Ankieta

Jak oceniasz poczynania Admina Krelke?

0
0 (0%)
1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
2 (28.6%)
6
3 (42.9%)
<3 Lofciam <3 Krelke <3 :*
2 (28.6%)

Głosów w sumie: 6

Głosowanie skończone: Stycznia 29, 2012, 07:21:17 pm

Autor Wątek: Admin Krelke  (Przeczytany 35003 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwca 30, 2010, 09:42:27 am »
0
'krelke' nie napisał nic co pochwalałoby tą tragedię???!!! Więc pytam...PO CO NAPISAŁ SŁOWA,KTÓRE W SWOJSKIM ROZUMOWANIU ZNACZĄ TYLE" Lech wygrał bójkę z Legią-a wygrał bo zginęło więcej kibiców LEGII WARSZAWA"???!!!Po co on użył tych słów,CZY NIE ZE SZCZYCENIA SIĘ I POKRZEPIANIA,ŻE CHOĆ LECH PRZEGRAŁ NA BOISKU PO 90MINUTACH MECZU,TO JEDNAK JEGO KIBICE BYLI LEPSI POZA BOISKIEM PODCZAS BÓJKI W KTÓREJ PRZYPOMNĘ-ZGINĘŁO OKOŁO DWUDZIESTU OSÓB!!!

I co-i to jest odpowiednie zachowanie administratora muzycznego forum,które powinno mu ujść płazem???!!! :/

Geniusz, ok. wygrała LEGIA WARSZAWA!!! Lepiej Ci?!

Zastanów się jakie są kryteria wyłaniania zwycięzcy zadym, burd, ustawek itd?! No kurde jakie?! Takie jak na wojnie... No chyba, że masz jakąś tajemną wiedzę której ja zgłębiając temat tej subkultury nie poznałem...
Po drugie, tak naprawdę mało mnie obchodzi opinia osoby która nie potrafi dyskutować. Tak, nie potrafisz dyskutować. Ty tylko mówisz i mówisz...i mówisz...a wcale nie słuchasz i nie próbujesz zrozumieć punktu widzenia "jaźni" drugiej osoby...a na tym polega istota interakcji społecznej i dyskusji... Trudno, jak chcesz prowadzić monolog to go sobie prowadź. Tylko nie rób przy tym bałaganu i nie rozsiewaj zamętu. Bo jeśli ktoś ma inne zdanie jak Ty...nie, sorry nie można mieć innego zdania niż Ty. Jeśli ktoś chce o mnie sobie dyskutować na forum, to niech dyskutuje, ja nikomu do tego prawa nie odmawiam. Może widocznie po prostu nie chce nikt poza Tobą tego czynić?!
Po trzecie, Twoja zabawa w "stalking" świadczy tylko o Tobie... Nie wypieraj się bo i tutaj na forum, w PM oraz na moim blogu dałeś wyraz temu, "'krelke'ma swój blog!!!...Ja z uwagi na relacje między nami nie mam zamiaru komentować Twoich wątków tutaj...A chciałem tylko napisać,że jesteś najgorszym typem człowieka,jakiego przyszło mi wirtualnie poznać!!!I WIESZ DOSKONALE O CO CHODZI!!!Dla niezorientowanych wspomnę,że osobnik ten zgrywa tutaj kogoś kto chce walczyć o zdrowe życie i wszelkie przymioty młodości,a szkoda,że nie wspomni,jakie ma podejście do normalnego ludzkiego życia-SWOICH WROGÓW!!!A MA NIJAKIE,ŻEBY NIE NAPISAĆ ŻADNE!!!Ja wiem o co chodzi,on wie o co chodzi-wystarczy...ALE ŻYJ Z PRZEŚWIADCZENIEM,ŻE BĘDĘ CI TO WYPOMINAŁ DOPÓKI BĘDĘ MÓGŁ!!!".
Po czwarte, Ja z Witkiem tutaj jesteśmy osobami jakby nie patrzeć pełniącymi jakąś funkcję publiczną, pod tym wszystkim co robimy tutaj podpisujemy się imieniem i nazwiskiem. Więc, skończ już z zniesławianiem mojej osoby/szerzeniem pomówienia na temat mojej osoby, głosząc wizje, które jak chyba widać Tylko Ty podzielasz. Albo miej chociaż odwagę podpisać się pod tym co robisz imieniem i nazwiskiem a nie chować się maską "nicka".
Dla mnie temat jest skończony.

Od dziś wróciłem na forum po małej przerwie ;) Wszystkie sprawy które się nagromadziły w ostatnim czasie postaram się do wieczora lub do jutra załatwić/wyjaśnić.

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #121 dnia: Lipca 01, 2010, 04:38:37 pm »
0
Ale to nie ma mi być lepiej,bo ja już Ci pisałem,że chwal się Lechem,ale tam gdzie jest to godne!!!Np. możesz śmiało chwalić się,ze na dziś Twój Lech Poznań to najlepsza ekipa pod względem ultras-czyli oprawy meczowe,doping,liczba kibiców na meczach,A NIE TYM,ŻE NA FINALE PUCHARU POLSKI WYGRALIŚCIE PO CHULIGAŃSKICH AKTACH,GDZIE ZGINĘŁO WIELU KIBICÓW!!!Człowieku-Ty jesteś moderatorem na forum muzycznym,a nie na chuligańskich grillach!!!Jakim językiem operujesz w związku z tym?!Używasz nazewnictwa charakterystycznego najgorszym stadionowym typom,a nie ponoć pokojowo nastawionego fana muzyki rockowej!!! :> CZY TO GODNE TEGO PIĘKNEGO MIEJSCA,KTÓRE POWINNO BYĆ DOMEM GODNOŚCI DLA TEGO TEMATU-CZYLI GUNSN'ROSES???!!!

I ja się nie tyle,że chowam za nickiem,bo jak widzę Ty jesteś również anonimem dla mnie,więc ja ma się ujawnić,bo Ty tak chcesz?! :/ Dlaczego?!Do czego jest Ci potrzebne moje imie i nazwisko???!!!

I powtarzam.... :megafon: Dopóki 'krelke'nie zostanie w jakiś sposób ukarany,to nie zaprzestanę naświetlania tego według mnie jego karygodnego zachowania!!!
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #122 dnia: Lipca 01, 2010, 10:56:13 pm »
0
1 - masz urojenia czy inne problemy... eot
2 - nie jestem moderatorem...
3 - nie wygraliśmy w finale PP
3.1. - nie utożsamiam się z Lechem jako ich najwierniejszy kibic
3.2. - Legia wygrała na boisku
3.3. - w walce dwóch grup subkulturowych wygrała ta z Poznania (choć pewnie nie tylko byli to ludzie z PO; jest to fakt historyczny, nie mój wymysł - nie mogłem być świadkiem tego lub nawet znać ludzi w tym biorących udział)
3.4. - co Ci w języku nie odpowiada?! Dwie grupy się tłuką, to jak w każdym pojedynku ktoś zwycięża, a ktoś inny przegrywa... nazywa się to grą o sumie zerowej
4 - nikt nigdy nie twierdził, że jestem nastawiony pokojowo ;] po 2 GN'R to nie było i nie jest Kelly Familly - tylko najniebezpieczniejszy zespół świata :D
5 - nie jestem anonimowy w Internecie - poszukaj, przejrzyj to i owo... ani Witek ani ja nie jesteśmy anonimowi i to co robimy i piszemy firmujemy swoją osobą, natomiast Ty jesteś anonimowy...
6 - ok, nie potrzebuję, wystarczy mi IP ;]
7 - jesteś nie konsekwentny jak mało kto... no ale pisz sobie jak Ci to ulży...
8 - nie rób syfu w 345 tematach pisząc to samo bo robisz syf na forum

9 - kolejny post nic nie wnoszący do dyskusji = nagroda, bez ostrzeżeń i ceregieli...jak chcesz pisać ciągle to samo to porozmawiaj sobie z botem...a syfu na forum nie rób...
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2010, 11:35:58 pm wysłana przez krelke »

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #123 dnia: Lipca 01, 2010, 11:02:24 pm »
0
Ej, a bitwy pod Grunwaldem nie można chwalić? Zginęło tam 8000 kwiatu europejskiego rycerstwa  :> :/ :megafon:
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #124 dnia: Lipca 01, 2010, 11:03:28 pm »
0
Aż taaak dużo? Serio? Myślałem, że mniej tam ludzi było...

Offline Jawhowe

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: -1
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #125 dnia: Lipca 01, 2010, 11:22:02 pm »
0
No to teraz Martingun będzie ci wytykał ignorancję i absolutny brak poszanowania dla poświęcenia rycerzy którzy to sześćset lat temu ginęli za Polskę :lol:
I'm sick to death of people saying we've made 11 albums that sounds exactly the same, infact, we've made 12 albums that sounds exactly the same  - Angus Young

Solidus

  • Gość
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #126 dnia: Lipca 02, 2010, 07:50:33 am »
0
No 6 poszło ;]

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #127 dnia: Lipca 02, 2010, 04:25:11 pm »
0
Kurde, Krelke tak się wziął dzisiaj do roboty, że zmieniłem zdanie i zamiast 5 masz u mnie 6 8)
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #128 dnia: Lipca 05, 2010, 12:19:24 am »
0
Ehh 'krelke' ... :> Dziś jest już zbyt późno,więc jutro coś tu napisze-rozwijając ten swój wpis

Więc teraz rozwijam swe wypociny...
1.Nie-nie mam urojeń,a tylko chcę ogólnego prawa i sprawiedliwości w Naszym życiu-także i tu na forum!
2.A kim jesteś,jeśli nie moderatorem???!!!
3.Nie wygraliście na boisku-czyli sportowo,bo LEGIA wygrała...ale Ty sam piszesz niejako się tym szczycąc,ŻE LECH WYGRAŁ POZA BOISKIEM!!!I o to mi chodzi,gdyż jak człowiek,który spełnia tak ważną funkcję na muzycznym forum może pochwalać(niby w ramach przypomnienia tylko i odpowiedzi na pytanie zqyx'a,ale mimo wszystko)bójki kibiców,gdzie przypominam-zginęło bodajże 20 osób(w tym około 15 z LEGII WARSZAWA???!!!
4.Nikt nie mówił,ze jesteś nastawiony pokojowo-tak to prawda,ale...Ale my jako fanii rocka,mamy ponoć opinię nieco bardziej wyluzowanych i przez to pokojowo nastawionych ludzi więc w tej mierze pisałem,że odczuwam oburzenie,gdy fan rocka przypomina mordercze bójki kibiców!Tym bardzie przypomniałeś o tych dramatycznych zdarzeniach dlatego,aby w tamtym okresie czasu mi dogryżć-więc działałeś z premedytacją-czyli tym bardziej źle!!! :/
5.Ale widocznie jeśli chcesz ujawniać swą tożsamość ,bo masz ku temu powody,to naturalnym jest,ze być moze gdzieś są znane Twe imię i nazwisko!Ale ja nie widze pwoodu,abym obwieszczał światu swe dane osobowe-tym bardziej,ze mam ku temu prywatne powody! :>
6.Tak-musi Ci wystarczyć moje IP,gdyż naprawdę nie widzę powodów,aby akurat Tobie się przedstawiać :_:
7.Powiedz mi w czym objawia sie ta moja niekonsekwencja???!!!
8.A ten"syf",jak piszesz robię,bo jeśli tam gdzie jest miejsce na takie sprawy nikt sę tym nie interesuje,to wybacz,ale muszę nagłaśniać ten temat wszędzie tam,gdzie w ramach forumowego prawa,da się go wstawić!
9.I wybacz,ale ja nie mogę odpuścić,gdy Ty oskarżasz mnie zarzucając mi jakieś wyssane z palca wątki!!! :megafon: Bo to Ty nawarzyłeś piwa i musisz je wypić
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2010, 12:10:10 pm wysłana przez martingun »
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #129 dnia: Stycznia 03, 2011, 03:25:49 pm »
0
Jak oceniasz poczynania Admina Krelke ? (Głosowanie skończone: 11 Lipiec 2010, 15:42:36)
0    - 1 (6.7%)
1    - 0 (0%)
2    - 1 (6.7%)
3    - 1 (6.7%)
4    - 2 (13.3%)
5    - 0 (0%)
6    - 10 (66.7%)

Ankieta ruszyła na nowo...

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #130 dnia: Stycznia 03, 2011, 03:36:19 pm »
0
6 - za aktywność na Facebooku i nieocenioną pomoc przy newsowaniu :)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #131 dnia: Stycznia 03, 2011, 05:24:13 pm »
0
6 - też za aktywność na FB i innych portalach społecznosciowych, reklamowanie forum :)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #132 dnia: Stycznia 03, 2011, 06:01:12 pm »
0
 6 - nie ma się do czego przyczepić, miły, pomocny, zorganizowany, czasem popisze na facebooku no i + za znoszenie martinguna ;)
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

guest2646

  • Gość
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #133 dnia: Stycznia 03, 2011, 06:11:05 pm »
0
Ode mnie też 6 za to samo, co powiedzieli wszyscy wyżej ;)

Solidus

  • Gość
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #134 dnia: Stycznia 04, 2011, 10:16:54 am »
0
Dałem 2 bo tyle lat temu się widzieliśmy  :sorcerer:

 

Admin Witek

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 223
Wyświetleń: 56382
Ostatnia wiadomość Lutego 21, 2017, 09:49:08 pm
wysłana przez Witek