Ankieta

Jak oceniasz pracę moderatorów?

1
2
3
4
5
6

Autor Wątek: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)  (Przeczytany 598979 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3735 dnia: Listopada 17, 2017, 11:07:39 am »
0
Nie działa emotka smutnej buźki wrzucana z gotowca. Zamiast :( jest :\'(
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3736 dnia: Listopada 17, 2017, 05:41:18 pm »
0
@Witek do Ciebie chyba  :)

Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3737 dnia: Listopada 25, 2017, 11:11:44 am »
+1
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3738 dnia: Listopada 26, 2017, 12:55:09 pm »
+1
@sunsetstrip dzięki za podsunięcie, przeniesione.

Gdyby ktoś jeszcze zobaczył, że jakiś starszy news nadaje się do przerzucenia do artykułów, to śmiało proszę podrzucać linki :)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3739 dnia: Grudnia 06, 2017, 06:36:54 pm »
+5
Odnosnie:

http://gunsnroses.com.pl/forum/news-20/solowa-plyta-dizziego-juz-w-lutym!-(dizzy)/



Uzytkownik nazywa Dizziego "przydupasem", dostaje za to ostrzezenie za zlamanie:

§ 2. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów oraz treści obraźliwych i szyderczych w stosunku do innych użytkowników oraz osób będących przedmiotem wypowiedzi/dyskusji.

natomiast w kolejnym poscie, lekcewazac ostrzezenie, nazywa Dizziego "kutafonem" i "skonczonym dupkiem"

Gradacja kar na forum mowi:

15. Kary obowiązujące na forum:
a) Ostrzeżenie słowne (pisemne, dodane do posta użytkownika)
b) Warned [14 dni]

Pytanie: co trzeba zrobic zeby dostac "warned" - jesli nie wystarczy wysmianie w swojej kolejnej wypowiedzi ostrzezenia moda i po raz kolejny, tym razem na pewno swiadomy, zlamanie regulaminu?

Wytlumaczenie moda "bo to jego pierwsza tego typu akcja" jest smieszne, bo czy to oznacza ze jesli ktos nigdy zadnego ostrzezenia na forum nie dostal to moze np napisac ze:

-Frank to kutasiarz
-Melissa to pizdolinska

bo wie, ze dostanie co najwyzej ostrzezenie od moderacji, ktore za chwile moze wysmiac
?

A moze to chodzi o to ze nie zostal obrazony nikt z wielkiej trojki? Wtedy rozpatrywalibyscie to inaczej? A to tylko ten Dizzy, ktorego prawie nie widac na koncertach.

I na koniec, skoro uwazacie ze takie posty nie zasluguja na warna, to chociaz mielibyscie odrobine przyzwoitosci i skasowali taki post, z zostawieniem adnotacji na zielono. Przynajmniej bylby slad, ze takie zachowanie/slownictwo nie bedzie tu akceptowane. Natomiast w tym przypadku, "pogadaliscie" sobie w postach, jeden zwyzywal, drugi poopowiadal o zasadach na forum, po czym pozegnali sie sympatycznie. I wszystko gra...

No ale lepiej usunac zdjecie czy mema z tematu w hyde parku, bo nie zostalo wyczerpujaco podpisane. Czepiajmy sie pierdolek, a grubsze sprawy olewajmy.

Tak to jest jak sie nie reaguje odpowiednio na tematy wazne, a w blahych strzela z armaty do wrobla.

I wy sie dziwicie, ze wielu uzytkownikow NTS uwaza, ze pilnowanie regulaminu przez wladze jest wyjatkowo wybiorcze i zalezy wylacznie od ich widzimisie? Oraz ze wsrod uzytkownikow sa rowni i rowniejsi?

Ze nie wspomne juz o fakcie ze 90% uzytkownikow opowiedzialo sie za usnieciem punktu o memach/fotkach z regulaminu, a wy to kompletnie zlaliscie. Mieliscie dyskutowac... Z pewnoscia, tak bylo  :lol: Teraz zreszta jak Zqyx zrezygnowal z admina, to macie sprawe z bani, bo przeciez bez admina nie zrobicie tu nic w kwestii zmiany regulaminu, a Kreli i Witka nie ma od miesiecy i nie bedzie....

Macie w dupie co forumowicze uwazaja, nawet jesli maja racje, gdy proponuja zmiany, a na zarzuty odpowiadacie zelaznym "nie mamy czasu tyle siedziec na forum, mamy przeciez swoje zycie poza". Administracja tu nie istnieje, a modzi dlubia jak im sie podoba. Temu dadza warna, temu nie dadza... Dobrze jest, po co psuc.

NTS konkurencji nie ma, to po co sie starac.

Sunseta sie wywali, jak bedzie podskakiwal, no i najwyzej bedzie mniej tych artykulow, newsow, tlumaczen, zdjec do galerii... ale przeciez nie pozwolimy zeby ktos nam tu psul reputacje, prawda? I po co nam problemy? Lepiej przeciez nic nie robic i byc z siebie zadowolonym. Chwilowo zrobi sie afera, odpisze sie jakies bzdety zeby sie odczepili, potem ucichnie i znow bedzie luz. A wnioskow przeciez nie bedziemy wyciagac, bo i po co. I tak w kolo macieju.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2017, 08:36:40 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3740 dnia: Grudnia 06, 2017, 10:51:39 pm »
+2
Dzięki za komentarz odnośnie całej sytuacji.

Postaram się ustosunkować do kilku kwestii.

Cytuj
Pytanie: co trzeba zrobic zeby dostac "warned" - jesli nie wystarczy wysmianie w swojej kolejnej wypowiedzi ostrzezenia moda i po raz kolejny, tym razem na pewno swiadomy, zlamanie regulaminu?
Zostały jedynie przytoczone słowa, jakich dany użytkownik zwykł używać na The Garden. Ostrzeżenie służyło zwróceniu uwagi i przypomnieniu każdemu czytającemu i noszącemu się z zamiarem odpisania, że u nas takie zwroty nie są mile widziane. Jeśli zdążyłaby się zrobić burza z ostrą wymianą zdań, to uwierz, wiosna w grudniu na NTS, zielono wszędzie.
A tu tylko żale jaki to NTS jest okropny i baju baju. Nad czym się rozwodzić. Śpiochu jako pierwszy zainterweniował, podjął taką a nie inną decyzję. Z mojego punktu widzenia podejrzewam, że nie chciał robić gównoburzy z jednego postu.

Cytuj
A moze to chodzi o to ze nie zostal obrazony nikt z wielkiej trojki? Wtedy rozpatrywalibyscie to inaczej?
Nie.

Cytuj
I na koniec, skoro uwazacie ze takie posty nie zasluguja na warna, to chociaz mielibyscie odrobine przyzwoitosci i skasowali taki post, z zostawieniem adnotacji na zielono. Przynajmniej bylby slad, ze takie zachowanie/slownictwo nie bedzie tu akceptowane.
Aż tak razi słowo "przydupas"? Skasowałbym i nowy użytkownik zobaczyłby tylko moje ostrzeżenie i wytłumaczenie za złamanie którego punktu. Co w Twojej głowie na miejscu nowego użytkownika się pojawia jako słowo, za które poszła interwencja? To na "k" czy to na "ch"? A tak, to widać, że KAŻDE słowo będące obraźliwym jest karane.

Cytuj
No ale lepiej usunac zdjecie czy mema z tematu w hyde parku, bo nie zostalo wyczerpujaco podpisane.
Za to nie dajemy ostrzeżeń i warnów. Wytłumaczenie ode mnie za parę zdań.

Cytuj
I wy sie dziwicie, ze wielu uzytkownikow NTS uwaza, ze pilnowanie regulaminu przez wladze jest wyjatkowo wybiorcze i zalezy wylacznie od ich widzimisie? Oraz ze wsrod uzytkownikow sa rowni i rowniejsi?
Naprawdę, jedyne takie postulaty czytam od Ciebie...

Cytuj
Macie w dupie co forumowicze uwazaja, nawet jesli maja racje, gdy proponuja zmiany, a na zarzuty odpowiadacie zelaznym "nie mamy czasu tyle siedziec na forum, mamy przeciez swoje zycie poza". Administracja tu nie istnieje, a modzi dlubia jak im sie podoba. Temu dadza warna, temu nie dadza... Dobrze jest, po co psuc.
Przede wszystkim to nie działamy jak chorągiewki na wietrze. Nie zmieniamy z dnia na dzień zasad tylko dlatego, że komuś się to nie podoba.

Cytuj
Sunseta sie wywali, jak bedzie podskakiwal
Tak samo się utemperuje każdego innego użytkownika...aż szkoda, że raczej się nie przekonamy bo całe szczęście panuje względny spokój i kultura na NTS. Miałbyś dowód i więcej byś takiego argumentu nie podnosił.


Jeszcze parę słów ode mnie w temacie karania. Generalnie ja unikam jak mogę "dowalania". Wolę zgasić w zarodku i tym samym mieć spokój, niż dać się rozwinąć dyskusji i potem interweniować. No i nie będę tak samo karał za wrzucenie obrazków czy udostępnienie przecieku, jak za rzeczy które burzą (lub mogą zaburzyć) porządek na forum. Zresztą z przeciekami to jest kwestia zabezpieczenia NTS przed konsekwencjami prawnymi - wszyscy wiemy, że to i tak krąży w prywatnych wiadomościach. Już raz podpadliśmy prawnikom Axla (bo Axl czyta forum, przypominam).
Zanim ktoś wytoczy argument, że skoro coś jest w regulaminie to powinno być traktowane tak jak inny punkt - naprawdę chcecie żebyśmy zrobili tutaj kodeks karny? "Za takie i takie przewinienie grozi taka i taka kara"? Traktujemy to zdroworozsądkowo, zgodnie z netykietą...
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3741 dnia: Grudnia 06, 2017, 11:12:09 pm »
+1
Cytuj
Zostały jedynie przytoczone słowa, jakich dany użytkownik zwykł używać na The Garden.

czyli jak napisze: zwyklem mowic w internecie o Fortusie ze to kutafon, ale wiem ze tu tak nie mozna pisac, to znaczy ze nie lamie regulaminu? bo przeciez nie napisalem Fortus = kutafon. Serio?  :facepalm:

Cytuj
Ostrzeżenie służyło zwróceniu uwagi i przypomnieniu każdemu czytającemu i noszącemu się z zamiarem odpisania, że u nas takie zwroty nie są mile widziane.

no nie mow...

Cytuj
Śpiochu jako pierwszy zainterweniował, podjął taką a nie inną decyzję. Z mojego punktu widzenia podejrzewam, że nie chciał robić gównoburzy z jednego postu.

jakiej gownoburzy? dostaje koles warned, i tyle. a jak bedzie dalej fikal to macie kolejne etapy wtajemniczenia zgodnie z regulaminem. Czego sie boicie? Ze zacznie i was wyzywac?

Cytuj
Aż tak razi słowo "przydupas"? Skasowałbym i nowy użytkownik zobaczyłby tylko moje ostrzeżenie i wytłumaczenie za złamanie którego punktu. Co w Twojej głowie na miejscu nowego użytkownika się pojawia jako słowo, za które poszła interwencja? To na "k" czy to na "ch"? A tak, to widać, że KAŻDE słowo będące obraźliwym jest karane.

przydupas jest obrazliwe, to chyba oczywiste. Chcialbys zeby cie nazwac np przydupasem Zqyxa? no chyba nie.
ale nie o to slowo poszlo, tylko o "kutafona" w drugim poscie oraz o zlekcewazenie/wysmianie was i regulaminu. Na zasadzie, napisze tak, i tak go obraze, i co mi zrobicie? Zareagowales prawidlowo, dales ostrzezenie, a Spiochu za recydywe powinien dac warna i nie byloby zadnej sprawy.

Cytuj
Cytuj
I wy sie dziwicie, ze wielu uzytkownikow NTS uwaza, ze pilnowanie regulaminu przez wladze jest wyjatkowo wybiorcze i zalezy wylacznie od ich widzimisie? Oraz ze wsrod uzytkownikow sa rowni i rowniejsi?
Naprawdę, jedyne takie postulaty czytam od Ciebie...

widac za krotko tu jestes, albo malo uwaznie czytasz

Cytuj
Przede wszystkim to nie działamy jak chorągiewki na wietrze. Nie zmieniamy z dnia na dzień zasad tylko dlatego, że komuś się to nie podoba.

owszem tak, podalem mnostwo przykladow na to od lat i dalej wam je znajduje
a jesli pijesz do punktu o memach - to nie tylko chodzi o to ze ten przepis sie komus nie podoba, on jest po prostu glupi i bezcelowy

Cytuj
Cytuj
Sunseta sie wywali, jak bedzie podskakiwal
Tak samo się utemperuje każdego innego użytkownika...aż szkoda, że raczej się nie przekonamy bo całe szczęście panuje względny spokój i kultura na NTS. Miałbyś dowód i więcej byś takiego argumentu nie podnosił.

no wlasnie sie przekonalismy, jaka kultura i jakie utemperowanie
uzytkownik na pewno sie nie pozbiera z rozumem po takim ostrzezeniu

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3742 dnia: Grudnia 07, 2017, 07:17:25 am »
0
przydupas jest obrazliwe, to chyba oczywiste. Chcialbys zeby cie nazwac np przydupasem Zqyxa? no chyba nie.
:megafon:
Chciałem tylko przypomnieć, że od jakiegoś czasu nie pełnię (i nie zamierzam pełnić) żadnych funkcji na NTS. Wiem, że niektórzy tęsknią ;), ale ten etap już minął, dlatego (i oczywiście ze względu na obraźliwość tego określenia) nie życzę sobie, żeby ktokolwiek był określany jako mój przydupas, tak samo jak nie chciałem, żeby tak było w czasie, gdy byłem adminem. Mam szczerą nadzieję, że mój nick nie pojawi sie więcej na NTS w podobnym kontekście. Dzięki za zrozumienie, dobranoc.  :megafon:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2017, 07:24:36 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3743 dnia: Grudnia 07, 2017, 01:59:25 pm »
+2
Spróbuję odpowiedzieć dyplomatycznie:

w mojej opinii użytkownik odniósł się bezpośrednio do poprzedniego posta i dlatego nie dałem warna. Dostał ostrzeżenie za tą sytuację i mam nadzieję, że będzie o niej pamiętał. Nie przypominam sobie wcześniejszych zachowań JuJu, na które musiałbym reagować. Może inni reagowali, nie wiem.

Zgodzę się z Tobą drogi Sunsecie w jednym. Faktycznie wykropkowanie tej wypowiedzi jest dobrym rozwiązaniem, co też niezwłocznie uczynię.

Prace nad zmianami w regulaminie się toczyły i pewnie w okolicach nowego roku dokonamy ostatecznie paru zmian. Cały czas zapominasz, że tak jak niektórym użytkownikom dajemy żyć, jeśli popełnią drugi błąd tak jak i Ciebie nie zbanowaliśmy pomimo, że Twoje wcześniejsze konto zostało zbanowane, czyli wg regulaminu nie powinno Cię tutaj być w formie sunseta czy kogokolwiek innego.

Czasem mam wrażenie, że prowadzisz jakąś własną krucjatę przeciwko wszystkim, którzy kiedykolwiek byli/są w "zarządzie" NTSu.

Witek jest dostępnym administratorem forum, więc jeśli chciałbyś zgłosić zażalenie, powinien być do Twojej dyspozycji, pomiędzy swoimi obowiązkami w realu.

Tyle z mojej strony.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3744 dnia: Grudnia 07, 2017, 04:48:49 pm »
+7
Już się nie mogę doczekać, kiedy będę mógł wstawić mema bez opisu  :wub:
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3745 dnia: Grudnia 07, 2017, 05:53:23 pm »
+1
@gloomy czy kolega byly admin cie przekonal ze to slowo jednak jest obrazliwe?

Zgodzę się z Tobą drogi Sunsecie w jednym. Faktycznie wykropkowanie tej wypowiedzi jest dobrym rozwiązaniem, co też niezwłocznie uczynię.

chociaz tyle

Cytuj
Prace nad zmianami w regulaminie się toczyły i pewnie w okolicach nowego roku dokonamy ostatecznie paru zmian.


czekam z niecierpliwoscia, soon is the word

Cytuj
Cały czas zapominasz, że tak jak niektórym użytkownikom dajemy żyć, jeśli popełnią drugi błąd tak jak i Ciebie nie zbanowaliśmy pomimo, że Twoje wcześniejsze konto zostało zbanowane, czyli wg regulaminu nie powinno Cię tutaj być w formie sunseta czy kogokolwiek innego.

to juz przerabialismy, ale przypomne raz jeszcze

1. to wasza luka w systemie pozwolila mi tu wrocic
2. to bylo wasze przymykanie oka ze niby on-to-nie-on
3. nie prosilem was o to, ani nie zamierzam za to dziekowac, tak samo jak wy mnie nie prosicie zebym cos dla tego forum robil, ani nie dziekujecie za to co dla niego zrobilem. TO BYLA WYLACZNIE WASZA DECYZJA
4. mozecie mnie zbanowac chocby za chwile, zreszta nie tylko ja wiem, ze czekacie tylko na pretekst zeby to zrobic, ale nie ma sie do czego przyczepic niestety

Cytuj
Witek jest dostępnym administratorem forum, więc jeśli chciałbyś zgłosić zażalenie, powinien być do Twojej dyspozycji, pomiędzy swoimi obowiązkami w realu.

no nie zartuj ze bede go gdzies scigal na priv, dla mnie go tu nie ma, wielu uzytkownikow nawet nie wie ze taki ktos istnieje, co swiadczy o jego podejsciu do forum, do swojego forum. Zreszta co mi po jego obiecankach (pamietacie zapewnienia o wprowadzeniu polrocznych raportow z dzialan moderatorow?), skoro ich nie dotrzymuje, a swoja nieobecnoscia tylko podkresla swoja "dyspozycyjnosc"
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2017, 05:56:01 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3746 dnia: Grudnia 07, 2017, 07:41:29 pm »
+2
Bez dyplomacji!
Nie chce mi się tego czytać, ale odpowiem wprost.
Jedni źdźbło w cudzym oku widzą, a we własnym belki nie dostrzegają. Drudzy natomiast używają argumentacji: "a u was to biją murzynów".
A sprawie w sposób pokojowy załatwi to, że ci którzy źdźbło w cudzym oku widzą powiedzą do tych drugich: "źle zrobiliście", a ci od argumentacji "a u was to biją murzynów" odpowiedzą: "tak to prawda źle zrobiliśmy, przyjmujemy to z pokorą. Wy też zrobiliście bo to i tamto" i ci od belek odpowiedzą: "tak to prawda i my i wy źle zrobiliśmy dlatego i sobie i wam warna dajemy".

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3747 dnia: Grudnia 08, 2017, 01:41:12 pm »
+3
no nie zartuj ze bede go (Witka) gdzies scigal na priv, dla mnie go tu nie ma, wielu uzytkownikow nawet nie wie ze taki ktos istnieje, co swiadczy o jego podejsciu do forum, do swojego forum. Zreszta co mi po jego obiecankach (pamietacie zapewnienia o wprowadzeniu polrocznych raportow z dzialan moderatorow?), skoro ich nie dotrzymuje, a swoja nieobecnoscia tylko podkresla swoja "dyspozycyjnosc"

Sunsecie... masz pretensje do ludzi, że mają swoje życie a obowiązki przykrywają im działalność na forum za którą pensji przecież nie dostają. Co jedynie przyjemność i satysfakcję. Jak będzie miał czas to Ci odpisze, jeśli już do niego uderzysz.

Co do podsumowań... sunsecie... oto moje: napisałem kilka newsów, ze trzy razy komuś napisałem żeby się pohamował w swoich wypowiedziach, zrobiłem parę banerów na stronę. I co mam Ci to teraz rozpisać dokładnie co, gdzie, kiedy i jak? Spędzić nad tym dwie godziny z czasu pomiędzy godziną 21 a 23, czyli jedyne dwie godziny w miarę wolne? Olać zrobienie obiadu na jutro, przygotowanie urodzin córki, nadmuchanie balonów, zrobienie sałatki, żebyś Ty dostał swoje podsumowanie mojej pracy i daty kiedy wrzucałem nowe newsy?

Żyj i daj żyć ludziom. Wracam do pracy, pa.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2017, 01:42:47 pm wysłana przez Śpiochu »
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3748 dnia: Grudnia 08, 2017, 02:35:56 pm »
+3
Czekam na dzień, kiedy Sunset wyjedzie z kampanią, aby połączyć swoje oba konta.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3749 dnia: Grudnia 08, 2017, 08:48:15 pm »
+4
I co mam Ci to teraz rozpisać dokładnie co, gdzie, kiedy i jak? Spędzić nad tym dwie godziny z czasu pomiędzy godziną 21 a 23, czyli jedyne dwie godziny w miarę wolne? Olać zrobienie obiadu na jutro, przygotowanie urodzin córki, nadmuchanie balonów, zrobienie sałatki, żebyś Ty dostał swoje podsumowanie mojej pracy i daty kiedy wrzucałem nowe newsy?

Żyj i daj żyć ludziom.

Pozwólcie, że się wtrącę i przedstawię, jak widzi to postronny użytkownik.
A ponieważ sytuacja zaczyna trącić Kafką, nazwę tego hipotetycznego użytkownika Józefem K.

Otóż Józef K. doskonale wie, że wszyscy forumowicze mają pozaforumowe życie. Zwłaszcza że on sam też ma pracę, swoje pasje, bliskich i przyjaciół, którym chce poświęcać czas.
I teraz tak. Jeżeli w odpowiedzi na swoje postulaty Józef K. usłyszy od administratora/ moderatora: „To i to nie zostanie wprowadzone w życie, bo pozaforumowe obowiązki nie pozwalają nam się tym zająć”, na początku prawdopodobnie będzie się zżymał, krytykował, protestował… ale z czasem przywyknie do tej myśli i, być może, doceni szczerość.
Jeżeli jednak usłyszy: „Omówimy to we własnym gronie i damy wam znać”, a potem tydzień za tygodniem nie będzie się nic działo, to jest naturalne i nieuniknione, że poczuje się potraktowany niepoważnie, a wręcz zrobiony w balona. I na forum zrobią się kwasy.
Ot i cała tajemnica.
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Jak trafiliście na forum?

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 97468
Ostatnia wiadomość Czerwca 17, 2020, 12:03:28 pm
wysłana przez naileajordan