Autor Wątek: Steven Adler o ceremonii RNRHOF  (Przeczytany 16177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 24, 2012, 05:04:13 pm »
0
Steven Adler miał rację,to impreza podsumująca ''czyjeś'' dokonania.Adler się na niej pojawił i tym sposobem zakończył ''swoją'' karierę,odcina się od Axla i reunionu.

Dziwią mnie osoby, które wierzą w "przemianę" Adlera.

Może nawet nie o przemianę chodzi, ale o ostre wnerwienie się i powiedzenie sobie "Mam dosyć". Może to chwilowe, może na dłuższą metę, ale jak by nie patrzeć - coś mu się w głowie rozjaśniło po tym wystawieniu przez Axl'a.


Axl go wystawił?To jakieś nieporozumienie.Axl jest coś winien Adlerowi?Kto w Gunsach w okresie jego bytności zajmował się komponowaniem,pisaniem tekstków a kto ćpaniem i okłamywaniem kumpli?To on wystawił wszystkich,wolał ćpać niż być w zespole.Teraz ten człowiek wyzywa Axla.....kogoś nazywa teraz dupkiem.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2012, 05:10:20 pm wysłana przez Canis_Luna »

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 24, 2012, 05:07:41 pm »
0
Axl wystawił wszystkich, którzy myśleli, że pokażą się razem na HoF. I nie wiem co ten cytat ma do tego co napisałeś.

Offline Akilis

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 320
  • Płeć: Kobieta
  • I nagle serce zwalnia i nie dzieje się nic
  • Respect: +20
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 24, 2012, 05:11:11 pm »
+1
To chyba oczywiste, że mówimy tu teraz o RNRHOF i chyba to co było 25 lat temu nie powinno dziś zaważać na ich stosunkach. Było jak było, ale do cholery, powtórzę: to było 25 lat temu. I chyba nietaktem jest stawiać na równi wystawienie zespołu z powodu ćpania i wystawienie zespołu z powodu "widzimisię".
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2012, 05:16:15 pm wysłana przez Akilis »

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 24, 2012, 06:04:37 pm »
+1
    Ach ten niedobry Axl. Wystawił Slasha, z którym nie chce mieć nic wspólnego od ponad 15 lat. Nie spodziewane!!! :facepalm:

A Izzy? A teeeen. To on jeszcze żyje? On i tak był mało ważny i kogo to obchodzi, że go nie było?

Ogólnie mam już po dziurki w nosie tych oświadczeń i całego zamieszania wokół tej jakże żenującej imprezy. Adler bierz się za płytę i nie marudź.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Akilis

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 320
  • Płeć: Kobieta
  • I nagle serce zwalnia i nie dzieje się nic
  • Respect: +20
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 24, 2012, 06:10:41 pm »
0
Nikt nie powiedział, że nie spodziewał się, że Axl odmówi... To było jasne, ale zawsze odrobina nadziei pozostaje. A jeśli mowa o Izzy'm to chyba jasne, że nie ma takiego halo, bo się zachował kulturalnie. Nie zrobił wielkiej szopki i nie odmówił wprowadzenia do galerii sław. Wiec logiczne, że nie wzbudza aż takich emocji jak Axl, który zachował się jak burak.

Wydaje mi się, że jak ktoś ma dość to unika tego, czego ta niechęć dotyczy. A Ty nie dość, że wchodzisz w tematy związane z RONHOF to jeszcze je komentujesz. Masz dosyć, bo wyczerpałeś temat. Ale inni tez mają coś do powiedzenia.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 24, 2012, 06:13:07 pm »
0
Ja wyczerpałem, ale obawiam się , że inni nie. (mam na myśli Adlera itd.). Jeszcze w niejednym wywiadzie usłyszymy o RRHOF. No i nie bardzo widzę różnicę w zachowaniu Axla i Izzego.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Agness

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 548
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +16
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 24, 2012, 06:44:03 pm »
0
Ten cały RNRHOF jest już wkurzającym tematem. Ile można pieprzyć o jednym i tym samym? Życzę Stevenowi, jak najlepiej. Niech wyda w swoim przekonaniu najlepszą płytę na świecie, niech sobie ma najlepszy zespół na świecie, niech wszystko co jego będzie dla niego najlepsze. Nie rozumiem jechania niektórych po nim. Ciekawi mnie tylko, czy faktycznie to był ostatni wywiad o reunionie itp. Cóż, pożyjemy, zobaczymy ;)

Offline Akilis

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 320
  • Płeć: Kobieta
  • I nagle serce zwalnia i nie dzieje się nic
  • Respect: +20
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 24, 2012, 06:50:30 pm »
0
Myślę, że każdy z członków powinien się wypowiedzieć na ten temat. A skoro Adler się wypowiedział, to jest to na forum i o tym dyskutujemy. Oczywista oczywistość, więc jak ktoś ma dosyć to nie powinien zaglądać do takich tematów...

Offline dustnbones

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +35
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 24, 2012, 06:58:13 pm »
0
Dawno się tak nie ubawiłam, czytając wywiad :lol: Brawo Steven, udzielanie wywiadów świetnie ci wychodzi, teraz zajmij się muzyką  :D

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 24, 2012, 08:14:16 pm »
0
Axl wystawił wszystkich, którzy myśleli, że pokażą się razem na HoF. I nie wiem co ten cytat ma do tego co napisałeś.
Nie chciał i nie musiał,w czym problem?Nie miał obowiązku tam być.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2012, 08:14:34 pm wysłana przez Canis_Luna »

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 24, 2012, 08:30:13 pm »
0
Nikt nie powiedział, że nie spodziewał się, że Axl odmówi... To było jasne, ale zawsze odrobina nadziei pozostaje. A jeśli mowa o Izzy'm to chyba jasne, że nie ma takiego halo, bo się zachował kulturalnie. Nie zrobił wielkiej szopki i nie odmówił wprowadzenia do galerii sław. Wiec logiczne, że nie wzbudza aż takich emocji jak Axl, który zachował się jak burak.


Widze że samo wprowadzenie do galerii ''sławnych ludzi'' jest dla Ciebie ważniejsze niż zależy na tym samemu Axlowi.Wygląda na to że to był jego obowiązek,bez tego nie jest już tak ''sławnym członkiem'' .

Przypominam tytuł tematu to: Steven Adler o ceremonii RNRHOF, a nie o Axlu i jego decyzji.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2012, 09:35:52 pm wysłana przez Slither »

body

  • Gość
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 24, 2012, 08:51:00 pm »
0
Dla 80% społeczeństwa tego forum Axl powinien wszystkich przeprosić za utrzymanie GnR przy życiu, za prawie wszystkie utwory jakie kiedykolwiek gunsi wypuścili oraz za sprzedaż 100mln płyt. Pan Adler ma najwięcej do gadania jedyna osoba która nigdy nic samemu nie skomponowała (GnR). Wypowiada się na wszelkie możliwe strony obrażając obecnych muzyków jak i rudego. Z całym tym nieszczęsnym zamieszaniem o reunionie, gdyby doszło do takiego to pan Ćpun na pewno nie znalazł by się w tym gronie.

Offline Akilis

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 320
  • Płeć: Kobieta
  • I nagle serce zwalnia i nie dzieje się nic
  • Respect: +20
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 24, 2012, 09:20:17 pm »
0
Widze że samo wprowadzenie do galerii ''sławnych ludzi'' jest dla Ciebie ważniejsze niż zależy na tym samemu Axlowi.Wygląda na to że to był jego obowiązek,bez tego nie jest już tak ''sławnym członkiem'' .

Może i tak, nie zaprzeczam. Jestem fanką i na to liczyłam, to nic złego. We wstąpieniu do RnRHoF nie chodzi o bycie jeszcze bardziej sławnym, jak Ty to odbierasz, tylko o uhonorowanie dorobku. Jeżeli ktoś wyraża szacunek dla pracy Axla, chce w jakiś sposób podsumować to co zrobił dla muzyki a on pisze, że sobie tego nie życzy, to równie dobrze mógł napisać "leję na Was". To nie był jego obowiązek, tak samo jak Izzy'ego. Tylko porównaj sobie zachowania i listy obu muzyków to zrozumiesz o co mi chodzi.

Przypominam tytuł tematu to: Steven Adler o ceremonii RNRHOF, a nie o Axlu i jego decyzji.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2012, 09:34:14 pm wysłana przez Slither »

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 24, 2012, 09:34:02 pm »
0
Przypominam tytuł tematu to: Steven Adler o ceremonii RNRHOF, a nie o Axlu i jego decyzji.

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 24, 2012, 09:34:53 pm »
0
Nie musiał i nie ma problemu. Co nie zmienia faktu, że zawiódł i wystawił wielu fanów. Po co się tak czepiać?
Dla mnie wprowadzenie jest ważne, a nie interesuje mnie jak bardzo to interesuje Axl'a. Jego problem.

edit.
Prawda, sorki.

A co do Adlera to nie rozumiem problemu z wywiadem. Takie mu pytania zadawali. Gościu ciągle o to pyta a Adler przecież nie odmówi bo wyjdzie na buraka, a przecież promuje płytkę.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2012, 09:36:30 pm wysłana przez arkadiusss »

 

Slash i Adler nękani przez fankę

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4958
Ostatnia wiadomość Lipca 30, 2009, 02:43:59 pm
wysłana przez Douger