Autor Wątek: Teddy Andreadis wspomina zamieszki w Montrealu (1992)  (Przeczytany 1600 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Teddy Andreadis wspomina zamieszki w Montrealu (1992)
« dnia: Października 25, 2018, 01:42:13 pm »
+2
Teddy Andreadis wspomina zamieszki w Montrealu (1992)



 

Dwóch muzyków, którzy wspomagali Guns N’ Roses podczas trasy z 1992 roku, Roberta Freeman (chórki) i multiinstrumentalista Teddy „Zig Zag” Andreadis, wspominało niedawno w wywiadzie dla Appetite For Distortion zamieszki, do których doszło w Montrealu po zapowiadanym koncercie Metalliki i GNR.


Teddy: „Nigdy tego nie zapomnę. Siedziałem za kulisami obok Slasha i słyszeliśmy, jak publiczność wpadała w szał…”

Roberta: „Byłam przerażona! Teddy, o czymś zapominasz… My, dziewczyny z chórków i sekcji instrumentów dętych zostałyśmy tam same. Ty, Slash, Axl, Duff, Matt i Dizzy odjechaliście w limuzynach, ale my tam zostałyśmy, czekając, aż to wszystko się skończy”. 

Teddy: „Nie miałem o tym pojęcia”.

Roberta: „Wydawało się, że [rozwścieczony tłum] lada moment wyważy drzwi i wszystkich nas wymorduje… To naprawdę przypominało Apokalipsę!”.


I Teddy, i Roberta zapewnili jednak, że ani Axl, ani reszta zespołu nie miała pojęcia o tym, że ktoś został za kulisami.


Poproszony o ocenę ówczesnego składu Gunsów i porównanie go z innymi, Teddy powiedział:

„Myślę, że Roberta zgodzi się ze mną, że skład z naszych czasów był najlepszy. Mieliśmy chórki, instrumenty dęte i całą resztę… Uważałem, że to najlepszy z możliwych zespołów. Składów było wiele i wszystkie dobrze sobie radziły, ale nasz był naprawdę wyjątkowy”.   


Do zamieszek doszło 8 sierpnia 1992 roku.
Koncert Metalliki został przerwany po tym, jak James Hetfield poparzył się z powodu efektów pirotechnicznych. Wokalista został natychmiast odwieziony do szpitala. Gunsi wyszli na scenę po dwóch godzinach, ale Axl wycofał się po zaledwie sześciu piosenkach. 






Źródło:
https://www.ultimate-guitar.com/news/general_music_news/gnr_touring_members_remember_92_montreal_riot_it_really_felt_like_armageddon.html?fbclid=IwAR1zfDpSVoi3WVgp7YaCp0tFwScCsuskxuAyJ8koFPvIlriG4tlHscc20K0
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Louder wspomina, jak Axl i Tom Petty wystąpili razem na gali MTV [axl]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 692
Ostatnia wiadomość Marca 21, 2022, 01:00:12 pm
wysłana przez Tymeg_2