Ankieta

Jak oceniasz pracę moderatorów?

1
2
3
4
5
6

Autor Wątek: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)  (Przeczytany 603353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3555 dnia: Lutego 16, 2017, 02:13:43 pm »
0
No pewnie :)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3556 dnia: Lutego 16, 2017, 03:17:05 pm »
0
Te miejsce wciąż upada i taka jest przykra prawda, łączy nas miłość do "Najlepszej kapeli jaką ta ziemia jeszcze nosi"

Kondycja forum w dużym stopniu odzwierciedla kondycję samych Gunsów, to na pewno.  Widać to, zwłaszcza w czasie, kiedy zespół się nie przepracowuje ;) Mam nadzieję, że, niezależnie od trasy, zarówno na forum, jak i w Gunsowym świecie będzie się działo wiele. Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2017, 03:18:40 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3557 dnia: Lutego 16, 2017, 05:17:29 pm »
+1
Te miejsce wciąż upada i taka jest przykra prawda
To miejsce tworzą ludzie i jeśli upadnie, to przez ludzi. Jeśli ma rosnąć w siłę, to też dzięki ludziom...
ostatnio jakoś tak to się przełożyło, że aktywność GNR = aktywność NTS, ale pamiętam jak na forum logowało się do pogadania z innymi w każdym temacie, nieważne czy zespół koncertował czy nie
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2017, 05:21:32 pm wysłana przez gloomy »
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Hollywood*Rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Kobieta
  • It's 18 and life to go
  • Respect: +305
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3558 dnia: Lutego 16, 2017, 06:46:09 pm »
+3
Otóż to, nie wydaje mi się, żebyśmy byli aż tak blisko tej przepaści. Nie żebym była bezkrytyczna wobec forum, bo samej zdarzyło mi się kilka razy "opuścić" Was na jakiś czas z różnych powodów. No i też na pewno nie jestem tutaj tak długo jak niektóre osoby, więc i nie mam tak dużego poczucia ewentualnych niekorzystnych zmian. No ale bez przesady. Dopóki chce się nam tutaj coś napisać, a nie którym jak widać bardzo się chce pisać, reformować, kłócić się, wypominać stare dzieje, z drugiej strony podrzucać newsy, tłumaczyć, dzielić się swoją wiedzą. I super, przecież właśnie o to chodzi, taka wydaje mi się jest idea forum. A że ludzie są omylni, lubi stawiać na swoim i nie spełniają naszych oczekiwań - też mi nowość, usiłujmy tworzyć utopię może akurat pójdzie lepiej niż zwykle.
Czasami ma się ochotę napisać, że to tylko internety i trochę dziwne jest szarpanie się na słowa, bo ktoś nie ma racji. Ale z drugiej strony dla wielu z nas to nie są tylko internety. Sama znam osobiście i cenię kupę osób z NTSu, utrzymuję z nimi pozaforumowy kontakt, spotykam się przez lata, a niektórych to już pewno będę spotykać do końca życia ;) Te osoby wiedzą, że daleko mi do sentymentalności i motywacyjnych gadek, ale halo, nikt mi nie wmówi, że nic poza Gunsami nas nie łączy. Gdyby mnie poniosło to napisałabym coś jeszcze o pozostawaniu w sercach, wspomnieniach i przyjaźniach.. choć po co w sumie. I tak dobrze, że nie ma już minusów do postów, bo nadszarpnęłabym sobie respect :v
Dawno mnie nie wzięło na udowadnianie czegoś w internecie, więc wybaczcie wszyscy, z każdej gwardii. Podsumowując - dla mnie NTS to supcio miejsce, w sumie mogłam tyle napisać :sorcerer:
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2017, 06:47:58 pm wysłana przez Hollywood*Rose »


Not in this lifetime

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3559 dnia: Lutego 16, 2017, 08:11:11 pm »
+2
W dobie facebooka, kiedy wszystkie dyskusje i inne rzeczy, po które kiedyś powstawały fora internetowe tam się przeniosły, NTS i tak radzi sobie bardzo dobrze. (Znam kilka potężnych for, które próby fejsa nie przetrwały).
A dopóki będą tu zaglądać przynajmniej dwie osoby, które będą chciały wymieniać się opiniami i ze sobą rozmawiać to forum raczej nie umrze ;)

Zresztą uważam też, że relacje w tym miejscu już dawno przekroczyły poziom "łączy nas tylko Guns N' Roses". Parę razy zespół zaliczał ciszę, a na forum i tak pojawiały się posty. Może mniej niż po reunionie, ale zawsze.

A relacji pozainternetowych to też można nam pozazdrościć. Wyjazdy na koncerty, gdzie najczęściej się spotykamy, dzięki temu, że zobaczy się tam starych (i nowych) znajomych z NTSu dodają całemu wyjazdowi kolorytu i uroku. Może zatem warto zadbać o znajomych, żeby móc z nimi przeżywać koncertowe przygody, zamiast zrażać do siebie marudzeniem ;) Bo skoro widujemy się nie tylko na koncertach Gunsów to już znak, że łączy nas coś więcej. Jest tu zatem i wzajemne zaufanie (przecież gdybym nie miała wsparcia od ludzi poznanych na NTSie to nigdy nie pojechałabym do Pragi), są chęci żeby spotykać się niekoncertowo (na piwie, zlotach). Są wspólne imprezy, Sylwestry, wyjazdy, majówki. Są związki, zakończone ślubem i te które tak się zakończą.
To naprawdę nie jest już tylko Guns N' Roses. I nietrudno to dostrzec, tylko trzeba chcieć.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3560 dnia: Lutego 16, 2017, 09:40:23 pm »
+1
To się dzieje, kiedy próbuję na shoutboxie napisać coś dłuższego.




Także mam nadzieję, że znajdzie się sposób na rozwiązanie problemu.
Wydaje się być poprawione. Jeśli problem ciągle by występował proszę dajcie znać:)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3561 dnia: Lutego 18, 2017, 07:20:34 am »
0
Jak dla mnie wszystko działa :) Dzięki Witku! :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3562 dnia: Lutego 18, 2017, 09:53:53 am »
0
A Gucio! Lista nadal nie działa :P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3563 dnia: Lutego 18, 2017, 09:57:18 am »
0
O shoucie pisałem! :P Reszta rzeczy jak nie działała, tak nie działa :P Chyba :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Belfer

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 249
  • Respect: +110
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3564 dnia: Lutego 20, 2017, 03:52:10 pm »
0
Nie życzę sobie takich chamskich ataków do żadnego użytkownika forum. Nie mam w zwyczaju bawić się w podchody. Przy kolejnym chamskim poście w stosunku do któregokolwiek użytkownika forum, który sobie tego nie życzy, będą już szły warny. @Śpiochu

Skoro nie masz w zwyczaju bawić się w podchody to po co się w nie bawisz? Ukraj i po problemie! Skoro twoim zdaniem aż tak bardzo zawiniłem.

Hej!

Mam pytanie, a zarazem prośbę, dziewczyny do których ostatnio się zwracałeś w postach, tzn. różanopalca i Canis nie czują się komfortowo z niektórymi postami, szczególnie takimi o randkach, snach itp. Chodzi mi o te posty:

http://gunsnroses.com.pl/forum/news-20/guns-n'-roses-w-australii-melbourne-14-02-2017/msg458938/#msg458938
http://gunsnroses.com.pl/forum/hyde-park/strefa-offtopica-(-kacik-forumowych-spamerow-p)/msg459274/#msg459274

Szczególnie dla kobiet takie posty mogą być nieprzyjemne, może chciałbyś tak już nie odnosić się do nich? Z tego co wiem nie łączy Was jakaś relacja ;)

@Canis_Luna @różanopalca Przepraszam damulki, że was uraziłem. Następnym razem proszę nabrać odwagi i bezpośrednio swoje żale wylać na mnie a nie żalić się administratorowi @Witek

Z racji tego, że lubicie kasować posty, które wam nie pasują zachowuję kopię by go przywrócić.


Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5022
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1693
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3565 dnia: Lutego 20, 2017, 03:59:16 pm »
+1
@Belfer bo taka jest "ścieżka kar" na tym forum. Oczywiście możesz zawsze poprosić o usunięcie swojego konta i samemu usunąć się z tego miejsca.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3566 dnia: Lutego 20, 2017, 05:36:21 pm »
+1
Belfer napisał: "Rządzący tym miejscem! Którym się wydaje, że, tylko oni mają rację, a zwykły użytkownik to gówno!  :glare: Zapominają, że to nie oni tworzą te miejsce, ale właśnie zwykli dla nich "gówniani" użytkownicy."


Drogi Belfrze, forum tworzą wszyscy forumowicze -  Ty i wielu, wielu innych, z mniejszą, czy większą wiedzą, z mniejszym, czy większym zaangażowaniem w NTS. Wszyscy są dla mnie jednakowo ważni i cenni. Tak długo, jak nie obrażamy się wzajemnie, lub nie rzucamy jakichś aluzji, komentarzy, które mogłyby kogoś urazić wszystko jest w porządku.
Wyraziłeś na to zgodę akceptując regulamin.  Pisałeś, że miałeś tu już kilka kont, zresztą wiem o tym nie od dziś, bo, przynajmniej jedno z nich usunąłem na Twoją prośbę, więc znasz zasady,  Zawsze podchodziłem do Ciebie z szacunkiem, oczekując tego samego - i niczego więcej - od Ciebie jako forumowicza.
Jeśli przychodzę gdzieś w gości staram się, na tyle, na ile mogę, respektować zasady tego miejsca, zachowywać się kulturalnie i z poszanowaniem do rozmówców, zwłaszcza wobec kobiet, bo to one są światłem naszych dni. Szacunek wobec rozmówców to dla mnie podstawa, podobnie jak szacunek wobec kobiet, który, jak się wydaje, niestety jest czymś zagrożonym. Dlatego właśnie reagujemy na pewne sytuacje, a nie dlatego, że ktoś nam się "poskarżył", więc nie szukaj tutaj teorii spiskowych.
Forum jest dla mnie  miejscem, w które wkładam, podobnie jak inni, wiele swojego czasu, wysiłku i przede wszystkim serca. Jeśli przychodzisz tu i dajesz nam bezpośrednio, bądź pośrednio do zrozumienia, że coś Ci się nie podoba, to chcielibyśmy wiedzieć co, żeby mieć szansę to zmienić. Jesteśmy otwarci na Twój głos, tak samo jak jesteśmy otwarci na głos każdego forumowicza. Na razie słyszymy jednak głównie obelgi, zamiast konstruktywnej krytyki, do której moglibyśmy się ustosunkować.  Mimo wszystko wierzę, że możesz być cennym elementem naszej NTSowej społeczności. Ale klucz do tego jest w Twoich rękach.
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2017, 06:07:59 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8597
  • 17000 postów
  • Respect: +4348
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3567 dnia: Lutego 20, 2017, 10:39:52 pm »
+3
@Belfer odpusc, nie wygrasz z nimi

wiem co mowie, napisalem tu prawie 11000 postow

12 lat, a nadal wszystko pod staremu  ;)

niestety od 2007 nie ma drugiego forum GNR, a wiec i brak alternatywy...
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3568 dnia: Lutego 20, 2017, 11:59:58 pm »
+13
a wiecie co, ja coś tam powiem - ale to tylko moje zdanie

coś sobie tam piszecie - Zykuksy, Belfery, Sunsety, Canisy, Witki, etc. i dyskutujecie zawzięcie o forum - jak jest, jak było, że kiedyś lepiej, etc. Nawet nie przeglądam dokładnie tych postów tylko tak z grubsza bo roztrząsanie tych tematów dla mnie nie ma większego sensu.

i szczerze mówiąc to myślę, że dużo ludzi na forum podchodzi do tej dyskusji podobnie jak ja - tzn. ktoś tam sobie coś wygarnia, ale gówno mnie to obchodzi albo nie wiem o co chodzi.
Forum działa prężnie, mamy wyraźny podział administracyjny - są administratorzy, moderatorzy, newsmani, zaangażowani użytkownicy, tłumacze - wszystkie te osoby działają hobbystycznie z powodu pasji jaką jest sympatyzowanie GN'R. I mi się to tutaj od zawsze wydawało dobrze uporządkowane, wiadomo, że bywały różne kontrowersje bo jak uniknąć kontrowersji przy tak posranym temacie, który nie trzyma się kupy jakim jest Guns N' Roses.

Ale ton forum nadają głównie nie działania "władzy forum" tylko działania samego zespołu - sami wiecie jaka była tutaj posucha kiedy w szeregach GN'R kompletnie nic się nie działo, a sami wiecie jaki był ruch kiedy wydarzały się różne ciekawe rzeczy.

Ale do meritum - pamiętam jak poszedłem do liceum i zapisałem się do chóru szkolnego, o bogatej tradycji zresztą. I w pierwszych miesiącach ciągle słyszałem biadolenie starszych chórzystów, że odeszła stara gwardia i teraz nie jest już tak fajnie jak kiedyś. I oni ciągle chodzili niezadowoleni. I powiem, że to było bardzo demotywujące. Ale nawiązałem w tym czasie super znajomości i wspominam ten czas liceum - głównie przez chór jako jeden z najfajniejszych w moim życiu - chociaż początkowo słyszałem tylko demotywujące biadolenie. I weźcie to też pod uwagę. Mamy trochę nowych, świeżych użytkowników, którzy chcą brać w tym udział, a tu ciągle ktoś się pojawia i mówi, że teraz jest dupa bo kiedyś było fajniej. Nie, nie było fajniej, było po prostu inaczej - tworzyliśmy to, byliśmy młodsi, mieliśmy więcej czasu, odkrywaliśmy internety. Jest wielki sentyment i to buduje czasami nasze rozczarowanie. Ale czas jest inny, jestesmy starsi, mamy zobowiązania, nie mamy tyle czasu, są nowi użytkownicy, nowe pokolenie - nie płaczmy bo Ahmeta już nie ma, bo Krelke wrzuca dwa posty rocznie, bo Katarynka nie przesyła zdjęć, bo Solid zapadł się pod ziemie, bo Knife poszedł do zakonu, bo Emma zniknęła, bo Martinguna zbanowano, bo Tiramisu z REBELem wszystkich nie wkurwiają - The Garden nie ma, starego NTS też nie ma, jest to co jest dzisiaj, współpracujmy i się nie spinajmy. Życie stygnie.

Offline Belfer

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 249
  • Respect: +110
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3569 dnia: Lutego 21, 2017, 12:33:50 am »
0
@Włodi @sunsetstrip stwierdził, że jesteśmy trollami internetowymi i j***e nam się życie realne z wirtualnym gość mnie zniszczył!  :lol:  :facepalm:

 

Jak trafiliście na forum?

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 98248
Ostatnia wiadomość Czerwca 17, 2020, 12:03:28 pm
wysłana przez naileajordan