Ankieta

Jak oceniasz pracę moderatorów?

1
2
3
4
5
6

Autor Wątek: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)  (Przeczytany 603697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34709
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3450 dnia: Lipca 03, 2016, 05:32:09 pm »
0
Pytanie  do @Witek lub @krelke
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8597
  • 17000 postów
  • Respect: +4348
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3451 dnia: Lipca 03, 2016, 05:54:23 pm »
+2
Witam wszystkich. Pewnie jak i większość mnie również irytują ciągłe informacje o koncerach TDD, Sixx: A.M czy THV. Rozumiem że członkowie tych zespołów, byli związani z Gunsami. Jednak kolejne pojawiajace się w newsy "zabijają" tematy o GnR. Nie można byłoby wprowadzić oddzielnej, małej ramki gdzieś na uboczu i w niej wyświetlać nowości docierające z tych zespołów? Zmniejszył by się chaos na stronie główniej a i tematy związane z Gunsami byłby częściej odwiedzane.

wystarczyloby zeby w newsach byl jeden watek: THV czy SA - i tam wrzucac kolejne koncerty, po co osobny watek dla kazdego koncertu skoro i tak nikt tam nie komentuje

osobne watki powinny byc zarezerwowane TYLKO dla koncertow GNR
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Hubik

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3452 dnia: Lipca 03, 2016, 05:58:46 pm »
+1
Albo w ogóle to wywalić do projektów solowych.

Offline markopolo

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Respect: +102
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3453 dnia: Lipca 03, 2016, 08:27:31 pm »
+2
Zaraz zlecą się obrońcy tych zespołów. I zarzucą że Slash, Duff mogą mieć osobne wątki do każdego koncertu. Jednak to porównanie członków i "członków". Nie można stawiać znaku równości pomiędzy członkami z AFD a tymi co byli później Jak nie którzy wiedzą, darzę ogromną sympatią nugnr. Uważam że wszyscy członkowie może poza DJ, byli świetnymi muzykami. Jednak jak wiemy oni nie są już w zespole i jeżeli kogoś interesują ich solowe poczynania to tak czy tak je odnajdzie.
Dobra zmiana

Offline Lapny

  • Newsman
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3454 dnia: Lipca 03, 2016, 10:18:02 pm »
+3
Popieram to co napisał sunset.
Ten pomysł brzmi chyba najlepiej i wydaję mi się, że byłby prosty do zrealizowania  ;) Sety Bucketa były w taki sposób wrzucane, to trasy innych zespołów także można w taki sposób uaktualniać.

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3455 dnia: Lipca 06, 2016, 10:26:09 am »
0
Jeśli chodzi o setlisty, o których można tutaj dyskutować, to myśle, że osobne wątki powinny mieć, oprócz oczywiście GNR, Slash czy Duff. Myśle, że zasługują na to, za to, co dali zespolowi, a przede wszystkim nam w porównaniu do reszty muzyków, w SA czy THV.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3456 dnia: Lipca 06, 2016, 01:06:50 pm »
+3
aż musiałam pomyśleć co to SA oO
tak na marginesie - zdajesz sobie sprawę z tego, że technicznie rzecz ujmując, Duff bywa członkiem THV? :) Przy całej mej miłości do McKagana i sympatii do Slasha i szacunku dla wkładu obu panów, nie widzę powodu, aby w tej sytuacji ich wyróżniać. Albo wszyscy, albo nikt. Gdyby nie takie osoby jak Frank, Dizzy, Richard, Bumblefoot, Robin czy znienawidzony tu przez wielu DJ, Gunsi umarliby już dawno. Ci ludzie podtrzymywali przy życiu ten zespół, te utwory (i Axla), zdobywali kolejne pokolenia fanów promując (i w większości również tworząc, bo pamiętajmy, że "Chinese Democracy" istnieje) zespół. Nie widzę powodu, aby nie należał im się chociażby za to szacunek. Gdyby nie ciągnęli GNR, to nie byłoby żadnego reunionu/przegrupowania, o czym tró fani chyba zapominają. Po 1993r. nie nastąpił od razu 2016 :) Ten zespół ma jeszcze ponad 20 lat historii. Nie wspominając o tym, że jeszcze są takie osoby jak Steven czy Izzy, którzy przecież są częścią "jedynego prawdziwego składu" i za chwilę mogą też koncertować i co? Wyróżnimy tylko Slasha i Duffa? Zdecydowanie jestem w tym momencie za zasadą "wszyscy albo nikt".

Offline markopolo

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Respect: +102
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3457 dnia: Lipca 06, 2016, 02:28:09 pm »
+1
Tak, zdaje sobie z tego sprawę. Ale to nie jest jego główny solowy projekt. Występuje tam gościnnie na żywo, a w zasadzie występował. Nikt nie zamierza usuwać 20 lat historii. ". Gdyby nie takie osoby jak Frank, Dizzy, Richard, Bumblefoot, Robin czy znienawidzony tu przez wielu DJ, Gunsi umarliby już dawno" Nie wydaje mi się... Skoro sety Bucketa mogą być w osobnym temacie, wrzućmy również Sixx:AM, THV, AoA i inne cudne wymysły. Wprowadzanie wiecej nowych newsów, które de facto czyta kilka osób zaśmieca stronę główną i ubija tematy związane z Gn'R.
Dobra zmiana

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3458 dnia: Lipca 06, 2016, 02:59:09 pm »
+1
chyba nie zrozumiałeś przekazu. Sprawa tego czy newsy zostaną czy nie mi wisi i powiewa, chodzi mi o to, żeby nie robić wyjątków dla nikogo.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3459 dnia: Lipca 06, 2016, 03:34:30 pm »
+4
Ja jestem za tym, żeby sety z każdego koncertu robić tylko z koncertów GN'R. Z wszystkich pozostałych zespołów/projektów (czyli np. ze Slasha i AXL/DC też, nie mówiąc o np. The Compulsions) zrobić tematy zbiorcze z setami z danej trasy.

Proponowałbym jeden temat zamknięty z setami, drugi otwarty do komentowania, żeby nie zrobił się burdel. Tyle chyba wystarczy, bo te trasy nie cieszą się zbytnią popularnością, a zaśmiecają nam stronę główną. Na czas danej trasy takie tematy można przypiąć, żebyście nie musieli długo szukać.

Wyjątkiem byłyby np. koncerty w Polsce - takim wydarzeniom trzeba poświęcić więcej uwagi i osobne wątki, ale to dla wszystkich jest chyba oczywiste.

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3460 dnia: Lipca 06, 2016, 04:15:27 pm »
+1
aż musiałam pomyśleć co to SA oO
tak na marginesie - zdajesz sobie sprawę z tego, że technicznie rzecz ujmując, Duff bywa członkiem THV? :) Przy całej mej miłości do McKagana i sympatii do Slasha i szacunku dla wkładu obu panów, nie widzę powodu, aby w tej sytuacji ich wyróżniać. Albo wszyscy, albo nikt. Gdyby nie takie osoby jak Frank, Dizzy, Richard, Bumblefoot, Robin czy znienawidzony tu przez wielu DJ, Gunsi umarliby już dawno. Ci ludzie podtrzymywali przy życiu ten zespół, te utwory (i Axla), zdobywali kolejne pokolenia fanów promując (i w większości również tworząc, bo pamiętajmy, że "Chinese Democracy" istnieje) zespół. Nie widzę powodu, aby nie należał im się chociażby za to szacunek. Gdyby nie ciągnęli GNR, to nie byłoby żadnego reunionu/przegrupowania, o czym tró fani chyba zapominają. Po 1993r. nie nastąpił od razu 2016 :) Ten zespół ma jeszcze ponad 20 lat historii. Nie wspominając o tym, że jeszcze są takie osoby jak Steven czy Izzy, którzy przecież są częścią "jedynego prawdziwego składu" i za chwilę mogą też koncertować i co? Wyróżnimy tylko Slasha i Duffa? Zdecydowanie jestem w tym momencie za zasadą "wszyscy albo nikt".

Ale są też ważniejsi członkowie i mniej ważni. Osoby, które nagrały największy hity i kóre stworzyły markę GNR, i osoby które jeżdziły po świecie, grały cudze utwory i dostawały za to kase. Steven nawet jak grał koncerty to żaden newsman o tym nie pisał, więc nawet o nim nie pisałem. A Izzy wątpie, żeby jechał w trase. Ogólnie mówiąc, dla mnie GNR umarło w 1993, a zmartwychwstało w 2016, i nie interesują mnie muzycy którzy "przytrzymywali przy życiu ten zespół".  Myśle, że jak by ich nie było, to reunion/przegrupowaniepo 23 latach smakowałby jeszcze lepiej.

No, ale to jest moja opinia, bo wiem, że większość forum uważa ten etap za najlepszy w historii GNR :D

PS. Dlaczego, dzięki nim nie było by reunionu/przegrupowania? To Ashba z Frankiem namówili Axla i Slasha do zgody? :P

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3461 dnia: Lipca 06, 2016, 04:25:17 pm »
0
o tym, dlaczego niektóre sety nie są wrzucane była mowa wielokrotnie, Zqyx jeszcze trochę to będzie przebudzony w środku nocy z pamięci recytował - są sety, które idzie znaleźć od razu i są takie, których za choinę znaleźć się nie da.
Co do ps, to przeczytaj jeszcze raz mój komentarz ze zrozumieniem, to się dowiesz. To nie jest temat do tej dyskusji.

sety z każdego koncertu robić tylko z koncertów GN'R. Z wszystkich pozostałych zespołów/projektów (czyli np. ze Slasha i AXL/DC też, nie mówiąc o np. The Compulsions) zrobić tematy zbiorcze z setami z danej trasy.
o to mi właśnie chodzi :) wszyscy albo nikt, bo tak to nadal burdel pozostanie
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2016, 04:27:36 pm wysłana przez Emma »

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3462 dnia: Lipca 07, 2016, 09:09:39 am »
0
Dlaczego na forum jest tak malo dziewczyn?  :o

Sama gejoza sie tu zrobila  :sorcerer:

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34709
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3463 dnia: Lipca 19, 2016, 09:58:18 am »
0
Może Gunsi nie mają fanek po prostu ;) :P

Przypominam, że dziś ostatni dzień głosowania:
http://gunsnroses.com.pl/forum/o-forum/sety-glosowanie/
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline pawlik.7

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +207
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3464 dnia: Lipca 20, 2016, 08:45:11 am »
0
Więcej fanek Gunsi mieli w czasach gdy byli piękni i młodzi, mieli więcej włosów a mniej brzuchów.  ;)

 

Jak trafiliście na forum?

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 98270
Ostatnia wiadomość Czerwca 17, 2020, 12:03:28 pm
wysłana przez naileajordan