Autor Wątek: Sorum żegna 2020 przemyśleniami, Duff... krótką piosenką  (Przeczytany 652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3473
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Sorum żegna 2020 przemyśleniami, Duff... krótką piosenką
« dnia: Stycznia 01, 2021, 06:14:07 pm »
0



Matt Sorum z nadzieją spogląda w nowy rok.

Były perkusista Guns N’ Roses lubi korzystać z konta na Instagramie, aby dzielić się ze światem swoimi przemyśleniami.
Niedawno, z okazji sześćdziesiątych urodzin, dokonał tą drogą bilansu dotychczasowego życia i wspomniał o planach na przyszłość.

Wczoraj opublikował kolejny dłuższy wpis. 

„Niecierpliwie czekam na Nowy Rok i myślę, że to dotyczy nas wszystkich”, stwierdził.

„Przed nami jeszcze daleka droga, ale na horyzoncie widać już nadzieję”.

Cały post utrzymany jest w refleksyjno-optymistycznym tonie.   

„Z entuzjazmem myślę o tym, co przyniesie przyszłość. Kiedy to wszystko się skończy, będziemy silniejsi. Zmienimy swoje życie ku czci krewnych i przyjaciół, których straciliśmy w tym roku, i niczego już nie będziemy brać za pewnik. Nie starczy nam czasu – ani cierpliwości – na negatywne myśli”. 

„Teraz lepiej niż kiedykolwiek rozumiemy, jak cenne, a zarazem kruche jest życie”, podsumował Sorum filozoficznie.

Wpis zakończył paroma radami:

„Dbajcie o bliskie wam osoby i starajcie się mieć możliwie najbardziej pozytywne nastawienie. Zmieńcie podejście, a potem podzielcie się tą zmianą ze światem dookoła.
Szczęśliwego Nowego Roku!”.


Z kolei Duff pożegnał rok 2020 krótką „piosenką”:

https://www.facebook.com/duffmckagan/videos/219686399693749





Źródło


"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Duff: "Plotki o reunionie to bzdura"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 16857
Ostatnia wiadomość Stycznia 18, 2024, 10:22:36 pm
wysłana przez mafioso