Ankieta

Jak oceniasz pracę moderatorów?

1
2
3
4
5
6

Autor Wątek: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)  (Przeczytany 600109 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1391
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4110 dnia: Stycznia 03, 2024, 11:03:37 am »
+2
Nie oszukujmy sie  - to @naileajordan ciągnie ten wózek sama... jeżeli chodzi o niusy + wstawki użytkowników którzy nie mają uprawnień niusmana.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4111 dnia: Stycznia 03, 2024, 11:46:52 am »
0
mnie sie np. odechcialo, z koncem 2022 pisac/tlumaczyc artykuly, z koncem 2023 pisac newsy
moja motywacja bardzo spadla zeby sie tu cokolwiek jeszcze wysilac

Czy ma to związek z życiem pozaforumowym, aktywnością (reakcjami, postami) forumowiczów, czy z aktywnością (w kwestii twórczej?) samego zespołu?
Czy jesteście, bywacie na forach innych zespołów? Jak tam wygląda aktywność forumowiczów? Może po prostu czas for internetowych się kończy, a tu
piszą dziadki i babcie ( z całym szacunkiem dla dziadków i babć ), którzy są na tyle sentymentalni, żeby jeszcze utrzymywac to miejsce przy życiu?
Nie pamiętam, kiedy ostatnio zjawił się tu ktoś aktywny nowy.
Widze, że od niedawna ożył NTS-owy profil na Facebooku i chwała Wam za to, ktokolwiek się tam uaktywnia, ale sądząc po reakcjach to też zainteresowanie jest raczej znikome. Nie wiem, jak tam Gunsi w topie wszechczasów, ale mam wrażenie, że ich popularność spada, a co za tym idzie naturalne jest, że ruch wokółgunsowy mniejszy. Już sama kwestia przyszłorocznego koncertu Slasha w Polsce budzie raczej letnie emocje, sądząc po aktywności na forum.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2024, 11:54:15 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4112 dnia: Stycznia 03, 2024, 12:54:31 pm »
+1
no... dobra ale skoro jest profil NTSu to równie dobrze można by tam spróbować zacząć działać z jakąś grupą. Tak wiem wymaga to pracy itd. nie mówię nie temu projektowi.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4113 dnia: Stycznia 03, 2024, 04:42:04 pm »
+1
@Zqyx nie jestem na żadnym innym forum muzycznym. Tutaj również mnie trzyma a) sentyment, b) znajomość prywatna z wieloma użytkownikami utrzymywana przez lata. Gdyby nie to, pewnie bym w ogóle tu nie zaglądał.

Patrząc po statystykach swojego bloga (www.askoncertowy.pl jakby ktoś nie wiedział :P) widzę ogólny odpływ użytkowników, nie ma z kim porozmawiać o muzyce, nikogo też nie interesują dłuższe teksty.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4114 dnia: Stycznia 03, 2024, 04:52:55 pm »
0
@Śpiochu

Można robić dużo rzeczy, tylko pytanie kto by to prowadził i jak wpłynęłoby to na ruch tutaj. Z tego co wiem istnieją/istniały jakieś polskie grupy okołogunsowe niekoniecznie mające powiązania z NTS, może nawet niekoniecznie chcące mieć powiązania z NTS. Czy jest to jedna grupa, czy więcej? Trudno powiedzieć... Nie śledzę tego, ale na pewno przydałaby się NTS-owi większa aktywność na FB, tylko znów wracamy do pytania kto by to prowadził i jak wpłynęłoby na forum. Czy kiedykolwiek było przełożenie treści publikowanych na FB na odwiedzalność forum? Nie wiem. Tu by mógł się wypowiedzieć @krelke, który kiedyś mocno sie tym interesował, ale... ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...  ;)
 "Śmierć" NTS jako forum jest wieszczona od kilku dobrych lat, zwykle wtedy, gdy Gunsi nie planują jakiejś wzmożonej działalności, a mimo to forum istnieje, działa, choć czasy świetności ma już pewnie za sobą, ale umówmy się, że Gunsi chyba już też... Impulsem na pewno byłaby nowa płyta, ale ...nowa, a bazująca na nagraniach sprzed miliona lat. Tylko, że nawet ta nowa płyta może okazać się krążkiem typu - ok, przesłuchane i tyle. Dlatego cześć i chwała wszystkim którzy tu się udzielają, komentują, choćby z doskoku.

@ mafioso"A dwa, po reunionie nawet najwięksi optymiści stracili już resztki nadziei, że ten zespół jeszcze coś zrobi pod względem artystycznym.

Z jednej strony tak, z drugiej strony jest cała masa ludzi, którym to nie przeszkadza i na hasło koncert Gunsów mówią: Ok, kiedy, gdzie i za ile? Jadę.
Choć może i tych jest coraz mniej, bo dorosłe życie oznacza więcej wydatków, a dzisiejsi nastolatkowie jednak może niekoniecznie są fanami Gunsów. Słabo się staracie starszaki ;)  :lol: :P
Dłuższe teksty wymagają czasu, to fakt, a czasu zwykle jest coraz mniej i zastanawiamy się, czy warto ten czas poświęcić na NTS, czy na inne, często wazniejsze aktywności. Potem jest tak, że osoba X "wyprodukuje" dla NTS tłumaczenie/autorski tekst, nad którym siedziała sporo czasu i "zabija ją" kiepski odzew lub zupełny brak odzewu. Pisze garstka, zagląda więcej, ale ci, którzy tylko zaglądają nie czują potrzeby, żeby pisać, no chyba, że od święta. No i dramatycznie brakuje nowej, świeżej krwi. Młodych forumowiczów, którym by się chciało chcieć, którzy może zadaliby po raz milionowy te same pytania, ale...zrobiliby ruch. A może akurat zobaczyliby, że warto tu pisać. Tylko jak ich ściągnąć? Czy jest jeszcze na to szansa?
P.S. I tak połowa z Was skończy czytać tego posta w połowie, więc po co się wysilam  :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2024, 05:00:04 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3548
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4115 dnia: Stycznia 03, 2024, 05:26:38 pm »
+1
Nie pamiętam, kiedy ostatnio zjawił się tu ktoś aktywny nowy.

Ja wciąż jestem nowa.  ;)

Nie bywam na żadnym innym forum. Szczerze mówiąc, nie odwiedzam też profilu NTS na Facebooku. Nie odczuwam takiej potrzeby, a FB ostatnimi czasy kojarzy mi się głównie z natarczywymi reklamami.

Rozumiem, że można odczuwać zniechęcenie. Mnie też dopada, kiedy widzę, że ten czy inny wątek przechodzi bez echa. Niemniej jednak, lubię tłumaczyć, lubię zaglądać na forum i nie chciałabym, żeby umarło, stało się czymś na kształt martwego archiwum. Nadal też doceniam to, że dzięki publikowanym tutaj treściom i komentarzom mocno poszerzyła się moja wiedza o ukochanym, bądź co bądź, zespole. 
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2024, 05:33:38 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4116 dnia: Stycznia 03, 2024, 05:53:33 pm »
0
skoro nie ma (i pewnie nie bedzie) decyzji adminow o zamknieciu NTS, to nalezy pozwolic pacjentowi umrzec smiercia naturalna

staruszek ma 19 lat, to i tak swietny wynik jak na forum

ja pod kolejny respirator nie zamierzam podpinac

od 2018 co rok piszemy mniej postow w porownaniu z poprzednim rokiem o odpowiednio:
26%, 35%, 19%, 9%, i najwiekszy spadek w stosunku do roku 2022, w 2023 az o 42% !
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2024, 06:01:11 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1391
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4117 dnia: Stycznia 03, 2024, 06:10:50 pm »
0
Nie pamiętam, kiedy ostatnio zjawił się tu ktoś aktywny nowy.

Ja wciąż jestem nowa.  ;)

Nie bywam na żadnym innym forum. Szczerze mówiąc, nie odwiedzam też profilu NTS na Facebooku. Nie odczuwam takiej potrzeby, a FB ostatnimi czasy kojarzy mi się głównie z natarczywymi reklamami.

Rozumiem, że można odczuwać zniechęcenie. Mnie też dopada, kiedy widzę, że ten czy inny wątek przechodzi bez echa. Niemniej jednak, lubię tłumaczyć, lubię zaglądać na forum i nie chciałabym, żeby umarło, stało się czymś na kształt martwego archiwum. Nadal też doceniam to, że dzięki publikowanym tutaj treściom i komentarzom mocno poszerzyła się moja wiedza o ukochanym, bądź co bądź, zespole.

ja też jestem nowy - po ponad chyba pół roku dziś pierwsze logowanie..

a o BH nie piszę to jestem zupełnie nowy
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2024, 06:21:37 pm wysłana przez daub »

Offline Hubik

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4118 dnia: Stycznia 03, 2024, 07:15:25 pm »
0
Nie wiem, jak tam Gunsi w topie wszechczasów, ale mam wrażenie, że ich popularność spada

"November Rain" na 11 miejscu, reszta poniżej 170 miejsca. Jednak nie brałbym tego jako wyznacznik spadkiem zainteresowania zespołem.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4119 dnia: Stycznia 08, 2024, 09:11:39 am »
+2
Ruchu jakiegoś specjalnego nie ma, grupa na FB to może i OK pomysł ale właśnie ktoś musiałby choć troszkę tam spoglądać :)

Zamykać to forum troszkę szkoda, nawet nie tylko tego. Wraz ze zniknięciem wielu forów pewna wiedza odeszła z internetu całkowicie i fajnie by było tutaj tego uniknąć jak najdłużej się da :)

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1391
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4120 dnia: Stycznia 08, 2024, 10:21:39 am »
0
Zamykać to forum troszkę szkoda, nawet nie tylko tego. Wraz ze zniknięciem wielu forów pewna wiedza odeszła z internetu całkowicie i fajnie by było tutaj tego uniknąć jak najdłużej się da :)

Zdecydowanie apeluję o niezamykanie tego forum. Nawet jak się człowiek nie loguje to i tak jest aktywny choćby spoglądając na to co się dzieje na głównej, albo na innych kategoriach tego forum.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4121 dnia: Stycznia 08, 2024, 12:07:57 pm »
+6
To nie jest w planach :)

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1391
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4122 dnia: Stycznia 09, 2024, 05:57:10 am »
0
Całe szczęście!

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4123 dnia: Stycznia 18, 2024, 10:27:56 pm »
+3
W czasie trasy SMKC planuję wrzucać sporo newsów, także jeśli @Witek masz ochotę, to daj mi na te kilka miesięcy moc sprawczą :P

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4124 dnia: Stycznia 19, 2024, 10:49:04 am »
+1
Hej :) masz na myśli forum i dodawanie newsów?:)

 

Jak trafiliście na forum?

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 97606
Ostatnia wiadomość Czerwca 17, 2020, 12:03:28 pm
wysłana przez naileajordan