Ankieta

Jak oceniasz pracę moderatorów?

1
2
3
4
5
6

Autor Wątek: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)  (Przeczytany 599033 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 05, 2007, 03:41:21 pm »
0
Wydaje mi się,ze nikt nie ma zastrzezeń do powiedzmy "codziennej"pracy moderatorówCzesto sa na forum,interweniują gdy potrzeba.Ale bieżaca działalość to nie wszystko.Jak pisał zqyx  na forum są stare rzeczy,które też wymagają interwencji.Np jeszcze niedawno Dead Horse składał się z prawie 30 stron i był istnym wysypiskiem.zapewne w kazdym z działów znalazłoby się trochę podobnie zbędnych rzeczy-to chyba nie wpływa na atrakcyjnosc forum.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 05, 2007, 03:50:10 pm »
0
Cytuj
Imo zarzut dość mocno niesprawiedliwy
W pewnym,nawet dużym stopniu masz rację. Bardzo dobrze oceniam Twoją działalność na forum do pewnego momentu. Jak rozumiem masz teraz inne zobowiązania.
Tak,czy inaczej napisałem,to,co myślałem. Być może za ostro,być może przejaskrawiłem coś,ale tak czułem w tym momencie i musiałem to wyrazić.
Mam nadzieję,że nikt nie ma do mnie żalu.
Po prostu zależy mi na tym forum,jest inne niż wszystkie i być może dzięki tej "inności" przyciąga.  Życzę powodzenia w uporaniu się z poza forumowymi obowiązkami i liczę na owocna współpracę very soon :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 05, 2007, 03:56:18 pm »
0
Cytuj
Szanowna Rockett Queen,szanowny Solid Shake'u, szanowny Looyu to,że jesteście moderatorami,to nie tylko zaszczyt,ale i zobowiązanie. Zauważyłem,że  w czasie mojej nieobecności jedynym moderatorem,który coś robił był Ahmet. Nie widziałem praktycznie żadnej Waszej interwencji,podobnie zresztą,jak nie zauważyłem praktycznie żadnej interwencji admina. Pewnie napiszecie,że nie macie czasu,macie inne obowiązki,i.t.d,ale nie tylko wy pracujecie. Myślę,że najwyższy czas zadbać o forum,albo zrezygnować z funkcji. Wbrew pozorom forum nie jest takie czyste,jak się niektórym wydaje-wystarczy zajrzeć do paru działów,które wyglądają jakby nie były nigdy sprzątane. Nie zamierzam odwalać roboty za innych.
:ph34r:
Drogi Zqyx, akurat tak się złożyło, że przez ostatnie 2 tyg nie miałam w ogóle dostępu do komputera - a od połowy grudnia nie mam monitora i jak narazie bywałam bardzo rzadko na forum - niestety nie ze swojej winy. Jeżeli uważasz, że odwalasz robote za innych - no i pewnie też tak jest, bo robisz tu mpim zdaniem najwięcej. mam czasem wrażenie, że aż za bardzo poświęcasz się dla forum - każdy ma własne życie i dlatego nie każdy może tyle robić co Ty. W najbliższym czasie niestety też nie będę zbyt często na forum - ze względu na ponowny wyjazd do Anglii i przez prace będę rzadko tu zaglądać.

 "Myślę,że najwyższy czas zadbać o forum,albo zrezygnować z funkcji. "

Widocznie nie dbam o forum, więc proszę Admina o usunięcie mnie z funkcji moderatora.


nowy nr gg : 12071320

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 05, 2007, 04:46:31 pm »
0
Każdy ma swoje życie,również wbrew pozorom ja ;)
Szkoda,że nie wiedziałem,co się dzieje,to może inaczej bym do tego podszedł.Tak,czy inaczej życzę Ci powodzenia w Anglii. Mam nadzieję,że o nas nie zapomnisz :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 05, 2007, 05:12:07 pm »
0
Cytuj
Każdy ma swoje życie,również wbrew pozorom ja ;)
Szkoda,że nie wiedziałem,co się dzieje,to może inaczej bym do tego podszedł.Tak,czy inaczej życzę Ci powodzenia w Anglii. Mam nadzieję,że o nas nie zapomnisz :)
obiecuję, że będę tu zaglądać tak często jak tylko będę mogła.
Zqyx ma rację - powinnam się bardziej przykładać do dbania o forum i tak też będzie ;-)


nowy nr gg : 12071320

Offline Looy

  • Zasłużeni
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Emerytowany Moderator
  • Respect: -1
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 05, 2007, 07:42:25 pm »
0
A ja nie zamierzam się tłumaczyć. Forum odwiedzam osatnio bardzo rzadko a to z kilku powodów. Ale od początku.
Kiedy Witek zakładał to forum siedzieliśmy w gunsach po uszy. Obaj, tyle, że On znał się lepiej na rzeczach komputerowych, oraz bardziej mu się chciało.
Po jakimś czasie gorączka gunsowa mi przeszła. Dla mnie forum stał się dział "INNE" i tylko tam przesiadywałem. Jednak mniej więcej od września kiedy nadeszła sesja poprawkowa, dodatkowe obowiązki w pracy, poświęcanie się innym pasjom, oraz to, że tematy które się pojawiały zbytnio mnie nie interesowały, przestałem się tutaj odzywać i ograniczałem się tylko do sprawdzania czy nikt nie nagina regulaminu. Ostatnimi czasy jednak, znów pojawiły się tematy, które w jakiś sposób mnie dotyczą.
Co do zrzekania się "posady" moderatora, to miałem o tym już pisać jakiś czas temu: Chciałbym się wyzbyć "panelu moderatora" przynajmniej w dziale Gunsnroses i bootlegs, gdyż po prostu mnie to nie interesuje.

Witku mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe.

Zqyx - dobrze sądziłeś. Powiem, że się rządzisz, ale szczerze, z całysz szacunkiem do Twojej osoby,  jakoś niewiele mnie to obchodzi...  

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #66 dnia: Lutego 05, 2007, 07:55:25 pm »
0
Zdecydowanie nie mam za złe i rozumiem :)

Trochę Ci zmniejszyłem uprawnienia wedle prośby

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #67 dnia: Lutego 05, 2007, 09:40:20 pm »
0
Cytuj
Zqyx - dobrze sądziłeś. Powiem, że się rządzisz, ale szczerze, z całysz szacunkiem do Twojej osoby,  jakoś niewiele mnie to obchodzi...
Nie do końca wiem,jak to rozumieć,więc nie będę się nad tym zbytnio zastanawiał.
Swoje miejsce w szeregu znam i tego się trzymam. :ph34r:
Dzięki za wszelkie opinie odnośnie mojej osoby.
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2007, 09:49:27 pm wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #68 dnia: Lutego 05, 2007, 09:55:28 pm »
0
Cytuj

Swoje miejsce w szeregu dziś poznałem i tego się trzymam. :ph34r:
 
Miejsce w szeregu? Ale to brzmi :lol:
Hm moje miesjce w szeregu jest na równi z każdym z użytkowników, z takim wyjątkiem, że jest kilka osób na forum których zadaniem jest utrzymywanie porządku i nadzorowanie poszczególnych działów, aby nie pogubić się w tym wszystkim. Nie uważam, żeby słowo moderatora/admina było więcej czy mniej warte od słowa każdego z użytkowników, bo wszyscy razem tworzymy te forum. Bez użytkowników - moderatorzy nie byliby potrzebni w ogóle.

W każdym razie mam nadzieję, że nie zawiodę uzytkowników - postaram się sprawować jak najlepiej, ale pamiętajcie również, że każdy z Was może nam pomagać, podając nam linki do starych tematów :)
 


nowy nr gg : 12071320

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #69 dnia: Lutego 05, 2007, 10:01:41 pm »
0
Cytuj
Cytuj

Swoje miejsce w szeregu dziś poznałem i tego się trzymam. :ph34r:
 
Miejsce w szeregu? Ale to brzmi :lol:
 
Takie są moje odczucia po prostu,po reakcji na list otwarty. Wszystko się potoczyło bardzo szybko. W miarę możliwości postaram się pomóc,na tyle na ile czas i inne zobowiązania mi pozwolą.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 21, 2007, 06:47:27 pm »
0
Parę słów,które mogą wpłynąć pozytywnie na atmosferę forumową i ogólnie kontakty miedzyludzkie:

Asertywność to w psychologii termin oznaczający posiadanie i wyrażanie własnego zdania oraz bezpośrednie wyrażanie emocji i postaw w granicach nie naruszających praw i psychicznego terytorium innych osób oraz własnych, bez zachowań agresywnych, a także obrona własnych praw w sytuacjach społecznych. Jest to umiejętność nabyta.

Asertywność to:

    * umiejętność wyrażania opinii, krytyki, potrzeb, życzeń, poczucia winy,
    * umiejętność odmawiania w sposób nieuległy i nieraniący innych,
    * umiejętność przyjmowania krytyki, ocen i pochwał,
    * autentyczność,
    * elastyczność zachowania,
    * świadomość siebie (wad, zalet, opinii),
    * wrażliwość na innych ludzi,
    * stanowczość.

Osoba asertywna ma jasno określony cel i potrafi kontrolować własne emocje, nie poddaje się zbyt łatwo manipulacjom i naciskom emocjonalnym innych osób.

Asertywność nie oznacza ignorowania emocji i dążeń innych ludzi, lecz raczej zdolność do realizacji założonych celów mimo negatywnych nacisków otoczenia, racjonalną dbałość o własne interesy z uwzględnieniem interesów innych. Asertywność to obok empatii podstawowa umiejętność wchodząca w skład inteligencji emocjonalnej.

Praktyczna asertywność jest niczym innym jak uczeniem innych ludzi jak mają Cię traktować ponieważ wychodzi z założenia, że inni ludzie nie wiedzą i nie będą wiedzieć co myślisz i czujesz kiedy nie dowiedzą się tego od Ciebie. Tak rozumiana asertywność zakłada, że kiedy ukrywasz swoje emocje wprowadzasz innych w błąd lub skazujesz na domysły.

Diagnozy zachowań nieasertywnych dokonuje się na podstawie zablokowanych w autoprezentacji sfer komunikacji - blokady mówienia "nie", wyrażania i przyjmowania opinii i krytyki, kontaktu z autorytetem i tłumem (trema), radzenia sobie z poczuciem winy.

Jeżeli chcesz zachowywać się asertywnie:

    * Używaj otwarcie słów TAK i NIE.
    * Nie przepraszaj jeśli nie zawiniłeś.
    * Nie usprawiedliwiaj się, ani nie tłumacz nadmiernie, natomiast wyjaśniaj powody swojego postępowania, jeżeli chcesz być dobrze zrozumiany.
    * Nie napadaj na rozmówcę, nie strasz go, nie poddawaj w wątpliwość jego charakteru lub myślenia.
    * Używaj komunikatów typu JA, a nie komunikatów typu TY, dla przykładu - jeżeli ktoś się spóźnia na spotkanie z Tobą, nie napadaj go słowami "jesteś nieodpowiedzialny, lekceważysz mój czas" tylko powiedz "czuję złość/jest mi przykro kiedy się spóźniasz".
    * Gdy jesteś atakowany - broń się. Nie pozwalaj na naruszanie Twojej godności osobistej. Nie zgadzaj się na to, aby ktoś Cię traktował w sposób raniący Twoje uczucia. Pomocą mogą być takie zdania: "Nie podoba mi się sposób, w jaki do mnie mówisz", "Nie życzę sobie być tak traktowana", "Nie chcę, żebyś zwracał się do mnie w ten sposób", itp.
    * Staraj się nie kłamać - masz prawo być sobą, nie wstydź się siebie, nawet jeśli popełniasz błędy.
    * Mów jasno i wprost, o co Ci chodzi.
    * Pytaj otwarcie, gdy czegoś nie rozumiesz.
    * Mów, że nie wiesz, gdy czegoś nie wiesz; mów, że nie chcesz o czymś mówić, jeśli nie chcesz o tym mówić.
    * Zwróć uwagę by realizować swoje zamiary nie krzywdząc innych.
    * Przyznaj innym dokładnie takie same prawa do asertywnego zachowania, jakie przyznajesz sobie.
    * Wyrażaj otwarcie swoje oczekiwania, jeżeli ktoś narusza Twoje terytorium powiedz mu o tym oraz wskaż jak chcesz być na przyszłość traktowany/traktowana np. Czuję złość kiedy zwracasz się do mnie w ten sposób wolę/oczekuję abyś konstruktywnie mnie oceniał/oceniała.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Asertywno%C5%9B%C4%87
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

SSolid

  • Gość
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 25, 2007, 12:10:16 am »
0
od pewnego czasu problem jest z wlasnym zdaniem, niektorzy zakladaja ze ich zdanie jest tym jedyny slusznym

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #72 dnia: Maja 25, 2007, 01:10:04 am »
0
A widzisz u mnie jest tak iż jest to tylko moje zdanie, i nie zależy mi na tym by je ktoś podzielał, jego sprawa do półki nie obrazi mnie to mam to gdzieś. Jednak dziś przeżyłam szok, i to prawdziwy widać to działa w dwie strony. Ale cóż chyba jestem zbyt zmęczona by dalej to komentować

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #73 dnia: Maja 25, 2007, 06:27:12 am »
0
Dodam,że chodzi o : http://gunsnroses.com.pl/forum/index.php/topic,102.msg94050.html#new Co na to forumowicze i władze forum?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

SSolid

  • Gość
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 25, 2007, 09:57:21 am »
0
Dodam,że chodzi o : http://gunsnroses.com.pl/forum/index.php/topic,102.msg94050.html#new Co na to forumowicze i władze forum?

wladze podjely taka decyzje a nie inna i tyle

 

Jak trafiliście na forum?

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 97483
Ostatnia wiadomość Czerwca 17, 2020, 12:03:28 pm
wysłana przez naileajordan