Autor Wątek: Wywiad Slash'a dla CNN Piers Morgan Show  (Przeczytany 6571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Wywiad Slash'a dla CNN Piers Morgan Show
« dnia: Maja 24, 2012, 02:26:17 pm »
0
Wczoraj 00:00 czasu CET znany dziennikarz CNN Piers Morgan powitał legendarnego Slash'a w swoim programie.
Muzyk, który ostatnio dołączył do Rock and Roll Hall of Fame, wyjawił między innymi jakimi byly ostatnie słowa, które padły w ostatniej rozmowie z Axl’em Rose.

Slash o ostro imprezowym stylu życia: "W pewnym momencie zawsze przeholujesz z tym wszystkim i nigdy nie wiesz kiedy to nadejdzie"
Były gitarzysta Guns N 'Roses opowiada w wywiadzie miedzy innymi o swoim nadużywaniu narkotyków i alkoholu.

"Nie, niczego nie żałuje. Było dużo zabawy. Ten cały styl życia, wolność, która masz i stan w ktorym mozesz robić wszystko czego zapragniesz jest po prostu świetny", mówi 46-letni rocker. "Ale prędzej czy później to wszystko was dogoni i nigdy nie wiesz kiedy to nadejdzie".

Wolny od narkotyków i trzeźwy już przez prawie siedem lat, Slash opowiada gospodarzowi, że jego pasja i zaangażowanie muzyką, była kluczem do walki ze swoimi nawykami:

"Detox, był czymś, z czym nie chciałem mieć nic do czynienia. W pewnym sensie byłem bardzo świadomy tego, gdzie byłem z moją muzyką w tym momencie," wyjaśnia. "Nie miałem już swego rodzaju parasola ochronnego, któym było Guns 'n Roses w tym czasie. Tak naprawde musiałem coś w końcu zrobić, zeby jakoś zacząć kontorlować moją karierę."

Zapraszamy was do obejrzenia fragmentu wczorajszego wywiadu:


za cały wywiad dziękujemy Cravenciakowi :)
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2012, 06:19:30 pm wysłana przez Nata »

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1422
Odp: Wywiad Slash'a dla CNN Piers Morgan Show 24.05. 00:00 CET
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 24, 2012, 02:30:38 pm »
0
Nie dziś, a wczoraj ;)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=BLMG4dt4yec" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=BLMG4dt4yec</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wGJvILidQs8" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=wGJvILidQs8</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=u-5otqCF_8I" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=u-5otqCF_8I</a>


Newsmanom proponuję zająć się wywiadem u Howarda Sterna (wszystko w temacie "Znalazłeś newsa"), mogę pomóc jak coś. Chociaż nie wiem czy jest sens tłumaczyć godzinny wywiad audio, nie wiem czy ktoś by to w ogóle przeczytał. Chyba, że ogólnikowo.
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2012, 02:33:49 pm wysłana przez cravenciak »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34670
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Wywiad Slash'a dla CNN Piers Morgan Show
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 24, 2012, 03:11:28 pm »
0
"wyjawił między innymi jakimi byly ostatnie słowa, które padły &nbsp;w ostatniej rozmowie z Axl’em Rose." - No i jakie to słowa były? :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2206
    • As Koncertowy
Odp: Wywiad Slash'a dla CNN Piers Morgan Show
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 24, 2012, 03:25:44 pm »
0
Pewnie "fuck you too" :)

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Wywiad Slash'a dla CNN Piers Morgan Show
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 24, 2012, 03:29:18 pm »
0
"I' m done" ja przetlumaczylabym: "mam dosc"

Tak powiedzial Slash do Axla, kiedy ten przedstawil mu nowy kontrakt w nowym skladzie GNR. Zdecydowal sie na odejscie w przeciagu 24 godzin.
To bylo w 1996 i od tego momentu nie zamnielili ani slowa. Podobno oferowano Slashowi 7 cyfrowa kwote za pozostanie w zespole, ale jak to Slash mowi "Nie wszystko ma swoja cene"
Tak ja to zrozumialam. ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2012, 06:20:49 pm wysłana przez Nata »

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Wywiad Slash'a dla CNN Piers Morgan Show
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 24, 2012, 03:32:47 pm »
0
Oglądałem dzisiaj powtórkę na CNN. Odnośnie tych słów to Slash trochę się zakręcił, bo nie mógł sobie ich przypomnieć  8). W końcu powiedział, że ostatnie słowa był czymś na wzór "I'm done" co można przetłumaczyć jako: "Kończę z tym" (w kontekście jego osoby w GNR)

edit. Nata mnie ubiegła :)

A te 7cyfrowe kwoty to chyba odnosiły się do ponownego zejścia GNR :)

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Wywiad Slash'a dla CNN Piers Morgan Show
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 24, 2012, 03:38:46 pm »
0
no wlasnie ja zrozumialam, ze oferowano mu ta 7cyfrowa kwote kiedy powiedzial, ze odchodzi. Jakby takie udobruchanie kolegi Slasha, zeby zgodzil sie na kontynuowanie w troche innym skladzie. :)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34670
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Wywiad Slash'a dla CNN Piers Morgan Show
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 24, 2012, 03:48:53 pm »
0
Czyli jednak nie chciał się sprzedać :P  Toż to news stulecia, a tu taka cisza :P ;)
Podobnie zrobił Duff, kiedy Axl przedstawił mu ciężką kasę za pozostanie w zespole. Też mam pewien problem odnośnie tego, co powiedziałem w 1996 roku. Eh, pamięć już nie ta  :D
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2012, 04:09:06 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

body

  • Gość
Odp: Wywiad Slash'a dla CNN Piers Morgan Show
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 24, 2012, 03:54:00 pm »
0
Zawsze uważałem Axla za tego który skończył z starym GNR. Ale jak się okazuje w ostatnich newsach to Slash był tym złym, strzelał fochy jak dziewczynki z gimnazjum. A teraz chce dalej grać prawdziwą muzykę z GNR.

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Wywiad Slash'a dla CNN Piers Morgan Show
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 24, 2012, 04:12:49 pm »
0
ja jednak uwazam, ze Axlowi zalezalo na tym, aby Slash pozostal w zespole. badz co badz Slash byl ikona tego zespolu rownie jak i Axl. Slash zdecydowal jednak nie brac udzialu w dalszym projekcie Axl'a no coz. Tak bywa. Ani Axl, ani Slash nie jest tu niczemu winny jezeli juz szukamy winnego. Jeden mial wobec zespolu inny pomysl na dalsza droge, drugi sie na nia nie zgodzil i tyle. Axl mial asa w reku, bo juz mial prawa do nazwy, a tym mogl dyktowac warunki. Slash sam przyznaje, ze nie byl w stanie w tamtych latach trzezwo myslec. W danej chwili tak postapili i tyle. A moglo byc zupelnie inaczej. ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34670
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Wywiad Slash'a dla CNN Piers Morgan Show
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 24, 2012, 04:17:08 pm »
0
Mogło. Tak, czy inaczej na to, że sprawy potoczyły się inaczej wpływ miało wiele czynników. O niektórych wiemy, o innych pewnie nigdy się nie dowiemy. Nikt nie jest bez winy. Tyle, że po tych wszystkich latach to i tak bez znaczenia.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Wywiad Slash'a dla CNN Piers Morgan Show
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 24, 2012, 04:31:06 pm »
-2
Miał dosyć,a potem przyszedł pod dom Axla, oraz pojawił z gitarą pod sceną na jednym z koncertów....po tym jak obsrał go w mediach.Miałem tez takiego ''przyjaciela''zachowywał się ''podobnie'' po czym przyszedł do mnie do domu.Dostał kubłem na smieci w głowę na dzien dobry i kopa w tyłek na dobranoc i od 10 lat omija mnie szerokim łukiem na mieście ,gnida.Nie żałuje,dobrze mi z tym,a jego gryzie sumienie do tej pory,bo jest zwykłą ludzką szmatą.
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2012, 05:50:30 pm wysłana przez Artur78 »

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2206
    • As Koncertowy
Odp: Wywiad Slash'a dla CNN Piers Morgan Show
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 24, 2012, 09:39:07 pm »
+2
<a href="http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=4YCDEr9uJb0" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=4YCDEr9uJb0</a>


PS. Fascynująca historia Arturze. Naprawdę wzruszyłem się Twoim bohaterskim czynem rzucania śmietnikiem.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1422
Odp: Wywiad Slash'a dla CNN Piers Morgan Show
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 24, 2012, 09:45:42 pm »
0
Ale że Artur rzucił czy nim dostał? :D

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Wywiad Slash'a dla CNN Piers Morgan Show
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 24, 2012, 10:33:33 pm »
0
Zdaje sobie sprawę że to nie humanitarne i niskich lotów ale to był impuls,na gnidę nie ma rady(głupi fałszywy łeb i tak mu wytrzymał),i tak honorowo odprowadziłem go do wyjścia,nie zleciał na skróty przez barierkę.A moja wypowiedż to nie aluzja do Slasha tylko próba przedstawienia punktu widzenia co myśli Axl w stosunku do Slasha,może tak samo poczuł się urażony tym co gadał przez lata w mediach na niego jego były kompan z zespołu.Może Axl powinien walnąć kudłatego w łeb i na odwrót,może to lepsze rozwiązanie niż obsrywanie się nawzajem jak małe dzieci.Poza tym to zdarzenie miało miejsce gdy byłem młodym zbuntowanym długowłosym ;), człowiekiem.

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5693
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax