Autor Wątek: Slash na Super Bowl  (Przeczytany 17504 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #75 dnia: Lutego 08, 2011, 03:10:31 pm »
0
Niestety . Rock już zdechł, zaczął się rozkładać i nieprzyjemnie pachnieć. Prawda jest taka, że słucha się albo starych dziadków, albo szitu spod znaku Nickelback itp.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Feodora

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
  • I'm slightly mad and there you have it
  • Respect: 0
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 08, 2011, 03:37:09 pm »
0
Dajcie spokój Slash'owi niech robi co mu się podoba.  ;)

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #77 dnia: Lutego 08, 2011, 03:41:39 pm »
0
Pewnie , niech robi co się Mu tylko podoba w końcu to Jego życie ale chyba mamy prawo do komentowania niektórych rzeczy?  ;) ( nie mówię tu o życu prywatnym itp. )


Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 08, 2011, 03:52:57 pm »
0
Występ był kompletnie do dupy i tyle z tego wynika. Fergie zaczyna śpiewać w połowie intro (poa tym wokalnie skopała), przez co Slash nie kończy refrenu, solówka całkiem wyciszona. Czy oni nie mieli prób?  :???: Na całe szczęście to była tylko minuta i w sumie oprócz tego, że to było naprawdę żałosne, to zastanawiam się o co cała afera? Przecież on już wcześniej chyba ze dwa razy wystąpił z BEP, wykonał CAŁE Sweet Child i aż takiego poruszenia nie było. Zgadzam się z wieloma komentarzami, że np. zgwałcili ten utwór i to, i tamto, i też nie podoba mi się, że Slash udziela się w takich eventach. Ale to dalej nie zmienia faktu, że jest jednym z najlepszych gitarzystów na świecie. To pokazuje tylko, że w swojej karierze obiera jakąś dziwną ścieżkę, z której szybko powinien zrezygnować. Śmieszą mnie komenatrze w stylu "Axl zrobiłby tak, a tak", "Axl na pewno by się tak nie sprzedał", "Na całe szczęście Axl nigdy by nie zrobił z siebie takiego pośmiewiska". Proroków dużo, konkretów wcale. I racja, młody Slash skopałby staremu dupę za ten występ, ale Slash dalej będzie robił co uzna za stosowne, czy się to nam będzie podobało czy nie. Dla mnie zawsze pozostanie zajebistym gitarzystą.

Offline Feodora

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
  • I'm slightly mad and there you have it
  • Respect: 0
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #79 dnia: Lutego 08, 2011, 04:03:55 pm »
0
Pewnie , niech robi co się Mu tylko podoba w końcu to Jego życie ale chyba mamy prawo do komentowania niektórych rzeczy?  ;) ( nie mówię tu o życu prywatnym itp. )



Oczywiście, że każdy ma prawo do własnego zdania ale wszyscy tak wrzucają Slash'owi, że to się robi nudne. To nie jest jego pierwszy taki występ i nie ostatni, znowu z nią zagra i będziecie pisać to samo. Zjedźcie z niego.
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2011, 04:08:29 pm wysłana przez Feodora »

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #80 dnia: Lutego 08, 2011, 04:20:37 pm »
0
Nie wiem czym kierują się inni użytkownicy...ja po prostu ubolewam nad tym beznadziejnym występem.Nie "najeżdżam" na Slasha tylko po to żeby zmieszać Go z błotem czy też dowartościować się lub pokażać jaki to Axl jest nieskazitelny a Slash skończony....Jak oglądam takie występy to jest mi żal bo dzięki niemu pokochałem rocka , gram na gitarze , ale potrafie obiektywnie spojrzeć na to jak przebiega Jego kariera.
I niestety czasem w życiu Kudłatego pojawia się "takie coś" jak występ na Super Bowl i nie zamierzam udawać , że nic się nie stało.

Offline Feodora

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
  • I'm slightly mad and there you have it
  • Respect: 0
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #81 dnia: Lutego 08, 2011, 04:42:17 pm »
0
Chodzi mi o to, że po każdym takim występie jest zjechany, a to wybór Slasha z kim gra i raczej nie obchodzi go, że komuś nie podoba się to co on robi. Jeśli on to lubi, sprawia mu to przyjemność to niech gra z kim mu się żywnie podoba. Mi to aż tak bardzo nie przeszkadza, chociaż bardzo fajnie by było gdyby zechciał grać z kimś bardziej odpowiednim.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 08, 2011, 08:27:30 pm »
0
Nie wiem czy zauważyłaś, ale negatywne posty odnoszą się do "dokonań" Slasha , a nie jego prywatnej osoby. Jeśli ktoś jednak obraża Slasha personalnie to jest tak samo niepoważny jak Ty w tym momencie.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 08, 2011, 09:00:37 pm »
0
Łubudu Admin wpada i zwraca uwagę aby bardziej skupić się na tym występnie niż na odgrzewaniu wszystkim dobrze znanego i już niezjadliwego kotleta.

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5873
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax