Ankieta

Jak oceniasz pracę moderatorów?

1
2
3
4
5
6

Autor Wątek: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)  (Przeczytany 606828 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3525 dnia: Stycznia 26, 2017, 08:56:21 pm »
+10
Jejuuu, weź wyluzuj. Ja bardzo lubię czytać Twoje posty, ale nie spinaj tak dupy bo forum nie kręci się wokół Ciebie (chociaż czasem mam wrażenie, że tego byś chciał).

Poza tym to jest wirtualna rzeczywistość, nie mamy z sobą kontaktu na co dzień, szkoda nerwów.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3526 dnia: Stycznia 27, 2017, 09:01:52 am »
+1
Cześć :)

Ja trochę tylko wejdę w tą dyskusję - świat nie zawsze jest idealny :) wydaje mi się, że w danym momencie podejmowaliśmy najlepsze decyzje jakie wg nas mogliśmy podjąć, można teraz się zastanawiać czy niektóre rzeczy można było zrobić lepiej .

Przechodząc do konkretów: czy macie do nas jakieś wnioski, prośby, coś co moglibyśmy przekuć w konkretnie działanie? Ja na razie doszukałem się tego, że warto przemyśleć sprawy regulaminu co w sumie robimy. Pytanie - czy coś jeszcze?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2017, 09:18:26 am wysłana przez Witek »

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12075
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2216
    • As Koncertowy
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3527 dnia: Stycznia 27, 2017, 12:11:52 pm »
+1
Cytuj
mialem to kiedys spisane, konkretne przyklady, ale po pierwsze to nie mialem jak tego zaprezentowac, ktos by wrzucil w moim imieniu, a ja co potem bym to czytal na drugim kompie, i znow przekazywal... no bez jaj. Po drugie, duzo juz czasu minelo, wiec jaki sens ma wracanie do tego? Nawet nie byles wtedy w zarzadzie, tych ludzi ktorzy wtedy byli, w wielu przypadkach juz nie ma. Co to teraz da?


Ale to Ty do tego ciągle wracasz. My już o wielu sprawach zdążyliśmy zapomnieć i poszliśmy do przodu. Ale Ty rozgrzebujesz ciągle stare rany. Poza tym takie notowanie haków na wszystkich wokół trąci lekko paranoją.

Cytuj
a zreszta, przeciez nigdy sie nie zdarzylo zeby ktos sie odwolal od bana i byscie go mu cofneli, wiec po co sie meczyc i tylko narazac na ataki? skuteczne odwolania od warnow byly niezwykla rzadkoscia (mowie ogolnie o innych uzytkownikach tez) a co dopiero bany

Nie jest tajemnica, a ta dyskusja tylko to potwierdza, ze decyzje te mialy rowniez charakter osobisty, wiec jakie byly szanse na skutecznosc odwolania? Zadne. Co, admin da bana, uzytkownik sie odwola, a on stwierdzi, a kurde, rzeczywiscie ban byl pochopny, niech wroci, a ja go przeprosze... W bajki nie wierze.


Był jeden taki co się odwoływał i błagał, żeby go przywrócić :D Ale poszły za tym groźby karalne więc oczywiście nikt nie rozpatrywał jego wniosków poważnie. Skoro nikt poza tym nie próbował to nie mamy punktu odniesienia czy komuś ban zostałby cofnięty.

Cytuj
A ty za co mnie nie lubisz, za usuniecie ze znajomych z fb, czy za to ze nie chcialem isc z toba na piwo?


Rzeczywiście straszna mnie kara spotkała, usunięcie z wirtualnych znajomych. Mojego fanpage'a też "odlubiłeś", ale nie spowodowało to u mnie bezsennych nocy. Z piwem to nie pamiętam sytuacji - czy to przy okazji koncertu Mayalla w W-wie? Jeśli tak to widocznie nic nie straciłem.

Cytuj
przyjaciolmi raczej nie sa ludzie, ktorzy otwarcie ci mowia ze cie nie lubia i mowia ze ich wkurwiles do tego stopnia, ze cie wywalili z forum bez slowa wyjasnienia. albo ja sie nie znam.


Nigdy nie byliśmy przyjaciółmi. Nie buduję swoich przyjaźni na podstawie znajomości z portalów społecznościowych, z którymi nigdy w życiu nie rozmawiałem w 4 oczy. Są na tym forum ludzie, których uważam za przyjaciół, ale nasze relacje są na zdecydowanie innym poziomie.

Cytuj
no jakos wchodzilem po banie, nie raz, nie dwa i nie trzy i nadal to robie, a naprawde nie jestem geniuszem hackingu. Takze cos tu nie gra, system zawodzi. Niedopelnienie obowiazkow? To wasze drugie imie.


To jest do sprawdzenia, dziękujemy, że zwróciłeś Nam uwagę, że taka sytuacja może mieć miejsce.

Cytuj
za to mam ponad 1100 postow na myforum i nigdy nawet pol ostrzezenia, jestem tam aktywny


myforum? To jakieś prywatne, gdzie rozmawiasz sam ze sobą, dlatego nie masz ostrzeżenia?


PS. A tak wogóle to czego Ty od Nas konkretnie chcesz? Bo to, że jesteśmy źli i niesprawiedliwi to już wiemy. Chcesz, żebyśmy Ci przyznali rację? Chcesz, żebyśmy wywalili cravenciaka, bo ma inne zdanie niż Ty? Chcesz tu przejąć władzę?
Na razie to widzę, że chcesz być za wszelką cenę w centrum uwagi, masz żal do wszystkich adminów, modów, którzy się przewinęli przez to forum przez te wszystkie lata. I za wszelką cenę chcesz być chwalony za tłumaczenia, za newsy, za ciekawostki, za wygraną w NAJ-ach i za stare zasługi. Samouwielbienie? Jeszcze raz Ci powiem, że to są być może początki paranoi. Polecam sprawdzić inne objawy:
- Nadmierna podejrzliwość
- Ksobność
- Mania wielkości
- Wrażliwość na niepowodzenie i krytykę
- Niezdolność do wybaczania urazy
- Chłód emocjonalny
http://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/choroby-psychiczne/paranoja-objawy-paranoi-jak-rozpoznac-paranoje_36910.html

Pasuje?

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3528 dnia: Stycznia 27, 2017, 12:21:57 pm »
0
Jeśli chodzi o bany - to fakt,  poza jednym przypadkiem, o którym wspomniałem wcześniej.
Decyzje o banach, jak i warnach zapadają ( zasadniczo ) jednogłośnie, a grono administracyjne jest na tyle szerokie i zróżnicowane poglądowo na różne sprawy, w tym również Gunsowe - przypomnę chociażby tak skrajnie różne postacie, jak   @Canis_Luna i @cravenciak, że naprawdę widać między nami, często poważne, różnice zdań i to nigdy nie jest tak, że ktoś dostaje warna, bo druga strona się na niego/ nią "uwzięła".  Zawsze towarzyszy temu dyskusja. Szeroko pojęta administracja miała przez lata bardzo różny skład, jeśli jednak, mimo to, w przypadku niektórych osób panowała panowała zgoda, to myślę, że to też o czymś świadczy.
Chciałbym jeszcze dodać, że nie jest tak, że w gronie administracyjnym mówimy wyłącznie o sunsecie, bo poruszamy temat wielu osób, które, w różnym czasie zaskakują nas na plus lub na minus.
To tyle z mojej strony.

Myślę, że nie ma już sensu kontynuowania tego wątku, bo został chyba wyczerpany @Witek.
Towarzyska konwersacja @sunsetstrip z @mafioso dotycząca ich prywatnych relacji/ bądź ich braku śmiało może być kontynuowana w prywatnych wiadomościach. Tam umówicie się na kawę, herbatę, piwo, czy ustawkę, co tam będziecie chcieli.



« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2017, 04:50:10 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1031
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +941
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3529 dnia: Stycznia 28, 2017, 10:54:14 pm »
+2
Jejuuu, weź wyluzuj. Ja bardzo lubię czytać Twoje posty, ale nie spinaj tak dupy bo forum nie kręci się wokół Ciebie (chociaż czasem mam wrażenie, że tego byś chciał).

Poza tym to jest wirtualna rzeczywistość, nie mamy z sobą kontaktu na co dzień, szkoda nerwów.

Za każdym razem ktoś ze stałych bywalców próbuje w ten sposób uciąć dyskusję :D

Wkleiłbym śmieszny obrazek, ale szczerze mówiąc to tylko forum internetowe (do tego o pierdołach) i chyba mi się nie chce :lol:
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline Borusse

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fluent in over 6 million ways of kicking your ass.
  • Respect: +168
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3530 dnia: Lutego 11, 2017, 10:15:41 pm »
0
To się dzieje, kiedy próbuję na shoutboxie napisać coś dłuższego.




Także mam nadzieję, że znajdzie się sposób na rozwiązanie problemu.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3531 dnia: Lutego 11, 2017, 10:56:44 pm »
0
Jak długiego? Wklej proszę tekst, który chcesz tam wrzucić

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3532 dnia: Lutego 12, 2017, 08:47:51 am »
0
@Witek

123456789101112131415161718192021222324252627282930313212345 - przyjmuje
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132123456 - nie przyjmuje

Poza tym
W wyszukiwarce na forum przy próbie wyszukania czegokolwiek pojawia się - Fatal error: 'continue' not in the 'loop' or 'switch' context in /gunsnroses/forum/Sources/SearchAPI-Custom.php on line 112
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2017, 11:43:03 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3533 dnia: Lutego 14, 2017, 09:31:42 pm »
+1
Wyszukiwarka i Nighrainlista powinny być już poprawione :) jeśli chodzi o shouta to jeszcze proszę o cierpliwość :)

Offline Hubik

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3534 dnia: Lutego 14, 2017, 11:10:52 pm »
0
Jeśli chodzi o listę, to mi się wyświetla to samo co Ci wysyłałem ostatnio.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3535 dnia: Lutego 14, 2017, 11:30:38 pm »
0

Offline Hubik

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3536 dnia: Lutego 15, 2017, 07:21:44 am »
0
Na tym drugim. Wysyłam Ci go na priv.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3537 dnia: Lutego 16, 2017, 08:22:54 am »
0
Cześć @Belfer. Widziałem, co napisałeś w innym temacie, nie chcę tam kontynuować offtopa, ale parę rzeczy mnie zaciekawiło, więc chętnie porozmawiam o tym tutaj.

"Tak wielu już tutaj się nie udziela, kiedyś te miejsce miało dość fajny klimat"

Ano wielu ciekawych ludzi odeszło przez te wszystkie lata. Wielu przestało się interesować Gunsami, część z nich wciągnęły inne sprawy. Z tamtego czasu pozostali, niestety, nieliczni. Też tęsknię za tymi, których już nie ma na NTS. No i oczywiście za tamtym klimatem, kiedy byliśmy jako fani bardziej zjednoczeni oczekiwaniem na płytę, a może przez to bardziej życzliwi, pełni szacunku wobec siebie nawzajem, nawet jeśli różniliśmy się w niektórych poglądach. Brakuje mi tego. Ale " Life's too damn short to be upset about what you don't have — enjoy what you do have."

"Jak @Witek to jeszcze trzymał to też nie było najgorzej."

Wciąż trzyma i robi wiele pozytywnych rzeczy, choć może nie jest już tak aktywny w dyskusji, jak kiedyś. Niemniej wciąż jest obecny i osobiście bardzo to sobie cenię, bo, chociaż może jest mniej widoczny, to wciąż działa dla dobra NTS.  :)

"Ale serio @Zqyx mnie trochę rozczarował, ale ok nie będę się rzucał"

Kiedy i czym? Pytam, bo nie jestem pewien, a nie uważam się za nieomylnego, więc chciałbym wiedzieć, co konkretnie masz na myśli, żebym, w razie, gdy uznam, że miałeś
rację - mógł inaczej zareagować w przyszłości :) Mimo długiego stażu na NTS, na różnych "stołkach", wciąż chętnie się uczę i wsłuchuję w różne opinie. Wbrew pozorom nawet bardziej
w te krytyczne niż pochwalające, bo uzasadniona krytyka, poparta przemyślanymi argumentami, jest ważna i cenna.

"Tutaj zostały już dwie święte osoby bo jedna strzeliła focha i sobie poszła spoko ich piaskownica ich zasady, ale później jest zdziwko, że ludzie tutaj nie chcą pisać."

Możesz jaśniej napisać, co masz na myśli mówiąc o świętych osobach? Chciałbym Cię lepiej zrozumieć i w jakiś sposób ustosunkować do tego, co napisałeś :)




« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2017, 08:52:47 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3538 dnia: Lutego 16, 2017, 09:20:36 am »
0
Zakladam KOZ! Komitet Obrony Zykuksa!! Jutro w Sosnowcu marsz poparcia!!

Kto przyjmie moje faktury?!!
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2017, 09:33:32 am wysłana przez Grzon »

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3539 dnia: Lutego 16, 2017, 09:23:08 am »
0
@Grzon , wiem, że chciałeś dobrze ;), ale chyba właśnie zdradziłeś moją lokalizację  ;) :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Jak trafiliście na forum?

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 98682
Ostatnia wiadomość Czerwca 17, 2020, 12:03:28 pm
wysłana przez naileajordan