Autor Wątek: Sorum o Axlu - "Jest wielkim frontmanem"  (Przeczytany 11856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Sorum o Axlu - "Jest wielkim frontmanem"
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 22, 2011, 01:25:50 pm »
0
Eddie Vedder.

 :wub: :D

Jak dla mnie to fajnie, że mimo wielu różnic potrafią się, mimo wszystko, pozytywnie wypowiedzieć o Axlu. Zgadzam się w sumie z postem Zqyx'a. Axl, w mojej opinii, jest, był i będzie jednym z wielkich frontmanów. Dlatego cieszę się z wypowiedzi Matt'a, bo to daje szanse na to, że może kiedyś i Matt gościnnie wystąpi podczas koncertu Gunsów, jak miało to miejsce w przypadku Duff'a.

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Sorum o Axlu - "Jest wielkim frontmanem"
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 22, 2011, 03:29:19 pm »
0
Może w końcu zrozumieli jaki błąd zrobili odchodząc z Gn'R. Zresztą to już nie ważne, będą musieli z żyć do końca bo Axl nigdy z powrotem ich nie przyjmie...

To brzmi tak, jakby synowie marnotrawni opuścili swojego jedynego żywiciela, dobrotliwego ojczulka, strasznie go oszukali i nie mają co liczyć na jego łaskę. No proszę cię... Slash i Matt bardzo dobrze sobie radzą po Guns N' Roses i nie potrzebują łaski Axla, aby znowu zaistnieć. GN'R im do szczęścia nie jest potrzebne. Obaj jedynie udzielili kilku wypowiedzi o tym, że Axl jest frontmanem ponadczasowym i doceniają jego talent. Trudno, żeby nie docenili jego umiejętności wokalnych, nawet jakby prowadzili między sobą wojnę totalną.

Nie sądzę, żeby Matt był skłócony z Axlem, skoro całkiem niedawno się spotkali, ale mam nadzieję, że takie słowa, które również wypowiedział Slash, doprowadzą do ocieplenia relacji na linii Rudy-Kudłaty. Co do Matta, kto wie, może faktycznie, podobnie jak Duff, zasiądzie gościnnie za garami podczas któregoś z koncertów. Tylko najpierw niech jeszcze jakieś kolejne koncerty będą w planach.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Sorum o Axlu - "Jest wielkim frontmanem"
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 22, 2011, 05:03:28 pm »
0
Może w końcu zrozumieli jaki błąd zrobili odchodząc z Gn'R. Zresztą to już nie ważne, będą musieli z żyć do końca bo Axl nigdy z powrotem ich nie przyjmie...

To brzmi tak, jakby synowie marnotrawni opuścili swojego jedynego żywiciela, dobrotliwego ojczulka, strasznie go oszukali i nie mają co liczyć na jego łaskę. No proszę cię... Slash i Matt bardzo dobrze sobie radzą po Guns N' Roses i nie potrzebują łaski Axla, aby znowu zaistnieć. GN'R im do szczęścia nie jest potrzebne. Obaj jedynie udzielili kilku wypowiedzi o tym, że Axl jest frontmanem ponadczasowym i doceniają jego talent. Trudno, żeby nie docenili jego umiejętności wokalnych, nawet jakby prowadzili między sobą wojnę totalną.

Nie sądzę, żeby Matt był skłócony z Axlem, skoro całkiem niedawno się spotkali, ale mam nadzieję, że takie słowa, które również wypowiedział Slash, doprowadzą do ocieplenia relacji na linii Rudy-Kudłaty. Co do Matta, kto wie, może faktycznie, podobnie jak Duff, zasiądzie gościnnie za garami podczas któregoś z koncertów. Tylko najpierw niech jeszcze jakieś kolejne koncerty będą w planach.

Jeśli uważasz, że bycie w takim  czymś jak Velvet Revolver jest "bardzo dobrym radzeniem sobie" to gratuluje. Szczerze, to oni nawet nie nadają się, żeby supportować przed obecnym Gn'R. A poza tym co z tego, że Matt czy Slash powie coś miłego? Axl nigdy nie pozwoli im wrócić. Zawsze kiedy się pojawiają tego typu posty, że ktoś coś powiedział to od razu jest poruszany temat reunionu. Przecież dobrze wiece, że NIGDY do tego nie dojdzie. Ile razy Axl ma to jeszcze mówić? Reunion to największy debilizm na jaki może się Rudy zdobyć, ma przezajebistą kapele i tego trzeba się trzymać ;)

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Sorum o Axlu - "Jest wielkim frontmanem"
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 22, 2011, 05:19:40 pm »
0
O rety, ale pierdolisz od rzeczy.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Sorum o Axlu - "Jest wielkim frontmanem"
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 22, 2011, 05:34:51 pm »
0
Mnie wkurza jak ktoś ciągle  pie****i o reunionie...Ale skoro do niektórych debili nie dociera to co się jasno mówi, czyli że nigdy ze sobą znowu nie zagrają, to już ich problem :lol:
 Za obrażanie użytkowników

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Sorum o Axlu - "Jest wielkim frontmanem"
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 22, 2011, 05:38:42 pm »
0
Panowie nie zaczynajcie znowu bezsensownej dyskusji. Każdy już zna wasze zdanie dotyczące reunionu więc odpuśćcie sobie ;)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Sorum o Axlu - "Jest wielkim frontmanem"
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 22, 2011, 06:40:09 pm »
0
Może w końcu zrozumieli jaki błąd zrobili odchodząc z Gn'R. Zresztą to już nie ważne, będą musieli z żyć do końca bo Axl nigdy z powrotem ich nie przyjmie...

To brzmi tak, jakby synowie marnotrawni opuścili swojego jedynego żywiciela, dobrotliwego ojczulka, strasznie go oszukali i nie mają co liczyć na jego łaskę. No proszę cię... Slash i Matt bardzo dobrze sobie radzą po Guns N' Roses i nie potrzebują łaski Axla, aby znowu zaistnieć. GN'R im do szczęścia nie jest potrzebne. Obaj jedynie udzielili kilku wypowiedzi o tym, że Axl jest frontmanem ponadczasowym i doceniają jego talent. Trudno, żeby nie docenili jego umiejętności wokalnych, nawet jakby prowadzili między sobą wojnę totalną.

Nie sądzę, żeby Matt był skłócony z Axlem, skoro całkiem niedawno się spotkali, ale mam nadzieję, że takie słowa, które również wypowiedział Slash, doprowadzą do ocieplenia relacji na linii Rudy-Kudłaty. Co do Matta, kto wie, może faktycznie, podobnie jak Duff, zasiądzie gościnnie za garami podczas któregoś z koncertów. Tylko najpierw niech jeszcze jakieś kolejne koncerty będą w planach.

Jeśli uważasz, że bycie w takim  czymś jak Velvet Revolver jest "bardzo dobrym radzeniem sobie" to gratuluje. Szczerze, to oni nawet nie nadają się, żeby supportować przed obecnym Gn'R. A poza tym co z tego, że Matt czy Slash powie coś miłego? Axl nigdy nie pozwoli im wrócić. Zawsze kiedy się pojawiają tego typu posty, że ktoś coś powiedział to od razu jest poruszany temat reunionu. Przecież dobrze wiece, że NIGDY do tego nie dojdzie. Ile razy Axl ma to jeszcze mówić? Reunion to największy debilizm na jaki może się Rudy zdobyć, ma przezajebistą kapele i tego trzeba się trzymać ;)
O rety, ale pierdolisz od rzeczy.
eXtreme ma rację,Matt i Slash mogą sobie  pie****ić słodkie kawałki jaki to Axl jest wielki,to nic nie zmieni.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2011, 07:14:44 pm wysłana przez Artur78 »

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Sorum o Axlu - "Jest wielkim frontmanem"
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 22, 2011, 08:35:49 pm »
0
A możecie używać innego języka?!
Bo jak nie to proponuje się nauczyć i to jak najszybciej!

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Sorum o Axlu - "Jest wielkim frontmanem"
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 22, 2011, 10:19:11 pm »
0
Dobrze jest przeczytać coś miłego na temat Axl'a ; zwłaszcza od byłego członka Guns N' Roses.Ważne , że umieją ( i bez problemu to robią ) się na to zdobyć - Slash czy Matt.To dobrze o nich świadczy - niestety nie każdy potrafi zdobyć się na taki gest...

Nie rozumiem natomiast  tych którzy wypowiadają się tu za Axl'a , że niby on nigdy nie będzie chciał reunionu , popełniłby największą głupote w życiu gdyby do tego doprowadził i , że zależy to tylko od niego.
Rozumiem , że ktoś jest wielkim fanem bądź fanatykiem obecnego składu , sam jestem pod wrażeniem newGn'R i bardzo ich lubie i szanuje.Sądze , że powrót do starego składu byłby wielkim wydarzeniem i byłoby to coś wspaniałego dla nas ale obecnie też jest  very dobrze  :P i nic nie trzeba zmieniać ( no...może zamiast Ashby Buckethead  ;] ).Tylko to wszystko co napisałem w tym akapicie nie pozwala nam do oczerniania byłych Gunsów ( co niektórzy to czynią , niekoniecznie w tym temacie ).
Czy ciepłe wypowiedzi Matta czy Slasha ( czy kogokolwiek ze starego składu ) oznaczają podwaliny pod reunion ? Zastanówcie się... Ci dwaj wypowiadając się tak o Axlu chcą przez to doprowadzić do powrotu starego składu...bez sensu...( jak mawiał klasyk  :D )

Może dzięki takim wypowiedziom panowie kiedyś postanowią się razem spotkać , pogadać i spróbować wyjaśnić sobie wiele spraw , może dzięki temu zobaczymy kiedyś na koncercie jak pan Rose zapowiada gościa - Matta czy Slasha.Postarajcie się spojrzeć w ten sposób a nie tylko - "Slash się dobrze wypowiada o Axl'u , na pewno chce reunionu , a to chciwa małpa , wie , że na tym zarobi ale na szczęście Axl ma go w dupie i NIGDY do tego nie dojdzie..."

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Sorum o Axlu - "Jest wielkim frontmanem"
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 23, 2011, 09:48:49 am »
0
Jeśli uważasz, że bycie w takim  czymś jak Velvet Revolver jest "bardzo dobrym radzeniem sobie" to gratuluje.

Właśnie tak uważam. Zespół zdobył popularność na całym świecie i ma dużo bardzo dobrych kompozycji. Szkoda, że uprościłeś moją wypowiedź tylko do VR, bo Slash i Matt po GN'R udzielali/udzielają się jeszcze w innych projektach, jak np. Snakepit, czy Camp Freddy.

Mnie wkurza jak ktoś ciągle  pie****i o reunionie...Ale skoro do niektórych debili nie dociera to co się jasno mówi, czyli że nigdy ze sobą znowu nie zagrają, to już ich problem :lol:

Oj, chyba obraziłeś kilku forumowiczów... :rolleyes:

Teraz dopiero zauważyłem, że niektórzy na słowo "reunion", dostają padaczki, palpitacji serca i białej gorączki. Powinniśmy stworzyć słownik słów zakazanych na tym forum, aby zadbać o zdrowie niektórych.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Sorum o Axlu - "Jest wielkim frontmanem"
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 23, 2011, 10:15:54 am »
0
extreme : Zabawnie brzmi to,co mówisz w kontekście tego,że sam wywołałeś temat reunionu  :)

BigWlo: Jestem ciekaw,jaka byłaby reakcja części forumowiczów,gdyby jednak doszło do wspólnego występu Axla i Slasha. Ciekawie byłoby poczytać wtedy forum  :) Pewnie nigdy do tego nie dojdzie,ale mogłoby być śmiesznie  :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Sorum o Axlu - "Jest wielkim frontmanem"
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 23, 2011, 10:21:18 am »
0
Jeśli uważasz, że bycie w takim  czymś jak Velvet Revolver jest "bardzo dobrym radzeniem sobie" to gratuluje.

Właśnie tak uważam. Zespół zdobył popularność na całym świecie i ma dużo bardzo dobrych kompozycji. Szkoda, że uprościłeś moją wypowiedź tylko do VR, bo Slash i Matt po GN'R udzielali/udzielają się jeszcze w innych projektach, jak np. Snakepit, czy Camp Freddy.

W pełni się z Tobą zgadzam , Big WIo , Velvet Revolver to naprawdę dobra muzyka, fajne utwory, dają radę chłopaki . I wcale to nie jest 'grupa dla wyrzutków z Guns N' Roses vel pozostałości po wielkiej kapeli' . Zdobyli popularność bardzo szybko, dalej cieszą się dużą ilością fanów i nie ma co na nich wjeżdżać, bo należy im się szacunek , jak każdemu muzykowi , choćby ze względu na to , ile osiągnął .

extreme : Zabawnie brzmi to,co mówisz w kontekście tego,że sam wywołałeś temat reunionu  :)

BigWlo: Jestem ciekaw,jaka byłaby reakcja części forumowiczów,gdyby jednak doszło do wspólnego występu Axla i Slasha. Ciekawie byłoby poczytać wtedy forum  :) Pewnie nigdy do tego nie dojdzie,ale mogłoby być śmiesznie  :D

o tak, wtedy by się przydało poczytać forum, i niektórzy ze swoimi reakcjami tak by przeholowali, że dostaliby banusia ;)
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3975
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1239
Odp: Sorum o Axlu - "Jest wielkim frontmanem"
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 23, 2011, 11:51:27 am »
0
Może już koniec wmawiania sobie jacy to MY jesteśmy fajni i cacy, a tamci drudzy to są fe.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Sorum o Axlu - "Jest wielkim frontmanem"
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 23, 2011, 01:36:32 pm »
0
Douger to jest tak zwane ''słodzenie'' sobie nawzajem :D.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Sorum o Axlu - "Jest wielkim frontmanem"
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 23, 2011, 05:13:45 pm »
0
trochę przegiąłeś, VR to zupełnie odrębna historia i nie wiem po co ją tu wtrącać. Zobacz że wydali dwie płyty z super kawałkami, Slash wcześniej wydał też dwie płyty z dwoma Snakepitami - to jest super radzenie. Slash jest muzykiem, a nie gitarzystą GnR, i pewnie to jest to czego najbardziej nie lubi - wiązanie go wyłącznie z Gunsami. Pozatym nie mów mi że VR było* słabe, Scott to naprawdę super wokalista i frontman. Oj...
To Axl miał okres "piszczenia" a przez całe 15 lat wydał tylko jedną płytę - to jest radzenie sobie? Granie od 20 lat w kółko tych samych kawałków? Trochę trzeźwiej patrz na wszystko ;)


*napisałem "było" bo nie wiem co będzie prezentować z nowym wokalistą.

 

Slash: Trasa promująca Living The Dream jest najlepszą w dziejach SMKC [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3447
Ostatnia wiadomość Grudnia 16, 2019, 10:40:29 pm
wysłana przez whatashame