Ankieta

Jak oceniasz pracę moderatorów?

1
2
3
4
5
6

Autor Wątek: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)  (Przeczytany 599008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwca 28, 2007, 12:36:30 pm »
0
Ja uważam że worn jest bezpodstawny i nie potrzebny, Ace użył ich jednak jak było powiedziane nie do kogoś. Myślę że wystarczy podpis moda pod postem aby tego nie nadużywać i już.
Kto dał tego worna?

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwca 28, 2007, 03:34:05 pm »
0
Ja...
Mniejsza z samymi  bluzgami... Ale jeżeli w pierwszym poscie jest napisane po raz kolejnya by nie przeklinać... A ktoś bez sensu klnie... 
To sie chyba jednak nalezy:]

BTW. Czekam na bluzgi pod 5550709... Nie smiecie na forum:]

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwca 28, 2007, 03:56:02 pm »
0
Ja uważam że worn jest bezpodstawny i nie potrzebny, Ace użył ich jednak jak było powiedziane nie do kogoś. Myślę że wystarczy podpis moda pod postem aby tego nie nadużywać i już.
Kto dał tego worna?
Zgadzam się z tym... nie ma żadnej podstawy do warna punktowego i uważam, że decyzja moderatorska została przesadzona a warn dla Ace'a powinien zostać zdjęty.. a po drugie z jakiej racji moderator z newsów wlepia warna w HP...? to w końcu newsmani mają władzę wszędzie ? ;)
Jeżeli na forum nie można klnąć to w porządku.. ale respektujmy tę zasadę równo dla wszystkich..bo sami moderatorzy używają takich stwierdzeń...
Coraz bardziej utwierdzam się, w przekonaniu, że na forum są równi i równiejsi...

Offline Ace

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwca 28, 2007, 04:00:27 pm »
0
Ta kropeczka nad avatarem mi sie nawet podoba xD :>
There are two kinds of people in this world - those that like me, and those that can go to hell.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwca 28, 2007, 04:00:38 pm »
0
Ace stał się w sumie "ofiarą" ;) W zasadzie też myślę,że w tym akurat wypadku wystarczyłaby prośba modów,choć z drugiej strony była wyraźna prośba,żeby w tym temacie zachowywać się kulturalnie,a nie zostało to uszanowane...Wulgaryzmy tam nie podkreślały emocji,a po prostu były sobie po to,żeby być,na co już wcześniej zwróciła uwagę freak. Patrząc z tej perspektywy Ace w pełni świadomie naruszył reguły,ale z kolei jego "przewinienie" nie było "tak wielkie",jak wielu innych osób,które wcześniej w różnych konfiguracjach przeklinały na forum i.t.d  El_loko nie był w stanie upomnieć pisemnie w tym temacie,jako mod,bo nie miał tam takich uprawnień,ale mógł dać ostrzeżenie,co zresztą zrobił. 

Krzychu,co do równych i równiejszych - zgodzę się z Tobą niestety... Ci,co stoją "na straży" regulaminu powinni sami go szanować. Jak to wygląda w praktyce? Każdy widzi...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2007, 04:08:42 pm wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwca 28, 2007, 04:11:08 pm »
0
Co to bluzgów to forum o zespole hard rockowym a nie chórku parafialnego więc nie wiem o so wam chosi xD :P
A przy okazji... Nie widze jakoś związku miedzy bluzgami a zespolem o jakim piszemy... NIN również uzywa w swych tekstach róznych fuckow... A na ich forum nie pisza w co drugim poscie wulg...

Czy naprawde nie można pisac bez wulg.?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwca 28, 2007, 04:14:09 pm »
0
Można,choć niektórzy nie chcą,albo nie potrafią. Wydaje mi się,że chodzi tu o wypośrodkowanie jakoś tego...o zwrócenie uwagi,ale nie automatyczną cenzurę,bo to prowadzi do ograniczenia wolności wypowiedzi. W świecie idealnym dla jednej osoby non stop sie przeklina,w świecie idealnym dla drugiej wulgaryzmy nie istnieją. My nie żyjemy w świecie idealnym,dlatego tak trudno czasem ocenić pewne zachowania. To duża odpowiedzialność.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwca 28, 2007, 04:22:33 pm »
0
Czy naprawde nie można pisac bez wulg.?

Niektórzy się dziwią jak można pić wódkę a jednak można i ba nawet jest smaczna ;)
IMO dawanie warnów za wulgaryzmy nieskierowane do żadnej z osób to przesada i jeszcze raz się pytam jakie są uprawienia Newsmanów ???

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwca 28, 2007, 04:24:32 pm »
0

.. nie ma żadnej podstawy do warna punktowego

Ogóle zasady dobrego wychowania .

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwca 28, 2007, 04:25:59 pm »
0

.. nie ma żadnej podstawy do warna punktowego

Ogóle zasady dobrego wychowania .

Ok, w takim razie niektórym modom zebrałoby się na bana... jeżeli stosujemy jakieś prawo to róbmy to uczciwie i sprawiedliwie...

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwca 28, 2007, 04:29:10 pm »
0
Pytając o uprawnienia Newsmanów zapytaj też o uprawnienia Modów i Adminów ;) Na tym forum nie ma żadnego "prawa",które by regulowało kwestie takich uprawnień w sumie. A skoro tak to w zasadzie "nie wiadomo",co powinna,co może robić dana grupa. Nie mówię,że mi się to podoba,ale tak jest. Newsmani są moderatorami lokalnymi,w dziale News,ale forum jest tak skonstruowane,że mogą  dawać ostrzeżenia w innych działach,natomiast nie są w stanie w innych działach edytować postów,przenosić i.t.d . W teorii Newsmani mogą więc moderować tylko w dziale News,ale nie ma żadnego zapisu,który by stwierdzał,że w przypadku naruszenia regulaminu nie mogą reagować,jeśli zobaczą coś w innym dziale. A skoro nie jest to zabronione,to chyba można,czyż  nie ? ;) Próbuję w tej sprawie skontaktować sie z administracją.Może potrwać  :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwca 28, 2007, 08:38:56 pm »
0
A mnie się bardzo nie podoba takie ugrzecznianie na siłę i pojąć nie mogę, skąd w ludziach tyle skłonności do moralizowania i pouczania innych…W końcu to jest forum fanów rockowego zespołu a nie wielbicieli baletu, opery i wyścigów konnych w Ascot, co to ”ą, ę, bułkę przez bibułkę”. Ja rozumiem, że wulgaryzmy w nadmiarze mogą niektórych razić – w takich przypadkach osoby nadużywające zawsze można ostrzec, niekoniecznie od razu warnem  – ale nie dajmy się zwariować do tego stopnia, żeby zabronić używania ich całkowicie. Naprawdę nigdy nie zdarza Wam się rzucenie w przestrzeń jakiejś k… czy ja p….? Czy, jeżeli mnie bardzo razi i drażni „lukrowanie” i „wysublimowanie” niektórych, mam postulować wprowadzenie zakazu pisania takich postów? Niezaprzeczalną wadą sieci, jest to, że często spotykamy tu ludzi, których zachowania nas denerwują, drażnią, są wg nas nie do przyjęcia i jest na to tylko jedna rada – więcej luzu i dystansu do wirtualnego świata ;) Omijam posty ludzi, których poglądy/maniera/sposób pisania mnie denerwuje i nie stwarzam sama sobie problemów, bo to tylko forum i tylko net – w realu otaczam się ludźmi, których wizja świata zbieżna jest z moją ;)
W kwestii kulturalnego odnoszenia się do siebie nawzajem w ogóle się nie wypowiadam, bo to jest oczywiste…
Ale nie byłabym sobą, gdybym się do czegoś nie przyczepiła ;) – „przykład idzie z góry”… Dla mnie – z całym szacunkiem – modzi nie są żadną „górą”, są takimi samymi użytkownikami forum, jak my, mają tylko większe uprawnienia ;) I bardzo nie życzę sobie, żeby ktokolwiek mówił mi, w jaki sposób mam uzewnętrzniać swoje uczucia... Ostatecznie, jeżeli rzeczywiście wulgaryzmy są dla Was takim strasznym problemem, maskowanie jest chyba dobrym rozwiązaniem. Tylko może najpierw zróbmy ankietę, żeby było zgodnie z zasadami demokracji :)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwca 28, 2007, 08:48:47 pm »
0
"żeby zabronić używania ich całkowicie."
Nikt o tym nie mówi... Ale  przeczytaj sobie post Ace i niby co mialy one dac... Rozumiem uzywanie ich w niektorych wypadkach... Ale nie w formie przecinkow...

I naprawde to żadne argument, że to forumo zepsole hard rockowy... Pare innych też jest i jakoś nie zauwazylem... Aby k...,ch....,p.... itp. padały w pdobnje czestotliwosci co u nas od pewnego czasu...:]

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwca 28, 2007, 09:13:26 pm »
0
Od kiedy newsmani są moderatorami na całym forum... ???

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwca 28, 2007, 09:16:04 pm »
0
No i co z tego, że jest to forum fanów rockowego zespołu? To że w wypowiedziach gunsów przeważały wulgaryzmy nie oznacza, że nasz język też ma taki być.

 

Jak trafiliście na forum?

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 97478
Ostatnia wiadomość Czerwca 17, 2020, 12:03:28 pm
wysłana przez naileajordan