje widzimisie, tylko chce tego 90% forumowiczow)

ludzie, trochę cierpliwości - od lat wiadomo jakie są zasady na NTS i regulaminu nie zmienią dla nas z dnia na dzień, trzeba to uszanować

punkt 20 zostal wprowadzony, o ile pamietam, w tym roku, a nie lata temu...

niezbyt lubianego przez moderację sunsetstripa

zwyciezce w kategorii EUFEMIZM ROKU juz znamy, gratulacje  :sorcerer:
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Pkt 20 regulaminu - obrazki/memy
« Odpowiedź #20 dnia: Października 06, 2017, 12:09:07 pm »
+2
Mam pytanie, czy odnośnie każdego punktu regulaminu, który nam się nie podoba będziemy zakładać nowy temat? (zwłaszcza, że jest temat propozycje zmian regulaminu).
Dyskutujmy o zmianach, ale nie róbmy cyrku - bo to trochę do tego się sprowadza.
Poza tym argument, czy większość jest za czy nie to żaden argument. Argumentem jest merytoryczne uzasadnienie, czy dany punkt więcej szkodzi czy pomaga funkcjonowaniu forum.
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2017, 12:14:59 pm wysłana przez Bluebird »

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Pkt 20 regulaminu - obrazki/memy
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 29, 2018, 05:53:01 pm »
+1
Czy coś się zmieniło w regulaminie? Nie wiem czy nie złamałem przepisów?  :blush:

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Pkt 20 regulaminu - obrazki/memy
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 29, 2018, 06:32:47 pm »
+1
No raczej tak, a wystarczyłoby, żebyś napisał "to jest obrazek, który odnosi się do powyższego cytatu" mimo, że to jest oczywisty fakt to już by regulaminu złamania by nie było ...czyli takie czary mary, żeby nie złamać regulaminu wyjaśniasz coś co jest oczywiste  :sorcerer:

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Pkt 20 regulaminu - obrazki/memy
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 29, 2018, 07:25:43 pm »
+1
To tak niestety nie działa, już kiedy sprawdzałem:

Czy mogę się dowiedzieć dlaczego mój post w temacie "Pkt 20 regulaminu - obrazki/memy" został usunięty? Przytoczę usunięty post:

Dopisek słowny.


Każdy następny mem w tym temacie bez dopisku słownego zostanie usunięty

Jak widać na powyższym - poza memem jest również dopisek słowny, więc nie rozumiem czemu post został skasowany.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Pkt 20 regulaminu - obrazki/memy
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 29, 2018, 10:48:18 pm »
0
Może to jest spowodowane brakiem zrozumienia konkretnych punktów regulaminu przez osoby, które przestrzegania tego regulaminu pilnują  8)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Pkt 20 regulaminu - obrazki/memy
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 30, 2018, 10:10:18 am »
0
Czy coś się zmieniło w regulaminie? Nie wiem czy nie złamałem przepisów?  :blush:


http://gunsnroses.com.pl/forum/o-forum/regulamin-forum-(obowiazujacy-od-9-stycznia-2009-roku)-temat-bis-dzialajacy/  i wszystko jasne, nie musisz dziękować :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2018, 10:58:33 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Propozycje zmian regulaminu

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5908
Ostatnia wiadomość Listopada 07, 2017, 01:47:12 pm
wysłana przez Bluebird