Autor Wątek: NTS - lista obecności ;)  (Przeczytany 14182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
NTS - lista obecności ;)
« dnia: Marca 14, 2019, 07:30:09 am »
+4
Czasy, kiedy NTS tętnił życiem są już, chyba, historią, ale część z dawnych bywalców, a może i nowe osoby, wciąż tu zaglądają.
Podpiszmy się na liście obecności, napiszmy kilka słów o sobie jako forumowiczach NTS.

Zqyx - na NTS od 9 czerwca 2005. Były administrator, moderator, newsman, były spamer ;)
Na NTS-a ściągnął mnie @Boski_Krzychu.

Bardzo by mi zależało, żeby na listę wpisali się wszyscy aktywni obecnie forumowicze.

Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2019, 09:14:53 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: NTS - lista obecności ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 14, 2019, 11:00:20 am »
+5
Mnie nikt nie ściągał było kilku którzy wyciągali.
Pierwsza rejestracja 6 lipca 2006, blachy przebijane wielokrotnie
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: NTS - lista obecności ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 14, 2019, 02:55:44 pm »
+5
Fanka GNR od 2008, tutaj od 2016.
Przyszłam dla Axla, zostałam dla forum.
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: NTS - lista obecności ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 14, 2019, 03:05:48 pm »
+4
Na NTS zarejestrowałem się w 2006 przed koncertem w Warszawie. Trafiłem tu szukając informacji o new GN'R. I tak już zostałem :D W tzw. międzyczasie pełniłem funkcję newsmana (lata mojej największej tutaj aktywności). Z czasem przejąłem też obowiązki nazwijmy to marketingowe (m.in. patronat autobiografii Duffa; pozyskiwanie książek na konkursy itp. działania).
Najmilej to chyba wspominam zloty we Wrocławiu i Krakowie - szkoda, że te czasy już nie wrócą :)

Potem wraz z pojawieniem się dzieci moja aktywność spadła (obecnie) praktycznie do zera. Staram się jedynie w pracy coś poczytać i coś odpisać, ale na większe działania z mojej strony nie ma szans.

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: NTS - lista obecności ;)
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 14, 2019, 07:13:38 pm »
+4
Elo. Nazywam się Paweł jestem Gunsoholikiem

Żartuję, byłem Gunsoholikiem. W czasach gimnazjalnych. Zajawiłem się swego czasu na muzykę rockową, kupiłem sobie gitarę elektryczną, Tata znalazł mi jakąś listę 20 najlepszych solówek ever i powiedział, że ma nadzieję, że się ich nauczę. Oczywiście się nie nauczyłem, ale było tam November Rain i SCOM. Po przesłuchaniu chwyciło, stałem się fanem Gunsow. I tak jakoś trafiłem na NTS. Najpierw tylko obserwowałem, potem zacząłem delikatnie się udzielać. Trochę tych postów napisałem, jeden zlot w Krakowie zaliczyłem, piwkowanie po koncercie w Rybniku na pusty żołądek, bo wszystko było już zamknięte i posiadowe po koncercie w Gdańsku gdzie zwinalem się z rana na pociąg i na ostrej bańce jechalem do Krakowa spiąc pod kibelkiem. Obecnie pisuje na NTS rzadko, ale zaglądam regularnie. Zykuks mi kiedyś proponował funkcję moderatora, ale byłem przed swoim własnym ślubem i stwierdziłem, że nie będzie to dla mnie priorytet, a on odpowiedział, że to dużo czasu zabiera. Więc podziękowałem.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę wiele szczęścia. A i zapomniałem powiedzieć, że na NTS wygrałem książkę o Axlu, a w ogóle to książka Duffa jest jedną z najlepszych jakie przeczytałem ever. Pozdrawiam Zqyxa, Sunseta, bo zawsze dawał dobra energię do dyskusji, Hubika, Maxiego, Owsika, Canis Lunę, Dauba, Mafioso, i naprawdę k***a wielu wielu innych których bardzo lubię i szanuję, ale jestem teraz lekko pijany i nie pamiętam :D elo eloooo sentymenty sentymenty

Witka!! I katarynkę (lowe) resztę dopisze później jak wytrzezwieje
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2019, 12:21:55 am wysłana przez Grzon »

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: NTS - lista obecności ;)
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 14, 2019, 07:18:32 pm »
+4
Zafiksowany na punkcie GNR od 2006. Na NTS od 2009, z kilkoma przerwami w czynnym udziale, ale prawie codziennie przeglądałem.

Trafiłem tu, bo wiedza o zespole czerpana z wikipedii przestała mi wystarczać. Szybko zobaczyłem, że nie wiedziałem właściwie nic ;)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: NTS - lista obecności ;)
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 14, 2019, 09:16:34 pm »
+4
Tutaj od 28 lutego 2005 roku. Chyba na forum The Garden przeczytałem, o tym forum no to sie zarejestrowałem bo lubiłem GNR. Tak do odejscia Robina jeszcze GNR mnie jarali, potem juz nie bardzo. Czasem sobie posłucham ChD i tyle.

A i byłem newsmanem kiedyś i moim największym sukcesem było przekazanie informacji o odejsciu Robina jako pierwszy na świecie.

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: NTS - lista obecności ;)
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 15, 2019, 07:33:23 am »
+3
Fan Guns N Roses od początku lat 90-tych z małą przerwą (bo przez kilka lat w podstawówce nie słuchałem).
Gdzieś na początku lat 2000 ponownie przypomniałem sobie o kapeli za sprawą wspominek z Tylko Rock/Teraz Rock odszukałem wtedy nawet starą kasetę z balladami GNR. Na NTS od 2006 roku (teraz sobie uświadomiłem, że miałem wtedy jeszcze długie włosy, których od ponad 10 lat nie mam). Pamiętam, że na ten czas zainteresowała mnie płyta DVD z teledyskami GNR, a dokładniej tego co na niej nie ma no i znalazłem tą stronę bo tutaj była lista wszystkich klipów z ładnymi opisami i chyba tak trafiłem na forum. Był jakiś okres kiedy w ogóle się tutaj nie udzielałem.
Wcześniej byłem na forum "The Garden" - czemu się tam zarejestrowałem to nie pamiętam, ale wtedy rejestrowałem się na różnych forach kapel rockowych, długowłosych jak: The Doors, Led Zeppelin chyba nawet było forum Deep Purple, a już na pewno Rainbow.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: NTS - lista obecności ;)
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 15, 2019, 09:50:06 am »
+3
Canis Luna, znana szerzej jako Canis, na forum od 2010, udzielająca się coraz bardziej czynnie od 2011 roku. Fanka Gunsów od wczesnego dzieciństwa. Team Axl ;)
Od 2012 roku pełnię funkcję moderatora, obecnie mniej aktywnie z powodów osobistych, ale cały czas staram się o pisanie, ogarnianie i przypominanie o swojej obecności. Odwiedzam i czytam forum w miarę możliwości codziennie (i nie sądzę, żeby to akurat się zmieniło :D ).

@Grzon również pozdrawiam :D
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: NTS - lista obecności ;)
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 06, 2019, 04:04:47 pm »
+4
A ja zarejestrowałem się w 2006 roku i kiedyś byłem nałogowym odwiedzającym to forum. Niestety teraz się to zmieniło, lecz cały czas próbuję być choć troszkę aktywny, bo to forum jest dla mnie bardzo ważne.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: NTS - lista obecności ;)
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 07, 2019, 11:19:34 am »
+4
Włodi, dawniej znany jako BigWlo i TheWlo, więc dla niektórych po prostu Wlo. Na forum zarejestrowałem się w styczniu 2009, a pierwszego posta napisałem w lutym 2010. Czemu tu trafiłem? Bo wtedy zacząłem się udzielać na kilku innych forach o różnej tematyce i w końcu stwierdziłem, że fajnie by było poznać innych fanów GN'R. Przez te parę lat odkąd jestem na forum mój gust muzyczny przeszedł parę metamorfoz i poznałem mnóstwo różnych innych zespołów, dlatego Gunsi aktualnie nie są na pierwszym miejscu, ale nadal zajmują ważne miejsce w moim serduchu. Kiedyś przez chwilę byłem moderatorem na tym forum, a i zdarzyło się napisać parę newsów. Aktualnie zaglądam tutaj niezbyt często, a jeszcze rzadziej coś napiszę. Ale nadal jestem, nie zniknąłem.

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: NTS - lista obecności ;)
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 09, 2019, 09:26:16 am »
+3
Bender, zarejestrowany 8 lutego 2012. Fan GN'R od 2010. Na forum zacząłem się udzielać po żenującym koncercie w Saint Tropez (21-07-2012). Chwilę byłem moderatorem, aczkolwiek nadużywałem władzy i abdykowałem. Liznąłem też temat newsów i artykułów, a moim największym osiągnięciem było podsumowanie trasy koncertowej GN'R w 2012 i 2013 (ciągle mam na dysku niedokończony tekst z trasą 2014). Moja bycie psychofanem zespołu wzrosło w 2012 przy okazji koncertu w Rybniku, a później powoli gasło, aczkolwiek z wiadomych powodów powróciło w 2016. Zespół nie wywołuje już u mnie takich emocji, jak kiedyś, ale ma specjalne miejsce w moim sercu. Dlatego staram się być na każdym koncercie GN'R oraz na projektach solowych. Pisząc to siedzę incognito w pracy, w bluzie GN'R.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Borusse

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fluent in over 6 million ways of kicking your ass.
  • Respect: +167
Odp: NTS - lista obecności ;)
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 28, 2019, 10:38:31 pm »
+1
Hej, jestem Kuba :)
Fanem GN'R jestem krótko, bo od 2014 roku, kiedy w pierwszej klasie gimnazjum ściągnąłem AFD, a potem słuchałem w kółko. Na forum zarejestrowałem się 5 kwietnia 2015, wcześniej jak mi się wydaje sporo czytałem tu artykułów i starych dyskusji, więc mimo, że nie dane mi było uczestniczyć w życiu tego miejsca w czasie, który wielu z Was teraz z rozrzewnieniem wspomina, to jakoś zatęskniłem do tego i udało się NTS-owi zagrzać miejsce w moim serduszku.

Zarejestrowałem się w 2015 i w tym też roku zostałem nadzieją/odkryciem forum, przynajmniej zdaniem głosujących w NAJACH :D, niestety potem zawiodłem tę nadzieję, bo gdzieś tak od 2016 na forum zaglądam od czasu do czasu. Mimo to udało mi się nawiązać tu chyba kilka znajomości, przynajmniej przez internet i spotkać dwoje forumówiczów. Jeśli o koncerty chodzi, to byłem w Chorzowie rok temu, a w tym roku byłem na Slashu w Łodzi i Duffie w Warszawie.

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3703
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1375
Odp: NTS - lista obecności ;)
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 29, 2019, 10:03:52 am »
+3
Na forum od 14 marca 2007. Słucham GN'R od 1991, od końca podstawówki. Jak większość pewnie wie znane kawałki leciały na szkolnych dyskotekach.
Były newsman, były uploader.

Zaliczony koncert: Rybnik

Posiadane oryginalne płyty:
CD: Appetite For Destruction, GN'R Lies, Use Your Illusion I, Use Your Illusion II, The Spaghetti Incident? , Live Era '87–'93, Greatest Hits , Chinese Democracy

DVD: Welcome To The Videos

Z powodów osobistych sporadyczny uczestnik wydarzeń na forum.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: NTS - lista obecności ;)
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 01, 2021, 05:57:04 pm »
+1
Mamy 2021. Czas na małą aktualizację.  Obecny. Mniej aktywny, ale wciąż obecny.  Zaglądacie, piszecie, czytacie?
Jeśli bywacie rzadziej niż kiedyś spróbujcie krótko napisać, co jest powodem.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Wulgaryzmy na NTS

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 26516
Ostatnia wiadomość Czerwca 16, 2020, 05:46:53 pm
wysłana przez guest31436