Ankieta

Jak oceniasz pracę moderatorów?

1
2
3
4
5
6

Autor Wątek: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)  (Przeczytany 603596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5022
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1693
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3510 dnia: Stycznia 24, 2017, 08:59:25 am »
0
Bany zawieszone ze względu na odwilż na forum. Otrzymasz chłostę. Wirtualną oczywiście, więc możesz wybrać część ciała do ochłoszczenia.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3758
  • Respect: +949
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3511 dnia: Stycznia 24, 2017, 07:09:28 pm »
0
Dziękuję za ludzkie podejście do sprawy.
Co do chłosty to cóż... na pieszczoty to najpierw trzeba sobie zasłużyć  :P (wiem, że odpowiedziałem sucharem, ale nie wiem co odpowiedzieć i stąd to zakłopotanie)

Offline Kurczak

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 629
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +104
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3512 dnia: Stycznia 25, 2017, 01:27:22 am »
+2


Otrzymasz chłostę.
Byle nie od Stachurskiego, ban byłby mniej brutalny.
Patafiaństwo się szerzy...

Offline Belfer

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 249
  • Respect: +110
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3513 dnia: Stycznia 25, 2017, 09:21:52 am »
0
Nie wiem czy problem już jest rozwiązany, ale jakiś czas temu zauważyłem, że awatary nie wchodzą już jak kiedyś tzn. Wcześniej można było każdej wielkości zdjęcie ustawić a forum automatycznie je kompresowało... Teraz chyba już to nie działa ktoś coś wie? Sprawdzał?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34707
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3514 dnia: Stycznia 25, 2017, 09:56:25 am »
0
Kompresuje  :) Sprawdzone doświadczalnie na przykładzie mojego nowego, tymczasowego awatara. ( pierwone rozmiary to 255 x 255 )  Zdaje się, że ostatnio @Witek majstrował coś przy awatarach i jest lepiej niż było :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2017, 09:59:35 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Belfer

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 249
  • Respect: +110
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3515 dnia: Stycznia 25, 2017, 10:05:01 am »
0
@Zqyx dzięki!

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8597
  • 17000 postów
  • Respect: +4348
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3516 dnia: Stycznia 25, 2017, 10:19:35 pm »
+2
nie rozumiem was (mowie tu o prominentach tego forum), najpierw banujecie, potem te bany zdejmujecie, ktos wraca pod innym nickiem, dobrze wiecie kto, ale udajecie ze nie wiecie, po jakims czasie juz nie udajecie, potem staje sie to oficjalne, ale nic z tym nie robicie... po jakims czasie jednak kogos z was zaczyna to uwierac, ze system nieszczelny, ze jednak wrocil i ma smialosc pisac kontrowersyjne posty, ktore o dziwo zbieraja duzo zwolennikow, i zaczyna sie debata, co zrobic, potem szukanie jakiegos pretekstu zeby znow dac bana, i tak w kolo macieju

jeden z was w jednym poscie pisze ze uzytkownik wylecial na zbity pysk, a w drugim ze na forum jest odwilz

a wszystko odbywa sie po cichu, za kulisami, ale teraz caly plan jak krew w piach bo sie jeden wygadal, jakie plany sa

co was tym razem zabolalo, ze wygralem naje nie tylko w negatywnych kategoriach?

a zeby bylo smieszniej to dostaje podziekowania za dzialalnosc na rzecz forum, za newsy, za tlumaczenia... a z drugiej rozpoczela sie procedura wywalenia mnie - czy to nie hipokryzja?

wiecie co? jak macie mi dac bana to dajcie teraz - za frajer, za tzw klona na ktorego przymykaliscie oko przez pewien czas, bez specjalnego przewinienia (raz dostalem warna za "kitajcow" - mozna bylo sobie spokojnie darowac, gorsze okreslenia padaly na tym forum i bez reakcji) - nie bedzie to wtedy wcale pierwszy raz

tylko dajcie takiego bana zebym juz nigdy wrocil, bo te poprzednie to naprawde liche byly...

albo wreszcie niech ktos z administracji przestanie chowac glowe w piasek i napisze tu co do mnie ma otwartym tekstem, a nie sra po krzakach

no to czekam na ataki teraz
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2017, 11:46:08 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34707
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3517 dnia: Stycznia 25, 2017, 10:38:08 pm »
0
" najpierw banujecie, potem te bany zdejmujecie"  - Taka sytuacja, jeśli mnie pamięć nie myli, dotyczyła w historii forum jednego forumowicza -  Barsika. Odbyło się to za przyzwoleniem NTS - po ankiecie - bo część z nas chciała wierzyć w dobrą zmianę. Wyszło jednak na to, że decyzja o zdjęciu bana była w tamtym przypadku pochopna. Żadnych innych osób ze świadomie zdjętym banem nie kojarzę.

Fragment o odwilży był w poście Śpiocha - polecam jego sygnaturkę i cały kontekst wypowiedzi skierowanej do Bluebirda. . Nie wiem zresztą na czym taka odwilż miałaby polegać, bo z tego, co widzę zima trzyma mocno i ani myśli się wycofać. Niestety.  Na forum śnieg nie pada - na szczęście, więc i odwilży chyba nie trzeba.

Jeśli są rzeczy, za które warto dziękować - to chyba naturalne, że ludzie dziękują, czyż nie?

« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2017, 10:43:55 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8597
  • 17000 postów
  • Respect: +4348
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3518 dnia: Stycznia 25, 2017, 10:47:23 pm »
0
w takim razie cuda, cuda oglaszaja

nie odniosles sie do praktycznie zadnej z istotnych kwestii w moim poscie

przykryles to sucharem

myslalem ze stac cie na wiecej, no coz

moze przybedzie dwoch zaginionych jezdzcow apokalipsy i cos bardziej konstruktywnego mi powiedza np. na temat planowanego bana

nie wiem na ile jestes niedoinformowany bowiem, albo na ile nie chcesz/nie masz odwagi mowic... chociaz nie chce mi sie wierzyc ze nie wiesz o czym pisal nasz naczelny insajder
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2017, 10:50:44 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3519 dnia: Stycznia 25, 2017, 10:56:56 pm »
0
Jeśli ktoś wraca pod innym nickiem i innym adresem IP to chyba LOGICZNYM jest, że żaden ban nie został zdjęty. W przeciwnym razem zarówno poprzedni nick jak i adres IP byłby w użyciu.

Masz rację, Sunset (jak zawsze, bo przecież Ty zawsze masz rację). Mamy ukryty taki wielki kalendarz z datami, kiedy kogoś zbanujemy (tylko jeźdźcy Apokalipsy mają do niego dostęp). Każdy użytkownik forum zostaje tam wpisany i trzymamy się tych dat bardzo skrupulatnie. I wiesz co... jak go tak kartkuje to musisz jeszcze trochę poczekać na swoją kolej. Sorry, nie przyspieszymy. Planowanie bana to żmudny proces. Rozumiem, że Ci się spieszy i łapiesz się z nadzieją każdego przejawu naszego działania na rzecz Twojego bana. Wybacz, że musiałam Cię rozczarować.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8597
  • 17000 postów
  • Respect: +4348
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3520 dnia: Stycznia 25, 2017, 11:08:38 pm »
0
dobra, skoro banow nie zdejmujecie to czemu ich nie nakladacie w momencie zorientowania sie ze ktos wrocil pod innym nickiem??? przeciez wiecie ze ten ktos ma bana

to nie chodzi o mnie
tylko moj ulubiony insajder mnie dzis poinformowal ze co prawda nie na jego wniosek ale juz procedura rozpoczeta - niestety post juz skasowany - ale Zqyx wie bo go kasowal, wiec niech ci powie

poza tym dalej sie nie odniesliscie do innych kwestii w moim pierwszym poscie...

dobra wolac tu 2 zaginionych jeden na W drugi na k
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3521 dnia: Stycznia 26, 2017, 05:11:32 pm »
+6
Drogi sunsetstripie/Drei'u/ricardoelpaso/człowiekuorkiestro (wybierz sobie). Napisałeś dużo swoich żalów, pozwól, że parę rzeczy Ci wyjaśnię.

Cytuj
nie rozumiem was (mowie tu o prominentach tego forum), najpierw banujecie, potem te bany zdejmujecie, ktos wraca pod innym nickiem, dobrze wiecie kto, ale udajecie ze nie wiecie, po jakims czasie juz nie udajecie, potem staje sie to oficjalne, ale nic z tym nie robicie... po jakims czasie jednak kogos z was zaczyna to uwierac, ze system nieszczelny, ze jednak wrocil i ma smialosc pisac kontrowersyjne posty, ktore o dziwo zbieraja duzo zwolennikow, i zaczyna sie debata, co zrobic, potem szukanie jakiegos pretekstu zeby znow dac bana, i tak w kolo macieju

Swego czasu jako Dr Drei wkurwiłeś dużo ludzi, dlatego dostałeś bana, chociaż Twoje zasługi dla forum były (i w dalszym ciągu są) niewątpliwe. Potem zrobiłeś sobie przerwę, powróciłeś jako ricardoelpaso i też dostałeś bana jak ktoś się zorientował, że to Ty. Nie wiem ile jeszcze tam kont natworzyłeś (ricardo ?), ale Twoje ostatnie wcielenie też przez nas zostało szybko zidentyfikowane, ale postanowiliśmy dać Ci szansę, zakładając, że może się zmieniłeś, dojrzałeś. Obwarowane to jest jednak jedną klauzulą - że w sprawie ewentualnego usunięcia Cię z forum będzie obowiązywała ścieżka skrócona, zamiast kilku etapów jak dla zwykłych userów. Być może innym zbanowanym też byśmy pozwolili na powrót, ale nikt nie wykazał takiej determinacji jak Ty. Dla Twojej informacji nikt z administracji nie planuje w tym momencie dać Ci bana - na to trzeba sobie zapracować i zasłużyć. Jedyne czego żałuję to, że za długo trwała zabawa w ciuciubabkę na zasadzie "My wiemy, że on wie, że to Drei" i "Drei wie, że my wiemy". Powinniśmy to sobie wyjaśnić na początku pisania przez Ciebie jako sunsetstrip.  A twoje kontrowersyjne posty nie robią na nas wrażenia, wiemy jaki masz styl. Może co poniektórzy z młodszej ekipy w administacji za bardzo się tym podpalają jak ich prowokujesz i wyrażają prywatną opinię, która nie jest jednak wspólnym stanowiskiem administracji NTS.

Cytuj
a wszystko odbywa sie po cichu, za kulisami, ale teraz caly plan jak krew w piach bo sie jeden wygadal, jakie plany sa

To chyba oczywiste, że komunikujemy się ze sobą w gronie administracyjnym poza główną częścią forum - nie widzę w tym nic złego. Co do planów, to już Ci pisałem - w tej chwili nie ma dyskusji o Twoim usunięciu.

Cytuj
co was tym razem zabolalo, ze wygralem naje nie tylko w negatywnych kategoriach?

Nic nas nie boli. Czujemy się świetnie. I gratulujemy zwycięstwa w NAJ-ach!

Cytuj
a zeby bylo smieszniej to dostaje podziekowania za dzialalnosc na rzecz forum, za newsy, za tlumaczenia... a z drugiej rozpoczela sie procedura wywalenia mnie - czy to nie hipokryzja?


Cytuj
tylko moj ulubiony insajder mnie dzis poinformowal ze co prawda nie na jego wniosek ale juz procedura rozpoczeta - niestety post juz skasowany - ale Zqyx wie bo go kasowal, wiec niech ci powie

To jeszcze raz - w tej chwili nie ma dyskusji o Twoim usunięciu i nie zostały wszczęte żadne procedury. Rozmawiamy między sobą na różne tematy, o Tobie czasem też - czasem Cię pochwalimy, czasem zastanawiamy się co z Tobą dalej robić, ale nie spędza Nam to snu z powiek. Pomysły co do Twojego zdublowanego konta są różne - ile ludzi, tyle opinii, które czasami też pod wpływem emocji się zmieniają. Jak zdecydujemy, że masz dostać bana, to będzie to wspólne stanowisko administracji i dowiesz się o tym pierwszy, osobiście przez prywatną wiadomość - tyle Ci mogę obiecać. Na razie ciesz się trasą i nie wdawaj się cały czas w te same dyskusje, z tymi samymi użytkownikami bo myślę, że większość forumowiczów takie odgrzewane kotlety po prostu meczą i zniechęcają ich do dłuższego pobytu na NTS-ie. I mówię to też do drugiej strony wiecznego konfliktu. I tak się nawzajem nie przekonacie do swoich racji. Szkoda zdrowia i nerwów. Naszych i Waszych.

Cytuj
wiecie co? jak macie mi dac bana to dajcie teraz - za frajer, za tzw klona na ktorego przymykaliscie oko przez pewien czas, bez specjalnego przewinienia (raz dostalem warna za "kitajcow" - mozna bylo sobie spokojnie darowac, gorsze okreslenia padaly na tym forum i bez reakcji) - nie bedzie to wtedy wcale pierwszy raz

tylko dajcie takiego bana zebym juz nigdy wrocil, bo te poprzednie to naprawde liche byly...

Już Ci wyjaśniłem dlaczego mimo konta-klona nadal jesteś na forum. Jak zasłużysz na bana to go dostaniesz.

Cytuj
albo wreszcie niech ktos z administracji przestanie chowac glowe w piasek i napisze tu co do mnie ma otwartym tekstem, a nie sra po krzakach

Nikt nie chowa głowy w piasek. I Nie wiem jak Ty ale my się kulturalnie załatwiamy w łazience.

Cytuj
moze przybedzie dwoch zaginionych jezdzcow apokalipsy i cos bardziej konstruktywnego mi powiedza np. na temat planowanego bana

Jeźdzców apokalipsy było czterech i zdaje się, że żaden nie zaginął :) Witek i krelke mają w tej chwili inne zajęcia i czas nie pozwala im na udzielanie się na forum w takim wymiarze jak dawniej. Na temat bana nie powiedzieli by Ci nic innego niż to co przeczytasz powyżej.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8597
  • 17000 postów
  • Respect: +4348
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3522 dnia: Stycznia 26, 2017, 06:28:40 pm »
+1
Cytuj
Swego czasu jako Dr Drei wkurwiłeś dużo ludzi, dlatego dostałeś bana, chociaż Twoje zasługi dla forum były (i w dalszym ciągu są) niewątpliwe.

Bany dostaje sie za nieprzestrzeganie/lamanie regulaminu forum, a nie za wkurwianie ludzi.
Ale czego ja wymagam od administracji ktora sama tego regulaminu nie przestrzega, albo przestrzega go bardzo wybiorczo, nie raz kazac jednego uzytkownika, a drugiego za to samo nie. Po co zatem jest ten regulamin? "Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta".
Widze ze w imieniu administracji sam przyznales ze o banach decyduja subiektywne uczucia i osobiste animozje.
No chyba ze dopiszecie teraz punkt do regulaminu - Zabrania sie wkurwiania modow i adminow. Regularne wkurwianie moze powodowac usuniecie z forum.
Wtedy bedziecie kryci.
Piekne samozaoranie. Ale chociaz szczere.

Cytuj
Dla Twojej informacji nikt z administracji nie planuje w tym momencie dać Ci bana - na to trzeba sobie zapracować i zasłużyć.

ktos tu klamie zatem
albo cravenciak albo wy

Cytuj
Jedyne czego żałuję to, że za długo trwała zabawa w ciuciubabkę na zasadzie "My wiemy, że on wie, że to Drei" i "Drei wie, że my wiemy". Powinniśmy to sobie wyjaśnić na początku pisania przez Ciebie jako sunsetstrip

takie zabawy byly przy wszystkich nickach, ale pewnie nie o wszystkim wiesz, bo przypuszczam ze nie byles wtedy w "zarzadzie"

Cytuj
Jak zdecydujemy, że masz dostać bana, to będzie to wspólne stanowisko administracji i dowiesz się o tym pierwszy, osobiście przez prywatną wiadomość - tyle Ci mogę obiecać

Akurat, zawsze byl ban bez zadnego konstruktywnego tlumaczenia - za klona - tylko ban byl np. wtedy kiedy zostaliscie wysmiani jako moderacja/administracja, za uprawianie dziecinady i kolesiostwo - od lat sa przeciez na forum rowni i rowniejsi, a prawda w oczy kole, tak sie wlasnie zachowujecie czesto niestety, jak obrazone dzieci, ktore chca sie odegrac, bo ktos ich wkurwil. Teraz mi piszesz cos na zasadzie "skroconej sciezki do bana", ostrzegasz mnie, badz grzeczny bo mozesz wyleciec za damski c**j... i tak naprawde wladza tego forum ma w dupie moje zaslugi, one nigdy przy sprawach kluczowych nie maja i nie beda miec znaczenia.
Wasze metody dzialania to jak partyzantka, pewnego dnia po prostu nie mozna wejsc na forum i tyle. Czyli uderzyc i uciec, zadnej wiadomosci. Oprocz tego ze znudzilo sie wam przymykanie oka na konto-klon. Wkurwiliscie sie po prostu.
Ale tak to jest jak sie ustala zasady, a potem sie ich nie przestrzega. Niekonsekwencja w dzialaniu nigdy do niczego dobrego nie zaprowadzila.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2017, 06:31:49 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3523 dnia: Stycznia 26, 2017, 07:28:33 pm »
+3
Cytuj
Bany dostaje sie za nieprzestrzeganie/lamanie regulaminu forum, a nie za wkurwianie ludzi.

Łamałeś regulamin. I to wielokrotnie. Wkurwienie przyszło jako naturalna konsekwencja robienia bajzlu na forum przez Ciebie i innych, którzy wtedy polecieli. Czy Ja Ci muszę tłumaczyć oczywistości czy za wszelką cenę chcesz się wybielić?

Cytuj
Ale czego ja wymagam od administracji ktora sama tego regulaminu nie przestrzega, albo przestrzega go bardzo wybiorczo, nie raz kazac jednego uzytkownika, a drugiego za to samo nie.

Podaj przykłady, daty, nicki, nazwiska, żebyśmy mogli się konkretnie do czegoś odnieść. Jeśli nie, to są to tylko Twoje subiektywne odczucia.

Cytuj
Po co zatem jest ten regulamin? "Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta".
Widze ze w imieniu administracji sam przyznales ze o banach decyduja subiektywne uczucia i osobiste animozje.

Regulamin jest wskazówką co się powinno, a czego nie. Na końcu zawsze decydują ludzie. Gdyby było inaczej to żadne forum na całym świecie nie miało by adminów tylko silnik forum został by tak zaprogramowany, żeby przyznawać bany z automatu. A o to ciężko, bo maszyna "myśli" zero-jedynkowo. Zobacz Sherlocku, że większość administracji za Tobą nie przepada, a nadal możesz tu wyrażać swoje smutki. Dziwne, nie?

Cytuj
Akurat, zawsze byl ban bez zadnego konstruktywnego tlumaczenia - za klona - tylko ban byl np. wtedy kiedy zostaliscie wysmiani jako moderacja/administracja, za uprawianie dziecinady i kolesiostwo - od lat sa przeciez na forum rowni i rowniejsi, a prawda w oczy kole, tak sie wlasnie zachowujecie czesto niestety, jak obrazone dzieci, ktore chca sie odegrac, bo ktos ich wkurwil. Teraz mi piszesz cos na zasadzie "skroconej sciezki do bana", ostrzegasz mnie, badz grzeczny bo mozesz wyleciec za damski c**j...

Jak się czujesz zagrożony i oszukany to zgłoś się do odpowiednich służb, na pewno Ci pomogą. I tak oczywiście, że są równi i równiejsi - wszędzie tak jest, to się nazywa niesprawiedliwość społeczna. Forum to miejsce publiczne, ale jednak ktoś tym zarządza i moderuje, żeby nie było samowolki użytkowników. Jeśli Ci się nie podoba, możesz:
a) o tym napisać (a my nie musimy się z tym zgadzać)
b) opuścić NTS i przenieść się na inne forum, gdzie będą obowiązywały Twoje zasady (na HTGTH już Cię nie chcą?). Pamiętaj, że każdy jest tu dobrowolnie i nikt nikogo nie przymuszał do rejestracji i udzielania się na forum.
To nie wybory powszechne, tu nie ma demokracji. Są pewne reguły, wydaje Nam się, że bardzo proste, ale tylko niewielki procent userów ma problem, żeby się do nich dostosować. Ale dla Ciebie zawsze ktoś, kto nie podzielał Twojego punktu widzenia był Twoim wrogiem.

Cytuj
i tak naprawde wladza tego forum ma w dupie moje zaslugi, one nigdy przy sprawach kluczowych nie maja i nie beda miec znaczenia.

Za zasługi to się leży na Powązkach. Na forum to może (ale nie musi) być okoliczność łagodząca, nigdy nie będą usprawiedliwieniem dla wszystkiego co robisz.

Cytuj
Wasze metody dzialania to jak partyzantka, pewnego dnia po prostu nie mozna wejsc na forum i tyle. Czyli uderzyc i uciec, zadnej wiadomosci. Oprocz tego ze znudzilo sie wam przymykanie oka na konto-klon. Wkurwiliscie sie po prostu.

Jeśli złamiesz regulamin i dostaniesz bana to nie wejdziesz już na forum. Proste. Nie wiem jak Cię informowano o poprzednich banach/warnach, ale zawsze powinno to być uzasadnione. Jeśli nie było, to znaczy, że ktoś nie dopełnił swoich obowiązków. A w*******y się często, jednak nie zawsze po tym się wylatuje z forum.

Cytuj
Ale tak to jest jak sie ustala zasady, a potem sie ich nie przestrzega. Niekonsekwencja w dzialaniu nigdy do niczego dobrego nie zaprowadzila.

Wiesz, sądy za kradzież czy zabójstwo też dają różne wyroki w zależności od okoliczności. Co do regulaminu, patrz wyżej.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8597
  • 17000 postów
  • Respect: +4348
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3524 dnia: Stycznia 26, 2017, 08:13:09 pm »
0
Cytuj
Podaj przykłady, daty, nicki, nazwiska, żebyśmy mogli się konkretnie do czegoś odnieść. Jeśli nie, to są to tylko Twoje subiektywne odczucia.


mialem to kiedys spisane, konkretne przyklady, ale po pierwsze to nie mialem jak tego zaprezentowac, ktos by wrzucil w moim imieniu, a ja co potem bym to czytal na drugim kompie, i znow przekazywal... no bez jaj. Po drugie, duzo juz czasu minelo, wiec jaki sens ma wracanie do tego? Nawet nie byles wtedy w zarzadzie, tych ludzi ktorzy wtedy byli, w wielu przypadkach juz nie ma. Co to teraz da? Zreszta przeciez i tak byscie sie teraz nie przyznali do bledu sprzed lat... Jaki niby byscie mieli w tym interes? Krotki przyklad, ostatnio byl ban na 30dni, czemu ja dostawalem "niby" dozywotnie? Chyba ze to taki zabieg ze niby dozywotni, ale latwo to obejsc i wrocic pod innym nickiem, a administracja przymknie oko.

a zreszta, przeciez nigdy sie nie zdarzylo zeby ktos sie odwolal od bana i byscie go mu cofneli, wiec po co sie meczyc i tylko narazac na ataki? skuteczne odwolania od warnow byly niezwykla rzadkoscia (mowie ogolnie o innych uzytkownikach tez) a co dopiero bany

Nie jest tajemnica, a ta dyskusja tylko to potwierdza, ze decyzje te mialy rowniez charakter osobisty, wiec jakie byly szanse na skutecznosc odwolania? Zadne. Co, admin da bana, uzytkownik sie odwola, a on stwierdzi, a kurde, rzeczywiscie ban byl pochopny, niech wroci, a ja go przeprosze... W bajki nie wierze.

Jestes na tym forum rownie dlugo jak ja i dobrze wiesz, ze wielokrotnie wam podawalem przyklady... dziesiatki razy i co to dawalo? Nic. Wiec nie sugeruj mi, ze nigdy nie przedstawialem dowodow. To nie proces karny, ze bede zbieral je przez 10 lat na swoja obrone...

Cytuj
większość administracji za Tobą nie przepada, a nadal możesz tu wyrażać swoje smutki. Dziwne, nie?


ludzki pan jestes, nie ma co. To jak to jest nie macie odwagi wyegzekwowac waszego regulaminu, przeciez mnie tu nie powinno byc od ilus lat!
A ty za co mnie nie lubisz, za usuniecie ze znajomych z fb, czy za to ze nie chcialem isc z toba na piwo?

jak to jest ze jak dolaczyles do funkcyjnych to zmieniles optyke?



przyjaciolmi raczej nie sa ludzie, ktorzy otwarcie ci mowia ze cie nie lubia i mowia ze ich wkurwiles do tego stopnia, ze cie wywalili z forum bez slowa wyjasnienia. albo ja sie nie znam.

Cytuj
Jeśli złamiesz regulamin i dostaniesz bana to nie wejdziesz już na forum. Proste. Nie wiem jak Cię informowano o poprzednich banach/warnach, ale zawsze powinno to być uzasadnione. Jeśli nie było, to znaczy, że ktoś nie dopełnił swoich obowiązków.


no jakos wchodzilem po banie, nie raz, nie dwa i nie trzy i nadal to robie, a naprawde nie jestem geniuszem hackingu. Takze cos tu nie gra, system zawodzi. Niedopelnienie obowiazkow? To wasze drugie imie.

Cytuj
(na HTGTH już Cię nie chcą?)

oj bijemy ponizej pasa  ;)

nie pamietam tam hasla, a poza tym tamto forum to zenada od lat, wiec nawet nie zaluje
za to mam ponad 1100 postow na myforum i nigdy nawet pol ostrzezenia, jestem tam aktywny
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2017, 08:31:33 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Jak trafiliście na forum?

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 98257
Ostatnia wiadomość Czerwca 17, 2020, 12:03:28 pm
wysłana przez naileajordan