Autor Wątek: Włochy: niebawem zbiór opowiadań na kanwie piosenek z AFD  (Przeczytany 653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Włochy: niebawem zbiór opowiadań na kanwie piosenek z AFD
« dnia: Marca 06, 2021, 06:20:04 pm »
0



Ciekawe wieści nabiegają z Włoch.
Na tamtejszy rynek trafi niebawem książka skrojona pod gunsoholików. 

Nosi ona tytuł „Istinti distruttivi” [„Niszczycielskie instynkty”] i ukaże się nakładem wydawnictwa AUGH! Edizioni z Viterbo.

Będzie to zbiór opowiadań napisanych na kanwie piosenek z „Appetite For Destruction”.

Trzynastu znanych we Włoszech adeptów pióra stworzyło własne interpretacje kawałków z legendarnej płyty Guns N' Roses. Nocne pociągi i rajskie miasta przeplatają się w nich z kadrami z życia codziennego, zagadkami, które trzeba rozwiązać, i sporami do zażegnania.

„Mroczne aspekty ludzkiej natury zostały tam przedstawione bez upiększeń”, czytamy na stronie wydawnictwa. 

Antologię zredagowali William Bavone i Jacopo Montrasi.


 




Źródło

"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Włochy: niebawem zbiór opowiadań na kanwie piosenek z AFD
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 28, 2021, 08:36:03 pm »
+2
Drogi pamiętniczku,

Byłam na koncercie Gunsów. Mama mi kupiła za to że zdałam biole na tróje i majce na dopa(laczu). Tata jak zwykle sie wkurzył. On jest taki beznadziejny. Krzyczał, że charuje tygodniami i sam zarabia na całą rodzine i kredyt, a my wydajemy na głupoty. Co za wiocha. On mnie nie rozumie. Nic dziwnego, skoro nigdy go nie ma go w domu. Po co mama sie w ogóle go słucha skoro on tu prawie nie mieszka? A poza tym, jak on może myśleć o tak przyziemnych rzeczach, gdy Gunsi grają! Ja nigdy taka nie będę. Zawsze bede wiedziała co ważne w życiu.

Paulina mnie wkurzyła. Jak sie dowiedzialyśmy z instafejsa, że bedzie koncert to obie powiedziałysmy, że jedziemy choćbysmy miały uciec z domu (i pojechać na stopa jak w teledysku), a teraz ona mówi że nie jedzie bo za drogo. Nie chce sie przyznać, że rodzice jej nie chcą puscic. Ona jest takim dzieckiem. Nie to co ja. Jakby Paulina jechała to bysmy we dwie, a tak samą to mnie mama nie chciała puscic i tata mnie zawiózł. O boze, ale wiocha. Mam nadzieje, ze Axl tego nie widział.

Axl spojrzał sie na mnie na koncercie!!! <3 <3 Pewnie dlatego, że miałam bandane na głowie, tak jak on. I ciemne okulary, tak jak on. A jak zobaczylam, że nie ma koszuli flanelowej to zdjelam i przewiesiłam w pasie sobie. Gdy na mnie spojrzał to zaraz potem zagrali Sweet Child O Mine! O Boze, nie moglam uwierzyć! Axl zaśpiewał naszą piosenkę! Oni tego tyle nie grali, a specjalnie dla mnie zagrał! Moj ukochany lider Najniebezpieczniejszego zespołu świata!

Potem bylo chwile gorzej, bo sie bydło zaczeło pchac, a przeciez ja sobie zaklepalam miejsce pod barierkami i specjalnie od 8 rano stalam bez jedzenia i bez picia, zeby potem nie isc siku. A mi sie z wrażenia i z glodu (Axla) słabo zrobilo i mi prawie żebra połamali jak sie na mnie pchali. W ogóle ta widownia to masakra jakaś. Jeden facet widziałam że pił piwo, a inny palił papierosy. Patola

Musze zapamietać, zeby zmienić Axlowi buty w Simsach na te co miał na koncercie.

Podpisano Axlowa, aka Slashowa, aka Duffowa, aka Gunsowa
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

 

Duff: Wymowa naszych piosenek umknęła uwadze większości [duff]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1315
Ostatnia wiadomość Lipca 01, 2019, 02:10:32 pm
wysłana przez owsik