Autor Wątek: Street of Dreams trzecim singlem?  (Przeczytany 7678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Street of Dreams trzecim singlem?
« dnia: Lutego 08, 2009, 05:59:32 pm »
0
Według jeszcze niepotwierdzonych informacji trzecim singlem promującym album Chinese Democracy ma zostać Street of Dreams.

Zdjęcie
Zdjęcie

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Street of Dreams trzecim singlem?
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 08, 2009, 06:02:03 pm »
0
To chyba byłby dobry wybór moim zdaniem.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Street of Dreams trzecim singlem?
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 08, 2009, 06:06:10 pm »
0
Tak... gdyby tym razem akurat postarali sie promowac ten utwor... a nie tak jak Better ktory przepadl bez wiesci ;)

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Odp: Street of Dreams trzecim singlem?
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 08, 2009, 06:18:33 pm »
0
Czyli jednak Street of Dreams?  :>

Cóż ... nie wdając się po raz kolejny w żale dotyczące braku promocji, dziwi mnie trochę dobór utworów które były, lub mają być wypuszczone jako single  :_:  z czysto komercyjnego punktu widzenia wydaje się to wszystko chaotyczne; cóż ... pozostaje czekać;

co do promocji ... patrząc na chłodno nie spodziewałbym się jakiś wielkich niespodzianek; pierwsze dwa single nie miały szczególnej promocji więc nie sądzę że nagle wszystko się zmieni  :_:
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Street of Dreams trzecim singlem?
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 08, 2009, 06:28:05 pm »
0
dobor utworow nie jest dziwny:

1.utwor tytulowy
2.przez wielu uwazany za jeden z najlepszych - better (akurat nie przeze mnie ale to niewazne w tym momencie)
3.ballada

trudno zeby z plyty na ktorej jest jednak duzo ballad - 3 singlem nie byla wreszcie ballada...

i to akurat w dlugosci idealnej dla radia 4-5 min
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Street of Dreams trzecim singlem?
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 08, 2009, 06:35:47 pm »
0
Zamiast singla wolałbym jakiś teledysk...
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Street of Dreams trzecim singlem?
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 08, 2009, 06:39:08 pm »
0
ale jak to mowi Dariusz Szpakowski: jak sie nie ma tego co sie lubi, to sie lubi to co sie ma
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline paulucha92

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Płeć: Kobieta
  • Hey you caught me in a coma...
  • Respect: 0
Odp: Street of Dreams trzecim singlem?
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 08, 2009, 06:54:36 pm »
0
Skoro ballad jest tak duzo na plycie wybralabym cos bardziej chwytliwego jak np Sorry albo This I Love. Nie przepadam za SOD wiec dla mnie to zadna rewelacja... No zobaczymy jak to pojdzie dalej.

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Odp: Street of Dreams trzecim singlem?
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 08, 2009, 06:55:57 pm »
0
trudno zeby z plyty na ktorej jest jednak duzo ballad - 3 singlem nie byla wreszcie ballada...

i to akurat w dlugosci idealnej dla radia 4-5 min
Kwestia długości dla radia to rzeczywiście dobry argument. Co do tego że ballada powinna być trzecim singlem również nie mam zastrzeżeń

Wyjaśnię co mnie dziwi:
Na ChD trzeba było czekać dosyć długo. Pomijając osobiste gusta, które często dosyć znacznie się różnią, czy "na pierwszy ogień" nie powinno iść to co najlepsze? Wiadomo było że pierwszy singiel będzie miał najlepszą sytuację jeżeli chodzi o listy, granie w radiu, ewentualnie pokazywanie teledysku w TV.

Przyjmijmy, że na pierwszy singiel miało iść coś mocnego. Wybór rzadki w dzisiejszych czasach ale jednak znalazłoby się również parę podobnych przypadków. Z uwagi na to, że zapozna się z nim największa liczba ludzi powinno się zrobić wszystko żeby odniósł sukces. Jeżeli pierwszy będzie ok, to jest duża szansa że ludzie będą chcieli posłuchać następnego. Chinese jest dobrym utworem, ale kiedy weźmiemy pod uwagę to co dzieje się aktualnie w muzyce, trzeba obiektywnie przyznać że tego typu utwór napotka wiele trudności.

Ktoś w którymś temacie zwrócił już na to uwagę- Better jest singlem, ale do tej pory mało kto o tym wie. Szkoda bo moim zdaniem marnuje się jego potencjał  :/ ale tutaj są jeszcze jakieś nikłe szanse na poprawę.

Jak dla mnie, cokolwiek wydadzą jako singiel to będzie dobrze  :D więc mówię tylko teoretycznie  ;) (z małym uwzględnieniem praktyki- doświadczeń z ludźmi którzy nie są fanatykami Gn'R) Poza tym może na moją ocenę wpływa fakt, że nawet w przypadku zespołów rockowych "singiel" kojarzy mi się z fajną melodią która wpada w ucho, odrobinę komercyjnym brzmieniem, coś czego często można posłuchać w radiu albo obejrzeć w TV, bardziej piosenka niż utwór, która trafia do większej grupy odbiorców niż album. Takie staroświeckie podejście  :rolleyes:

[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: Street of Dreams trzecim singlem?
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 08, 2009, 07:03:28 pm »
0
SOD to chyba najlepszy wybór z ballad...
This I Love - świetny kawałek, ale to chyba bardziej dzieło prywatne Axla, Sorry jest bardziej utworem dla koneserów, nie sprzedałby się... a Street Of Dreams wg. mnie pasuje w sam raz dla komercyjnego światka.

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Street of Dreams trzecim singlem?
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 08, 2009, 07:08:03 pm »
0
Jakas podejrzane mi sie wydaja te zdjecia (zwlaszcza drugie). I w dodatku jakies takie rozmazane to jest - chyba, ze takie ma byc.

Co do samego singla, ja tam chcialbym Sorry :)

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Street of Dreams trzecim singlem?
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 08, 2009, 07:36:52 pm »
0
Sorry albo This I Love.

tez bym chcial ale sa za dlugie i trzebaby ciac

a poza tym moze tez chodzic o:

This I Love - świetny kawałek, ale to chyba bardziej dzieło prywatne Axla, Sorry jest bardziej utworem dla koneserów, nie sprzedałby się... a Street Of Dreams wg. mnie pasuje w sam raz dla komercyjnego światka.
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Street of Dreams trzecim singlem?
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 08, 2009, 08:45:41 pm »
0
Ktoś w którymś temacie zwrócił już na to uwagę- Better jest singlem, ale do tej pory mało kto o tym wie. Szkoda bo moim zdaniem marnuje się jego potencjał  :/ ale tutaj są jeszcze jakieś nikłe szanse na poprawę.
e tam, słuchacze eski rock wiedzą bo grają tam Better naokrągło :D
szczerze mówiąc nie widze Street Of Dreems jako singla, wolałbym This I Love, bo dla mnie to murowany hicior, do tego jakiś słitaśny teledysk i sprzedaż ChD wzrośnie o 100% ;d
TIL ma poparcie wśród słuchaczy i, co najważniejsze, fanów. wystarczy spojrzeć na komentarze z youtuba, w przypadku TIL nie widziałem niczego w stylu "no slash no gnr" lub "chinese democracy sux" w przeciwieństwie do innych piosenek z ChD

Offline Zoltar

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Respect: 0
Odp: Street of Dreams trzecim singlem?
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 08, 2009, 08:59:33 pm »
0
Fajnie by było, mam nadzieję, że będzie to taki ogólnie dostępny singiel a nie "not for sale  - promo only"  :rolleyes:. Zastanowiła mnie ta druga wersja SOD jakiś remix, demo? Ciekawe co z tego wyniknie. Z drugiej strony wypuszczać nowy singiel i kręcić teledysk do poprzedniego? Dziwne to wszystko.

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Street of Dreams trzecim singlem?
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 08, 2009, 11:36:31 pm »
0
Wybór jest ok. Jak pójdzie TIL, zrobią teledysk to się małolaty poszczają  jak przy NR i o Gunsach znowu bedzie głośno.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

 

DJ Ashba: Utwór "Chasing Dreams" na nowej płycie [djashba]

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 1460
Ostatnia wiadomość Sierpnia 31, 2018, 03:25:45 pm
wysłana przez slasherr