Autor Wątek: Jak trafiliście na forum?  (Przeczytany 97474 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Jak trafiliście na forum?
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 13, 2012, 08:43:12 pm »
0
A ja po prostu szukałam miejsca gdzie można się zsolidaryzować z innymi fanami, bo w moim otoczeniu mało takich osób  :P

Offline voyteq

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +484
Odp: Jak trafiliście na forum?
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 14, 2012, 04:03:58 pm »
0
Szukałem info o koncercie w Rybniku i tak trafiłem na forum, dopiero po jakimś czasie odkryłem stronkę NTSu. :)


"You say that I'll never change but what the fuck do you know?"

Offline negro*23

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +358
Odp: Jak trafiliście na forum?
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 09, 2013, 04:46:53 pm »
0
Czytałam sobie na forum (tak przez jakieś 2 lata) aż w końcu koleżanka powiedziała, żebym założyła sobie konto. I oto dzięki niej tu jestem  :D

Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1027
Odp: Jak trafiliście na forum?
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 09, 2013, 04:56:48 pm »
+1
ło... no to NTSa znam od... +/- 4 lat? szukałam kiedyś czegoś... nie pamietam czego i przybyłam na NTSa i odwiedzałam galerię i jakieś tam newsy itp 2-3osoby namawiały mnie na założenie konta ale sympatycznie się opierałam hah ale Grzesiu znalazł mnie na fejsie i  :o nie wiem jak to zrobił ale się zmobilizowałam co zresztą wybitnie widać  :facepalm: hahahaha no i efekty mojej obecności widać  :wub:

Offline BittersweetRaspberry

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Kobieta
  • Im elated....medicated....
  • Respect: +601
Odp: Jak trafiliście na forum?
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 09, 2013, 05:25:42 pm »
+2
We wrześniu zaczęłam interesować GN'R,moją pierwszą piosenką była November Rain,a potem Don't Cry,zainteresowało mnie twirdzenie o trylogii,zaczęłam szukać jakichś informacji w necie,no i trafiłam na temat "Rozważania o Estranged,November Rain i Don't Cry",na tym zacnym forum.Wciągnęło mnie to,ale nie miałam odwagi się zarejestrować,i nie czułam się jeszcze "w pełni " fanką.Dopiero w lutym się zarejestrowałam,i to by było na tyle.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2013, 05:12:47 pm wysłana przez BittersweetRaspberry »

Offline michalg

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Shadowplayer
  • Respect: +123
Odp: Jak trafiliście na forum?
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 24, 2013, 06:59:58 pm »
0
Hmm ja nawet nie pamiętam jak trafiłem na stronę, czegoś szukałem o GnR gdy zacząłem ich na nowo słuchać i w google wyskoczyło w czołówce :P
A co do forum to krótka historia, na 3-4 przed koncertem w Rybniku kupiłem bilet (jak zawsze u mnie na ostatnią chwilę) i zarejestrowałem się, żeby skontaktować się z  pomponem w sprawie transportu :)

Offline Disease

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
  • Little Grace
  • Respect: +352
    • Fanpejdż.
Odp: Jak trafiliście na forum?
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 24, 2013, 07:23:27 pm »
0
Ojoooj.. To było tak dawno.. Ale trafiłam tu dzięki kochanemu wujkowi.. Google.  :ph34r:

Offline hypatia

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 436
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +119
Odp: Jak trafiliście na forum?
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 24, 2013, 08:10:42 pm »
+1
Ja szukałam informacji na temat Gunsów, a że znalazłam takie fajne forum to czytałam i czytałam, aż postanowiłam się zarejestrować.
Niesamowita historia, wiem :D

Offline SleepingSheep

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Respect: +376
Odp: Jak trafiliście na forum?
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 24, 2013, 08:58:35 pm »
0
W moim przypadku było tak, że niedługo po tym, jak zaczęłam się bardziej interesować Gunsami, postanowiłam poszukać jakiegoś forum, gdzie mogłabym coś o nich się więcej dowiedzieć i zdobyć więcej fajnych zdjęć do mojego folderu z Gunsowymi zdjęciami ( :P). Przez długi czas tylko obserwowałam i dopiero w styczniu się zarejestrowałam.
And she's buying a stairway to heaven...

Offline Duffinka

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1153
  • Płeć: Kobieta
  • I'm just a dreamer - I dream my life away
  • Respect: +477
Odp: Jak trafiliście na forum?
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 24, 2013, 09:35:36 pm »
0
O widzę odkopany temat, a że chyba nic tu nie pisałam, więc... moja historia nie odbiega od większości przypadków. Czyli wszystko zaczęło się od wujka google. Zajrzałam raz, drugi, sto trzydziesty  :P Po długich wahaniach się zarejestrowałam, po czym odczekałam kolejny miesiąc żeby się odezwać, a potem to już z górki   :lol:
"Byli jak gang upadłych aniołów, którzy zstąpili na Ziemię by wskrzesić rock'n'rolla"
"Muzyka jest jedyną zmysłową przy­jem­nością poz­ba­wioną zna­mion grzechu. "

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: Jak trafiliście na forum?
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 25, 2013, 11:20:23 am »
0
Też tu nie pisałem z tego co widzę :). W sumie to nie jestem pewien jak dowiedziałem się o forum... Może szukałem jakiejś dobrej polskiej strony o Gunsach i trafiłem tu, jakoś w 2005 czy 2006. Forum przeglądałem od czasu do czasu, ale nic nie pisałem. Dopiero w tym roku naprawdę się uaktywniłem i nie żałuję ;).

Offline johN

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: +1
Odp: Jak trafiliście na forum?
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 26, 2013, 07:37:46 pm »
+1
z wyszukiwarki,jak sie kocha jakis zespol to sie szuka wszystkiego.

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Jak trafiliście na forum?
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 19, 2013, 08:03:51 am »
0
Jak się już bardziej wkręciłem w Gunsów to szukałem newsów itd. i wynalazłem Nightrain Station. Dopiero po roku czytania strony głównej znalazłem forum :lol: i po pół roku czytania forum się zarejestrowałem, no bo tak głupio bez rejestracji :D

Offline adusia9223

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +41
Odp: Jak trafiliście na forum?
« Odpowiedź #58 dnia: Września 22, 2013, 03:45:24 pm »
0
u mnie podobnie jak u reszty - potrzeba znalezienia informacji o Gunsach zakończyła się przypadkowym wejściem tutaj :0 po godzinie rozważań w szkole założyłam konto i kolejne 2 tygodnie bałam sie odezwać :P

guest31436

  • Gość
Odp: Jak trafiliście na forum?
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 16, 2020, 05:32:28 pm »
+1
Ja to forum znalazłam przypadkiem.Po prostu jak wpisałam w Googlach Guns n' Roses to znalazło mi oficjalną stronę zespołu-tą zagraniczną. A pod spodem było info o polskiej stronie fanów pod adresem gunsnroses.com.pl - polski serwis fanów Guns N' Roses . Więc z ciekawości weszłam,zaczęłam buszować i ogromnie mi się tu spodobało.Zarejestrowałam się i jestem  :radocha: :D

 

Zasłużeni dla forum

Zaczęty przez RocketQueen

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 29262
Ostatnia wiadomość Czerwca 23, 2009, 05:11:42 pm
wysłana przez DrDrei