Autor Wątek: Stapp poczuł obecność Weilanda  (Przeczytany 10231 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Stapp poczuł obecność Weilanda
« dnia: Kwietnia 13, 2017, 11:56:08 am »
+1


Scott Stapp, aktualny wokalista grupy Art of Anarchy w którym udziela się również Ron Thal, udzielił ostatnio wywiadu, w którym wspomniał zmarłego przed dwoma laty Scotta Weilanda, czyli pierwszy głos AoA. Według Stappa czuł on obecność Weilanda podczas podróżowania autobusem koncertowym, w którym były wokalista Stone Temple Pilots i Velvet Revolver zmarł w 2015 roku. Były wokalista grupy Creed używał felernego autobusu podczas swojej solowej trasy koncertowej w 2016 roku.

"Koniec końców, to było prawie jakby Weiland mówił do mnie z grobu. To było bardzo dziwne uczucie. Pamiętam jak byłem w łazience, patrzyłem w lustro i czułem jakby Scott mówił do mnie 'Stary, to mógłbyś być Ty, jeśli kontynuowałbyś ścieżkę którą szedłeś. Nie rób tego, co ja zrobiłem. Nie idź tą drogą"

Stapp zapytany o to czy rzeczywiście widział ducha Weilanda w autobusie koncertowym odpowiedział:

"Nie, pokój jego duszy. Moja rodzina modliła się za jego rodzinę i jego dzieci ale to było jakieś szalone, mistyczne doświadczenie. Miałem taki moment, że wierzyłem że mówi do mnie.
Prawie jak gdyby, z mojego punktu widzenia, w moim życiu i w mojej odbudowie, jego śmierć nie poszła na próżno. Nie tylko mogłem to być ja, to powinienem być ja.


Scott Weiland zmarł 3 grudnia 2015 podczas trasy koncertowej ze swoim zespołem Wildabouts.  Ciało muzyka znaleziono w busie, którym podróżowali muzycy. Sekcja zwłok wykazała iż Weiland zmarł wskutek przedawkowania kokainy, etanolu i substancji psychoaktywnej
3,4-Metylenodioksyamfetaminy.

Źródła:
http://www.blabbermouth.net/news/scott-stapp-says-he-felt-scott-weiland-presence-on-tour-bus/
http://www.alternativenation.net/scott-stapp-rents-scott-weilands-tour-bus-chester-bennington-reunites-with-stp/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Scott_Weiland

Newsa podesłał @daub
Uzupełnił i tłumaczył @Śpiochu

...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Stapp poczuł obecność Weilanda
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 13, 2017, 04:54:18 pm »
+2
lepiej zeby ten Scott nie skonczyl jak tamten Scott i zyl dluzej niz 48 lat
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1897
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Stapp poczuł obecność Weilanda
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 14, 2017, 02:46:45 pm »
+2
Uwaga, teraz pojadę z tematami, którymi zajmuję się w swoim radiu: może ten autobus jest nawiedzony? ;) Wśród pasjonatów tematyki paranormalnej istnieje ciekawy pogląd, że osoby zmarłe nagle i szybko, po opuszczeniu fizycznego ciała mogą nie zdawać sobie sprawy ze swojego aktualnego położenia, przez co cały czas bytują w świecie fizycznym i są przywiązani do miejsc, w których spędzili kawał czasu. Na przykład do autokaru, którym podróżowali i w którym umarli. I pozostają tak uwięzieni nawet gdy już "wiedzą", że kopnęli w kalendarz - nadal coś ich trzyma w "naszym" świecie.

Kolejna teoria z gatunku ezoterycznych: jeden Scott "dostroił" się do drugiego, wytwarzając w sobie odpowiednio silne współczucie. A bytność w autobusie, w którym drugi Scott umarł, jedynie ułatwiła nawiązanie kontaktu, nawet "przypadkowego".

Dobra, to teraz czekam na teksty pod tytułem "weeeź popierdżaczyło cię", "ty jesteś jakiś chory", "wygwiżdżaj kjerwa kaktusie rąbany na forum dla ezograżyn a nie..." :P ale powiem wam, że w tych paranormalnych historiach rzeczywiście coś jest. W zeszłym roku zacząłem odprawiać medytacje w intencji przedwcześnie zmarłej przyjaciółki, i po pewnym czasie zaczęły mi "spływać do głowy" różne ciekawe rzeczy odnoszące się do niej. Kwestie, o których nie miałem zielonego pojęcia, typu ile talentów posiadała, ile miała zwierząt i jakie, itd. Ciekaw, czy coś się sprawdzi i do czego to wszystko doprowadzi, zapisałem wszystko co zapamiętałem. I z tych rzeczy, które udało mi się zweryfikować, przynajmniej 90-95% miało pokrycie w rzeczywistości.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Stapp poczuł obecność Weilanda
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 14, 2017, 09:29:22 pm »
0
ciekawe czy Weiland tak chodzil po autobusie jak ci po pociagu

https://www.youtube.com/watch?v=YKeIW8kaZbk
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Płyta z coverami Scotta Weilanda

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5847
Ostatnia wiadomość Listopada 21, 2011, 05:40:39 pm
wysłana przez Hubik