Autor Wątek: Chciał(a)bym się przywitać!  (Przeczytany 499230 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #2370 dnia: Listopada 27, 2011, 04:35:02 pm »
0
Ja się zawsze odzywam jak się poruszę   :D
A jak zobaczę fajną fotkę w galerii to tym bardziej, więc spamujcie do woli :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #2371 dnia: Listopada 27, 2011, 04:39:42 pm »
0
Popieram  :D i też namawiam do większej aktywności :D :D :D

Offline Cortez

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +20
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #2372 dnia: Grudnia 02, 2011, 04:30:13 pm »
0
Witam wszystkich. Na imię mam Michał, mam 16 lat. Guns n' Roses poznałem jakoś tak na początku marca, ale konkretnej daty sobię za Chiny nie przypomnę. Chyba, że za Chińską Demokracje to wtedy ewentualnie może bym sobie coś przypomniał  :D. Poza Gunsami są jeszcze dwa zespoły za którymi szaleje i których moge słuchać bez końca. A są to: The Rolling Stones i Lady Pank. Poza tym lubie jeszcze Chłopców z Placu Broni, Dzem, Oddział Zakmnięty, The Doors i Led Zeppelin. Gram na gitarze i w przyszłości chciałbym się z tego utrzymywać, wiem, że pewnie nazwiecie mnie naiwnym dieciakiem i poradzicie żebym szukał normalnej roboty bo z muzyki nic nie wyjdzie itd. Cóż za ''normalną'' robote brać się nie zamierzam i będę tak długo próbował z gitarą aż mi się uda. Mam  trzy gitary: klasyczną, basową i elektryczną. Tej ostatniej poświęcam najwięcej czasu. 6 grudnia minie rok od kiedy zaczalem uczyć się gry na gitarze. Na elektrycznej potrafię zagrać: Kryzysową Narzeczoną, Dobrą Konstelacje, Knocking on heavens door, SCOM(tutaj mam troche problemów z solówką ale jakoś sobię radzę), Mothers Litlle Helper i Hair of the dog. Na basowej: Paint it Black, Brown Sugar, Kilimandzaro i Dziewczyny dzisiaj z byle kim nie tańczą. Lubie też czytać książki, a do moich ulubionych pisarzy nalezą: Sapkowski, Pilipiuk, Piekara, Weeks i Cook.  Jeśli to kogoś interesuje to na obiad najbardziej lubie ziemniaki, schabowego i jakąś surówke. Ewentualnie moze być pizza. Pozdrawiam i mam nadzieje że spotkamy się Rybniku  :D.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #2373 dnia: Grudnia 02, 2011, 06:32:11 pm »
0
Witam wszystkie nowe osoby :) Cieszy mnie, że wciąż pojawiają się osoby które NTS znają już od kilku lat :)

Zapraszam do dyskusji i pamiętajcie - w wypadku pytań wątpliwości, po prostu do Nas wysyłajcie wiadomości :) Pomożemy :)

Offline NielubieLukrecji

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #2374 dnia: Grudnia 02, 2011, 09:21:54 pm »
0
Witam, nazywam się Delfina (tak, serio  8)) mam 17 lat. Guns N' Roses słucham namiętnie już od kilku lat. Uwielbiam starego, dobrego Rock 'n' rolla. Lubię zarówno stary jak i nowy skład. Zaglądam na forum już od dłuższego czasu, ale do tej pory jakoś się nie złożyło, żeby się ujawnić.
Piękna wiadomość o koncercie w Rybniku, mam nadzieję, że to się sprawdzi bo mieszkam dosyć nie daleko, jestem z województwa opolskiego. Więc trzymam kciuki żeby wszystko poszło dobrze!

Offline Undercover

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 435
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +44
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #2375 dnia: Grudnia 02, 2011, 09:30:05 pm »
0
Witaaaaaaj :P Bardzo ładne i orginalne imię :P
Skąd jesteś?
Zapraszam do założenia galerii :D

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #2376 dnia: Grudnia 02, 2011, 09:35:54 pm »
0
Bardzo ciekawe imię. Właściwie nie przepadam za takimi rzadkimi i wymyślnymi, ale to akurat mi się podoba. I podświadomie kojarzy z Estranged.
Ale bardziej ciekawi mnie chyba Twój nick - skąd taki?

guest4456

  • Gość
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #2377 dnia: Grudnia 02, 2011, 09:39:14 pm »
0
Przede wszystkim galeria :D

Offline Lexi

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 272
  • Płeć: Kobieta
  • Back Off Bitch!
  • Respect: +11
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #2378 dnia: Grudnia 02, 2011, 10:05:27 pm »
0
Witam nowych użytkowników.
Delfina... Ostatnio moja siostra nazwała tak swoja lakę, bo stwierdziła, że to piękne i magiczne imię. :)

Too bad you're fucked up.

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #2379 dnia: Grudnia 02, 2011, 10:07:20 pm »
0
Czeeeeś ja też nie lubię ;)

Offline NielubieLukrecji

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #2380 dnia: Grudnia 02, 2011, 10:08:28 pm »
0
Mieszkam niedaleko Prudnika, w takim małym miasteczku. Za swoim imieniem nie przepadam, dla mnie jest zbyt pretensjonalne, chodź znajomym się podoba, ale to pewnie z uprzejmości. Magiczne, a tego to jeszcze nie słyszałam   ;)
A nick nie ma żadnego głębszego znaczenia. Z nudy dziwne rzeczy przychodzą człowiekowi do głowy.

guest4456

  • Gość
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #2381 dnia: Grudnia 02, 2011, 10:10:59 pm »
0
Masz fajne imię zawsze można nazwać syna np Wacek

Offline Harris

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #2382 dnia: Grudnia 02, 2011, 10:17:35 pm »
0
To żeby było kulturalnie to i ja się przywitam gdzie trzeba ;)
Bo  NTS w sumie znałam już wcześniej, ale dosyć niedawno zaczęłam się udzielać, i tak niegrzecznie nie przywitać się oficjalnie :x [sorry!]

A więc na imię mam Natalia, lat 16. przygodę z Gunsami zaczęłam podczas gimnazjum, 2-3 klasa, coś takiego. Ogólnie nie ograniczam się do jednego typu muzyki, ale generalnie lubię mocne brzmienia i ciekawe interpretacje rockowe. Poza w.w zespołem słucham również m.in. Black Sabbath, Foo Fighters, Kings of Leon, Iron Maiden, The White Stripes, Evanescence  i generalnie wszystkiego zahaczę po trochu.
Jeśli chodzi o mój związek z muzyką, to jest to gra na gitarze klasycznej i elektrycznej [chociaż nigdy profesjonalnie nikt mnie grać nie uczył, będzie to tak już od podstawówki] no i od bodajże 3 lat na bębnach afrykańskich - djembe : ] No niektórzy twierdzą też, że śpiewanie mi wychodzi, więc pozostaje mi się jedynie cieszyć z tego faktu, że nie są to aż fałsze do porzygu, jak to mówią. :D

Nie wiem, co mogłabym jeszcze napisać, także swoją wypowiedź zakończę tym, że cieszę się, że trafiłam na to forum, bo jak na razie jest mi tu całkiem fajnie :D


Delfina,  podoba mi się imię :D Oryginalne i tak szczerze to pierwszy raz je słyszę o.O
'the truth is the truth hurts'

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #2383 dnia: Grudnia 02, 2011, 10:21:21 pm »
0
Szczęściara. Ja niestety ubolewam nad faktem, że fałszuję do porzygu  :'(

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #2384 dnia: Grudnia 02, 2011, 10:23:13 pm »
0
Delfina - idealne imie by na koncert przynieść nadmuchiwanego delfina i wrzucić na scene podczas Estranged :D

Witam wszystkich :)