Autor Wątek: Wywiad Dela Jamesa z Axlem  (Przeczytany 12451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12051
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Wywiad Dela Jamesa z Axlem
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 23, 2012, 10:06:53 am »
0
Jak polski polityk :P

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Wywiad Dela Jamesa z Axlem
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 23, 2012, 10:19:30 am »
+1
bardzo smutny wywiad.
Z całym zamiłowaniem do moich idoli, to twierdzę, że Axl zbudował już tak
wyimaginowany świat wokół siebie pełen barier, prawników, jadu, wrogów, dziennikarzy, że zapomniał całkowicie o muzyce.

Gada o jakiś niesamowitych rzeczach związanych z ChD, ukazując słabości swojego największego dzieła.
Niestety ja ostatnio wracam coraz częściej do tych starych bębnów, a ChD pokrywa się kurzem.

Swoją drogą jak tamte czasy aż tak mu się nie pododają i ich muzycy, to powinien całkowicie o nich zapomnieć
i żyć na koncertach na koszt swojej nowej płyty i nie grać starych numerów....nie da się? Czemu?
Bo 99,9% publiczności czeka właśnie na te stare genialne dźwięki i sam jest sobie winien, że nie znają ChD.

Slash rakiem? Izzy nieodpowiedzialny itd? Chyba Rudy zapomniał dzięki komu jest dzisiaj tam gdzie jest.

Ogólnie dosyć fajny kontrowersyjny wywiad od dłuższego czasu.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2012, 10:22:15 am wysłana przez pompon »

Offline Borshoock

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Could Be Mine
  • Respect: +36
Odp: Wywiad Dela Jamesa z Axlem
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 25, 2012, 01:49:04 pm »
0
Rozjebał mnie odpowiedzią na pytanie o 3 gitary xD Jak ktoś nagrywał demówki to pewnie wie że gitary rzeczywiście nagrywa się po kilka razy aby wzmocnić ich brzmienie ;) Dla mnie to jest właśnie powód dla którego przyjemniej mi się słucha nowych koncertów od tych z lat 90. One po prostu są pełniejsze. Kocham Izzy'ego ale jego gitara na koncertach była dla mnie praktycznie niesłyszalna. Wiem że tam bodaj w 91 na własne życzenie ściszano jego gitarę ale dla mnie tu już rodziło się pytanie - to po co on na scenie ? Strasznie podoba mi się takie traktowanie sprawy - robię coś po swojemu, mam zaplecze 20 muzyków - 7 tworzy skład, reszta pomaga przy nagraniach. Ludzie którzy plują się że Axl zapomniał o muzyce... może należałoby sobie przypomnieć czym jest muzyka.. bo dla mnie muzyka nie jest zależna od danego zespołu tylko od muzyków, skąd by nie byli i czego by nie grali :) Co do raka to jak zwykle przesadza, nie przesadza z parciem na szkło Slasha i 'staniem w miejscu'. Spójrzcie na to marne "You're a Lie". Coś by się stało jakby było w Slash 2010 ? Moim zdaniem nie ? A gdyby dać tam Scotta zamiast Mylesa ? Pasowałoby na Contrabanda ? Jak najbardziej.. no dobra, a dajmy Axla... mógłby to być kawałek z UYI ? Tego już nie jestem pewien bo moim zdaniem wtedy taka piosenka zostałaby niewydanym demkiem :) Na AFD bankowo by nie trafiła.

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Wywiad Dela Jamesa z Axlem
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 26, 2012, 09:48:30 am »
0
to pytanie wtórne... czy jakby Slash zagrał na ChD to stałoby się UYI?
NIE-  żaden z byłych muzyków oryginalnego składu nie wyda w pojedynkę tak dobrej płyty.
Ani Axl, ani Slash, ani pozostali.
Obrażać możecie dalej Slasha, ale jako muzyka dużo bardziej go cenię za elastyczność, otwartość
dopasowanie do zaistniałej sytuacji i kreatywność.
Dla mnie Axl stanął dawno w miejscu i co kilka lat coś tworzy, albo inni tworzą za niego- tego się nie dowiemy.
Niestety nie zgodzę się też z Tobą co do koncertów- Gunsi już nigdy tak fajnie nie zagrali na żywo jak w latach 90'

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Wywiad Dela Jamesa z Axlem
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 26, 2012, 10:20:47 am »
0
NIE-  żaden z byłych muzyków oryginalnego składu nie wyda w pojedynkę tak dobrej płyty.
Ani Axl, ani Slash, ani pozostali.
Zgadzam się. Możemy oczywiście zaklinać rzeczywistość twierdząć, że jest inaczej.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Wywiad Dela Jamesa z Axlem
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 26, 2012, 12:52:28 pm »
0
e tam, ChD jest super a Snakepity lepiej niż OK, więc dają radę bez siebie. Co do grania w 100% solo tu się zgodzę, Slash nie zachwyca, Axl jeszcze się nie wykazał, ale u Duffa i Izziego można znaleźć perełki na ich solówkach.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Wywiad Dela Jamesa z Axlem
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 26, 2012, 01:30:47 pm »
0
" Slash nie zachwyca, Axl jeszcze się nie wykazał" - obiektywna opinia :D ;)
Kiedy następny album?

Nie mam pojęcia i nie obchodzi mnie to.

Koniec imprezy - dziękuję, dobranoc ;) Ten fragment dedykuję wszystkim czekającym na nowy krążek :D

No to se jeszcze poczekam :P Ale w sumie oprócz mnie i tak chyba nikt nie czeka, więc co za różnica :P ;) Przecież skoro będzie tam Frank, a nie Brain i Ashba zamiast Fincka, to nie warto ;) :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Slash – wywiad dla magazynu The Thrasher [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1584
Ostatnia wiadomość Grudnia 18, 2019, 06:15:17 pm
wysłana przez Zqyx