Autor Wątek: Informacje moderatorów - komentarze  (Przeczytany 47099 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Informacje moderatorów - komentarze
« dnia: Lutego 21, 2017, 05:15:48 pm »
+2
o cos sie zmienilo na lepsze

nie ma bana na lifetime tylko na miesiac, i jest nawet info za co

a Belfer dostal od was wiadomosc za co dostal bana?
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2017, 10:32:39 pm wysłana przez Zqyx »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Informacje moderatorów - komentarze
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 21, 2017, 05:16:40 pm »
0
Cytuj
a Belfer dostal od was wiadomosc za co dostal bana?
Tak

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Informacje moderatorów - komentarze
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 21, 2017, 05:20:20 pm »
+3
no to chociaz tyle mi sie udalo wywalczyc, ze uzytkownicy sa informowani o powodach bana
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Informacje moderatorów - komentarze
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 21, 2017, 08:34:30 pm »
0
Sunset, muted to nie ban. Przy muted można wchodzić i przeglądać forum a taka forma kary istniała od zawsze.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Informacje moderatorów - komentarze
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 21, 2017, 08:35:54 pm »
0
Wiem o tym, mialem kiedys muted, zreszta wszystko tu mialem

myslalem ze dostal bana na 30dni, dobrze ze zlagodnieliscie
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Informacje moderatorów - komentarze
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 21, 2017, 09:12:00 pm »
0
no to chociaz tyle mi sie udalo wywalczyc, ze uzytkownicy sa informowani o powodach bana

Jak Ci to poprawi humor, to niech będzie, że to Twoja zasługa :)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Informacje moderatorów - komentarze
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 21, 2017, 09:21:07 pm »
+4
Jak Ci to poprawi humor, to niech będzie, że to Twoja zasługa :)

W jakimś stopniu na pewno jest to zasługą sunseta, bo przez wiele lat nas na to uczulał. I bardzo dobrze, bo ukarany forumowicz powinien wiedzieć przez kogo, za co i dlaczego został ukarany, choćby dlatego, żeby mieć szansę poprawy. Dlatego - dzięki sunset. :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Informacje moderatorów - komentarze
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 21, 2017, 10:25:58 pm »
0
Z mojej strony zawsze wiedział :)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Informacje moderatorów - komentarze
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 21, 2017, 10:27:30 pm »
0
myślałem, że ten topic ma służyć tylko informacjom, bez komentowania, bo się zrobiły trzy tematy o działalności Modów i Adminów :p
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Informacje moderatorów - komentarze
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 21, 2017, 10:35:35 pm »
+1
Ok, słuszna uwaga.  To będzie osobny topik do komentowania informacji moderatorów.  :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Informacje moderatorów - komentarze
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 04, 2017, 01:32:05 pm »
+1
Dzięki :P

Hahaha, jeszcze raz dziękuję za czujną rękę moderatorów! :P
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2017, 02:08:28 pm wysłana przez Grzon »

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Informacje moderatorów - komentarze
« Odpowiedź #11 dnia: Października 03, 2017, 04:52:23 pm »
+9
@Canis_Luna

Cytuj
Zgodnie z 20. punktem regulaminu, usunęłam obrazek wklejony przez sunsetstripa w wątku R.I.P. A ponieważ wedle tego samego regulaminu, nie mam obowiązku o tym informować, następne takie posty polecą bez informacji w tym temacie

dluzszy czas bylo spokojnie na forum, ale znow sie zaczyna. Co chcialas osiagnac tym postem i wyrzuceniem mojego obrazka, o ktorym zaraz powiem? Zablysnac? Przypomniec sie ze jestes u wladzy? Bo wiekszosc forumowiczow, w tym ja, uwaza ten punkt regulaminu za idiotyczny.

§  20. Obrazki typu memy i gify będą traktowane na równi z offtopem lub postem z samymi emotami, chyba, że piszący posta doda od siebie rozbudowany komentarz, odnoszący się do tematu i wyrażający jego zdanie.

A teraz powiem czemu usuniecie wlasnie tego obrazka jest wyjatkowo nieeleganckie.
Zalozylem watek RIP, po to zeby mozna bylo oddac hold zmarlym artystom czy sportowcom, Wieslaw Michnikowski dla wielu ludzi od razu kojarzy sie z Seksmisja, filmem uwazanym za kultowy. Charakterystyczne zdjecie, zostalo umieszczone po to, zeby ci co nie kojarza z nazwiska pana Michnikowskiego, wiedzieli z jakiej roli zostal zapamietany. Nie byl to glupkowaty mem, w stylu gimbazy... Smierc sprawia ze godnym jest zachowanie ciszy, a nie pisanie "rozbudowanego komentarza, odnoszącego się do tematu i wyrażającego jego zdanie. "

Zreszta powtorze po raz kolejny, odpowiedni obraz mowi wiecej niz tysiac slow...

wrzucilem teraz w RIP fotke Axla i Toma Pettiego - tez ja usuniesz, bo nie opisalem wyczerpujaco historii w jaki sposob sie poznali?

No ale niektorzy, jak widac, nie umieja sie zachowac z klasa, zwlaszcza w tak delikatnym  watku jak ten, w imie jakis glupich punktow regulaminu, bo chca zaswiecic przykladem.

Mam nadzieje, ze jestes z siebie dumna. Brawo !

A przy okazji proponuje zebys wpadla do watku pilka nozna - i tez wyczyscila wszystkie memy i obrazki. I nie musisz, jak to sama napisalas, nawet o tym informowac, a staniesz sie przodownikiem pracy. I chociaz tyle, ze wowczas nie tylko moje posty poleca...
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2017, 06:53:25 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Informacje moderatorów - komentarze
« Odpowiedź #12 dnia: Października 03, 2017, 07:53:03 pm »
0
No ale teraz napisałeś komentarz odnośnie owego obrazka, więc dlaczego nie zrobiłeś tego wcześniej? Przecież znasz regulamin i udzielając się na tym forum, akceptujesz go, nawet jeśli niektóre punkty wydają Ci się idiotyczne.
Czekałeś aż ktoś go usunie, żeby znowu rozpocząć jakąś burzę? Nudno ostatnio na forum, przyznaję, w temacie setlist nic się nie dzieje. No to Sunset musi się wziąć do roboty i pisać długie posty, bo ośmieliłam się zwrócić uwagę na regulamin.

Moderatorem jestem nie tylko ja, więc temat "piłka nożna" równie dobrze wyczyścić może ktoś inny. Fakt, że sprawa miała miejsce w wątku R.I.P jest teraz dla Ciebie doskonałym argumentem, bo "nie potrafię uszanować śmierci pana Michnikowskiego". A doskonale wiesz, że to nie ma nic do rzeczy. Po prostu jest dla Ciebie wygodne. Na miejscu pana Wiesława jak i innej wybitnej postaci nie chciałabym, żeby obrazek w czeluściach internetu był dla mnie hołdem. Zapal znicz, pomódl się za duszę (jeśli jesteś wierzący), obejrzyj film lub odpal Kabaret Dudek. To lepszy hołd niż robienie awantury na forum o kilka skasowanych pikseli.

Tak, jestem z siebie dumna :) mam nadzieję, że Ty z bycia sobą czerpiesz tyle samo satysfakcji ile ja z bycia mną :)

Z mojej strony to tyle. O tym punkcie regulaminu już dyskutowaliśmy. Ja po prostu robię to, co zostało tam uwzględnione w marcu.

Natomiast obrazek z Tomem Petty wrzuciłeś w temat już po moim usunięciu tamtego posta i poinformowaniu o tym, więc jest to prowokacja ;) Ciekawe czy o inne sprawy, te istotne, też tak walczysz czy to tylko poza w internecie? ;) Wymyśl inny hołd, który nie łamie regulaminu.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2017, 08:02:57 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Informacje moderatorów - komentarze
« Odpowiedź #13 dnia: Października 03, 2017, 08:23:54 pm »
+8
nawet by mi przez mysl nie przeszlo, ze komus moze przeszkadzac zdjecie Michnikowskiego z Seksmisji... ale ciebie w oko klulo...co cie w nim tak zabolalo, powiedz?

bardzo wybiorczo przestrzegasz/przestrzegaie tego idiotycznego przepisu, a zaraz ci/wam to udowodnie na kilku przykladach

Prosze oto inne obrazki bez "rozbudowanych opisow" ktore nie zostaly usuniete:
Skupie sie na watku pilka nozna, bo tam sie duzo udzielam
-post Hubik Odpowiedź #4695 dnia: Wrzesień 24, 2017, 11:54:15 am, obrazek z cytatem "Zqyx, pozdrawiam"
-post moj Odpowiedź #4706 dnia: Wrzesień 27, 2017, 11:48:43 pm , obrazek z cytatem "ale pocisk Szpaka"
-post domino236 Odpowiedź #4693 dnia: Wrzesień 22, 2017, 12:09:09 pm, obrazek z cytatem "Krycha wraca"
-post Hubik Odpowiedź #4644 dnia: Wrzesień 01, 2017, 07:39:11 pm , sam obrazek bez tekstu
-post Hubik Odpowiedź #4595 dnia: Sierpień 24, 2017, 06:53:30 pm , sam obrazek bez tekstu

mam dalej podawac przyklady? Dodam ze watek pilka nozna nie jest ani humorem/galeria, gdzie [cud!] mozna wstawiac same obrazki/memy

Zaden z nich nie zostal usuniety, a kazdy lamie regulamin, zreszta Hubik to recydywista :o
a taki zasluzony forumowicz -uwazaj chlopie...

Co do Axla i Pettiego on tez lamie regulamin, ale moze mozna wrzucic na forum GNR zdjecie Rose'a jednak ??? Chyba tylko dlatego nie wyleci ten post, bo nie zamierzam dopisywac do niego wypracowania, tylko dlatego bo ktos sobie ubzdural ze sam obrazek na tym forum funkcjonowac nie moze. Zaraz sie moze okazac, ze w dziale Hyde Park zdjec GNR bez rozbudowanych opisow tez wrzucac nie mozna  :facepalm:

Albo stosujcie ten regulamin wszedzie i do kazdego albo wcale.
Wybiorcze stosowanie, ktore wlasnie udowadniam, sprawia ze to hipokryzja.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2017, 09:14:30 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Informacje moderatorów - komentarze
« Odpowiedź #14 dnia: Października 03, 2017, 10:30:14 pm »
0
ej już chill out. Temat omówimy w gronie moderatorów i damy znać, bo zapis ten budzi za dużo kontrowersji.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

 

Informacje moderatorów

Zaczęty przez Włodi

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 85091
Ostatnia wiadomość Lipca 20, 2019, 01:20:32 pm
wysłana przez gloomy