Autor Wątek: Steven Adler o ceremonii RNRHOF  (Przeczytany 16249 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 24, 2012, 11:13:04 am »
0
Adler to już taki typ człowieka...
No jaki typ człowieka? Koleś wydaje się wreszcie szczęśliwy, a jego ostatnie patrzenie na GN'R wyglądała jak próba powrotu do miłości, która go rzuciła, bo sam nie mógł się ogarnąć. W końcu to zrobił, za późno, zrozumiał, ale jednak wciąż tliła się w nim nadzieja na powrót. To źle?
Dobrze, że w końcu przejrzał i mam nadzieję, że trwale, a na kolejne pytania w innym wywiadzie, dotyczące Axl'a nie będzie się rozwodził.
Wracając do tego "typu człowieka" to zdecydowanie gorszym typem jest ten, co wyśmiewa takiego właśnie Adlera, a jednocześnie wypowiada się najchętniej w tamatach, gdzie nie ma nic pozytywnego do powiedzenia.

Offline trevoccino

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Respect: 0
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 24, 2012, 11:17:18 am »
0
haha Steven skopał dupę Axlowi :lol: To było świetne :D
Cytuj
Axl jest tak popierdzielony, że pewnie mu się to podoba
hahaha, najlepsza część tego wywiadu :lol: Cały wywiad jest świetny, po tym  zaczynam naprawdę lubić Stevena :D W końcu nie było pierdolenia o reunione 8)
dokładnie! to samo miałam na myśli :D
we pay our debt sometimes

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 24, 2012, 11:25:52 am »
+1
Dobrze, że w końcu przejrzał i mam nadzieję, że trwale, a na kolejne pytania w innym wywiadzie, dotyczące Axl'a nie będzie się rozwodził.
Hahaha już ja to widzę, że będzie omijał pytania dotyczące Axla. Ile razy to już Adler miał mieć swój come back, ile razy się przymierzał do wydania płyty i nowego stuffu. A propos "stuffu". Nie wierzę, że przestał ćpać. On akurat należy do osób, które w moim odczuciu nigdy tego się nie wyzbędą na stałe. Jeszce nie tak dawno słychać było, że policja go zatrzymała za posiadanie drugów, podczas gdy inni członkowie Gn'R pozbyli się swoich nałogów lata temu. Duff słusznie napisał w swojej biografii, że kiedy inni myśleli na co wydadzą swoją kasę z płyty, promocji, koncertów itp., co sobie za nią kupią, to Steven miał jedno marzenie - mieć na zawsze przy sobie wielką kulę cocainy...Dla mnie ten człowiek jest niereformowalny. Może i wyda niezłą, rockową płytę, ale mentalnie się nie zmieni. Zawsze staje tam, gdzie powieje wiatr. A teraz wiatr nie wieje od Axla, więc j***e go głośno i równo. Ciekawe jak długo...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2012, 11:27:32 am wysłana przez eXtreme »

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 24, 2012, 11:27:40 am »
0
Nie dba o fanów na całym świecie. Tak naprawde, powiedział wszystkim „pierdolcie się, mam w dupie co myślicie“. faktycznie, troszeczkę tak się poczułem 2 tygodnie temu i nie było mi w związku z tym miło
Cytuj
Oba zjawiska są zbyt graniczne i szkodliwe
graniczna złość -rozumiem, ale świat w kolorach marihuany może być szkodliwy?  ;)

ogólnie fajnie, że Steve stanął na nogi, ale nie podzielam optymizmu jego i Zqyxa i nie spodziewam się przełomowej płyty.
Dla mnie od czasów UYI (specjalnie ominąłem spaghetti) to w kolejności dobrych płyt: Slash solo, ChD, Velveci, Slash's Snakepit a potem daleko nic.
Ciekawe gdzie wcisnę w swoim lubieniu Adlera?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 24, 2012, 11:33:11 am »
0
Czy ja gdziekolwiek napisałem, że płyta będzie przełomowa? :) Nie, nie i jeszcze raz nie :) Mam nadzieję, że znajdę na niej coś fajnego i tyle.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 24, 2012, 11:33:59 am »
0
Hahaha już ja to widzę, że będzie omijał pytania dotyczące Axla. Ile razy to już Adler miał mieć swój come back, ile razy się przymierzał do wydania płyty i nowego stuffu. A propos "stuffu". Nie wierzę, że przestał ćpać. On akurat należy do osób, które w moim odczuciu nigdy tego się nie wyzbędą na stałe. Jeszce nie tak dawno słychać było, że policja go zatrzymała za posiadanie drugów, podczas gdy inni członkowie Gn'R pozbyli się swoich nałogów lata temu. Duff słusznie napisał w swojej biografii, że kiedy inni myśleli na co wydadzą swoją kasę z płyty, promocji, koncertów itp., co sobie za nią kupią, to Steven miał jedno marzenie - mieć na zawsze przy sobie wielką kulę cocainy...Dla mnie ten człowiek jest niereformowalny. Może i wyda niezłą, rockową płytę, ale mentalnie się nie zmieni. Zawsze staje tam, gdzie powieje wiatr. A teraz wiatr nie wieje od Axla, więc j***e go głośno i równo. Ciekawe jak długo...

hm... popieram...  :rolleyes:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 24, 2012, 12:36:17 pm »
0
Ten wywiad tylko utwierdza mnie w przekonaniu że Adler to chorągiewka,facet bez zasad.Czekam na jego nastepny wywiad tak z pół roku....

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 24, 2012, 12:51:04 pm »
0
Steven to takie duże dziecko, którego rodzice się rozwodzą. Wie, że nie są ze sobą szczęśliwi, nie kochają się, ale on strzela focha, żeby byli razem dla dzieci (czyt. dla niego i dla fanów). A teraz nagle się zdziwił, bo się okazało, że nie jest sam na świecie i nadrzędnym celem życiowym axla nie jest uszczęśliwianie dawnego kolegi. Mam nadzieję, iż Steven wreszcie dojrzał i zrozumiał, że jak coś się definitywnie rozpadło, to juz nie ma co tego sklejać, ale moim osobistym zdaniem, do jego blond czupryny nic nie dotarło i wkrótce zobaczymy jeszcze kilka takich wywiadów, jakie ukazywały się przed RNRHOF.
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 24, 2012, 01:00:23 pm »
0
Zaprawdę, zaprawdę powiadam Wam. Małej wiary w Stevena jesteście ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Maszyniusz

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 232
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +57
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 24, 2012, 01:19:46 pm »
0
Skończy się tak że ziomeczki z tego jego nowego zespołu nabiorą troche sławy, wuruchają go i za pól roku - rok znowu będzie gadał w wywiadach o reunionie  ;)

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 24, 2012, 01:20:21 pm »
0
Cytuj
Wspomniał Cię w pierwszym oświadczeniu, powiedział „Steven był na naszym koncercie w Hard Rock w Las Vegas w 2006, gdzie zaprosiłem go na after party co zaowocowało wywiadami pełnymi kłamstw o reunionie“.
To nie ma nawet sensu. To Axl, gada od rzeczy. Skończyłem z nim, nie wspominam i nie rozmawiam o nim nigdy więcej. Ostatnia rzecz - niech go bóg błogosławi.

skończył  w przerwie od poprzedniego do tego wywiadu, tak będzie następnym razem... jeszcze niedawno mówił o połączeniu się dla fanów sratatata jak on wszystkich kocha, braci - a jego zespół oczywiście najlepszy, płyta lepsza od chd haha  :D :D

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 24, 2012, 01:29:43 pm »
0
Mówił o połączeniu się dla fanów i spróbował. Nie wyszło, ale nie dlatego, że się nie zjawił. Teraz po prostu odpuszcza, bo nie będzie czekał na reunion całe życie. Źle? Moim zdaniem dobrze. Byle tylko był konsekwentny.
Płyty nie słyszałem, nie wiem, czy będzie lepsza od CHD, bo nie oceniam płyt, których nie znam:) Ale wiem, że dla niego będzie to płyta lepsza od CHD, tak jak dla każdego muzyka jego płyta będzie lepsza od płyty kogoś innego.
Czy ktokolwiek wydając płytę powie: Słuchajcie, ta płyta będzie gorsza od płyty x, y, czy z. Jestem pewien, że nawet nasi forumowi muzycy, gdyby wydali coś i wierzyli w ten materiał porównaliby go do jakiejś dobrej płyty. Nie wolno? Wolno :) Wolno też się z tym nie zgodzić oczywiście :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 24, 2012, 01:32:13 pm »
+1
nie krytykuję tego, jest tylko zabawne bo wszystko w jego ustach jest super, ekstra, najlepsze i w ogóle. co do tematu o reunionie to dobrze, bo chyba był ostatnią osobą która to wałkowała więc wreszcie na amen skończy się temat  ;)

Offline Wojtek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1268
  • Respect: +42
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 24, 2012, 01:32:53 pm »
0
Nie mogę uwierzyć, że Adler nie będzie poruszał w przyszłości kwestii reunionu (to do niego nie podobne )  :P, tak czy inaczej czekam na płytkę i liczę na dobry rock and roll.  :)
KULT    [size=3.75pt]No Rose - No Fun (84 ofkorse)
ADAM FUDALI na Prezydenta RP!!!!

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Steven Adler o ceremonii RNRHOF
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 24, 2012, 01:38:16 pm »
0
nie krytykuję tego, jest tylko zabawne bo wszystko w jego ustach jest super, ekstra, najlepsze i w ogóle.

Ja w sumie wole jak mówi tak niż gdyby miał mówić, że wszyscy są źli, jest paskudnie, a będzie jeszcze gorzej :) No, ale to kwestia tego, co kto lubi :) Dla Slasha też np. jego płyta jest fuckin amazing, killer i.t.d. i dla wielu jego fanów tak jest, ale to nie znaczy, że cały Wszechświat się nią zachwyca :) Z drugiej strony można nie komentować płyty w żaden sposób i po prostu ją sprzedać. Ale dobry PR nigdy nie zaszkodzi :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Slash i Adler nękani przez fankę

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5010
Ostatnia wiadomość Lipca 30, 2009, 02:43:59 pm
wysłana przez Douger