Autor Wątek: Chciał(a)bym się przywitać!  (Przeczytany 499771 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SeleneRose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #1470 dnia: Lutego 09, 2009, 01:38:56 am »
0
Witam Wszystkich!  GNR kocham od 16 lat!  A to forum czytam od dłuższego czasu i uważam, że jest świetne! Pozdrawiam Wszystkich. Do szybkiego zobaczenia na koncertach. GNR rulez!

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34670
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #1471 dnia: Lutego 09, 2009, 07:34:09 am »
0
Witam wszystkich,których nie witałem. Mam nadzieję,że będziecie się aktywnie włączać w dyskusję. :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #1472 dnia: Lutego 09, 2009, 06:53:17 pm »
0
Witam Selene i cobyś nie przepadła jak wielu nowych forumowiczów...

Offline Baby Blue

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #1473 dnia: Lutego 17, 2009, 08:40:13 pm »
0
Cześć wszystkim, jestem tu nowa i to mój pierwszy post. Na imię mi Milena i mam 15 lat (jak tak patrzę, to chyba będę tu jednym z najmłodszych użyszkodników  :D). GN'R słucham już od dobrych paru lat, mam prawie wszystkie ich oryginalne płytki w swojej kolekcji (która ciągle się powiększa). Konto założyłam już jakiś czas temu, ale jakoś nie było okazji się przywitać, często Was czytam  ;). Pozdrawiam fanów Axl'a i spółki :)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2206
    • As Koncertowy
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #1474 dnia: Lutego 17, 2009, 08:46:27 pm »
0
Witamy witamy. Miłego forumowania :D

Offline rosex

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Respect: +1
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #1475 dnia: Lutego 18, 2009, 07:04:17 pm »
0
cześć wszystkim, również się chciałam przywitać, mój nick jest całkowicie przypadkowy, po prostu to było pierwsze co przyszło mi do głowy ; d. gunsów znam dosyć krótko, bo ok. 1,5 roku , a poznałam ich za sprawą mojego kolegi, który właściwie to ich nie słucha, ale to już jest skomplikowana historia. mimo wszystko zdążyłam już dobrze poznać zespół oraz dyskografię. forum czytałam wcześniej, ale dopiero teraz się postanowiłam zarejestrować ; )
a czy się będę udzielać to zobaczymy  ; )
pozdrawiam

Offline apache_rose

  • Patience
  • Wiadomości: 13
  • Respect: +1
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #1476 dnia: Lutego 26, 2009, 07:31:52 pm »
0
hellou;) czytam Was od jakiegoś czasu.. i postanowilam wyjsc z ukrycia:P Gośka się zwę..i widze, ze zaliczam sie do tego mlodszego grona forumowiczów;p Gunsami zainteresowałam się niedawno..ale już się w miarę orientuję w ich twórczości.. hm,mam nadzieję że wam bardzo życia zatruwać nie będę:P no,to tyle;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2009, 08:29:18 pm wysłana przez apache_rose »

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #1477 dnia: Lutego 26, 2009, 07:51:09 pm »
0
witaj :) pisz duzo! ;)

Offline Robal_09

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #1478 dnia: Lutego 27, 2009, 09:42:07 pm »
0
Witam! Mam na imie Robert, Gunsow slucham mniej wiecej od 8 roku zycia,kiedy jeszcze byli na topie, wlasciwie byl to ich ostatni rok('93). Chyba rzadko sie zdarza zeby taki szczyl sluchal takiej muzyki,a wlasciwie zeby w ogóle sluchal jakiejs muzyki. Wtedy wlasnie zaczelo sie moje zainteresowanie ich muzyka. Na przestrzeni lat zapominalem o nich na dlugi czas,ale co jakis czas wracalem do ich muzyki, tym razem wrocilem do niej "na dobre" .Zawsze byli dla mnie tym,czym dla kibica jest jego ulubiony klub. Z przykroscia stwierdzam,ze nie znam nikogo kto sluchalby ich muzyki, moi znajomi byliby zdziwieni gdyby uslyszeli ze tego slucham. I dlatego miedzy innymi zarejestrowalem sie na tym forum. Ich muzyka ma  w sobie cos magicznego czego nie ma zaden inny zespol. Zeby bylo jasne mowie caly czas o "old GnR". Fajnie ze Axl nadal spiewa,ale nie jestem fanem nowego zespolu,co nie znaczy ze go nie lubie,obowiazkowo mam najnowszy album. Moim zdaniem to VR jest takim GnR tylko pod inna nazwa, bo tam przeciez slyszymy te dzwieki tak charakterystyczne dla GnR,tyle ze z innym wokalem.
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2009, 10:46:13 pm wysłana przez Robal_09 »

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #1479 dnia: Lutego 28, 2009, 10:33:15 am »
0
Gunsow slucham mniej wiecej od 8 roku zycia,kiedy jeszcze byli na topie, wlasciwie byl to ich ostatni rok('93). Chyba rzadko sie zdarza zeby taki szczyl sluchal takiej muzyki,a wlasciwie zeby w ogóle sluchal jakiejs muzyki.

jakbym słyszała swoja historię  :D

witam i owocnego udzielania się  :sorcerer:

Offline Ewelka

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
    • Last.fm
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #1480 dnia: Lutego 28, 2009, 08:27:36 pm »
0
Oo! Temat, w którym można się przywitać :) A wcześniej go nie znalazłam :P  Więc:
Jestem Ewelina z Białegostoku. GN'R słucham od ok. roku. Trafiłam na nich przeglądając strony internetowe dotyczące muzyki lat 80. I tak to się zaczeło :) W sumie to ciężko mi mówić o sobie :P Jak macie jakieś pytania to śmiało pytajcie :) Pozdrawiam! Ew!

Offline Hubik

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #1481 dnia: Marca 01, 2009, 02:54:41 pm »
0
Witam wszystkich, których nie witałem.

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #1482 dnia: Marca 01, 2009, 07:15:22 pm »
0
Jak macie jakieś pytania to śmiało pytajcie :)
nie chciałabyś żebym Ci zadał jakies pytanie:D
z resztą za młoda jesteś

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #1483 dnia: Marca 02, 2009, 06:02:37 pm »
0
No to i ja się przedstawię :) Jam jest Michał, który (tak jak całe to forum) wielbi Guns N' Roses i jest jego ulubionym zespołem. Na Gunsów trafiłem w sumie przypadkiem, bo interesowałem się twórczością grupy HIM i na angielskiej Wikipedii wlazłem na gitarzystę zespołu Ville'a i coś było napisane o "Slashu". Tak więc patrze - o, jakiś gitarzysta. No dobra. Odpaliłem ściągarkę (nie, nie ściągam muzyki - mam wszystkie płytki ekipy Axla oryginalne łącznie z Greatest Hits :D) i wpisałem Slash. Wyskoczył mi tytuł solo coś tam. Ściągnęło się, odpalam i ... o ku*wa. Było to jakże znane Godfather Theme. Od razu poleciałem do siostry która słucha rapu i tak byłem zachwycony że jej to puściłem :D Ale wiadomo jak to raperka - nie skumała czym się tak jaram :P No i potem to już było Guns N' Roses... I okazało się że mój starszy również ich uwielbia :D (szkoda że nie aż tak jak ja). Hmmmm i co jeszcze? Może to że od tego czasu Saul Hudson jest moim ulubionym gitarzystą.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2009, 11:43:57 pm wysłana przez Meximax »
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline sianokos

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Chciał(a)bym się przywitać!
« Odpowiedź #1484 dnia: Marca 11, 2009, 05:54:42 pm »
0
To i ja się przedstawię! Marta, lat 27-o zgrozo. więcej pewnie wyjdzie z czasem... :D
Myślisz, że możesz wszystko? Trzaśnij drzwiami obrotowymi!